PDA

Zobacz pełną wersję : Happy B-Day Krzysiek & Przemek!

el_
07-09-2006, 12:02
http://images2.fotosik.pl/154/073aa49b689db41c.jpg

Po kolei - Krzyśkowi chciałem podziękować za aG, za to, że mogłem poznać wiele wspaniałych osób, z którymi można pogadać nie tylko o samochodach, ale także zrobić mniejszy lub większy offtopic.
Przemkowi z kolei za to, że jest z nami od początku i oczwiście za świeże porcje tapetek. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję się poznać live :)

Więc Panowie - jeszcze raz - Wszystkieo naj- naj- najlepszego, 100 lat i 1000 KM w garażu :D

Dj Brabus
07-09-2006, 12:16
Krzychu - ode mnie jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Bardzo się cieszę, że Cię znam, że mogę z Tobą współpracować i dzięki nam wszystkim to forum rozkręca się bardzo szybko w jak najbardziej pozytywnym kierunku. Tak trzymaj!!

Przemku - dla Ciebie również wszystkiego najlepszego! Jesteś równym gościem i podobnie jak bez Krzyśka, nie wyobrażam sobie autoGALERII bez Ciebie! Dużo dobrego Panowie!! :cool:

Co do tych 1000 koni - a jak chcieliby po Veyronku? To braknie tych "horspałerów" :lol:

Szakal
07-09-2006, 12:58
Krzysiek wszystkieo naj- naj- naj- naj- naj- najlepszego z okazji urodzin!!!! Nie znam cie dokładnie bo niestety nie miałem okazji cie poznać, ale patrząć na to forum i strone oraz czytając twoje wypowiedzi jestem całkowcie pewny, że jesteś równo osobą. Dzięki ci za to co stworzyłeś i mam nadzieje, że nasze ostatnie rozmowy nie popsuły naszych kontaktów. Gdyby nie ty to forum by nie istniało. Jeszcze raz dzięki i wielkie gratulacje. Mam nadzieje, że jednak kiedyś się spotkamy.

Przemka jeszcze mniej znam, ale mam nadzieje że kiedyś ciebie poznam. Ale myśle, że jak tyle ludzi wypowiada się o nim pozytywnie to jest naprawde super człowiek. Dla ciebie oczywiście Wszystkiego Najlepszego.

ps. Ale ze mnie gapa na innej stronie zauważyłem kiedy ma urodziny nasz Krzysiek i zupełnie wyleciało mi z głowy, a chciałem mu na pw złożyć życzenia. Mam nadzieje, że oto się nie pogniewasz. :smile:

BKX
07-09-2006, 13:07
Ja nigdy nie mam pamięci do takich dat, ale skoro teraz jest okazja, to również pragnę dołączyć się do życzeń. Szkoda, że nie znam was osobiście, ale chwała wam za to, że stworzyliście to forum, dzieki temu mam czym zająć wolny czas. Bez was serwis nie rozwijałby się tak prężnie jak dziś. Życze dalszych sukcesów w życiu prywatnym, jak również dalszego rozwoju aG, żebyśmy wszyscy za kilka lat świętowali jakąś okrągłą rocznice istnienia "dzieła" waszej ciężkiej pracy ;)

Potek
07-09-2006, 14:07
Tez sie dołączam do zyczonek :)
Najlepszego i wielkie dzieki za to co stworzyliście i oby sie tak dalej i jak najdłuzej rozwijało !!

kocie_ruchy
07-09-2006, 14:48
wszystkiego najlepszego panowie szefy

Grummi
07-09-2006, 15:20
Ja również się dołączam. Wszystkiego naj!!! I wielkie dzięki za ekstra stronkę. :lol: :lol: :lol: :lol:

Michak91
07-09-2006, 15:55
Szczęśliwego nowego jorku :mryellow:
wszystkiego naj :wink:

jaromir
07-09-2006, 16:23
To i ja dołączam się do życzeń. Ehhhh gdyby nie to forum i wogóle cała aG, to dziś musiałbym się uczyć na egzamin (chociaż nadal muszę) a tak mam na co zwalić swoje lenistwo i brak chęci. Doskonały zabijacz czasu. :wink: Wszystkiego naj, naj, naj, tortu wielkości Nürburgringu no i szybkojezdnego prezentu pod blokiem. :cool:

GuGi
07-09-2006, 16:26
Wszystkiego najlepszego... Dzieki za wszystko i oby tak dalej :)

Emenems
07-09-2006, 16:45
Łe no, zostałem "prawie" na końcu i pozostało mi napisać zupełnie już obckane w tym temacie standardowe życzenia :mryellow:
Co by tu napisać....
Życze Wam rozwoju (Osobistego i strony), częstszych(trudne słowo) spotkań z Fanami :mryellow: , oraz żebym mógł kiedys oskarżyć Przemka o Spamerstwo :wink:
Może to dość dziwne i krótkie zyczenia, ale napewno z głębi serca :mryellow:

Dj Brabus
07-09-2006, 17:00
oraz żebym mógł kiedys oskarżyć Przemka o Spamerstwo :wink:
Dokładnie - widzisz Przemku - nie tylko mnie zależy na tym, żebyś częściej odzywał się na forum... :sad: Dołączam się do życzeń Emenemsa!

Przemysław Szymański
07-09-2006, 17:48
Dziękuje pięknie za wszystkie życzonka (pyszny torcik el_payaco) :grin:

Oczywiście dołączam się do życzeń dla Krzycha, mimo że miałem przyjemność na żywo Ci dziś złożyć "życzonka" nie omieszkam w tym miejscu napisać: wszystkiego najlepszego Krzysztofie, powodzenia w życiu prywatnym jak i też autoGALERYJNYM, niech nasza współpraca trwa bez końca i będzie dalej tak owocna.

PS. Zdaje sobie sprawę, że moja aktywność na forum musi ulec poprawie - niczego nie obiecuję - czas pokaże:)

kojek
07-09-2006, 17:50
I cóż ja moge powiedziec po tylu postach... wszystkiego najlepszego i spelnienia marzen motoryzacyjnych :lol:

Matador
07-09-2006, 22:44
Chłopaki ja się nie będę rozpisywał :wink: Poprostu wszystkiego najlepszego, to forum jak i cały serwis stały się małą cząstką mojego życia i dzięki Wam za to!

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Robak
08-09-2006, 09:30
Ja dołaczam sie ze spoznionymi ale szczerymi zyczeniami. Wszytskiego naj duzo szczescia i zdrowa za ktore mam nadzieje ze wczoraj wypiliscie. Dzieki wam uczestnicze ponad rok w zyciu najlpeszego portalu i forum internetowego na swiecie. Jakim to cudem macie tego samego dnia urodziny? :susp:

Dominik999
08-09-2006, 14:11
Wręcz nie wypada nie dołączyć sie do życzeń (tu chiałbym przeprosić, że spóźnione, ale nie było mnie 2 dni ;) )
Wszystkiego najlepszego panowie! :D Życze wam kolejnych takich sukcesów, jakim niewątpliwie jest Ag. Stworzyliście coś wspaniałego, tak jak wspomniał Matador...

to forum jak i cały serwis stały się małą cząstką mojego życia (...)
... i chyba dla nas wszystkich ;) Serdeczne dzieki za to :)

LiveLetDie
08-09-2006, 15:11
Jakim to cudem macie tego samego dnia urodziny? :susp:
No właśnie. Na początku nie rozumiałem tego tematu bo nie chciało mi się wieżyć, że oboje macie urodziny tego samego dnia. No ale skoro tak.

Nie znam Was więc jakoś życzeń nie spersonifikuje (baaaardzo trudne słow) dlatego życze jednego (choć przyznam, że banalnego) - spełnienia marzeń.

I dziękuje za aG. Za najlepszy serwis i forum internetowe w sieci :wink:

od czasu do czasu warto zasmarować;)

Wielbłąd
08-09-2006, 15:54
Ja sie zlekka pospieszyłem z zyczeniami jakies 3 dni temu dla obu z Was :wink: Oczywiscie zycze wszelkiego dobrego oraz w wytrwałosci w trudnych chwilach ktore napewno beda bo kazdy je niestety ma...

Szkoda, ze w tym roku niebyło zadnego konkursu :p

AGENT
08-09-2006, 16:16
Przegapiłem ten temacik :oops: ale już się poprawiam i ślę Wam moc najlepszych życzeń urodzinowych. Cieszę się, że mogłem Was poznać na żywo, jestem pełen podziwu za prowadzenie serwisu AG i mogę mieć nadzieję, że wytrwacie w tym dalej. Życze dalszej owocnej pracy i coraz to lepszych aut testowych. :grin:

Dj Brabus
07-09-2007, 00:03
ODKOP :wow:

http://images6.fotosik.pl/50/5360dbe770f246e7m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5360dbe770f246e7.html)

Z okazji Waszych dzisiejszych urodzin składam Wam najserdecznie życzenia! Spełnienia marzeń w życiu prywatnym, pogody ducha, wiecznego zadowolenia oraz powodzenia w dążeniu do Waszych wyznaczonych celów. Poza tym życzę Wam wielu sukcesów związanych z aG oraz wymarzonych samochodów pod Waszymi domami. :mryellow:

b707
07-09-2007, 00:14
:mrgreen: Wszystkiego najlepszego, szczęścia, zdrowia, pomyślności w życiu. Szerokich dróg bezpiecznych powrotów i radości z każdego przejechanego kilometra;)
:mryellow:

Puszek
07-09-2007, 13:01
A ja życzę Wam, uwaga :!: : Wszystkiego Najlepszego :mryellow: :!:
No i oczywiście poza tymi wielce niepowtarzalnymi i jakże oryginalnymi życzeniami, dużo zdrowia, szczęścia, satysfakcji i co raz to lepszych samochodów (tak w testach, jak i w Waszych garażach). 100 lat :!:

P.s. Jak wczoraj chciałem to wysłać, to się akurat forum skiepściło :damn: Dobrze, ze już wszystko wróciło do normy :grin: .

kocie_ruchy
07-09-2007, 13:14
najlepszego, szefy

Seth
07-09-2007, 13:18
Wszystkiego najlepszego drogie "naczialstwo" :twisted: Żeby wam się dobrze działo... :smile:

kok
07-09-2007, 13:49
wszystkie naj chłopaki: szerokich dróg, gumowych drzew (oby się nie przydały), wypaśnych bryk i żeby w życiu po za motoryzacyjnym wszystko układało się po waszej myśli.

Krzysztof Cieślak
07-09-2007, 15:01
Dziękuje wszystkim za życzenia i ciepłe słowa.

25 lat stuknęło, a tu ani drzewa, ani domu, ale jest wiele innych ważniejszych rzeczy. Choć to moje urodziny Wam też się dostanie. Oczywiście mowa o prezentach. Dziś zapadła decyzja o zmianie skryptu forum na komercyjną wersję. Nie mogę więcej powiedzieć co i kiedy, bo nie będzie niespodzianki. Dowiecie się i tak wszystkiego z Waszego ulubionego forum :-)

A na stronie będzie więcej newsów, testy aut nowych marek oraz odświeżymy także jej wygląd.

PS. Przepraszam, że Konkurs SSY nie rozpoczął się tak jak mówiłem na zlocie 3 września. Jak się uporam z problemami technicznymi to wystartuje.

Szakal
07-09-2007, 15:14
Nie może mnie tutaj zabraknąć. Też się dołączam do życzeń. Jak szybko minął ten rok. :shock: Nie będę powtarzać za innymi. Jednak życzę wam dużo zdrowia oraz żeby nigdy nie przyszedł taki moment żebyście mieli dosyć prowadzenia tej strony. Jak narazie widzę, że to nam nie grozi. :) Także życze wam większej siły aby to forum trwało jeszcze długie lata w internecie. Szerokiej drogi i coraz lepszych furek. Niekoniecznie nowych, mogą być klasyki. :twisted: Wszystkiego Najlepszego Szefostwo. :mryellow:

kojek
07-09-2007, 16:59
No to ja też troszkę zaspamuje i życze wam wszystkiego najlepszego :mryellow:

AML
07-09-2007, 17:07
Powiem krótko, wszystkiego najlepszego, co prawda Krzyśka lepiej znam, ale i Przemka nie pominę. :wink:

To także Happy-Day dla mnie bo właśnie dzisiaj po czternastej zdałem bezbłędnie swój egzamin na prawo jazdy. :mryellow:

Emenems
07-09-2007, 18:03
Z okazji Waszych dzisiejszych urodzin składam Wam najserdecznie życzenia!

Wszystkiego najlepszego, szczęścia, zdrowia, pomyślności w życiu.

A ja życzę Wam, uwaga :!: : Wszystkiego Najlepszego

najlepszego, szefy

Wszystkiego najlepszego drogie "naczialstwo" :twisted: Żeby wam się dobrze działo... :smile:

wszystkie naj chłopaki: szerokich dróg, gumowych drzew (oby się nie przydały), wypaśnych bryk i żeby w życiu po za motoryzacyjnym wszystko układało się po waszej myśli.

Jednak życzę wam dużo zdrowia :

No to ja też troszkę zaspamuje i życze wam wszystkiego najlepszego :mryellow:

Powiem krótko, wszystkiego najlepszego,

Noo to ja będę oryginalny i powiem że się dołączam :mryellow:

Przemysław Szymański
07-09-2007, 18:56
Dziękuję pięknie za wszystkie życzenia:) Nie spodziewałem się tak miłego odkopu:)

PS. AML gratuluję zdanego egzaminu :)

RX-7
07-09-2007, 19:35
A ja wszystkie złożone wam życzenia mnożę x2 i składam na wasze ręce :mryellow: :mryellow: :mryellow:.

Wszystkiego najszybszego panowie bossowie :razz:!!!

Abaddon
07-09-2007, 20:17
Dokładam najlepsze życzonka ode mnie :hat:

yakłobo!
07-09-2007, 23:51
Do 00:00 zostalo jeszce jakieś 10 minut więc jeszcze zdążę w terminie. Wszystkiego najlepszego w dniu Waszych urodzin Panowie Redaktorzy. Mimo że należę do forum od grudnia, to nie do końca się zintegrowałem i dlatego tak oficjalnie. :mryellow:

GuGi
08-09-2007, 00:10
Ja dopiero teraz moge zlozyc :)

Wszystkiego najlepszego Panowie :)