PDA

Zobacz pełną wersję : Car of the Year 2005 - które auto wygra?

iq3b
23-10-2004, 13:26
BMW serii 1.
Citroen C4.
Ford focus II.
Opel astra III.
Peugeot 407.
Renault modus.
Toyota prius.
Oto lista finałowej siódemki w corocznym konkurcie COTY.
Jak myślicie które z nich zdobedzie tytuł samochodu roku 2005?
Ja osobiście stawiam na Astre III. Musze jednak szczerze przyznać że tegoroczna rywalizacja bedzie bardzo zacięta. Jeśli przyjrzymy się liście to od razu widać że z 7 samochodów aż 5 jest kompaktami jeden to przedstawiciel klasy średniej a jeden to mikrovan. Wniosek jest jeden nie ma w tym tak zróżnicowanej ceny miedzy tymi samochodami, wiec nie będzie textów typu: "bo auto było najtańsze to wygrało!". I jeszcze jedno zauważcie że trzy samochody to produkty francuskie :D pozdrawiam i zapraszam do dyskusji

Alfaholik
23-10-2004, 14:00
nie rozumiem dlaczego wsrod finalistow nie znalazla sie skoda Octavia II :? jakies przeoczenie... a taki modus i focus sie znalazly ... Car of The Year schodzi na psy ... juz rok temu to udowadnil wybirajac auto roku 2004 ... szkoda.. :cry: :evil:

AML
23-10-2004, 14:11
auto roku 2005 to powinno być auto które było najlepsze w 2005 roku a jak oni wybierają auto już teraz to coś im się daty pochrzaniły, ale ja uważaam że te auta które tam walczą o tytuł są żałosne, zwykłe, wedłum mnie autem roku 2005 powinien być: Aston Martin V8 Vantage (nowa wersja która wejdzie do produkcji na wiosnę 2005)

Ice
23-10-2004, 16:52
A ja nie wiem co tu robi BMW 1 :?
Jak by to zalezało ode mnie, to by wygrał Pug.

kocie_ruchy
23-10-2004, 21:10
zaloze sie ze wygra ford focus, a tytuł najlepszego silnika zostanie przyznany bmw (bo wygrywa zawsze) albo toyocie za priusa

Wilu
23-10-2004, 22:26
Zasze jakieś gó**o wygrywa a nie porządne auto :twisted: :twisted:

Jarek
24-10-2004, 19:00
Dla mnie autem nr 1 jest skoda octavia 2, już dawno nie było tak dopracowanego auta, nie rozumien czemu nie ma go w gronie kandydatów :o Jesli mowa o BMW to jest to dla mnie nieporozumienie... Osobiście jestem fanem volvo i nie miałbym nic przeciwko s40/v50 :twisted:

debosy
25-10-2004, 10:43
To dajcie swoje glosy w ankiecie.

Pytanie nie jest "Co powinno wygrać".

Tylko co wygra według was z tych wyżej wymieniomych.

Guerrillero
25-10-2004, 12:17
Jak dla mnie to Astra. A octavii nie ma pewnie dlatego że nie zdąrzyli wyprodukować wymaganej ilości aby uczestniczyć w konkursie.

Emenems
25-10-2004, 19:39
Jestem na 90% pewny że wygra Citroen C4. jego cechy na auto COTY 2005....to nowatorskość, wygląd, i ta świetna kierownica. Sądzie że tytuł kierownicy roku powinno się przyznać tej z C4 :D:D:D:D:D

debosy
28-10-2004, 15:24
C4 musi wygrać. 8)

reanimator
28-10-2004, 22:15
a ja jestem święcie przkonany że wygra modus!!!!!!!

chicken
29-10-2004, 16:52
Modus wygra bo jest tanim autkiem.... ja i tak zagłosuje na 407 :wink:

debosy
29-10-2004, 20:50
Ja bym chciał żeby wygrało C4 ale pewnie wygra Astra.

AGENT
05-11-2004, 17:27
Zapewne wygra Astra 3, która w ogóle mi się nie podoba! Kolejny nudny niemiecki samochód! :( Powinien wygrać 407, lub C4, bo są z tych aut moim skromnym zdaniem najbardziej urokliwe.

AGENT
05-11-2004, 18:13
Octavia II, Volvo s40/v50 !!! Buhahahahaha!!!!
To nie jest konkurs na najbardziej nudne auto!
Ludzie co wy widzicie w tej Śkodzie?! Nowa to
ona jest chyba tylko z nazwy! Już wiem, po czym
będę ją rozróżniał od starszego modelu - po
kierunkach w lusterkach! Wkurzają mnie takie
koncerny, jak Śkoda! Wszystkie auta robione na
"jedno kopyto", zero polotu i finezji, zamiast
brać przykład chociażby od Renault!
A ty Wilu usiądź, zastanów się, a dopiero potem
nazywaj najlepiej sprzedające się autko gównem!!!!
:evil: :evil: Po stokroć lepiej, że wygrała w 2004r. Panda, niż
takie auto, które rocznie sprzedaje się w kilkudziesięciu
egzemplażach! A poza tym to duma dla naszego kraju!
A'propos Astona, to dobrze, że nie wygra takiego konkursu.
Wtedy ten chrzaniony naród angielski jeszcze bardziej
byłby dumny ze swoich aut! Nie znoszę angielskich aut (właśnie
przez ich pochodzenie)! BMW 1 to nieporozumienie? Jarek! - twoja
opinia to jakieś nieporozumienie!!! Nowa BEJCA jest o niebo lepsza od
tej nędznej Octavii! Czeskie auto w życiu nie powinno wygrać COTY!
Już lepiej, by wygrał Focus, który teraz jednak zrobił się brzydszy :(
Kończę już, bo i tak pewnie swoją wypowiedzią narobiłem tu "bigosu". :D

el_
06-11-2004, 18:25
Chciałbym, żeby wygrała Astra, ale znając życie to będzie Modus, C4 albo 407...

debosy
07-11-2004, 10:51
Pociesze cię to będzuie z pewnością 407. :lol:

iq3b
07-11-2004, 12:36
Agent piszesz że skoda robi nudne auta a renault wręcz przeciwnie. Zgoda ale jak mogłeś pominąć to cudo na kołach jakim jest nowa astra. Nie powiesz mi chyba że w tym aucie nie widać dynamiki i świerzości (której ostatnio brakowało oplowi). Już wersja 5d jest bardzo dobra ale to co pokazali styliści w GTC albo HPC poprostu bije innych na głowe 8)

Nie powiem 407 też jest ciekawe i wnosi coś nowego do klasy średniej, a C4... no cóż ma kilka ciekawych nowinek (kierownica, zasobniki zapachowe;p) ale czy naprawde wart jest tego tytułu :?: Szczerze watpie :!:

Jeszcze słowo na temat Modusa: widziałem to autko na żywo jest bardzo sympatyczne (ma w sobie sporo fantazji) jest w nim jednak coś co mnie strasznie drażni (C4 też to ma) a mianowicie cfrowy predkościomierz :evil: Może jestem ododobnionym przypadkiem ale takie auta mnie drażnią :twisted:

pozdrawiam i czekam na wyniki COTY - sajo

Emenems
07-11-2004, 12:49
Zapewne wygra Astra 3, która w ogóle mi się nie podoba! Kolejny nudny niemiecki samochód! :( Powinien wygrać 407, lub C4, bo są z tych aut moim skromnym zdaniem najbardziej urokliwe.

Na żywo Astra 3 prezentuje się lepiej niż na fotkach, nie jest aż tak nudna. Wydaje się bardzo masywna i te światła (kosmos). Ale jak bym miał wybierać, tak jak juz podkreślałem, wygra C4

AGENT
08-11-2004, 17:19
Jedyna Astra, która jako tako mi się podoba to 3-drzwiowa w wersji GTC.
A co do wyświetlaczy cyfrowych, to dala takiego gadżetu byłbym skłonny kupić auto w niego wyposażone. Nawet dla samego wyświetlacza. Daje to nieopisaną radość z jazdy!

04-08-2005, 10:08
czemu w ankiecie nie ma Porsche :twisted: ??? ale jak są inne to powiem ze Focus bo on ma najleprze zawieszenie w compactach a takie gówno jak modus niewygra(dlatego ze niema klasy ani to C ani minivan)taki problem ma octavia C czy D??? tego Modusowi niepopuszce!!!! :evil: :evil: :evil: a co do 407 to chyba ma leprze zawieszenie od Focusa ale to wyzsza klasa :grin: a BMW 1 na żywca robi super wrażenie ale materiały i cena to absórd i napewno niewygra a c4 to tylko w wersi Coupe moze pokonac focusa :twisted: (widziałęm na żywca i jest niepowtazalny!!!!!) a Astra to ładny samochód który wdziałem z 10 razy w tym OPC :shock: :shock: :shock: :ogh: i jest zajebity mówie Wam.... :twisted: takie zamiszanie to raczej wybiore fiata ideę :mryellow: :mryellow: :mryellow: :twisted: :twisted: :twisted:

Ajronmen
04-08-2005, 10:11
czemu w ankiecie nie ma Porsche :twisted: ??? ale jak są inne to powiem ze Focus bo on ma najleprze zawieszenie w compactach a takie gówno jak modus niewygra(dlatego ze niema klasy ani to C ani minivan)taki problem ma octavia C czy D??? tego Modusowi niepopuszce!!!! :evil: :evil: :evil: a co do 407 to chyba ma leprze zawieszenie od Focusa ale to wyzsza klasa :grin: a BMW 1 na żywca robi super wrażenie ale materiały i cena to absórd i napewno niewygra a c4 to tylko w wersi Coupe moze pokonac focusa :twisted: (widziałęm na żywca i jest niepowtazalny!!!!!) a Astra to ładny samochód który wdziałem z 10 razy w tym OPC :shock: :shock: :shock: :ogh: i jest zajebity mówie Wam.... :twisted: takie zamiszanie to raczej wybiore fiata ideę :mryellow: :mryellow: :mryellow: :twisted: :twisted: :twisted:

Ty ..... to są wybory z zeszłego roku !!!!!! A dla twojej wiadomości wygrała Toyota Prius . Nie mam siły juz do tego osobnika

Emenems
04-08-2005, 10:31

Facet to jest przegięcie na Maxa, jak ja bym tutaj pociągał za sznureczki to już bys wyleciał na stałe, co za świr :evil:

fischer777
04-08-2005, 11:28
To co zrobił Lancer to jest normalnie hit wakacji. W życiu takiego odkopu i w takim stylu nie widziałem :roll:

Seth
04-08-2005, 11:48
nie bywasz na forum.tuning.pl.. tam sięzdarzajątacy, co robią odkop sprzed 2 lat, żeby powiedzieć "fajne" :lol:

Ice
04-08-2005, 13:29

:lol: :lol: :lol: hahaha ten post (pomijajac odkop) to mix wszystki rzeczy, które chyba slyszal na temat danego auta i do tego te błędy ortograficzne. Dzieci wont do szkoły :!: A nie na 4um.

Davis
04-08-2005, 14:10
Nie no..., Lancer..., ty jestes rozbrajajacy..., nie wiem czy cie wyzywac i zjechac czy smiac sie.... brak mi slow :mad: :lol: :mad: :lol:

brzuchi
04-08-2005, 14:17
Mi w tej ostatecznej liście najbardziej podoba mi sie BMW, Focus też jest bardzo fajnym autem i wydaje mi sie że to on właśnie wygra.

Davis
04-08-2005, 14:23
Mi w tej ostatecznej liście najbardziej podoba mi sie BMW, Focus też jest bardzo fajnym autem i wydaje mi sie że to on właśnie wygra.

Następny...

Emenems
04-08-2005, 16:22

O rany co za ***** i ***** ciebie chyba ********, Samochód Car Of The Year 2005 już został wybrany baardzo dawno temu. Wygrała Toyota Prius. Jak się nie znasz to zamilcz.

(wyręczyłem Moda i sam się ocenzurowałem)

Mercedesw123
04-08-2005, 16:36
nawet kandydaci sa tacy jak byli...
Close this topic...

Robak
04-08-2005, 16:43
Ja pierdziele,po co to komentujecie.Teraz kazdy z was musi tu dodac jaki to lancer jest głupi a nieaktualny temat sie ciagnie.Prosze modow o zamkiniecie tego

fischer777
04-08-2005, 17:44
Po co? Niech się spamerzy wykarzą wiedzą na temat C.O.T.Y. 2005. :roll:

Ajronmen
04-08-2005, 19:41
A skoro już taki piszemy to może wytypujemy kandydatów na rok 2006 ? Ja osobiście stawiam na trojaczki Citroena, Toyoty i Peugeota, a tak po cichu na CLS-a

Robak
04-08-2005, 19:50
a jacy sa jeszcze kandydaci?

brzuchi
04-08-2005, 21:27

O rany co za ***** i ***** ciebie chyba ********, Samochód Car Of The Year 2005 już został wybrany baardzo dawno temu. Wygrała Toyota Prius. Jak się nie znasz to zamilcz.

(wyręczyłem Moda i sam się ocenzurowałem)

Oj przepraszam, wybacz mi nie wgłębiałem sie w tą sprawe. Ale temat był tak sformułowany że myslałem że samochód zostanie wybrany, przepraszam lancer wprowadził mnie w bład. A ja sie tak dobrze nie znam a na forum zapisałem sie właśnie po to aby sie czegoś dowiedzieć, a takie osoby jak lancer bardzo mi to utrudniaja.

Emenems
04-08-2005, 23:41
Oj Przepraszam, ale wybór C.O.T.Y 2005 dla każdego automaniaka to oczywista sprawa, a pozatym po poście Lancera, Ajronmen napisał jakie auto zostało wybrane, więc wystarczyło uważne czytać posty.

A tak nawiasem mówiąc jak można wybierać samochód roku 2005 w środku roku 2005-go :mryellow:

I tym oto miłym akcentem zakończył bym ten jakże wysłużony temat.

AML
05-08-2005, 00:30
Wedle życzenia, jak coś to prosze na PW.

ZAMKNIĘTO
http://img78.exs.cx/img78/2236/k322deczka5gc.gif