PDA

Zobacz pełną wersję : Oceń aktualizacje tapet z 14.10.2006

Krzysztof Cieślak
14-10-2006, 12:49
Zapraszam do oceny aktualizacji tapet: Acura MDX, Ford F-250 Super Duty, Honda FCX Concept, Porsche Boxster i Toyota Celica (http://www.autogaleria.pl/tapety/index_date.php?data=2006-10-14).

PS. Zagłosowanie w ankiecie proszę potwierdzić postem z argumentacją.

307_big_fan
14-10-2006, 15:09
Mój głos idzie niestety na nie ... dlaczego ??
- Acura- nic specjalnego .. sceneria też nie powala na kolana ...
- Ford - lepiej ... to zdjęcie z naczepa nawet bardzo dobre ale czegoś mi tam brakuje ...
- Honda - nie zwraca żadnej uwagi
- Porsche - dwie pierwsze wspaniałe i nadzwyczajne ... jedna z nich już gości na moim pulpicie ...
- Toyota - taki sobie ...

Di Kej
14-10-2006, 16:22
Trochę się wahałem... no, ale może konkretniej...
Mam podobne odczucia jak big_fan...
Acura - takie sobie tapety, choć ta środkowa nawet fajna ;)
Ford - troszkę nuda... choć pierwsze dwie fajne, ale jak napisał 307 czegoś brakuje :susp:
Honda - pierwsze dwie bardzo ładne, ale wszystkiew razem ogólnie nie powalają...
Porsche - i dzięki tym dwóm pierwszym tapetom zmieniłem decyzję na TAK. Coś wspaniałego! Gratuluję wyboru! Trzecia również ok ;)
Toyota - pierwsza bardzoe fajna, reszta tak sobie... ;)

Co do tapet Porsche? Mógłbym dostać te tapetki w rozmiarze conajmniej xxxx x 1024? Są naprawdę świetne, ale mój monitor... no wiecie... 17' LCD :wink:

Dj Brabus
14-10-2006, 16:39
Jak będę potrafił robić lepsze zdjęcia, to będę głosował na "ŹLE" :wink: Na razie głosuję na "DOBRZE", bo jest kilka tapet, które z technicznego punktu widzenia wpadły mi w oko - pierwsze dwie Hondy (zdjęcia w ruchu), pierwsze dwa Boxstery (świetny plener) i pierwsze dwie Toyoty (klasyczny model na ładnych zdjęciach - to się chwali). Całkiem przyzwoicie prezentuje się również nowy F-250 - zwłaszcza z przyczepą.

DK_WRC - 1280x1024 pasuje? Mam nadzieję, że Krzysiek się nie pogniewa jak dam bez logo aG...

http://images2.fotosik.pl/203/852509b980fbf993m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=852509b980fbf993) http://images1.fotosik.pl/212/9e82f09e0602fd2am.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9e82f09e0602fd2a)

Szakal
14-10-2006, 16:47
Najpierw napisze, które mi się podobają:
- Acura - tylko 2 tapetka
- Ford - tylko 3 tapetka
- Acura - 1 i 2 tapetka
- Porsche - tylko 2 tapetka
- Toyota - 1 i 3 tapetka

Na 15 tapet podoba mi się tylko 7. Reszta byłaby może też dobra, ale albo samochód jest brzydki albo tło do niczego. Ale zacznijmy od początku. Najpierw Acura samochód jest ładnie zaprezentowany, ale tło wyrażnie nie pasuje. Cała sceneria nie pasuje do charakteru auta. Nie wiem ja bym go widział w wielkomiejskiej dżungli niż na jakieś polance. Ale druga jako tako jest nawet. Jeśli chodzi o Forda, podoba mi się tylko tapetka z przyczepą. Ten samochód jest stworzony do ciężkich robót m.in. właśnie jak na tej 3 tapecie i tak powinna zostać przedstawiona. A nie piękna, lśniąca stoi przy drewnianym domku. Ogólnie nic ciekawego. Trzeci rząd czyli Honda. Tutaj akurat lubie jak pojazdy są w ruchu, a ten prototyp jest dodatkowo dość ładny. Świetnie się prezentuje w tej scenerii, dodatkowo jak się porusza. Jedynie 3 tapeta nie za bardzo przypadła mi do gustu. Nie wiem dlaczego, może jednak tło mi nie pasuje. Zaś jeśli chodzi o Porsche spodobała mi się tylko jedna tapeta bo dość ładne jest tam tło i nawet pasuje do tego auta. Ale sam samochód mi się nie podoba i szczególnie w trzecie tapecie on zajmuje praktycznie cały kadr dlatego odpada. Jedynie jeszcze pierwsza tapeta mogłaby być, nawet ładna jest sceneria wokół tego Porsche. I na końcu Celica. Akurat ta generacja Celici mi się strasznie podoba, brakuje mi słów jak na niego patrze. Extra auto. Szkoda jednak, że tło nie jest jakieś specjalne. Druga tapeta nie spodobała mi się dlatego, że w kadr wcięła się jakaś dziewczyna. A ja wole jak na tapecie jest tylko samochód i jakieś odpowiednie tło do niego, dodatki nie są potrzebne. Ogólnie oprócz ostatniego rzędu nieliczne tapety mi się spodobały, dlatego uważam, że aktualizacja za nieciekawą i głosuje na ŻLE.

Emenems
15-10-2006, 12:15
W tym przypadku będę oceniał nie sposób robienia zdjęcia czy scenerie, ale prezentowane auta. Pod tym względem jestem na TAK. Jak nigdy 3/4 fotek wylądowało na moim HDD

Seth
15-10-2006, 12:52
głos na nie, ze względu na samochód podobają mi się Celici, ze względu na scenerię pierwsze 2 boxtery... jakby się dało zrobić taki mix, to ze 2 tapetki bym na dysk zrzucił :D reszta do bólu nudna, ujęcia niczym nie zaskakują, są bardzo typowe, ale przy tym ani sceneria ani samochód się nie wybijają, czyli generalnie "jeden z wielu" - nuuda, jak w polskim filmie

Abaddon
15-10-2006, 21:22
Nawet nie wiem po co ta ankieta - jak zawsze spisaliście się świetnie! Acura to ciekawe auto, Ford jest uosobieniem siły, Honda jest nowatorska, Porsche marzeniem, a Celica wygląda przecudwnie. Innymi słowy - ciekawie, zróżnicowanie. :smile:

Di Kej
15-10-2006, 21:43
DK_WRC - 1280x1024 pasuje? Mam nadzieję, że Krzysiek się nie pogniewa jak dam bez logo aG...

Noooo... teraz fajne, akurat nie muszę nawet z nimi nic robić... druga ląduje właśnie na pulpicie... Wielkie dzięki! :cool: