PDA

Zobacz pełną wersję : Logo AG na auto

Robak
17-11-2006, 10:06
Nie 3 forami człowiek zyje. Zalogowałem sie jakis czas temu na forum vwgolf.pl i sa tam dostepne nalepki z logiem forum na auto.

Moze powinny tez byc naplepki autogaleria.pl? Wielu userow ma samochody. Ja chetnie nalepiłbym obok tamtej logo naszego forum i dumnie oznajmiał wszytskim uczestnikom ruchu ze takie wspaniałe forum jest i mozna tam zajrzec. Nie wiem kto mogłby sie zajac ta sprawa i jakby wygladała organizacja tego ale pomysł jest. Co wy na to?

AML
17-11-2006, 11:13
Kowal może załatwić naklejki po hurcie. :grin:

Dj Brabus
17-11-2006, 11:14
Ja mogę ze swojej strony zaproponować naklejki na ramki (w miejsce napisów pod tablicą rejestracyjną). Nasza testowa Notka takie miała, rownież najbliższe samochody takie będą posiadać.

Jeśli myślisz o osobnym logo (np. do naklejenia na tylną szybę czy klapę), to również dobry pomysł.

http://images1.fotosik.pl/257/9e52cdcfc6f45422m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9e52cdcfc6f45422.html)

Vincentus
17-11-2006, 11:27
DJ: swietny pomysl z tymi naklejkami na tablice rej. !

Dj Brabus
17-11-2006, 11:29
DJ: swietny pomysl z tymi naklejkami na tablice rej. !
No tak wymyśliłem, bo ogromne naklejki na całe auto szpecą (np. 1,5 metrowa na drzwiach z podpisem "Auto Świat" czy coś podobnego). A tak to jest elegancko, delikatnie i widać, że to auto testowe. :grin:

Szakal
17-11-2006, 11:32
A tak to jest elegancko, delikatnie i widać, że to auto testowe. :grin:

Raczej mało kto będzie zwracać uwage na podpis pod tablicą rejestracyjną, a co za tym mało kto zauważy, że to auto testowe. :wink: Lepsze są jakieś naklejki, nie takie duże jakie ma Auto Świat, ale np. takiej wielkości jak większość naklejek "PL" żeby było widoczna i nie szpeciła auta. :wink:

Dj Brabus
17-11-2006, 12:19
Samochód testowy nie musi się rzucać w oczy (a w ogóle to w ogóle nie powinien), więc sprawę oznaczeń naszych testówek zostawmy na inny temat a skupmy się na pomyśle na nasze logo.

Potek
17-11-2006, 12:36
Pomysł fajny ale raczej bym wolał coś w stylu tego PL jak szakal zaproponował bo np u mnie w aucie nie ma tej plastikowej obramówki wokół rejestracji ...
Najlepiej nie rzucającą sie w oczy bardziej dyskretną...

Emenems
17-11-2006, 15:45
Jestem jak najbardziej ZA.
Jednak nasze logo trzeba by było opracować od zera, żeby był w formie znaczka (okrągły lub trójkątny). Mogła by to być dyskretna naklejka którą można by było nakleić pod lusterkiem, na przednim błotniku lub pod/nad tylnym światłem (tak żeby wyglądała jak Limitowana Edycja tego samochodu).

Co do ramek to się w sumie dziwie dlaczego większość userów aG nie ma ich na swoich tabliczkach :wink:

LiveLetDie
17-11-2006, 15:48
Co do ramek to się w sumie dziwie dlaczego większość userów aG nie ma ich na swoich tabliczkach :wink:
Ja bym chciał. Szczerze!

Vincentus
17-11-2006, 16:42
Samochód testowy nie musi się rzucać w oczy (a w ogóle to w ogóle nie powinien).

A dlaczego nie powinien ?

Canaletto
17-11-2006, 16:57
Pomysł z małymi naklejkami bardzo dobry.
Nie mam samochodu, ale chętnie nakleiłbym sobie takie cudo na zeszyt albo na szafę :grin:

Albo takie szpanerskie naklejki na ramę od roweru :cool:

kocie_ruchy
17-11-2006, 17:45
A dlaczego nie powinien ?

a dlaczego powinien? :mryellow:
zeby zapewnic komfort pracy i obiektywny test samochod powinien byc traktowany przez wszystkich jak kazdy inny

poza tym testerzy to tez ludzie i nie wszystkim jest wygodnie jak wszyscy sie ogladaja

Dj Brabus
17-11-2006, 17:50
Dokładnie dydzi - podobnie sprawa ma się z tym, jak samochód jest obklejony naklejkami od dealera w postaci np. "Dacia Logan Jazda Testowa" a pod spodem adres salonu...

Vincentus
17-11-2006, 22:30
Czasem lepszy rydz niz nic.

Seth
17-11-2006, 22:42

bo niestety nie ma rozwijanych tabliczek podkładek pod blaszki :D

ja mam np. Służbowe z przodu, a z tyłu mam "Have a nice Day" - trzeba być uprzejmym, co nie ;)?

Emenems
17-11-2006, 23:32
Ja mam białe pole do popisu. Więc z miłą chęcią nakleił bym tam Logo AG.

Robak
18-11-2006, 12:09
Chodzi mi mniejwiecej o takie logo jak te, ktore nalepiłem na tylnej szybie z forum golfa. 15cm na 7 cm. Niewielkie ale widoczne. Mysle ze to dobry pomysł na reklame forum oraz pokaznie przynaleznosci.
Z golfa kosztuje 5 zł plus 2.50 zł przesyłka czyli w sumie 7.50 zł.
http://img177.imageshack.us/img177/162/dscn5993ir7.th.jpg (http://img177.imageshack.us/my.php?image=dscn5993ir7.jpg)

LiveLetDie
18-11-2006, 13:31
Z golfa kosztuje 5 zł plus 2.50 zł przesyłka czyli w sumie 7.50 zł.
http://img177.imageshack.us/img177/162/dscn5993ir7.th.jpg (http://img177.imageshack.us/my.php?image=dscn5993ir7.jpg)
Dla mnie bajka! Gdyby pojawiło się logo aG zamawiam 3. Na Poldżera, eroTico i jedno, które czekać będzie na Mustanga 68' :mryellow:

Szakal
18-11-2006, 13:39
Dla mnie bajka! Gdyby pojawiło się logo aG zamawiam 3. Na Poldżera, eroTico i jedno, które czekać będzie na Mustanga 68' :mryellow:

No to jest już nas 3. Zamawiam 4 takie najklejki: na Citroena Berlingo, BMW 3-series Touring z 2004 roku i na Mazde 323 z 93 roku. Jedno wiadomo na mój samochód, który narazie istnieje tylko w mojej głowie. :wink: Też uważam, że to świetny pomysł z tym co zaproponował Robak. Jak coś to zamawiam. :wink:

Emenems
18-11-2006, 13:46
Ja zamawiam 2 na błotniki pod/nad migaczem.
Ale najpierw jakiś zdolny forumowy grafik powinien opracować sensowny (najlepiej nowy) wzór LOGO

Robak
18-11-2006, 14:12
Zaczekajcie z tym zamawianiem bo jeszcze nie ma czego :lol:
Wyciełem kawałek z loga ktore widnieje w lewym gornym rogu. Wyglada całkiem przejrzyscie i schludnie a pasek pod napisem mogłby byc jednego tonu, cały biały. Czas zeby admin cos pwiedział w tej sprawie bo zaintersowanie jest wiec mozna by było cos podziałac w tym kierunku. Sam sie nie znam na tym ale moze ktos z forumowiczow ma pojecie komu to zlecic albo jak sie do tego zabrac.

LiveLetDie
18-11-2006, 14:34
Takie białe literki nieźle by wyglądały w rogu okna naprzykład, ani by się nie rzucały w oczy za brdzo, ani nie kuły swoją bezpośredniością a gdybyście kiedyś np. obaczyli eroTico z czymś takim na tylej szybie to wiadomo, że szoferem jestem ja! :mryellow:

Emenems
18-11-2006, 14:55
Przydała by się jeszcze czarna odmiana.

Golden Boy
18-11-2006, 15:01
Jeżeli plan wejdzie w życie to jestem chętny bo już od czerwca będę uczęszczał na kursiwo prawa jazdy :mryellow:. A co za tym idzie to pewnie w tym okresie będę miał swoje 4 kółka. Więc taka nalepeczka się przyda :wink:.

Potek
18-11-2006, 16:00
hmmm to są moje wersje ;p choć pewnie jak pomysł podejdzie to będzie jakiś konkurs na najlepsze logo?

wersja specjalna, wersja odwrócona, wersja Robakowa no i wersja która mi się podoba:)

Golden Boy
18-11-2006, 16:32
Dla zwiększenia widowiskowości nalepki proponuję wydruk z tuszem fosforyzującym, lub na papierze odblaskowym :wink:. Można by też zrobić taki cwancyk, że pod wpływem temperatury nalepka zmienia kolor albo coś w tym stylu :twisted:.

Potek
18-11-2006, 16:34
Dla zwiększenia widowiskowości nalepki proponuję wydruk z tuszem fosforyzującym, lub na papierze odblaskowym :wink:. Można by też zrobić taki cwancyk, że pod wpływem temperatury nalepka zmienia kolor albo coś w tym stylu :twisted:.
heh albo załozyć taką gwizdałke jak w tych świstakach w supermarketach jak sie przechodzi zeby gwizdało ;p

Golden Boy
18-11-2006, 22:22
Hehe wiesz, że to by napewno zwracało uwagę przechodzniów :twisted:? Ej ludziska pomyślcie nad tym :lol:.

Dj Brabus
19-11-2006, 09:49
Zastanawiałem się, czy aG ma swoje logo - no i w sumie mamy Veyronika w bannerze. Zrobiłem jego wersję konturową (wiem, że chaotycznie ale na Fotoszopie się nie znam :sad: ), dołożyłem element świetnego pomysłu Potka (rozciągnąłem tylko odstępy między wyrazami i kropką) i powstało coś takiego :grin:

Emenems
19-11-2006, 10:13
Grzesiek, fajnie wyszło. Ale Veryon w nagłówku to rzecz ulotna i za jakiś czas może się zmienić.
AG ma się kojarzyć ogólnie z samochodami, a nie tylko z Veryonem.

Mógłby się choć raz Krzysiek wypowiedzieć co o tym sądzi.

Moja wizja Logo oscyluje w pobliżu wizji Potka

AGENT
20-11-2006, 11:22
Fajny pomysł z ta naklejka, ale skończy sie na tym, że kilka osob sobie taką przyklei. Ogólnie jestem przeciwnikiem szpecenia aut naklejkami (szczególnie PL, ale to niestety IDIOTYCZNY wymóg przy przekraczaniu granic), chyba że są ciekawe i niepowtarzalne.
Jakos nie bawia mnie "smiechowe" ramki pod blaszki z allegro w stylu "Znikający punkt" itp. (chociaz lepsze to, niz reklamowanie dealera :/)
Z chęcią widzial bym takie nalepki z linkiem autogalerii (czy jakiejś innej ulubionej stronki) na swoich blaszkach. Pytanie tylko, czy taka naklejka jest na tyle trwała, aby przetrwac zimę czy myjkę automatyczną :?:

Na podobny pomysł wpadli ludzie z blogu poswięconego tablicom indywidualnym. Zrobilismy konkurs na projekt naklejek, wazne aby naklejka mówiła, czego dotyczy owa strona internetowa. Efekt konkursu graficznego widoczny na moim Malcu:
http://images4.fotosik.pl/218/ac78960f88a07d6cm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ac78960f88a07d6c)

Ma ktos z Was mozliwości wykonania takich naklejek na ramke tablicy? Najlepiej użyć folii wysokiej jakosci, zastanawiam sie tylko, czy bedzie sie to trzymało na starej naklejce z reklama dealerską :roll:

Przemysław Szymański
20-11-2006, 11:27
Osobiście jestem za naklejką na tablice rejestracyjną jaką zaproponował Dj. Ustalmy tylko czy będzie tam widniał sam adres aG czy coś więcej i może zmieńmy kolor czcionki - żółty wogóle mi się nie podoba.

Dodatkowo ciekawie by się prezentowały naklejki z adresem aG na bocznej szybce, coś w stylu:

http://images1.fotosik.pl/264/c5f765108db69966m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5f765108db69966.html)

Naklejka na tylną szybe ala vwgolf nie przypadła mi do gustu.

Robak
20-11-2006, 12:25
Ok ale to nie jest naklejka na tylna szybe tylko naklejka ktora mozna umiescic gdziekolwiek a ja ja walnałem na tylna szybe bo uznałem ze bedzie to najbardziej widoczne miejsce.
Nie wiem czy Ci sie nie podoba sama naklejka czy miejsce lub sposob nalepienia ale to jest mało istotne bo przeciez ktos moze zaprojektowac dla AG duzo ładniejsza a gdzie ją sie umiesci to juz sprawa własciciela.

Przemysław Szymański
20-11-2006, 13:56
Ok ale to nie jest naklejka na tylna szybe tylko naklejka ktora mozna umiescic gdziekolwiek a ja ja walnałem na tylna szybe bo uznałem ze bedzie to najbardziej widoczne miejsce.
Nie wiem czy Ci sie nie podoba sama naklejka czy miejsce lub sposob nalepienia ale to jest mało istotne bo przeciez ktos moze zaprojektowac dla AG duzo ładniejsza a gdzie ją sie umiesci to juz sprawa własciciela.

Spokojnie Insekcie;) Twoja naklejka jest ładna i znajduje się w bardzo widocznym miejscu, tylko wg. mnie średnio estetycznym - ja bym ją trochę przesunął w prawo, ale to tylko i wyłącznie moje zdanie, może ulec zmianie gdy zobaczę Twoje autko na najbliższym zlocie aG:)

PS> Na dobry początek proponuje dogadać sprawę naklejki pod tablice rejestracyjne - tzn, hasło jakie ma na nim widnieć np. "autoGALERIA.pl - piękno motoryzacji" plus optymalne kolory czcionki.

Golden Boy
20-11-2006, 15:44
Ogólnie jestem przeciwnikiem szpecenia aut naklejkami (szczególnie PL, ale to niestety IDIOTYCZNY wymóg przy przekraczaniu granic)

Mały OT. Czy przypadkiem to już nie jest rzecz zbędna, skoro mamy PL na rejestracjach? Z tego co słyszałem naklejki z PL nie są już potrzebne, chyba, że mamy jeszcze odlschoolowe blachy.
Może warto zrobić dwa warianty naklejek, jedne na rejestracje, drugie gdzie indziej? Tzn. zależnie kto jakie by preferował.

GuGi
20-11-2006, 16:07
Wedlug mnie najlepszym rozwiazaniem jest nalepka na tablice rej. jakiej uzyl Dj do testow... tylko ze nie Auto Test..
Tylko Normalnie autogaleria.pl bez zadnych innych zbednych napisow... samo autogaleria... to jest dla mnie najlepszy pomysl... poopklejalbym sobie rejestracje :P

Brabusie co myslisz?? samo "www.autoGALERIA.pl" na takich paskach jak Ty zrobiles w zupelnosci by wystarczylo?? No i co Krzysztof na to wszystko??

AML
20-11-2006, 16:24
To zauważy naklejkę pod rejerką?.... :roll: :???:

Golden Boy
20-11-2006, 16:33

Dokładnie! Niech ta naklejka będzie widoczna jakoś. Nie mówię tu, żeby waliła jakoś po oczach. Ale żeby było ją jakoś widać.

LiveLetDie
20-11-2006, 16:36
Agent. Ja. I wszyscy ci, którzy się udzielają w topicu o tablicach.

Moim zdaniem www.autogaleria.pl napisane na tej ramc do blaszki to świetny pomysł, który nie wyklucza oczywiście drugiej opcji - naklejki na szybe/karoserie z identycznym textem.

Emenems
20-11-2006, 16:37

Racja, może być tak samo ignorowana jak te Bannery reklamowe.

Robak
20-11-2006, 16:38
Ja np. nie mam plastiku do okoła balchy wiec plastikowa nakładka mi sie nie przyda a i tak bym jej nie wział bo bedzie mało widoczna i w ogole nie widzi mi sie to.
Czy oprocz plastikowej nakładki mozemy rownolegle omawiac sprawe nalepki?

AGENT
20-11-2006, 17:03
Tak jak powiedzialem sam link nie wystarczy, musi być jeszcze jakis element który będzie wskazywał na tematykę strony. Powinien pojawić sie obok napisu jakis emblemat samochodu, kontur etc.

Robak
20-11-2006, 17:06
Czyli sadzisz ze pod hasłem autogaleria.pl mogłby ktos szukac porad do szydełkowania :roll:

Dominik999
20-11-2006, 17:27
Jak dla mnie pomysł rewelacyjny :cool: Najbardziej przypadła mi do gustu propozycja Robaka, czyli naklejka na szybę, najlepiej w takiej formie, jak pierwsza propozycja Potka, czyli sam napis "autogaleria.pl". Pewnie już niedługo będę miał swój własny samochód i na pewno musiałbym umieścić taką naklejkę na szybie :mryellow: Jak tylko sprawa się "wyklaruje" biorę 2 sztuki :grin:

AGENT
20-11-2006, 17:56
Czyli sadzisz ze pod hasłem autogaleria.pl mogłby ktos szukac porad do szydełkowania :roll:
Sam link nie będzie zbyt widoczny, może być postrzegany jako reklma jakaś (salonu, komisu itd.). Emblemat samochodopodobny wydaje sie konieczny w tej sytuacji.

Robak
20-11-2006, 18:02
No super, jesli chodzi o nalepke to tez bym tak chciał ale jak umiescic na plastiku pod tablica element samochodopodobny tak zeby było go widac?

LiveLetDie
20-11-2006, 18:06
Sam link nie będzie zbyt widoczny, może być postrzegany jako reklma jakaś (salonu, komisu itd.).
No przecież to jest jakaś tam forma reklamy. Portalu internetowego. :roll:
Emblemat samochodopodobny wydaje sie konieczny w tej sytuacji.
Jestem przeciwny. No chyba, żeby w międzyczasie pojawiło się jakieś nowe oficjalne logo ag z samochodem, które dało by się na takiej nalepce umieścić.
Swoją drogą potrafi to ktoś załatwić?

AML
20-11-2006, 18:14
Agent. Ja. I wszyscy ci, którzy się udzielają w topicu o tablicach.
Tablica, a co więcej reklama dealera pod nią to ostatnia rzecz na jaką zwracam uwagę patrząc na samochód, więc równie dobrze tam może autentycznie pisać "James May - Top Gear Test Drive" i nie skapuje kto jedzie przedemną dopuki nie ujże kierowcy bo naklejki nie zobacze i tak.

Według mnie jedyny słuszny wariant to naklejka za tylną szybę.
Ale jeśli ktoś chce mieć inną to nie zabraniam...

Krzysztof Cieślak
20-11-2006, 19:11
Naklejki na ramki to coś dla tych którzy chcą subtelnie podkreślić swoją przynależność lub po prostu zakomunikować, że autoGALERIA.pl to miejsce warte odwiedzenia. Z uwagi na dość ograniczoną powierzchnie w grę wchodzą tylko wyrazy bez grafiki. Sprawą oczywistą jest adres brakuje nam tylko chwytliwego sloganu. Może czasu już zastąpić "piękno motoryzacji"? Pozostaje jeszcze sprawa trwałości, bo całe ramki są na pewno trwalsze i dają większe możliwości estetyczne. Można użyć kilku kolorów itp.

Sprawa nr 2 to logo autoGALERII na auto. Podoba mnie się naklejka w stylu jaką pokazał AGENT. Pozostaje tylko opracować projekt.

Najlepszym wyjściem będzie konkurs na nowe hasło i projekt naklejki/logo na auto. Co Wy na to?

Canaletto
22-11-2006, 18:23
Najlepszym wyjściem będzie konkurs na nowe hasło i projekt naklejki/logo na auto. Co Wy na to?

Dokładnie. Na razie widzieliśmy tylko projekty naklejek.
Chyba czas zorganizować jakiś konkurs.
Nie brakuje nam tu znawców programów graficznych (patrz VT) :mryellow:

AML
22-11-2006, 18:34
A jakie nagrody? :lol: :twisted:

el_
22-11-2006, 19:07
A jakie nagrody? :lol: :twisted:
Świadomość, że gdzieś na drugim końcu Polski jeździ auto z naklejką Twojego projektu :cool: :lol: ;)

AGENT
22-11-2006, 20:13
Jedyna słuszna nagroda to dla zwycięzcy naklejka za free.

AML
22-11-2006, 21:15
Świadomość, że gdzieś na drugim końcu Polski jeździ auto z naklejką Twojego projektu :cool: :lol: ;)
Starczy mi koszulka z logiem mojej strony, inne trofea są zbędne. :wink: :mryellow:

Emenems
06-12-2006, 17:10
Jak zwykle pomysł umiera w zapomnieniu.

Po:
Pierwsze. Niech ktoś ze zmysłem graficznego projektowania wymyśli ładne LOGO na naklejke.
Drugie. Przegłosujemy kilka projektów.
Trzecie. Ktoś z możliwościami, wcieli pomysł w życie. Zamówi w jakiejś drukarni. Jestem gotów nawet zapłacić. Takie logo można by również wykorzystać na koszulce (Mam już taką jedną z logiem Alfistów :mryellow: )

Jeśli nikt nie ma możliwości to się podwoje, potroje i spróbuje załatwić kogoś kto by się podjął podobnego wydruku.

Błagam, nie pozwólcie umrzeć temu projektowi..<Emenems klęczy na kolanach i rozdziera koszule...szlochając>

AML
06-12-2006, 18:27
Ja się mogę zająć tym trzecim.

Emenems
06-12-2006, 18:41
Ja się mogę zająć tym trzecim.

Super, o to chodziło.

Teraz, szukamy sensownego projektu i robimy zamówienia.

Puszek
06-12-2006, 20:56
Mam nadzieję, że moja koncepcja się spodoba :mryellow: . Jeśli macie jakieś sugestie, czy zastrzerzenia, piszcie, bo to dopiero faza przedwstępna projektu, wszystko da się jeszcze zmienić.

Don2x44
06-12-2006, 21:04
Wszystko ładnie piękne, ale napis aG nie pasuje do całej kompozycji.

Osobiście preferowałbym naklejkę jednokolorową(np. czarna, biała, srebrna/szara), takiego typu jak ta: http://www.szkolazdrowia.com.pl/szkola/download/naklejka.jpg

v8krzychu
06-12-2006, 21:14
Może coś takiego? Prosze o komentarze. :susp:

http://images4.fotosik.pl/237/132c542028f96cfcm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/132c542028f96cfc.html)

Emenems
06-12-2006, 21:23
Poosheq - świetny pomysł, ale jak powiedział DON. Nie pasują zupełnie te inicjały. Kolor musi być jednolity (do wyboru, czarny lub biały, jak komu pasuje).

Krzychu - za dużo szczegółów. Logo jak herb, musi być maksymalnie uproszczone.

Puszek
06-12-2006, 21:26
To może coś takiego :?: Tym razem wersja pionowa i pozioma:

AML
06-12-2006, 21:28
Czyżby aG decydowało się na ten sam typ loga co PH? :susp:

Emenems
06-12-2006, 21:41
Poosheq chodzi o to żeby był pełny adres strony, co najmniej autogaleria.pl

AML - Ty masz za to naklejkę gotową :mryellow: (do swojej strony).

v8krzychu
06-12-2006, 21:45
Druga wersja?

http://images3.fotosik.pl/280/b413f7a52cc34bcem.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b413f7a52cc34bce.html)

Puszek
06-12-2006, 21:52
Tym razem z pełnym adresem i wersja monokolorystyczna:

Don2x44
06-12-2006, 21:56
v8krzychu: za dużo szczegółów ma twoja praca, z odległości ~5 metrów wszystko się zlewa. Będę szczery, twoja praca w ogóle mi się nie podoba, jest przebajerowana. W takiej naklejce liczy się prostota, czytelność oraz szeroki przekaz treści :cool:

Poosheq: w twojej pracy czcionka mi się nadal nie podoba :???: Sprobuj wkomponować napis w samochód, co ty na to?

Puszek
06-12-2006, 22:05
Następne :mryellow: :

v8krzychu
06-12-2006, 22:09
v8krzychu: za dużo szczegółów ma twoja praca, z odległości ~5 metrów wszystko się zlewa. Będę szczery, twoja praca w ogóle mi się nie podoba, jest przebajerowana. W takiej naklejce liczy się prostota, czytelność oraz szeroki przekaz treści

Ok dzięki za wskazówki i szczerą opinię. :wink: Postaram się coś treściwego wymyśleć.

Emenems
06-12-2006, 22:14
Następne :mryellow: :

Już jest lepiej, ale Ciągle jakoś ten adres mi się nie komponuje z całością.

Ciekawe co na to Kierownicy ?

Puszek
06-12-2006, 22:37
Już jest lepiej, ale Ciągle jakoś ten adres mi się nie komponuje z całością.

Mam problem z czcionkami, bo nie za wiele ich mam na kompie :damn: . No, ale teraz chyba jest lepiej :roll: :

Don2x44
06-12-2006, 22:45
Według mnie jest jeszcze gorzej:P Nie podoba mi się ta czcionka :???:

Spróbuj zrobić coś takiego:
- wymaż napis z linkiem do strony WWW oraz próg tego Veyrona
- skopiuj napis wraz z podkreśleniem z logo autogaleri
- wklej napis wraz z podkreśleniem(posłuży także jako próg) do tego Verona

Puszek
06-12-2006, 23:01
Zastosowałem się do rad i otrzymałem taki efekt:

el_
07-12-2006, 07:30
Ostatnia propozycja jest najlepsza IMO ;)

Robak
07-12-2006, 08:36
Ostatnia praca jest dobra ale moim zadaniem to adres www ma stanowic głowna i najbardziej widoczna czesc loga a nie zarys veyrona. Powinien byc 2 albo trzy razy wiekszy. Mogłbys go wpasowac od paczatku pierwszego koła to konca drugiego koła.

AGENT
07-12-2006, 09:10
Wczoraj coś takiego zdziałałem: :roll:
http://images2.fotosik.pl/281/72afe397a1e19df8m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=72afe397a1e19df8)

Krzysztof Cieślak
07-12-2006, 11:09
A mnie podoba się wersja zrobiona przez Krzycha i to nie dlatego, że jest moim imiennikiem ;-)

http://images3.fotosik.pl/280/b413f7a52cc34bcem.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b413f7a52cc34bce.html)

Ponieważ ma w sobie "art", szczególnie czcionka jak z plakatów. W końcu mamy doczynienia z galerią. Można ustalić, że pierwszy człon ma mieć związek z motoryzacją, a drugi ze sztuką itp. Ciekawe jakby wyglądała ta propozycja w takiej formie: autoGALERIA.pl do której promocji można wrócić. Formę zbliżoną do kwadratu można osiągnąć tak jak w tym starym butonie.

http://www.autogaleria.pl/_gfx/button_100x50.gif

Pomijam fakt, że DBS w tle nie pasuje. Co do innych to raczej nie ma sensu wpisywać adresu strony w rysy auta, bo jest to moim zdaniem zbyt popularna i dość opatrzona wizja logotypów.

Shyrl
07-12-2006, 16:23
CHciałem zabrac głos w sprawie ramek... jest to świetny pomysł bo niby po co reklamowac jakiegos dealera albo warsztat ale jest jedno ale... nie wszyscy mają ramki :mryellow: w moim kaszlunie nie ma więc oprócz naklejek do nich przeznaczonych powinny byc tez np na szybę. Chetnie bym taka przykleił (co prawda dziadek by mnie znokautował ale trudno :wink: )

Emenems
07-12-2006, 17:19
Ostatnia Propozycja Pooshqa jest jak dla mnie IDEALNA. Najważniejsza jest "herbowa" prostota żeby można z tego było łatwo naklejkę zrobić.

v8krzychu
07-12-2006, 18:36
Ciesze sie że podobał się komus mój pomysł. Specjalnie dla Ciebie Krzysztofie C. zmieniłem nieco według twoich wskazówek mój projekt, oto efekt:

http://images1.fotosik.pl/291/be096e62024d4159m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be096e62024d4159.html)

Puszek
07-12-2006, 22:59
Ode mnie jeszcze wersja w kolorze czarnym, bez zielonego rozmazania, mam nadzieję, że się spodoba :mryellow: :

Emenems
10-12-2006, 10:12
To co może zrobimy jakąś Ankietę i wybierzemy coś.

LiveLetDie
10-12-2006, 10:26
IMHO ostatnia propozycja Puszka jest bliska ideału. Bliska bo napis w mojejopinii powinien jednać dominować a zarys Veyrona być tylko dodatkiem.

Puszek
10-12-2006, 11:20
To co może zrobimy jakąś Ankietę i wybierzemy coś.

Moim zdaniem na razie za mało propozycji jest :roll: . Z tego, co się orientuję, to tylko dwie. Ja swój projekt jeszcze dopieszczę (czyli opracuję wersję pełną i ostateczną :wink: ), mając na uwadze ostatnie opinie :mryellow: .

Emenems
10-12-2006, 11:26
Patrząc na zainteresowanie tym tematem to chyba nic nie wskóramy, a szkoda bo fajnie by było podkreślać jakoś swoja przynależność i jednocześnie robić reklamę Stronie na której spędzamy tyle czasu.

LiveLetDie
10-12-2006, 11:38
Patrząc na zainteresowanie tym tematem to chyba nic nie wskóramy,
No to jest dziwne, że nieporównywalnie mniejsze i mniej popularne petrolhead zdołało sprawić userom koszulki a jedno z wiekszych (a napewno najlepsze :D ) forum dot. motoryzacji nie może głupich naklejek zrobić bo zainteresowania nie ma :/

AGENT
10-12-2006, 12:00
bo zainteresowania nie ma :/Dziwisz się? Większośc userów może te naklejki przykleić co najwyżej na swój... rower :lol:

Di Kej
10-12-2006, 12:10
bo zainteresowania nie ma :/Dziwisz się? Większośc userów może te naklejki przykleić co najwyżej na swój... rower :lol:

lol, ty to uważasz za żart? Jak dla mnie to dobry pomysł, bo sam samochodu nie mam... (jeszcze długa droga) :P

AGENT
10-12-2006, 12:58
Heh, na rower raczej nie zmieścisz naklejki :lol: No chyba, że masz wyjatkowo płaska ramę :mryellow:

Di Kej
10-12-2006, 13:08
Heh, na rower raczej nie zmieścisz naklejki :lol: No chyba, że masz wyjatkowo płaska ramę :mryellow:

To może być sam napis www.autogaleria.pl ;) - ten z podkreśleniem co jest na logo forum ;) Przecież tu chodzi o sam fakt, że jesteś z forum aG, dla mnie wystarczający na rower jest sam napis...
Tylko jak zwykle problem jest z tym, kto ma robić te naklejki... :damn:
I tu niestety nie mogę pomóc :sad: :sad: :sad:

Emenems
10-12-2006, 13:17
No AML się zdeklarował.

slivuss
28-12-2006, 19:28
Nie wiem na czym staneło, na niczym? Przypadkowo trafiłem na taką aukcje: http://www.allegro.pl/item152661648_paski_pod_tablice_3_zl_szt_wysylka_g ratis_fv.html

Dj Brabus
28-12-2006, 19:42
Temat rozchodzi się o naklejkę na samochód, a nie na ramkę tablicy rejestracyjnej. Poza tym cena jest mocno przyświrowana, bo ja na samochody testowe za 100 sztuk zapłaciłem ok. 80 złotych. :mryellow:

http://images4.fotosik.pl/267/18efdd1c65fe7b53m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/18efdd1c65fe7b53.html)

slivuss
28-12-2006, 20:08
aa to przyznaje się że nie jestem trochę w temacie, ale intencje miałem dobre :lol:

Puszek
28-12-2006, 20:37
Nie wiem na czym staneło, na niczym?

No chyba właśnie na niczym stanęło :damn: . Chyba zbyt małe zainteresowanie tematem przechyliło szalę goryczy ( :wink: ). Chciałem jeszcze zaproponować do przedyskutowania pomysł kalendarza aG na 2007 rok, ale nie dość, że zainteresowanie dużo tańszymi naklejnami jest niewielkie, to do tego zaraz sylwester i już chyba za późno na takie akcje :damn: .

LiveLetDie
28-12-2006, 21:09
bo ja na samochody testowe za 100 sztuk zapłaciłem ok. 80 złotych. :
Tak i dwie z nich przykleiłeś na TESTOWANEGO FOCUSA!!!

:P

mustangshelby
29-12-2006, 11:02
Tak i dwie z nich przykleiłeś na TESTOWANEGO FOCUSA!!!

:P

OT
O co chodzi z tym Focusem ? :mryellow: W prawie każdym temacie który dzisiaj czytałem to piszesz ? :mryellow:

Szakal
29-12-2006, 11:21
OT
O co chodzi z tym Focusem ?

Spójrz na powyższe zdjęcie w poście Brabusa. ;)

Dj Brabus
29-12-2006, 11:26
O co chodzi z tym Focusem ? :mryellow: W prawie każdym temacie który dzisiaj czytałem to piszesz ? :mryellow:
LiveLetDie dowiedział się, że testowałem Focusa, a przez to, że jest on wielkim fanem tego auta :shock: , to oszalał wczoraj z radości. Ale na szczęście został wychłostany przez Wielbłąda, dostał środki uspokajające i mam nadzieję, że dziś mu już przeszło. :wink:

EOT

LiveLetDie
29-12-2006, 11:32
to oszalał wczoraj z radości.
Nazwałbym to raczej wściekłością z cyklu: "Dlaczego on a nie JA?" ;)

Ale na szczęście został wychłostany przez Wielbłąda, dostał środki uspokajające i mam nadzieję, że dziś mu już przeszło. :wink:
Tak, tego mi było trzeba.

DEFINTYWNY EOT

Jak ma się sprawa z naklejkami? :susp:

Robak
29-12-2006, 11:45
No własnie co z tymi nalepkami? Mysle ze jesli by juz były to znalazło by sie mnostwo chetnych. Moze cos sie ruszy w tej sprawie a jesli nie to najlepiej zamknac temat.

AML
29-12-2006, 14:39
LiveLetDie dowiedział się, że testowałem Focusa, a przez to, że jest on wielkim fanem tego auta :shock: , to oszalał wczoraj z radości. Ale na szczęście został wychłostany przez Wielbłąda, dostał środki uspokajające i mam nadzieję, że dziś mu już przeszło. :wink:
Co?!! Przemoc w rodzinie? Czekaj Ty, Ty, Ty... dostanie Ci się! :evil:

:mryellow:

Golden Boy
29-12-2006, 15:12
Ostatnio Live i Wielbłąd lubia się chłostać tu i uwdzie :wink:. Może by założyć nowe forum dla fetyszystów?

Wielbłąd
29-12-2006, 15:46
CICHO!

Zaraz tu wszytskich potraktuja PAŁA i sie skonczy sielanka. Marsz do łózek i czekac na swa kolej :mryellow:

miwt
03-03-2007, 16:53
hej fajny pomysl ale ja bym go troche usprawnil mam nadzieje ze spodoba wam sie moj pomysl ...przede wszystkim imo nie mozna zaczynac projektowania od nalepki samochodowej

najpierw powinnisny siasc zrobic kilka projektow logo najlepiej zloznego z liter ag ktore mozna by umiescic na stronie bo gdzie nie spojrze widze autogaleria.pl ponizej autogaleria.pl po prawej forum auto galeria.pl fajnie ale mozna by to zastapic ladnym designerskim logiem z pomyslem bo wkoncu forum jest o motoryzacji a to tez design :smile: kiedy juz bedzie takie logo i umiescimy proejkt zwyciezy na forum mozna zaczac myslec na nalepkach imo nie powinien to byc tez napis auto galeria gdyz zeby to bylo czytelne musi miec swoje gabarytu a po za tym spore nalepki szpeca auta...wedlug mnie powinno to byc logo AG z co najwyzej malym podpisem a ponizej z adresem strony wtedy przedewszystkim 2 duze litery rzuca sie nam w oczy a ktos zainteresowny podejdzie i bez problemu odczyta adres ponizej ...ja moge nawet zrobci kilka projektow i pomyslow na logo ale wrzucajcie tez cos bo watek jest chyba dawno nie odswiezany a pomysl na niego naprawde dobry:)

dajce znac co o tym myslicie i jak cos to ruszymy z pomyslami

Emenems
04-03-2007, 13:47
Jak możesz to zrób kilka projektów logo. Może zainteresujemy tym Admina. W sumie strona dawno nie była graficzne odświeżana.