PDA

Zobacz pełną wersję : Oceń aktualizacje tapet z 19.11.2006

Krzysztof Cieślak
19-11-2006, 16:09
Zapraszam do oceny aktualizacji tapet: Hummer H1, Lamborghini Silhouette, Mercedes-Benz CLK 63 AMG, Mitsubishi Baja Raider Volkswagen Touran (http://www.autogaleria.pl/tapety/index_date.php?data=2006-11-19).

PS. Zagłosowanie w ankiecie proszę potwierdzić postem z argumentacją.

v8krzychu
19-11-2006, 17:38
Tapetki jak dla mnie bardzo fajne. Ciekawe zróżnicowanie tapet, zaczynając od auta rodzinnego, poprzez old-timera, sportowca, terenówe i kończąc na samochodzie wyczynowo-terenowym. Bardzo fajne sesje zarówno Mercedes CLK, VW Tourana, Hummera H1. Troche już mniej ciekawa jest sama sesja Lamborghini, oraz terenowego Mitsubishi, owe Mitsubishi można była sfotografować w nieco bardziej wymagającym terenie. Ale to są tylko takie moje małe uwagi. Ale ogólnie fotki fajowe. :mryellow:

Dj Brabus
19-11-2006, 18:03
Bardzo dobrze dobrane tapety - mamy samochody terenowe, oldtimera, coś rasowego i sportowego oraz samochód tradycyjny. Napewno każdemu przypadnie choć jedna tapetka do gustu. :cool:

Co do moich faworytów, to nie oceniam samochodów, a sposób zrobienia zdjęcia i plener. Najlepsze zdjęcia to: Hummer (nr 2), CLK 63 AMG (nr 2 i 3), Baja (nr 1 i 2) oraz Touran (nr 1 i 2). Lambo nie ma zachwycających zdjęć, jednak sam główny bohater rekompensuje wszystko! :cool:

poorwich
19-11-2006, 19:47
Bardzo dobra aktualizacja.
Najbardziej podobają mi się tapety:
- Hummera H1 (wszystkie 3)
- Lamborghini Silhouette (1. i 2.)
- Mercedes-Benz CLK 63 AMG (1. i 2., chociaż 3 też może być ;))
- Mitsubishi Baja Raider (1. i 2.)
- VW Touran (2. i 3.)
Pozostałe tapetki też są OK, za wyjątkiem (według mnie) 3. tapety Lamborghini Silhouette - jest nudna (może dlatego, że ujęcie z boku... :roll:).

Jednak mimo tego minusu zasłożony głos na DOBRZE :D

Grummi
19-11-2006, 19:50
Jak dla mnie tapety są super. Szczególnie się cieszę z takich nie często spotykanych, jak Hummera, Lamborghini i Mitsubishi.

qoompel
19-11-2006, 21:22
Każdy samochód z tego zbioru tapet czymś się wyróżnia: sportową linią, dzielnością w terenie czy ergonomią. Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Bardzo dobrze, że aktualizacja zawiera właśnie tapety z autami w pewien sposób wyróżniającymi się. Czas na spostrzeżenia od strony technicznej :D
Najmniej ciekawe wydają się tapety z Lamborghini. Ogólnie lubię tego producenta, ale jakoś model Silhouette nie przypadł mi do gustu.
Za to zdecydowanie najbardziej spodobały mi się tapety z Touranem. Ciekawe ujęcia, świetny kolor lakieru na aucie i odpowiednia obróbka graficzna sprawiają, że ten VW ląduje u mnie na pulpicie (jakby ktoś chciał wiedzieć to wybrałem pierwszy wariant :mryellow: ). Swoją drogą, kto by pomyślał, że VANowo-osobowo-towarowy samochód zagości kiedyś na pulpicie... czyimkolwiek...

GUD ŁERK :mryellow:

Puszek
19-11-2006, 21:30
Mój głos idzie na "dobrze". Głównym powodem jest (o dziwo :shock:) Schmeltzwagen Touran. Nie wiedziałem, że da się go tak sfotografować, żeby wyglądał choćby przyzwoicie. Na tych tapetach wygląda bardzo dobrze :mryellow: . Reszta też niczego sobie. Brawo :smile: .

Szakal
19-11-2006, 21:49
Hummer - w tym przypadku wszystkie mi się podobają. Lubię oglądać terenówki w akcji, szczególnie tak dużego i szerokiego Hummera. Czyli zarówno i tło jak i samochód świetnie do siebie pasują. Wielki plus.

Lamborghini- tak szczerze to pierwszy raz widze ten model włoskiej firmy, ale ogólnie nie za bardzo mi się podoba. Jeśli na www.lambo.pl opiszą ten samochód i to ciekawe to przekonam się do niego bo na tapetach nie za bardzo jest czym się zachwycać. Może być 1 i 2 tapetka, choć i one nie są rewelacyjne. 3 to już w ogóle nie podoba mi się. Także +-

Mercedes- oczywiście 3 na plus. Szczególnie 3 tapeta mi się spodobała. Świetny kontrast między autem i tłem. Druga tapeta też w podobnym klimacie, ale pierwsza to tylko ze względu na auto jest ładna. Ale +

Mitsubishi- niby nic ciekawego, ale naprawdę wszystkie mi się spodobały. Głównie ten samochód przez swoje kolory i tło dość ładne powodują, że już sobie zapisałem te tapety na dysku. Wielki +

VW- tło dość klimatyczne i naprawdę piękne powoduje, że i samochód staje się ładniejszy. Świetne ujęcia i naprawdę dobra reklama dla tego auta.

Także aktualizacja dobra, widać że się postaraliście. :wink:

Matador
19-11-2006, 22:04
Dobrze

Hummer super, bardzo cieszę się też z Baja oraz Silhouette. MB jak zwykle dysponuje bardzo ładnymi prasówkami. Z kolei zwyczajny Touran poprzez sposób jego ukazania stał się naprawde niezwykły...

Bardzo dobra aktualizacja....

Max
20-11-2006, 09:21
Wszystkie tapety są bardzo ładne i starannie dobrane
Podobają mi się wszystkie ale tego Lamborghini mogli lepiej sfotografować
Głos oczywiście ze na DOBRZE :cool: :grin:

Emenems
20-11-2006, 11:32
Głosuję na Dobrze. Muszę uzasadniać :mryellow:
Bywały lepsze aktualizacje, ale tej nie mam nic do zarzucenia.

mustangshelby
20-11-2006, 17:45
Dobra aktualka, zagłosowałem na dobrze :
Moim zdaniem najlepsze sesje zdjęciowe są Hummera, Mitsu Baja no i CLK63 AMG. :wink: Touran i Lambo również są dobre, ale troszkę nudne (tapety) ale wykonanie bardzo dobre.

Abaddon
26-11-2006, 20:11
Szkoda że nie ma oceny "doskonale" bo bym ją dał - aktualizacja świetna - szczególnie Lambo. :grin: