PDA

Zobacz pełną wersję : Plebiscyt na naj... - sprawy organizacyjne

Civic_Fan
23-11-2006, 07:46
może teraz plebiscyt na Najładniejszy ??? :>

Dj Brabus
23-11-2006, 09:14
może teraz plebiscyt na Najładniejszy ??? :>
A to nie jest głupia sprawa! :wow: Czyli wybieramy najładniejszy produkowany obecnie samochód? Ja jestem "za". Emenemsie co myślisz? Czynisz swoją powinność? :susp:

Civic_Fan
23-11-2006, 14:35
no to zaczynamy :> ???

Dj Brabus
23-11-2006, 14:57
Zwycięzcy takich plebiscytów powinni mieć jakieś zaszczytne miejsce w Panteonie Sław na AG
Mówisz o stworzeniu "autogaleryjnego" odpowiednia Cool Wall z "Top Gear'a"? Ciekawa sprawa, trzeba ten temat przemyśleć.

no to zaczynamy :> ???
Spokojnie :wink: Będzie do tego osobny temat.

AGENT
23-11-2006, 15:19
Ja myslę, że potrzebne sa jakieś zasady :mryellow:
Wybieramy spośród aut obecnie produkowanych i dostępnych w Polsce (sieć dealerska). Bo tak to nawet nie ma co zaczynać, wiadomo, że wszyscy rzuca się na Astona Martina :roll:

Dj Brabus
23-11-2006, 15:38
Ja myslę, że potrzebne sa jakieś zasady :mryellow:
Wybieramy spośród aut obecnie produkowanych i dostępnych w Polsce (sieć dealerska). Bo tak to nawet nie ma co zaczynać, wiadomo, że wszyscy rzuca się na Astona Martina :roll:
Ze wstępnych ustaleń pomiędzy mną a Emenemsem wyszło, że oprzemy się na plebiscycie Auto Motor i Sport i wybór najpiękniejszego produkowanego obecnie samochodu zostanie podzielony na klasy. Czy tak będzie, zadecyduje właściciel plebiscytu - M&M's :cool:

el_
23-11-2006, 15:51
Może dojdzie jedna kategoria dla nieprodukowanych? :mryellow:

Emenems
23-11-2006, 15:53
Oldtimery też mi przeszły przez myśl.
Ale konkretnie podejdę do tematu jutro. Mam wolny dzień, usiądę i pomyśle. Oczywiście liczę na Pomoc.

PS. jestem za pewną Formą Cool Wall na stonie Autogalerii. Plus każdy samochód ze ściany ma swój odnośnik na Forum. WOW ale się zapędziłem .

AML
23-11-2006, 18:47
Takie rzeczy najczęściej nie wypalają bo nie każdy wie co cool na prawdę znaczy.
Widziałem już cool wall na pewnym forum o TG i na prawdę, ludzie akceptowali lub odrzucali samochody za rzeczy nie mające z tym mianem nic wspólnego. :roll:

LiveLetDie
23-11-2006, 18:55
Takie rzeczy najczęściej nie wypalają bo nie każdy wie co cool na prawdę znaczy.
Wtedy każdy ocenia samochód na podstawie "cool" znaczącego to co dany delikwent przez nie rozumie. Przeceież i Jermy nie ma określonej definicji co jest a co nie jest "cool".

Myśle, że (o ile było by to od strony technicznej do zrobienia) nie powinno zabraknąć ankiet dot. concept carów i (koniecznie) oldtomerów. Nie powinniśmy sie raczej ograniczać tylko do współczesnego polskiego rynku.

el_
23-11-2006, 19:00
Pozwoliłem sobie wydzielić, żeby zapanował względny ład i porządzek ;)

v8krzychu
23-11-2006, 19:24
Hmmm... Całkiem dobry pomysł z tym aby stworzyć autoGaleryjną scianę a'la Top Gear. Tylko faktycznie może z tym być problem w kwestii dotyczącej zasad. Warto się nad zasadami dobrze zastanowić żeby nie było niedomówień. Napewno powinny być akceptowane samochody niedostępne w sieci dealerskich na terenie Polski. Co do reszty sprawa wydaje się być nieco skomplikowana. :susp:
aha i o tym które auto jest cool a które uncool powinni decydować wszyscy, a nie pojedyńcze osoby, czyli jakiegoś rodzaju ankiety.

bbula
23-11-2006, 20:37
tez jestem za

i mam pewien pomysl,troche zachodu z realizacja ale mysle ze warto jesli to ma byc cos z prawdziwego zdazenia i na wiecej niz tydzien.

wiec na poczatek trzeba by stworzyc nowe pod forum w dziale ''na luzie'' pod tytulem powiedzmy ''cool wall'' albo jakimkolwiek innym

jesli mamy sie wzorowac na top gear to warto by bylo zeby byly to auta ktore istnieja nie tylko na papierze ale takze w rzeczywistosci,chocby w jednym egzemplarzu i obojetnie czy oldtimery czy takie ktore rok temu wypadly z produkcji

zeby byl porzadek na forum proponowal bym ''dokleic'' tematy z wynikami podzielonymi na kategorie(np cztery-''bardzo fajny'' ,''fajny'', ''niefajny'',''dno'')gdzie mod czy admin(nie wiem ktory jest od czego)by dodawal auta tak zeby ktos poza przejzeniem sciany nie mogl nic dopisac-ot poprostu sciana z wynikami

dobra teraz skad te samochody,wiec w 1 tygodniu zrobic podobnie jak w przypadku ankiety na najbrzydszy samochod-czyli kazdy daje w tym przypadku 4 auta(tyle ile kategorii) i po zsumowaniu wynikow robi sie ankiete z tymi 4 co byly najczesciej wymieniane,i dalej to juz z gorki ten ktory zbierze najwiecej glosow w ankiecie trafia do bardzo fajny nastepny do fajny itd

mozna tez rozwinac troche i wprowadzic piata katgorie dajmy na to ''super'' gdzie trafialy by auta ktore uzyskaly ponad lub 50% wszystkich glosow

proponowal bym tez zeby po zakonczeniu ankiety temat zamykac zeby nie pojawialy sie odkopy czyli wchodzac w''cool wall'' mamy 4-5 ''przyklejonych'' i do tego aktualna ankiete lub kwalifikacje do tejze ankiety

i tak zrobicie jak chcecie :wink: ja tylko mowie jak ja to widze :mryellow:

Emenems
24-11-2006, 11:06
Mając na myśli Cool Wall, chodziło mi o coś co będzie silnie związane z naszymi (przyszłymi) plebiscytami, chcę uniknąć oceniania bez ładu i składu.

el_
24-11-2006, 11:58
Ja bym proponował zrobić cool-wall, ale na innej zasadzie niż w TG. Dzielimy auta na kategorie i z każdej z nich głosowaniem wybieramy jedno auto - najlepsze auta z każdej kategorii stworzą właśnie cool-wall.

Emenems
24-11-2006, 13:37
Coś takiego właśnie zamierzam przeprowadzić. Tylko...czy wszyscy wiedzą jakie auta należą do danej klasy???
Bo jak nie to będzie burdel.

rallydaniel
24-11-2006, 19:19
octavia superb golf plus mercedes cls mercedes r a co z nimi ??

Emenems
24-11-2006, 21:51
octavia superb golf plus mercedes cls mercedes r a co z nimi ??

Proste.
Octavia - C
Superb - D
Golf Plus - może zminivanowiony ale - C
Merc CLS - hmmmm..tak jak dawca płyty czyli - E
Merc R - to raczej będzie klasa Crossoverów

-=Sadek=-
25-11-2006, 09:58
A Ferrari 430, a 599? A AMV8, DB9? Cayman i 911?

Emenems
25-11-2006, 11:40
Jako szeroko pojęte auta sportowe, nie będziemy się chyba tak rozdrabniać. To wy będziecie składać propozycje, czy mam wam narzucić pewną listę samochodów ?

AML
25-11-2006, 17:32
Przecież i Jeremy nie ma określonej definicji, co jest a co nie jest "cool".
Nie wiem czy zauważyłeś, ale goście z TG dobrze wiedzą, co jest cool a co nie.

Pora to pojęcie wreszcie jasno zdefiniować.
Osoba, którą możemy nazwać cool cechuje się:
- luzackim charakterem
- traktuje wiele spraw z przymrużeniem oka
- jest bardzo towarzyska
- wzbudza pozytywne emocje
- ma wyśmienity gust
- dobrze lub oryginalnie się ubiera
- bywa ekscentryczna
- nie męczy nikogo mało istotnymi rozmowami
- nie lubi snobizmu i drętwoty
- nie jest konfliktowa
- nie znosi pozerstwa
- nikomu nie narzuca swojego zdania, upodobań lub stylu
- lubi bogate życie
- często bywa altruistą
- nie obce są jej sporty ekstremalne, niebezpieczne sytuacje
- czerpie z życia wszystko, co najlepsze
- lubi się bawić
- nie nadużywa alkoholu, śr. odurzających, tytoniu
- stale poszukuje nowych wyzwań, przygód

Tak wygląda mniej-więcej zarys cool'owego człowieka, większość z tych cech spokojnie można przełożyć na samochody.

kojek
25-11-2006, 17:46
W takim razie ja jestem cool :lol: :lol: prawie wszystkie te cechy mnie określają :lol: :lol: :lol:

el_
25-11-2006, 17:55
Nie wiem czy zauważyłeś, ale goście z TG dobrze wiedzą, co jest cool a co nie.
Nie no oczywiście, bo jak goście z TG coś powiedzą to zawsze mają rację :D Ja bym ich uznał za mesjaszy :cool:

AML
25-11-2006, 17:56
Ja bym cię uznał za ignoranta. :cool:

el_
25-11-2006, 17:58
To wy będziecie składać propozycje, czy mam wam narzucić pewną listę samochodów ?
ja bym to podzielił tak:
Segment A + B
Segment C
Segment D
Segment E
Segment F włącznie z MM, RR itd
Auta sportowe
Vany
Terenówki
Crossovery
Prototypy
Oldtimery
:P

Jakieś inne porozycje? :D

Ja bym cię uznał za ignoranta. :cool:
A ja Ciebie za gościa z tytanowymi klapkami na oczach :grin:

AML
25-11-2006, 18:08
A ja Ciebie za gościa z tytanowymi klapkami na oczach.
A ja Ciebie za gościa z tytanową ignorancją. :neutral:
Wiadomo że nie wszystko biorą pod poważną ocenę, ale jako, że angielski to ich ojczysty język lepiej od nas znają znaczenie tego słowa, pah, w polskim słowniku nawet nie ma jego odpowiednika. :roll:

LiveLetDie
25-11-2006, 21:54
AML nie jestem pewnien czy oni naprawdę dobrze wiedzą co jest cool a co nie - świadczą o tym chociażby ich kłótnie i niekiedy krańcowo różne opinie. I nie podoba mi się próba definiowania tego słowa, tak naprawdę ocena tego co jest cool a co nie to raczej jakaś spontaniczna decyzja, jedna cecha auta wpływająca na werdykt czy jakieś skojarzenie.

el tak żeby sprecyzować. Samochody w segmentach a,b,d itd. to tylko obecenie produkowane auta? Wszystko to co już wyszło z produkcji nazwiemy już oldtimerem? A kocepty? Tutaj oczywiście najrozsądniej było by brać pod uwagę wszystkie możliwe, z całej historii motoryzacji.

Emenems
25-11-2006, 23:33
ja bym to podzielił tak:
Segment A + B
Segment C
Segment D
Segment E
Segment F włącznie z MM, RR itd
Auta sportowe
Vany
Terenówki
Crossovery
Prototypy
Oldtimery

el ,chce zrobić to dokładnie tak jak to napisałeś (w 100%)

el tak żeby sprecyzować. Samochody w segmentach a,b,d itd. to tylko obecenie produkowane auta? Wszystko to co już wyszło z produkcji nazwiemy już oldtimerem? A kocepty? Tutaj oczywiście najrozsądniej było by brać pod uwagę wszystkie możliwe, z całej historii motoryzacji.

Zgadzam się, jednak za Oldtimera uznawał bym auta których produkcja zakończyła się 10 lat temu.
Prototypami nie zamierzam się zajmować, chyba że sam się chcesz tym zająć :wink:

AML
26-11-2006, 00:30
to raczej jakaś spontaniczna decyzja, jedna cecha auta wpływająca na werdykt czy jakieś skojarzenie.
Masz na myśli to co robią w TG?

Jeśli tak to zgadzam się że to częsta sytuacja, tylko pomyśl, oczywiste jest że nie analizowali by jednego auta przez pół godziny, trzeba mieć jeden lub dwa szybkie, trafne aspekty i lecieć dalej.

el_
26-11-2006, 10:14
el ,chce zrobić to dokładnie tak jak to napisałeś (w 100%)

Zgadzam się, jednak za Oldtimera uznawał bym auta których produkcja zakończyła się 10 lat temu.
Prototypami nie zamierzam się zajmować, chyba że sam się chcesz tym zająć :wink:

Ja bym jednak dorzucił prototypy - na przestrzeni lat zaprezentowano tyle wspaniałych aut, które nie weszły do produkcji, że aż grzechem byłoby pominąć je :D

Można by zrobić jeszcze tak - albo zrobić jedną kategorię "wycofane z produkcji", albo podzielić na dwie young- i oldtimery. Chociaż w sumie trochę obawiam się tej kategorii, bo to strasznie dużo aut jest i zwyciężyć może to, które dostanie 2 głosy :roll:

Emenems
26-11-2006, 14:03
No cóż poszedłem na żywioł, pojęcie Oldtimerów jest ogromne, ale licze że Forumowicze maja sprecyzowane poglądy i ulubione auta.

EDIT

No to zaczynamy nasz cykl Plebiscytów. Pierwszym z serii ...
a najbrzydszy samochód wg użytkowników autoGALERII nie wchodzi w ten cykl?
moznaby było na końcu gdzieś go podpiąć ?

No tak :mryellow: , już poprawiam.

Potek
26-11-2006, 14:03
No to zaczynamy nasz cykl Plebiscytów. Pierwszym z serii ...
a najbrzydszy samochód wg użytkowników autoGALERII nie wchodzi w ten cykl?
moznaby było na końcu gdzieś go podpiąć ?

el_
26-11-2006, 14:13
To ma być najpiękniejszy oldtimer czy najlepszy? Bo jak najpiękniejszy, to oddałem głosy, w kwestii najlepszego musiałbym pozmieniać co nie co ;)

Kaczor
26-11-2006, 14:21
Ja zagłosowałem ogólnie, nie na najładniejsze. Bardzo ciężko jest coś wybrać, bez mrugnięcia okiem mógłbym wymienić conajmniej 20 aut które zasługują na miano najlepszego oldtimera. Możnaby podzielić oldtimery np ze względu na kraj(kontynent pochodzenia), zrobić oddzielnie dla aut produkowanych w Polsce, do tego auta dostawcze i ciężarowe(polskie i zagraniczne). TYlko takie rozdrobnienie też ma swoje wady..ALe przynajmniej chętnie zagłosowałbym na najlepszego oldtimera np z krajów byłego ZSRR i okolic(czyli my i Czechosłowacja) .

Potek
26-11-2006, 14:22
Lamborghini Miura
Ferrari 250 GTO
Bugatti Type 57S Atlantic

:wow: dalem co prawda swoje typy juz na szybkiego w sumie pierwsze co mi sie skojazyło z wielkimi oldtimerami ale Twoja lista wg mnie powinna być na szczycie.

Emenems
26-11-2006, 15:08
To ma być najpiękniejszy oldtimer czy najlepszy? Bo jak najpiękniejszy, to oddałem głosy, w kwestii najlepszego musiałbym pozmieniać co nie co ;)

Jak wolisz, według Twojego uznania. Chodzi o najlepsze.

Wiem że to wychodzi bardzo ogólnie, ale sprecyzować za bardzo się nie da. By trzeba było zrobić 10 plebiscytów odnośnie samych Oldtimerów.

LiveLetDie
26-11-2006, 15:14
Za polzwoleństwem imć Emenemsa stworze jeszcze dziś plebiscyt dot. Prototypów. Uznaliśmy, że dwa plebiscyty nie zaszkodzą (choć większa liczba mogła by już okazać się przesadą - co za dużo to nie zdrowo). Macie jakieś propozycje? Emenems wyszedł z propozycją by ograniczyć concepty do 10-15 letnich? Szczerze mówiąc wolałbym żeby objąć tą kategorią całą historie motoryzacji. Wasze zdanie na ten temat?

AML
26-11-2006, 15:22
Szczerze mówiąc wolałbym żeby objąć tą kategorią całą historie motoryzacji.
Popieram

Don2x44
26-11-2006, 15:34
Szczerze mówiąc wolałbym żeby objąć tą kategorią całą historie motoryzacji.
Popieram
Ja także jestem za tym aby objąć całą historie motoryzacji a nie tylko jej fragment.

Przydałoby się zrobić ankietę youngtimer'ów(i zaliczać w niej auta WYPRODUKOWANE po roku 1969 do 1996)

LiveLetDie
26-11-2006, 15:54
Jeszcze jedno co do concept carów. Postuluje żeby można było głosowac także na concepty, z których coś się tam potem narodziło i weszło do produkcji. Może jaśniej, na przykładzie. Concept ostatniego Mustanga i jego wersja finalna. Jestem za tym, żeby można było zagłosować na concept car.

Emenems
26-11-2006, 15:55
Przydałoby się zrobić ankietę youngtimer'ów(i zaliczać w niej auta WYPRODUKOWANE po roku 1969 do 1996)

Postanowiłem wszystko wrzucić do jednego worka Old-ów. Jeśli jednak dojdzie do sytuacji że jeden samochód uzyska góra 2- głosy to zrobimy formę Eliminacji. No i oczywiście przedłużymy Plebiscyt.

Concept ostatniego Mustanga i jego wersja finalna. Jestem za tym, żeby można było zagłosować na concept car.

Ok, zawsze to concept.

AML
26-11-2006, 16:01
Rozdrabnianie się na youngtimery to według mnie zupełnie nie potrzebne zamieszanie.

Dj Brabus
26-11-2006, 20:06
Pozwoliłem sobie przykleić wszystkie tematy związane z naszymi plebiscytami. Mam nadzieję, że nikt mi tego nie będzie miał za złe.

AML
26-11-2006, 22:50
Może zmień te tematy na ogłoszenia, bo teraz się mieszają i trudno je wyłowić. :roll:

Emenems
27-11-2006, 15:57
Pozwoliłem sobie przykleić wszystkie tematy związane z naszymi plebiscytami. Mam nadzieję, że nikt mi tego nie będzie miał za złe.

Może być, ale jak Zorganizuje następne plebiscyty (za tydzień lub dwa) to niedługo w tym dziale będziemy mieli tylko Przyklejone tematy. Trzeba się nad tym zastanowić. Ponadto uważam że Plebiscyt na Najbrzydsze auto już się wyczerpał i trzeba go zamknąć, ewentualnie przenieść. Wedle uznania. Może zakończone Plebiscyty przenosić do działu "Co Wybrać".

STS
06-12-2006, 15:30
Moze zrobimy plebiscyt na najlepszego lub najladniejszego super cara? :susp: np. Ferrari Enzo, Porsche Carrera GT, Pagoni Zonda F, Mercedes McLaren SLR itp.

kociak
06-12-2006, 15:35
Moze zrobimy plebiscyt na najlepszego lub najladniejszego super cara? :susp: np. Ferrari Enzo, Porsche Carrera GT, Pagoni Zonda F, Mercedes McLaren SLR itp.
Czy Enzoo by się nadawło do tego plebiscytu??Polemizował bym :susp:

STS
06-12-2006, 15:53
Czy Enzoo by się nadawło do tego plebiscytu??Polemizował bym :susp:Technika rodem z F1, V-max ktorego gdy weszlo mogla mu konkurencja zazdroscic, marka, itp. wiec na najlepszego - tak, najladniejszego - nie.

kociak
06-12-2006, 16:12
Rok wcześniej przed Ezno zadebiutowała Carrera GTa dwa lata przed Enzo Salenn S7.Techinka Carrery GT równierz rodem z F1 i prędkość tylko o niecałe 18 km/h mniejsza od enzo ale była o niebo i jeszcze wyżej piękniejsza.

A tak na marginesie,niepisze sie weszło,tylko wszedło ;).Polskiego w szkole niemasz?? :susp:

STS
06-12-2006, 16:31
Polskiego w szkole niemasz?? :susp:Mam pisalem to tak "zeby bylo" forum to nie konkurs pisowni.

kociak
06-12-2006, 16:33
Polskiego w szkole niemasz?? :susp:Mam pisalem to tak "zeby bylo" forum to nie konkurs pisowni.
ale mieszkasz w polsce i poprawna polszczyzna cię obowiązuje.

LiveLetDie
06-12-2006, 16:35
Nie chciałem się wtrącać do tego offtopa ale poprawiasz STSa sam pisząc "Polska" z małej litery... Coś tu nie gra.

kociak
06-12-2006, 16:39
Nie chciałem się wtrącać do tego offtopa ale poprawiasz STSa sam pisząc "Polska" z małej litery... Coś tu nie gra.
wiem że się piszę z dużej litery ale mi szwankuje klawiatura.czasami mi "nie wyświetla" dużych liter,a czasami wogóle klawiatura mi niedziala :damn:

Di Kej
06-12-2006, 16:47
A tak na marginesie,niepisze sie weszło,tylko wszedło ;).Polskiego w szkole niemasz?? :susp:

Zdaje się, że ty nie masz :lol: :lol: :lol:
STS napisał prawidłowo... sorry nie mogłem się powstrzymać...
Spoko, pomyłki się oczywiście zdarzają kociak ;)
EOT :mryellow:

Dokładnie DK. Pokazywał głuchy ślepemu :wink: Forma "weszło" jest jak najbardziej prawidłowa, pomyliło się kociakowi pewnie z "wszedł". *Dj*

Emenems
06-12-2006, 17:00
STS takie porównania to możesz sobie robić w "Co Wybrać". Plebiscyt to coś znacznie większego. Poza tym błędy gramatyczne i ortograficzne możecie sobie gdzie indziej wypominać :mryellow:

STS
21-12-2006, 18:53
No to mozę na najładniejsze kombi??? duzo ich jest :wink:

Dj Brabus
21-12-2006, 18:55
Spokojnie - już całkiem niedługo ruszy nowy sylwestrowo-noworoczny plebiscyt związany z samochodami testowanymi przez naszą redakcję. Pracę trwają, więc cierpliwości... :susp:

Emenems
24-12-2006, 18:31
Już niedługo, pojawią się moje zupełnie nowe plebiscyty. Będą trochę odmienne od pozostałych i będzie trzeba się w nich wykazać pewną wiedzą motoryzacyjną. Więc strzelanie w ciemno nie będzie wchodziło w rachubę.

Veyron
30-12-2006, 17:44
Ja bym proponował zrobić cool-wall, ale na innej zasadzie niż w TG. Dzielimy auta na kategorie i z każdej z nich głosowaniem wybieramy jedno auto - najlepsze auta z każdej kategorii stworzą właśnie cool-wall.

jestem za

AML
30-12-2006, 17:52
Ja bym proponował zrobić cool-wall, ale na innej zasadzie niż w TG. Dzielimy auta na kategorie i z każdej z nich głosowaniem wybieramy jedno auto - najlepsze auta z każdej kategorii stworzą właśnie cool-wall.jestem za
"Takie rzeczy najczęściej nie wypalają bo nie każdy wie co cool na prawdę znaczy. Widziałem już cool wall na pewnym forum o TG i na prawdę, ludzie akceptowali lub odrzucali samochody za rzeczy nie mające z tym mianem nic wspólnego."
Huh, sam nawet prowadzę stronę o TG i na forum i tak nie zrobiłem czegoś takiego, mógłbym, tylko z tego co widzę minie się to nieco z powołaniem. :roll:

Puszek
31-12-2006, 10:24
Spokojnie - już całkiem niedługo ruszy nowy sylwestrowo-noworoczny plebiscyt związany z samochodami testowanymi przez naszą redakcję. Pracę trwają, więc cierpliwości... :susp:

Już niedługo, pojawią się moje zupełnie nowe plebiscyty.

:roll: Długo jeszcze przyjdzie nam czekać na nowe plebiscyty :?: Bo szczerze powiedziawszy nie mogę się już doczekać :mryellow: . Tylko z konkretami do ludzi proszę :wink: .

Emenems
31-12-2006, 10:37
Wole poczekać ze sprawą do Nowego Roku żeby nie zakłócać Sylwestrowych przygotowań. :wink:

Dj Brabus
31-12-2006, 13:59
:roll: Długo jeszcze przyjdzie nam czekać na nowe plebiscyty :?: Bo szczerze powiedziawszy nie mogę się już doczekać :mryellow: . Tylko z konkretami do ludzi proszę :wink: .
Właśnie w tym momencie trwają rozmowy pomiędzy mną a Krzyśkiem dotyczące podsumowania testów aG, a co za tym idzie utworzenia plebiscytu na "Najlepsze testowane auto przez autoGALERIĘ". Proszę o cierpliwość, zaraz po Nowym Roku wszystko zobaczycie. :cool:

Di Kej
11-02-2007, 15:01
A może by tak plebiscyt na najlepszy detal (różnych aut... ;) )?
Może to być dobry pomysł, ale może być i zły. Na razie głebiej nie przemyślałem tego pomysłu, jednak czekam na wasze opinie... ;)

Vincentus
11-02-2007, 19:10
Detale, no to ja lubię... Mam duuuuużo propozycji.

Emenems
11-02-2007, 21:17
No to Dalej DK zorganizuj plebiscyt w naszym stary dobrym stylu.

Di Kej
13-02-2007, 13:11
No to Dalej DK zorganizuj plebiscyt w naszym stary dobrym stylu.

Fajnie, że się spodobał pomysł, ale jest problem... na pewno nie w najbliższym czasie :neutral: Poza tym trzeba mieć dużo czasu na takie rzeczy, a ja... no cóż... szkoła :damn: Zresztą w sobotę idziemy normalnie do szkoły (żeby w kwietniu/maju mieć dłuuuuugi weekend), więc tylko jeden dzień odpoczynku :damn:

A ktoś inny by chciał?

ŁukaszZz
25-02-2007, 16:16
Moze ja bym mogl sprobowac? Jestem chetny. Ale chcialbym liczyc na czyjas pomoc, aby razem jakos to zrobic i zeby to jakos wygladalo. Czy wszystko sam musialbym zrobic?

Emenems
26-02-2007, 16:54
Wystarczy pomysł. Wszystko robisz sam. My możemy zapewnić tylko logistykę.

ŁukaszZz
26-02-2007, 20:42
Moglbym sprobowac. W czwartek bede mial duzo wolnego czasu i sprobuje cos zmontowc.. :wink: Jeszcze sie skontaktuje z wami na pw albo gg w celu uzgodnienia szczgolow.. :smile:

bigaczzz
02-05-2007, 19:21
Panowie ja zaproponowałbym jeszcze jedną kategorię: auto dostawcze. Przecież obecnie jest z czego wybierać. Co o tym sądzicie?

Abaddon
02-05-2007, 19:30
A do tego jeszcze dzial Supercary, Muscle cary, Hot Rody, Auta Male. To nie ma racji bytu - sa glowne dzialy i wszystko dobrze funkcjonuje. Glupi pomysl.

bigaczzz
02-05-2007, 19:37
A do tego jeszcze dzial Supercary, Muscle cary, Hot Rody, Auta Male. To nie ma racji bytu - sa glowne dzialy i wszystko dobrze funkcjonuje. Glupi pomysl.
Czy ja tu mówię o Muscle Carach - nie. Auta dostawcze to normalny dział. W większości plebiscytów jest właśnie ten dzia. No ale poczekam na opinię admina.

Abaddon
02-05-2007, 19:40
Inteligencie - muscle to tylko przyklad. Czy masz w naszym forum osobny dzial dla samochodow klasy A, B, C, D itd? Dostawczaki to auta jak kazde inne. :roll:

bigaczzz
02-05-2007, 19:45
Nareszcie do tego doszedłeś. Ale wolę wysłuchać opini admina, który ma tu w końcu władzę :cool: .

Abaddon
02-05-2007, 19:55
W kazdym razie ja sie opowiadam za nie.

Dostawczaki to auta jak kazde inne. Rownie dobrze zrobmy dzial klasy A, B, C... i oto powod dla ktorego uwazam pomysl za niewypal. :???:

Don2x44
02-05-2007, 20:33
Ja osobiście byłbym za wprowadzeniem działu samochody dostawcze i ciężarowe, jednak taki pomysł to raczej nie wypali. Nie ma zbyt dużo interesantów, a może o tym nie wiem? Znacznej cześci użytkowników na forum w głowach benzynowe potężne widlaste widlaste silniki których przyspieszenie wynosi mniej niż 4 sekundy... Pożyjemy zobaczymy.

Jakiś czas temu probowałem rozruszać forum odnośnie samochodów dostawczych tworząc małe porównanie:
http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=5022

Nie długo mam zamiar zrobić porównanie siedmiu królów europejskich szos... Gdzie silnik to minimum V6, o pojemności nie mniejszej niż 10 litrów... dysponujący mocą co najmniej 450PS.

Dostawczaki to auta jak kazde inne. Rownie dobrze zrobmy dzial klasy A, B, C... i oto powod dla ktorego uwazam pomysl za niewypal. :???:
Yyy... nie widzisz żadnej różnicy pomiędzy samochodem osobowym, a dostawczym czy ciężarowym?

Sprinter
02-05-2007, 21:11
Ja jestem jak najbardziej za. U mnie w firmie jeżdżą dwa Sprinty więc troche się tym interesuje :wink:

kok
02-05-2007, 21:40
Chłopaki troche niewiem o co wam chodzi. O plebiscyt czy nowy działna forum :?:
Jeśli o to drugie to nie w Po godzinach tylko w O serwisie i forum autoGALERIA.pl

Don2x44
02-05-2007, 21:42
Chłopaki troche niewiem o co wam chodzi. O plebiscyt czy nowy działna forum :?:
Z plebiscytu na dostawczakach wyszedł temat w sprawie utworzenia nowego działu.

bigaczzz
03-05-2007, 14:16
Don2x44 świetny pomysł. Dział o dostawczakach. Tylko teraz trzebaby było to trochę sprecyzować: o jakie dostawczaki nam chodzi, o te znane nam furgony czy też o klasę ciężką czyli tiry. Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem tego działu na wszeli wypadek zrobię ankietę w o forum ag, a potem pogada się z adminem.

Don2x44
04-05-2007, 23:02
Don2x44 świetny pomysł.
Dzięki... ale to nie mój pomysł.

o te znane nam furgony
Samochody dostawcze

czy też o klasę ciężką czyli tiry.
Samochody ciężarowe....

bigaczzz
06-05-2007, 16:44
Ale teraz pytanie czy jeśli powstałby ten dział, czy wciągneło się pod niego ciągniki siodłowe i ogólnie ciężarówki. Czy to nie za dużo, czy te "auta" nie są trochę za wielkie? Same dostawczaki by raczej wystarczyły.

STS
07-05-2007, 20:34
Może plebiscyt na najładniejsze felgi? co i jak moża ustalic... chodź nie jestem pewny czy to wypali :sad:

Basti
07-05-2007, 21:24
Może plebiscyt na najładniejsze felgi? co i jak moża ustalic... chodź nie jestem pewny czy to wypali :sad:
Nawet dobre,ale ja bym proponował "Najładniejsze felgi złapane na ulicy"czyli sami chodzimy,szukamy,cykamy foty itp. :roll:

Shyrl
07-05-2007, 21:47
Wg mnie dobry pomysł, można by zrobi konkurs jak z fotografiami samochodów... Wyłapać ładne felgi w necie żaden problem ale samemu to już wyzwanie :wink:

ŁukaszZz
08-05-2007, 12:55
Jesli chcecie moge zalozyc "Plebiscyt na najladniejsza widziana przez siebie felge"..

A co myslicie o plebiscycie na najladniejsze samochodowe spojrzenie?

Jesli beda chetni moge zalozyc jakis plebiscyt..

Pozdrawiam

Dj Brabus
08-05-2007, 12:57
Jesli chcecie moge zalozyc "Plebiscyt na najladniejsza widziana przez siebie felge"..

A co myslicie o plebiscycie na najladniejsze samochodowe spojrzenie?

A może założymy plebiscyt na "Najgłupszy pomysł na plebiscyt"? :roll:

ŁukaszZz
08-05-2007, 12:58
A moze na najgorsze forum motoryzacyjne? :mad: Tudziez plebiscyt na najbardziej chamowatego i zgryzliwego czlowieka na aG?

Dj Brabus
08-05-2007, 13:02
A moze na najgorsze forum motoryzacyjne? :mad: Tudziez plebiscyt na najbardziej chamowatego i zgryzliwego czlowieka na aG?
Sugerujesz moją osobę jako lidera takiego plebiscytu?

ŁukaszZz
08-05-2007, 13:08
Nic nie sugeruje.

Mam pytanie, bo mnie zacytowales.

A może założymy plebiscyt na "Najgłupszy pomysł na plebiscyt"?

To byla odpowiedz na temat plebiscytu na felge czy spojrzenie samochodowe?

Bo jesli na felge, to dziwie sie, ze dopiero zareagowales jak ja o tym napisalem, a wczesniej dopoki byla prowadzona rozmowa nie padlo zadne twoje slowo na ten temat..

Plebiscyt na najladniejsze samochodowe spojrzenie wydaje mi sie ciekawy i uwazam, ze znalazloby sie wielu chetnych.

Dj Brabus
08-05-2007, 13:13
Moja odpowiedź była na "samochodowe spojrzenie". Z resztą co to za plebiscyt? Na najładniejszy przód samochodu? :ogh:

Don2x44
08-05-2007, 13:18
Na najładniejszy przód samochodu? :ogh:
Jak by się postarać to, równie dobrze "spojrzenie samochodu" można upchnąć w detale.

Plebiscyty kolejna forumowa-mania, podobnie było z durnymi porównaniami(do dziś się jeszcze takie pojawiają) czy kompendiami...

ŁukaszZz
08-05-2007, 13:23
Moja odpowiedź była na "samochodowe spojrzenie".

No wiec trzeba bylo zacytowac tylko ta czesc mojej wypowiedzi gdzie bylo o spojrzeniu..

Z resztą co to za plebiscyt? Na najładniejszy przód samochodu? :ogh:

Nie, na najladniejsze spojrzenie. Kazde auto ma inne, niepowtarzalne spojrzenie, bardziej lub mniej agresywne, itp. Np:

http://images21.fotosik.pl/263/a01bab67430dd14cm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a01bab67430dd14c)

Lub:

http://images22.fotosik.pl/111/4b06c28a841e5d38m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4b06c28a841e5d38)

Rozumiesz juz?

W sumie juz to i tak juz widze, ze ten temat nie ma szans, wiec dam Ci ta satysfakcje i sie wycofuje z tego pomyslu..

Shyrl
08-05-2007, 13:57
Panowie, nie ekscytujcie się tak, to przecież tylko pewne formy urozmaicenia :damn:

Don... czemu uważasz kompendia za głupie? Myślę że są ciekawe i oferują zawsze jakąś porcję wiedzy z dziedziny motoryzacji... :roll:

Don2x44
08-05-2007, 14:03
Don... czemu uważasz kompendia za głupie? Myślę że są ciekawe i oferują zawsze jakąś porcję wiedzy z dziedziny motoryzacji... :roll:
Nie uważam ze wszystkie kompendia są głupie, tylko przez pewien czas pojawiło się kilka kompendiów zrobionych na tzw. "odpierdol". Które pożniej powędrowały do śmietnika, albo na kres forum.

Shyrl
08-05-2007, 14:05
Aha to sorry. W tym przypadku podzielam Twoje zdanie :wink:

ŁukaszZz
17-05-2007, 18:45
Moze jakis plebiscyt/ankieta na najlepsze auta danych klas wedlug forumowiczow aG..?

Pozdro

Abaddon
21-05-2007, 17:19
Może plebiscyt na największego spamera aG? :mryellow:

Pozdro

PS: To poważna propozycja :wink:

Seth
21-05-2007, 18:32
A co, tak lubisz wygrywać? :roll: :???:

Dj Brabus
21-05-2007, 18:33
:lol: :lol: :lol: Dołączyłby ŁukaszZzzzZz i ja i już mamy finałową trójkę! :mryellow: Veyron oraz SuperRally odpadliby w eliminacjach!

ŁukaszZz
21-05-2007, 18:44
Och, jak milo znalesc sie w tak dostojnym gronie.. :hat:

b707
21-05-2007, 18:46
Och, jak milo znalesc sie w tak dostojnym gronie.. :hat:

No... w konkurencji na największego offtopicarz niemiałbyś konkurencji
:twisted:
:wink:

Emenems
21-05-2007, 18:59
Oj lubicie sobie dogryzać.

Pomysłów jest wiele. Ale z plebiscytami stała się podobna sytuacja jak z Referendum ws. Doliny Rospudy....Wszyscy krzyczeli, nikt nie głosował i wyszła dupa blada.

PS. Powiedz mi Łukaszszszrzu czy zakończyłeś ostatni plebiscyt ?

ŁukaszZz
21-05-2007, 19:14
PS. Powiedz mi Łukaszszszrzu czy zakończyłeś ostatni plebiscyt ?

Hmm, a to JA mialem go zakonczyc? Ja zrobilem co mialem zrobic, reszta zostala dla mod'ow. Kilka razy pisalem do Dj'a co robimy dalej, odpowiedzi nie uzyskalem. Niewiem czy plebiscyt zostal przeksztalcony juz w normalny temat o detalach, chyba nie bo nazwa jest taka sama..

AGENT
21-05-2007, 19:15
Może plebiscyt na najladniej uchwyconą tablicę rejestracyjną :lol:

Ja popieram ten pomysl na wlasne zdjęcie felgi, dam fotkę alu-kołpaka od mojego Uniaka :mryellow:

Emenems
21-05-2007, 19:58
Dość żartów, bo niedługo będziemy liczyć ilość zmasakrowanych muszek na atrapie.
EOT

Łukaszu, nie patrz na innych tylko podlicz głosy i ustaw kolejność. Moderatorzy nie zrobią za Ciebie całej roboty z liczeniem.

ŁukaszZz
21-05-2007, 20:03
Łukaszu, nie patrz na innych tylko podlicz głosy i ustaw kolejność. Moderatorzy nie zrobią za Ciebie całej roboty z liczeniem.

O ja, nie mozna bylo tak odrazu, ja niewiedzialem.. :roll: Jak bym to wiedzial to juz dawno bym to zrobil..

3) Po zebraniu typów, we wtorek 17 kwietnia, moderator utworzy w tym temacie ankietę z pieciu najczęściej powtarzających się typow.

Ok, jutro sie za to wezme..

STS
11-06-2007, 22:03
Może by zrobic plebiscyt na najlepszą furę z działu "nasze fury"??

Shyrl
11-06-2007, 22:05
Myślę że bez trochę bez sensu w tej chwili skoro ciągle pojawiają sie nowe auta Formowiczów :wink:

Poza tym są wśród nich takie rodzynki jak e-90 335i czy CLK od Brabusa więc cóż...;]

Dj Brabus
01-09-2007, 11:52
Myślę, że można ogłosić dwa nowe plebiscyty organizowane przez forumowiczów aG:

"COTYaG 2008 - najlepszy samochód roku 2008 wybrany przez aG" - opieka i organizacja: Poosheq

"Najlepszy samochód wszechczasów" - opieka i organizacja: szakal

Nazwy oczywiście mogą ulec zmianom.

tvn1
01-09-2007, 12:47
To może zróbmy konkurs na logo COTYaG? Ja daję propozycję od siebie:

Puszek
01-09-2007, 13:00
A ja już mam logo :mryellow: . Będzie niespodziewajka :mryellow: .

EDIT:
Będzie mała obsówa, ale do 20 powinienem sie wyrobić. Właśnie zacząłem zdjęcia na fotosika wrzucać :lol: .

tvn1
01-09-2007, 14:04
Ok jeżeli jest to dobrze :grin: Czekamy z niecierpilwością :!: :grin:

roberto_nfs
01-09-2007, 14:24
No to chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim za zainteresowanie tematem. W szczególności Pooshqowi s szakalowi, bo się podjęli dość ciężkiej roboty. Tym samym, gdyby ktoś potrzebował pomocy (chociażby przy uploadzie zdjęć na fotosika) to uprzejmie upraszam się o wiadomości na PW :mryellow: . I jeszcze raz dzięki :hat:

RX-7
01-09-2007, 15:32
A ja już mam logo :mryellow: . Będzie niespodziewajka :mryellow: .
No to ja już się zaczynam bać :mryellow:. Słusznie?

Dj Brabus
01-09-2007, 15:42
Poosheq to największy specjalista na tym forum od grafiki, więc powinniśmy się bać! :cool:

tvn1
01-09-2007, 15:44
Poosheq to największy specjalista na tym forum od grafiki, więc powinniśmy się bać! :cool:

Oj powinniśmy!

Szakal
01-09-2007, 19:22
Skoro zrobiłem pierwszy krok to teraz trzeba iść dalej. Nie chciałbym wszystkiego robić "za pięć dwunasta". Z tego powodu chciałbym się spytać czy już możecie wysyłać mi na pw propozycje samochodów do ankiety. Jakie według was są kultowe, legendarne, wszech czasów?? Jeśli przychodzi wam do głowy jakieś auto to nie zostawiajcie je w tamtym miejscu tylko szybko piszcie pw do mnie. Oczywiście później to wszystko poskładam i wszystkie wasze propozycje znajdą się w odpowiednim temacie. Tylko uwaga!!! Im dłużej będzie z tym zwlekać tym dłużej będę tworzyć ten plebiscyt. Nie chciałbym mieć z tym jednak problemów. Dlatego was gorąco namawiam do składania propozycji.

Pozdr.

Puszek
01-09-2007, 19:24

Oj powinniśmy!

I jak się wam logo podoba :mryellow: :grin: :?:

tvn1
01-09-2007, 19:49
Tylko, że to dzieło Emenemsa :!: :razz:

mustangshelby
01-09-2007, 20:27
I jak się wam logo podoba :mryellow: :grin: :?:

Zajebiste :grin:

Puszek
01-09-2007, 20:43
Tylko, że to dzieło Emenemsa :!: :razz:

I dlatego zostało wyposażone w napis: "(c) Emenems" :wink: .

STS
01-09-2007, 21:11
A może plebiscyt na najlepsze auto rozwijające ok. 400 km/h? przykłady: MacLaren F1, Bugatti Veyron, Sallen S7 Twin-Turbo, K.seg CCX, Barabus CCR itp.? musi to być auto seryjne rozwijające powyżej 380 km/h.

Shyrl
01-09-2007, 21:15
STS... proszę Cię... :damn:

Dj Brabus
04-09-2007, 22:39
Z tego powodu chciałbym się spytać czy już możecie wysyłać mi na pw propozycje samochodów do ankiety. Jakie według was są kultowe, legendarne, wszech czasów?? Jeśli przychodzi wam do głowy jakieś auto to nie zostawiajcie je w tamtym miejscu tylko szybko piszcie pw do mnie
Wiesz co - moim skromnym zdaniem powinieneś założyć temat (czy tu "O serwisie" czy w "Po godzinach") z tym plebiscytem, jasno określić zasady, napisać że np. "proszę o wysyłanie PW do mnie do 16 września. Później zostanie utworzona ankieta itp". Możesz dopisać, że na razie nie życzysz sobie żadnych komentarzy lub temat po prostu do danego terminu zamkniemy.

IMHO tak będzie lepiej i czytelniej.

Szakal
04-09-2007, 22:50
W sumie masz rację. Narazie tylko 3 osoby zgłosiły się do mnie na pw. Dałem nawet informacje w swoim opisie i tak nic. Spróbuje wtedy założyć temat to może zainteresowanie się zwiększy. Jeśli nie to wtedy będę musiał sam coś zaproponować albo już nie tworzyć plebiscytu (ostatecznie). :sad:

AGENT
05-09-2007, 10:09
W sumie masz rację. Narazie tylko 3 osoby zgłosiły się do mnie na pw. Dałem nawet informacje w swoim opisie i tak nic. Spróbuje wtedy założyć temat to może zainteresowanie się zwiększy. Jeśli nie to wtedy będę musiał sam coś zaproponować albo już nie tworzyć plebiscytu (ostatecznie). :sad:Dajcie sobie spokój z tymi plebiscytami, przecież to i tak niczego nie wnosi na forum :roll: Ile ludzi, tyle opinii i gustów, taki plebiscyt na małą skale mija się z celem. Wystarczy ten co mamy - samochód roku wg userów forum.

Szakal
05-09-2007, 10:20
plebiscytami, przecież to i tak niczego nie wnosi na forum :roll: Ile ludzi, tyle opinii i gustów, taki plebiscyt na małą skale mija się z celem. Wystarczy ten co mamy - samochód roku wg userów forum.

Plebiscyt to nie tylko czytanie czyiś opinii i gustów. To przede wszystkim dobra zabawa. Człowiek poznaje ile ludzi na forum ma taki sam gust jak on, to samo co on uwielbia czyli zawsze to łączy wież koleżeńsko. Po drugie plebiscyt wpływa bardzo dobrze na całe aG. Ostatnio zauważyłem, że składają swoje propozycje osoby, których już znam po nickach i nie widziałem ich wieki na forum. Teraz nagle jak Puszek zrobił plebiscyt to coś ich przeniosło na forum aG bo nie mogli puścić okazji. Większość starych wyjadaczy wchodzi na forum, ale także przychodzą nowi userzy. Także organizowanie takich plebiscytów ma w sobie wiele zalet. Rozszerz horyzonty myśleniowe. :wink: :lol: Mógłby jeszcze coś naskrobać, ale chodzi o to to nie jest bezsensu.

ps. Wyślij mi swoją propozycje do następnego plebiscytu organizowanego przeze mnie i nie marudź. :twisted:

AGENT
05-09-2007, 10:45
ps. Wyślij mi swoją propozycje do następnego plebiscytu organizowanego przeze mnie i nie marudź. :twisted:Ale przecież chyba nikt nie wskaże najlepszego auta w historii, nie ma takiego :roll: Kryterium zbyt ogólne i ciężko będzie dojść do jakichś wniosków, konkluzji :wink:

Szakal
05-09-2007, 10:54
Ale przecież chyba nikt nie wskaże najlepszego auta w historii, nie ma takiego

Oczywiście, że nie ma takiego auta. Nie ma rzeczy idealnych. To tylko w filmie. Jednak chodzi mi o to jaki samochód utkwił ci najbardziej w pamięci. Jakie auto zasługuje najbardziej na ten tytuł. Dlatego, że coś wniosło do motoryzacji, wyprzedzał swoją epok jakimiś innowacjami technologicznymi. itd., dzięki swojej stylistyce do dzisiaj wzbudza zachwytów wśród ludzi. Po prostu dla ciebie samochód, w którym zawsze się kochasz. Masz podać 3 takie propozycje. Jakoś 3 osoby, które do mnie napisały nie miały z tym problemu. Chwilkę pomyśl.
:wink:

Seth
05-09-2007, 12:03
Właśnie, skoro potem ma być finał, to proponuję, żeby już w głosowaniu finałowym umieścić również uzasadnienia. Będzie ciekawiej, moim zdaniem, i plebiscyt będzie fajniejszy, bo będzie miał w czymś poparcie, a nie samochód X wszedł do finału, "bo tak" i może skłoni ludzi do wybierania takich samochodów, które są bliskie samochodowi wszechczasów, a nie tylko wrzucenia samochodu, który oni bardzo lubią. Ja ze swojej strony obiecuję, że po pracy wyślę swoje propozycje :)

yakłobo!
07-09-2007, 16:17
Myślę, że uzasadnienia to doskonały pomysł. Możnaby też w poście rozpoczymającym głosowanie finałowe umieścić cytaty uzasadnień wyboru aut nominowanych, które pisane były przez użytkowników na etapie eliminacj (lub ewentualnie edytować ten który już istnieje). Uzasadnienia te są w prawdzie wysyłane przez pw, więc mogłoby to naruszyć istotę pw o jawności wiadomości tylko dla wysyłającego i adresata, ale to chyba nic osobistego. Z resztą, Szakal zdecyduj sam...

Szakal
07-09-2007, 16:31
Z resztą, Szakal zdecyduj sam...

Jeszcze co do tego do końca nie zdecydowałem. Jednak wydaję mi się, że najlepiej zrobię jak własnymi zdaniami opisze to co do mnie napisaliście. Nie wszyscy podali zresztą argumenty co do swojego propozycji albo czasem nie wyrażali to pełnymi zdaniami tylko wymieniali po przecinkach. Niektórzy też bardzo pięknie mi opisali przyczynę swojego wyboru i mogę w tym przypadku po prostu zacytować jakiś kawałek ich wypowiedzi oczywiście z odpowiednim dopiskiem. :wink:

Abaddon
25-11-2007, 12:06
A może plebiscyt na najlepszego muscle cara w historii? Mozna by było tez głosować na nowe muscle, reaktywacje obecnie produkowane... nawet na australijskie... co o tym myslicie? ;)

Emenems
25-11-2007, 12:12
Pomysł trochę oderwany od naszych realiów. Ale jak już Ci zależy to proponował bym Ci żebyś wszystkie (nowe, stare) muscle cary wrzucił do jednego worka, w innym przypadku wybór był by dość mały i przypadkowy.
Aha i na początku Plebiscytu napisz definicje muscle cara, bo mogą się nam zdarzać auta które z tymi samochodami mogą mieć niewiele wspólnego.

Abaddon
25-11-2007, 12:13
Pod koniec przyszłego tygodnia będzie gotowe :grin: Dziekuję za przyzwolenie ;)

Seth
25-11-2007, 12:51
http://musclecarclub.com/musclecars/general/musclecars-definition.shtml dla pewności tu jest wymienione, które z wozów są muscle carami :)

LiveLetDie
26-11-2007, 10:45
Nie uważacie że to nieco wąski temat? Większość userów albo będzie dawać typy, które muscle carem nie są albo nie będzie potrafiła odróżnić muscle od pony cara i skończy si na tym, że wybór będzie między dwoma czy trzema samochodami.

Po za tym trochę męczące są te wieczne plebiscyty - niedługo będzie plebiscyt za najlepszy włoski wóz, potem na Najlepszego Mercedesa, Najszybszego Zaporożca i Najmniej Dziurawego Poloneza.

Wybaczcie mój pesymizm i zniechęcenie.

Dj Brabus
26-11-2007, 10:59
Zgadzam się z LLD - plebiscyty zaczynają być troszkę robione na siłę (przy profilu auta już mi normalnie ręce opadły...) i przez to - nudne. Proponowałbym ruszyć głową i wymyśleć coś ciekawego i oryginalnego...

ProRacer
13-03-2008, 09:25
Moze jakis plebiscyt albo konkurs na fotke..? :)

byku123
13-03-2008, 18:52
Widzę, że temat został odgrzany, więc mam propozycje...

Plebiscyt na najładniejszy samochód sprzedawany u dealerów w Polsce ( można powoli dokładać Mazdę, bo ona na dniach się pojawi)

Jakieś inne propozycje, czy startujemy????

Basti
13-03-2008, 18:55
Każdy ma inny gust...
Więc dla jednego auto jest piękne,dla drugiego szpetne.Jak dla mnie nie ma sensu.

Emenems
13-03-2008, 19:04
Sezon Plebiscytów się zakończył, gdyż Cieszyły sie one coraz to mniejszym zainteresowaniem. Przyjdzie potrzeba to przyjdzie i czas.

byku123
13-03-2008, 19:08
NO to inaczej....

Każdy trochę znający się na samochodach (nie mówie tu akurat o stronie technicznej), wie co jest aktualnie dostępne na Polskim Rynku... Jak zauważył Basti o gustach się nie rozmawia, więc proponuje Plebiscyt podzielony na kategorie:

A. Najlepszy samochód miejski (klasa A)
B. Najlepszy samochód klaśy niższej średniej (typu: Ford Fiesta, VW Polo)
C. Najlepszy samochód rodzinny ( np. Skoda Octavia, Kia Ceed)
D. Najlepszy samochód klasy wyższej średniej (dla mnie to jest Toyota Avensis)
E. Najlepszy samochód luksusowy
F. Najlepszy samochód sportowy
G. Najlepszy VAN
H. Najlepszy SUV
I. Najlepszy samochód terenowy (typowe terenowce+pick up'y)

Jest, jedno ale...Nie można wpisywać samochodów z kosmosu, tzn. niedostępnych w oficjalnych salonach (typu Bugatti Veyron), ale można wpisywać już samochody MAZDy, bo w najbliższym czasie, ta marka wraca na Polski rynek...

A o tym co sądzicie????

Dj Brabus
13-03-2008, 19:38
Podobny plebiscyt miał umarł w zeszłym roku z okazji "Najlepsze auto 2008 roku". Najlepszy pomysł miał jak dotąd ProRacer z konkursem na najciekawszą fotkę (moto?).

Seth
13-03-2008, 20:19
był jeszcze plebiscyt na auto wszechczasów, ale szakal chyba olał sprawę

Emenems
13-03-2008, 20:25
Nie olał, ale (bez obrazy) chyba go sprawa przerosła

Szakal
13-03-2008, 20:26
był jeszcze plebiscyt na auto wszechczasów, ale szakal chyba olał sprawę

Jak zwykle z grubej rury, ale częściowo masz rację.
Po pierwsze powstało tyle klasyków i legend motoryzacji, że jest mała szansa aby jakieś odpowiedzi się powtarzały. Byłby później problem ze zrobieniem ankiety i w związku z tym z zakończeniem plebiscytu.
Po drugie brak czasu. Zawsze mam jakieś zajęcia w domu, jestem na uczelni albo po prostu zmęczony jeśli nie pracuje.

ProRacer
13-03-2008, 20:32
Po drugie brak czasu. Zawsze mam jakieś zajęcia w domu, jestem na uczelni albo po prostu zmęczony jeśli nie pracuje.

To jak wiedziales, ze nie podolasz to po co sie za to brales..? :wink:

No to co robimy konkurs na najladniejsza fote moto..?

byku123
13-03-2008, 20:38
Podobny plebiscyt miał umarł w zeszłym roku z okazji "Najlepsze auto 2008 roku". Najlepszy pomysł miał jak dotąd ProRacer z konkursem na najciekawszą fotkę (moto?).

Tak, tyle, że to może być z deka nie sprawiedliwe, dlatego,że ja np, robię czasmi zdjęcia samochodów, ale nie mam gdzie wsadzić zdjęcia ( mam nawet chyba konto na fotosik.pl, ale nie mam czasu się bawić w to), więc nie macie możliwości ocenienia moich zdjęć....

Natomiast, jeżeli przeszeszła ankieta Najlepszy test AG 2007 to taki plebiscyt też przejdzie....

Dj Brabus
13-03-2008, 20:40
Wszystko odbywałoby się pewnie na takich zasadach, jak rok temu - LINK (http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=5209).

Basti
13-03-2008, 20:40
No to co robimy konkurs na najladniejsza fote moto..?
Czyli coś w stylu konkursu fotograficznego który już kiedyś był?W sumie niezły pomysł...

ProRacer
13-03-2008, 20:41
A co to za problem zaladowac na fotosika fotke i przekopiowac kod tutej..? :\' Niecale 40 sekund i juz jest fotka na forum.

Dj Brabus
13-03-2008, 20:45
ProRacer jak chcesz, to organizuj konkurs - czy na najlepszą fotkę o tematyce dowolnej czy motoryzacyjnej - obojętne. Zobaczymy jak Ci organizacja wyjdzie (i sponsoring nagród :lover: ).

byku123
13-03-2008, 20:45
Wszystko odbywałoby się pewnie na takich zasadach, jak rok temu - LINK (http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=5209).

No to na takie coś jestem w stanie pójść...

ProRacer, nie każdy jak ty ma Neostrade 256mb( czy coś podobnego) i nie każdemu to zajmie 40sek... Ja mam iPlusa i czasmi nawet mi zdjęcia z testów aG nie wchodzą....

Seth
13-03-2008, 20:51
a będą nagrody... bo za poprzedni nie było :[

ProRacer
13-03-2008, 20:52
No trudno, niemasz Neostrady - Wypadasz z gry.. :nasty:

Dj Brabus
13-03-2008, 20:53
a będą nagrody... bo za poprzedni nie było :[
Bo nasz dostawca dał ciała i wszystko sam wypił! :tooth:

Seth
13-03-2008, 20:54
nom, a ja zostałem na lodzie :[

ProRacer
13-03-2008, 20:57
No ja moge jutro zalozyc ten konkurs jak chcecie. Chce ktos wogole..?

A co byscie chcieli jako nagrody..?

Seth
13-03-2008, 21:09
Murcielago Spider dla zwycięzcy, za drugie miejsce Porsche 911 GT3 RS, a za trzecie może być nowe M3 :[

Dj Brabus
13-03-2008, 21:13
W skali 1/18 (nie katujmy zbytnio kieszonkowych ProRacera :lover:). Tylko producenci minimum AA, Kyosho bądź Minichamps.

ProRacer
13-03-2008, 21:13
Jedyne co moge zaproponowac dla zwyciezcy to zwiedzanie mojej posiadlosci w Ząbkach lub Wołominie.. 8)

Seth
13-03-2008, 21:16
Wołominie.
Ty nie strasz kolegami. :[ myślisz, że co, nie mamy znajomych w Pruszkowie ??
A na poważnie, to któregoś razu (tzn. tego, w którym za konkurs dostałem nagrodę :P ) był komplet mało spotykanych tapet :)

Dj Brabus
13-03-2008, 21:17
Mnie tam pasuje. Czy jak wygram, to mogę zabrać kilku kolegów "architektów"?? :amazed:

ProRacer
13-03-2008, 21:20
Grzesiu dla Ciebie drzwi do mojego domu sa zawsze otwarte i zawsze jestes mile widziany.. 8) Mozesz wpadac kiedy chcesz.. :wink:

Luc
13-03-2008, 21:45
I tak dwie ostatnie strony tego topicu to jeden wielki burdel, wiec dodam tylko:

Grzesiu dla Ciebie drzwi do mojego domu sa zawsze otwarte i zawsze jestes mile widziany..

Taa, DJ wejść może by wszedł, ale z powrotem to już by go trzeba wynosić :lol:
Przecież już dwukrotnie groziłeś mu śmiercią/bardzo poważnymi uszkodzeniami ciała :mryellow: :lover:

Nie powiesz chyba, że kłamię/coś pomyliłem, hmm?

Dj Brabus
13-03-2008, 22:11
Najpierw wkroczyłby oddział antyterrorystyczny (np. znajomi z sesji Chryslera Grand Voyagera), a dopiero potem ja. Nie widzę innej możliwości. :>

Don2x44
13-03-2008, 22:24
Ciemno widzę konkurs na fotkę... jakiś czas temu był i co niektórzy oszukiwali w ocenie zdjęć, zakładali zdublowane konta etc... gra nie warta świeczki.

Podobnie jak parę osób, przejadłem się tymi konkursami, pomimo iż w wielu nie uczestniczyłem.

Dj Brabus
13-03-2008, 22:27
Wprowadzi się ograniczenia w postaci np. minimum 30 postów na koncie, poza tym moderatorzy-strażnicy Teksasu czuwają... :susp:

Don2x44
13-03-2008, 22:43
Nadal mnie nie przekonujesz:mryellow: Co to za problem napisać 30 postów w ciągu paru godzin od założenia konta. Dziennie jest jakieś 30 aktywnych tematów. Chyba że damy jeszcze że potrzeba być zarejestrowanym XYZ dni.

Dj Brabus
13-03-2008, 22:45
Można - i problem szybko się rozwiąże. Jako wstępną datę najpóźniejszej rejestracji można przyjąć 12 marca. :tooth:

ProRacer
14-03-2008, 07:37
Taa, DJ wejść może by wszedł, ale z powrotem to już by go trzeba wynosić
Przecież już dwukrotnie groziłeś mu śmiercią/bardzo poważnymi uszkodzeniami ciała

Nudny sie juz robisz. Skoncz teksty tego typu bo tylko sie osmieszasz i napinasz atmosfere. Albo moze to jakas prowokacja. Ciekawe ile jeszcze bedziesz o tym pisal. Widocznie Cie to bardzo boli, ze tak ciagle piszesz. Wazne, ze DJ-a juz nie boli i znowu jestesmy kolegami.

:lover:

ET

No dobra to co z tym konkursem. Mysle, ze lepiej najpierw zrobic konkurs na fote o tematyce dowolnej, bo moze warto poczekac az bedzie cieplej i bedzie fajniejsze swiatlo gdyz teraz wszystkie samochody beda szare i nieciekawe.

To moze ja powiem tak. Zacznijcie juz troche cos tam szukac, wymyslajcie sobie koncepcje fotek. Ja w przyszla niedziele zapodaje na forum Temat i Zasady konkursu. Teraz tak. Ile bedzie mozna przysylac zdjecia? Dwa tygodnie?

Dj Brabus
14-03-2008, 08:44
Wazne, ze DJ-a juz nie boli i znowu jestesmy kolegami.
Boli i NIE JESTEŚMY kolegami. Nie wyobrażaj sobie za dużo, bo masz chyba jednak zbyt wybujałą wyobraźnię... Tak, żeby było jasne na przyszłość.

Ale skończmy biadolić co kogo boli, tylko zastanów się nad zasadami tego konkursu, bo już widzę, że z tego nic nie wyjdzie. :ogh: Jeśli już go organizujesz, to ustal proste zasady - każdy wysyła jedną fotkę (bez PSowania), potwierdzenie na maila, tematyka dowolna. Wrzucasz wszystkie bez podpisów, potem ankieta. Jeśli zdjęć jest dużo, to tworzysz dwa tematy.

ProRacer
14-03-2008, 08:48
Po twoim poscie odechcialo mi sie robic cokolwiek..

Dj Brabus
14-03-2008, 09:40
To forum to nie szkoła, nie jest przymusowe. Sam zgłosiłeś się do stworzenia konkursu, jeśli nie masz ochoty - pewnie zajmie się tym ktoś inny. Poza tym ze mną sobie daj spokój, a zajmij się forum.

EOT

ProRacer
14-03-2008, 09:52
Gdybys mial troche wyobrazni to bys wiedzial, ze napisalem to na zarty a Ty odrazu walisz na mnie z calej sily. Rozumiem, ze masz nadal zal i w ogole, i za pewne bede ponosil konsekwencje swojego uczynku jeszcze dlugo, nie raz juz Cie przeprosilem na gg myslalem, ze sprawa zalatwiona, widac nie. Poza tym na gg zupelnie inaczej sie z Toba gada, na forum jestes innym czlowiekiem.. EOT

Co do konkursu. Zapytalem sie tylko ile ma trwac nadsylanie zdjec, o reszcie wiem, a Ty mi piszesz takie oczywiste rzeczy jakbym ja tego nie wiedzial, przeciez napisalem tylko ile ma trwac nadsylanie zdjec. Dobrze niech zajmie sie tym ktos inny.

ET

AGENT
14-03-2008, 10:26
Ja Proponuję Konkursiwo Na Najlepsze Zdjęcie Własnego Dupowozu!!!

Dj Brabus
14-03-2008, 10:31
Z tym konkursem jeszcze poczekajmy do wiosny, jak zamienimy nasze nędzne stalówki z zimówkami na piękne aluski z letnimi oponami. :wink:

b707
14-03-2008, 10:59
Ja juz zmieniłem :P Teraz tylko jeszcze wypucowac autko i po wielkanocy mozemy zaczynac;)
pzdr

Luc
14-03-2008, 13:22
Ja Proponuję Konkursiwo Na Najlepsze Zdjęcie Własnego Dupowozu!!!

Ooo, nawet dobry pomysł wg. mnie :)

Przecież w konkursie fotograficznym nie liczy się same auto, tylko kadr, pomysł na fotkę itp. ;)

Można zrobić świetną sesję starego Tarpana, można też nic ciekawego nie zrobić z Maybachem 57S pod Marriottem.

Good idea w sumie, może być :)

Robak
14-03-2008, 13:26
Mam nadzieje ze poczekacie na mnie. Po swietach 25 stawiam fure do robienia i zejdzie na to 4 dni a nie chce pokazywac auta ze szlifem:wink:

Dj Brabus
14-03-2008, 13:28
Na razie możemy zorganizować konkurs na najlepszą fotkę o tematyce ogólnej (jak się Pro odwiesi, to może zorganizuje). Ewentualnie potem, w kwietniu pojedziemy z naszymi furami. :wink:

AGENT
14-03-2008, 13:35
Z tym konkursem jeszcze poczekajmy do wiosny, jak zamienimy nasze nędzne stalówki z zimówkami na piękne aluski z letnimi oponami. :wink:
Ja nie mam takiego problemu, non toper na letnich kapciach, ale nowych i dobrej firmy chociaż. Alusów nie potrzebuje, i tak Uniak jest piękny :lover: A zdjęć Subaru mam zapewne więcej niż wszyscy forumowicze, swoich aut, razem wzięci! :nasty:

Dj Brabus
14-03-2008, 13:46
Właśnie to miałem napisać, że będziesz miał najmniejszy problem z nas wszystkich, bo spokojnie coś sobie wybierzesz z fotek. A my? Trzeba będzie auta wrzucić w jakiś fajny plener, albo coś wymyśleć innego (jak detale artystyczne w postaci logo Dacii :tooth:).

Seth
14-03-2008, 17:41
tia, tylko, że w tym konkursie nie będzie miejsca na anonimowość. Jeden drugiego nie lubi, to nie da głosu na fotkę, choćby mu się podobała, bo będzie wiedział, czyje to

Puszek
14-03-2008, 17:56
Ja bym jednak wolał konkurs taki jak ostatnio był, czyli na najlepsze zdjęcie o tematyce motoryzacyjnej. Zupełna dowolność przy wyborze fotografowanego obiektu jest jak najbardziej wskazana - o ile ktoś nie strzeli fotki własnemu autu, o anonimowość nie ma się co bać (Seth ma rację, przy konkursie na dupowóz może mieć miejsce nie do końca obiektywne głosowanie).
Poza tym dlaczego zdjęcia mają być nieskażone dotknięciem magicznej różdżki (photoshopa znaczy się:mryellow:)?| Argumenty typu "nie każdy umie się tym posługiwać" mnie nie przekonają. Równie dobrze można powiedzieć, że "nie każdy umie robić zdjęcia":amazed:. PS nie jest remedium na wszystkie niedoskonałości zdjęć, z badziewnej fotki nie zrobi arcydzieła, ale dobry kadr potrafi uczynić jeszcze lepszym. IMO fotoszopowe zdjęcia też powinny być dopuszczone. Mogę się oczywiście mylić, ale jeśli tak jest, to mnie przekonajcie, byle nie argumentem, który sam już wykluczyłem:=.

gt4
14-03-2008, 18:16
tez wole ogólny.
bo i tak swojego dupowozu pewnie szybko nie zobacze, a jest juz gotowy.

Dj Brabus
14-03-2008, 19:32
Pierwszy konkurs właśnie ruszył - KONKURS FOTOGRAFICZNY 2008 (http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=8072). Tematyka - ogólna. Dopuszcza się użycie PS-a. Mam nadzieję, że chociaż część z Was będzie zadowolona.

AGENT
14-03-2008, 20:16
. Dopuszcza się użycie PS-a. Juchnia :damn:

Dj Brabus
14-03-2008, 20:19
Nie będzie źle - wiele osób nie lubi PSowych zdjęć, więc będzie głosowała na "niebajerowane". Myślę, że nie będzie problemu, a tylko nieliczni tak naprawdę znają magię "fotoszopowania".

Seth
14-03-2008, 21:43
poza tym, zdjęcie "składak" będzie od razu widać, a przy odpowiedniej obróbce nawet nie ogarniasz że są PSowane. Zresztą. 95% zdjęć fotografików i fotografów jest upgradowane na kompie :)

Don2x44
14-03-2008, 23:08
Tak właśnie mnie naszło...

Odnoszę obawy co do "najlepszego zdjęcia dupowozu" że to nie zdjęcie samo w sobie będzie oceniane a przedmiot, tu: czyjś samochód.

Emenems
15-03-2008, 11:26
Racja. Po prostu może być zdjęcie jakiegokolwiek samochodu. Czyli tematyka ogólnomotoryzacyjna.

ProRacer
16-03-2008, 19:40
Chcecie zeby Konkurs na fotke o tematyce ogolnomotoryzacyjnej zostal rozpoczety juz teraz czy wolicie poczekac na zakonczenie obecnego konkursu foto, aby sie nie nalozyly na siebie..?

Ja bym wolal zrobic pozniej gdyz skonczy sie jeden a pozniej bedzie drugi a tak obydwa beda jednoczesnie a pozniej znowu dlugo nic..

Piszta

gt4
16-03-2008, 22:08
jestem za.
fotke juz w sumie mam, ale jeszcze nie jest pewna. moze cos lepszego sie trafi.

sefar
16-03-2008, 22:37
zróbmy później to może zdążę coś zrobić :=

daboo
17-03-2008, 10:46
jestem za przelozeniem :D akurat "sezon" sie zaczyna bo coraz cieplej i czyste egzotyki coraz czesciej na ulicach :)

Purple
17-03-2008, 16:33
(...) PS nie jest remedium na wszystkie niedoskonałości zdjęć, z badziewnej fotki nie zrobi arcydzieła, ale dobry kadr potrafi uczynić jeszcze lepszym. IMO fotoszopowe zdjęcia też powinny być dopuszczone. Mogę się oczywiście mylić, ale jeśli tak jest, to mnie przekonajcie, byle nie argumentem, który sam już wykluczyłem:=.
No więc jako grafik musze niestety Cię uswiadomić,ze PS jest ogromnie potężnym narzędziem i można w nim robic cuda...
może to nie będzie skromne, ale dam przykład swojej pracy:
http://img233.imageshack.us/img233/1686/elficabaw8.jpg
i to jest odręczna robota-wszystko narysowane od podstaw w shopie, nie ma tu ani krzty fotografii, to jest jedynie pędzelek, piórko i tablet, oraz parę ładnych godzin wślepiania się w monitor...photoreal pojawił się po jakiejś 5tej godzinie, ale jeszcze obrazek nie jest skończony (nos rozmazany etc...za mało ostrych krawędzi)

w każdym razie PS potrafi na prawdę sporo! :*

ProRacer
17-03-2008, 16:33
Nikt juz wiecej sie nie wypowiada..? Jak narazie to "wiekszosc" jest za przelozeniem. Jesli sie to do jutra nie zmieni przekladam konkurs na po zakonczeniu obecnego.

Puszek
17-03-2008, 16:59
No więc jako grafik musze niestety Cię uswiadomić,ze PS jest ogromnie potężnym narzędziem i można w nim robic cuda...

Chyba mnie nie doceniasz:wink:. Ja doskonale wiem, co PS potrafi, ale w tym momencie mówimy jednak o fotografii a nie grafice. Poza tym mówiąc o cudach miałem na myśli to, że fotka z kiepskim kadrem lub po prostu bez pomysłu nie wiadomo jak obrobiona w PSie nie stanie sie czymś ciekawym, bo raczej jeśli ktoś nie ma pomysłu to go nagle nie olśni:wink:.

P.s. Ja też już przeszedłem na "zawodowstwo", droga koleżanko po fachu:mryellow:
P.s. 2. Świetna mordka, jeśli pozwolisz, że tak to nazwę:tooth:.

Dj Brabus
17-03-2008, 17:40
Nikt juz wiecej sie nie wypowiada..? Jak narazie to "wiekszosc" jest za przelozeniem. Jesli sie to do jutra nie zmieni przekladam konkurs na po zakonczeniu obecnego.
Tak będzie lepiej - bo tak to się bałagan zrobi.

ale dam przykład swojej pracy:
http://img233.imageshack.us/img233/1686/elficabaw8.jpg
i to jest odręczna robota-wszystko narysowane od podstaw w shopie
8| 8| 8| 8| Nie mam pytań. Respekcik. :susp:

Purple
17-03-2008, 17:43
Chyba mnie nie doceniasz:wink:. Ja doskonale wiem, co PS potrafi, ale w tym momencie mówimy jednak o fotografii a nie grafice. Poza tym mówiąc o cudach miałem na myśli to, że fotka z kiepskim kadrem lub po prostu bez pomysłu nie wiadomo jak obrobiona w PSie nie stanie sie czymś ciekawym, bo raczej jeśli ktoś nie ma pomysłu to go nagle nie olśni:wink:.

P.s. Ja też już przeszedłem na "zawodowstwo", droga koleżanko po fachu:mryellow:
P.s. 2. Świetna mordka, jeśli pozwolisz, że tak to nazwę:tooth:.

hehe-w takim razie się zgadzam, bez pomysłu i tak nie wyjdzie, ale jak ktoś ma smykałkę i pomysł, to moze zrobic niezły odjazd z fotki w shopie;)

no ale nic, zabieram sie do szukania fotek:)

.

8| 8| 8| 8| Nie mam pytań. Respekcik. :susp:

eeee-no bez przesadyzmów, znowuż na grafikach nie zrobiło wielkiego wrażenia :amazed:
ech...i bądź tu Warszawskim grafikiem :=
pzdr:)

ProRacer
02-04-2008, 15:57
No to co jedziemy z konkursem na fotke moto czy chcecie ogarnąć emocje po ostatnim konkursie i jeszcze chwile poczekac..? :susp: :amazed:

Dj Brabus
02-04-2008, 17:16
Organizuj - i tak będziesz czekać aż Ci ludzie nadeślą zgłoszenia. :wink:

ProRacer
02-04-2008, 17:20
Dobra. Mam nadzieje, ze frekwencja bedzie duza i ludziska nie zrażą sie moja osobą jako organizatora no i.. Brakiem nagrod.. :|

Luc
02-04-2008, 17:35
Może redakcja aG by coś 'ufundowała'? :)

ProRacer
02-04-2008, 17:40
Ja niechce sie wpraszac ani nic z tych rzeczy, czy stawiac w takiej sytuacji aG, ale moze niech bedzie to niespodzianka.. :wink: Bedzie to bedzie, nie bedzie tez dobrze..

Kłapouchy
25-07-2008, 13:54
A co myślicie o plebiscycie na najlepsze VT?

Puszek
25-07-2008, 14:15
A co myślicie o plebiscycie na najlepsze VT?

To zły pomysł:razz:, bo już znam zwycięzcę:= - plebiscyt nie będzie ciekawy:lol:.

Luc
25-07-2008, 14:19
Regulamin:

1.01: W konkursie udziału nie mogą brać udziału mężczyźni zameldowani w Białymstoku, zarejestrowani na forum aG po lipcu 2006, lecz przed wrześniem ww. roku.

I wszystko już jest prostsze :razz:

Puszek
25-07-2008, 14:26
Regulamin:

666: W sytuacji kiedy poziom plebiscytu zapowiada się nędznie/mizernie/dennie/inny synonim (niepotrzebne skreślić) należy zdusić go w samym zarodku, żeby nie robić lipy/szopki/z ludzi durniów (niepotrzebne skreślić).

Luc
25-07-2008, 14:31
Też prawda :razz:

Kłapouchy
25-07-2008, 15:53
To zły pomysł:razz:, bo już znam zwycięzcę:= - plebiscyt nie będzie ciekawy:lol:.
No ale będzie można powalczyc o 2 miejsce :P

Emenems
25-07-2008, 16:26
Poziom VT na aG jest tak żałosny (nie wliczając Puszka i kilku rodzynków) że nie ma sensu robić jakichkolwiek plebiscytów.

Purple
27-07-2008, 19:11
spoks,tylko,ze narazie ja ganiam za Real T :mryellow:
ale sprawa fajna-taki miły,relaksujący konkursik wakacyjny :)

Kłapouchy
10-07-2009, 11:09
Znowu ja:p Co myślicie o zorganizowaniu letniego konkursu fotograficznego? Mamy lato więc...

zychu
10-07-2009, 11:11
spoczko...do dziela ;-)

Lay'S
10-07-2009, 13:00
Tematyka dowolna?:wink:

Kłapouchy
10-07-2009, 13:32
Tematyka: lato;) Dziś zrobie temat do dyskusji.