PDA

Zobacz pełną wersję : II ZLOT AG - 26 sierpnia 2007, Warszawa

Strony : [1] 2

Emenems
10-01-2007, 20:11
Nie wiem czy nie wyskakuje za wcześnie z takim tematem, ale mając w pamięci ostatnie przygotowania "na ostatnią chwilę", wolę żebyśmy zaczęli dyskusję wcześniej.
Na początek, nie ma takiej możliwości żebyśmy się w tym roku nie spotkali. Czyli w 2007 roku Zlot użytkowników jest OBOWIĄZKOWY :wink:

Nie wiem co na to inni Forumowicze, ale uważam że Zlot powinien się odbyć w innym miejscu niż rok temu.
Miejsce spotkania to jakaś mniejsza turystyczna miejscowość z łatwym dojazdem najlepiej w miejscu gdzie każdy będzie miał blisko :mryellow:

Zaczynamy więc festiwal ofert na miejsce, datę, oraz listę obecności.

Mam też cichą nadzieję że do wakacji się dogadamy.

Wielbłąd
10-01-2007, 20:22
Tylko po co mała turystyczna miescowosc?

Podstawowym kryterium dla mnie powinien byc dojazd, łatwy prosty i wygodny dla kazdego. Wkoncu ludzie stad sa z roznych miast i własnie dlatego poprzedni zlot pod wzgledem logistyczny był niewypałem bo 3 osoby sobie odpusciły z celów dojazdowych... :/

Ja nie wiem dlaczego sie tak uparsliscie na te małe wioski, wkoncu w Kaziu i tak sie skonczyło na to, ze usiadliscie z tyłkiem i rozmawialiscie czyz nie? Wiec duze miescowosci rowniez powinny byc dobre, a dojazd do nich i dobrze rozwinieta siec komunikacji miejskiej jest olbrzymia zaleta.

AML
10-01-2007, 20:31
Jeśli zrobię prawo jazdy to stawiam się obowiązkowo. :mryellow:

Emenems
10-01-2007, 20:37
i tak sie skonczyło na to, ze usiadliscie z tyłkiem i rozmawialiscie czyz nie?

Widziałeś fotki ? Tam na kilku zdjęciach jest jak łazimy po górach, basztach, zamkach, promenadach ....czyli...Zwiedzamy
Poza tym nie okopuje się na stanowisku że ma być mała miejscowość turystyczna, to tylko taki pomysł bo w Kazimierzu było super.

Wielbłąd
10-01-2007, 20:41
No tak widzialem ale bynamniej z fotek wyciagnełem wniosek, ze na poczatku troche połaziliscie a potem usiedliscie z tyłkiem, moze błedny. Nie było mnie tam wiec nie moge okreslic co zeszcie robili.

Ale szczeze jak bym przyjechał na zlot to niechciało by mi sie łazic i zwiedzac tylko usiasc i gadac z ludzmi ktorych znam tylko z klawiatury i klikam juz ponad połtora roku, zal czasu na chodzenie przeciez czas spotkania (jezeli by było bez noclegu) to jakies hmmm 4/5h a jak widzimy w niektorych przypadkach nawet nie wiec trzeba byłoby ten czas relatywnie wykorzystac na pogadaniu. Zapewne Wam nie brakowało tematów do rozmów wiec watpie aby było smetnie na nastepnym zlocie jak sie odbedzie...

GuGi
10-01-2007, 20:41
Ja daje Warszawe :) ja mam blisko i jest to jedyna miejscowosc do ktorej moge jechac :) (sila wyzszych) :P

Seth
10-01-2007, 21:05
01.07.07 w Kamieniu Śląskim są zawody King of Europe ;) a 31.06.07 w tym samym miejscu eliminacja MPWR :)

AGENT
10-01-2007, 22:07
Jeśli zrobię prawo jazdy to stawiam się obowiązkowo. :mryellow:Trzymamy za słowo.

01.07.07 w Kamieniu Śląskim są zawody King of Europe ;) a 31.06.07 w tym samym miejscu eliminacja MPWR :)Kamień Śląski to jakas wiocha pod Opolem, także ludzie z północy mają zdecydowanie za daleko :/

Co do Warszawy to jest mi nawet na rekę, gdyż będemial 3-4 godzinki jazdy :cool: Ale przeciez nie o to tutaj chodzi. Trzeba połaczyć przyjemne z pożytecznym i tak jak w Kaziu pozwiedzać ciekawe miejsca. Dlatego obstawiam takie miejscowosci:

1. Kruszwica - miejscowość polozona jakies 20 km od Inowroclawia, myślę, z djazdem do CIN nie będzie problemu, a z dworca mozna odebrać przybyszów jadacych PKP

2.Łęczyca - równiez ciekawe miasteczko, klimatyczne; z dojazdem będzie trudniej, ale z Kutna tez mozna kogos odebrac

3.Gniezno - najwieksze z wymienionych miast, także z dojazdem nie powinno być problemu

Dalej może być Warszawa, Łódź lub Poznań, tylko trzeba by było obadać ciekawe miejsce na zlot :grin:

PS. Ktoś wie gdzie w "Automaniaku" testują auta na tym pustym placu/lotnisku? Gdzie to jest? Fajnie by było mieć możliwośc pojeżdżenia na zlocie autkami na otwartej przestrzeni :cool:

Seth
10-01-2007, 22:27
Kamień Śląski to jakas wiocha pod Opolem, także ludzie z północy mają zdecydowanie za daleko
wiemy, gdzie to jest, ale to największa impreza w Europie. Poza tym dlaczego nie na południu... na północ z kolei ludzie z południa mają daleko

Szakal
10-01-2007, 22:36
Poza tym dlaczego nie na południu... na północ z kolei ludzie z południa mają daleko

Np. dlatego, że już był zlot na południu. Teraz może być odwrotnie żeby było sprawiedliwie. :susp:

Vincentus
10-01-2007, 22:45
Zapraszam do Wawy. Już ja Was oprowadzę :twisted:

Seth
10-01-2007, 22:47
Kazimierz to południe?? hmm

Vince... Wawa nie jest chyba najlepszym miejscem na zlot... chyba, że metodą wycieczki szkolnej chcecie zwiedzić wszystko co się da

Szakal
10-01-2007, 22:51
Kazimierz to południe?? hmm

No nie do końca południe, raczej południowo-wschodni kraniec Polski. Tak czy siak wiesz dobrze o co mi chodzi. :susp: :roll:

v8krzychu
10-01-2007, 22:58
Ja z chęcią stawiłbym się na tej imprezie (chyba że tylko panowie VIP-y mają wstęp) ale niestety armia wzywa (od 6 luty - Poznań-Koszalin). :sad:

P.S. Chyba że w Koszalinie, to się pisze na bank! :lol:

Seth
10-01-2007, 22:59
ja bym to nazwał środkiem polski... :) na pewno nie krańcem... ale wiem o co Ci chodzi, choć się nie zgadzam ;)

Potek
10-01-2007, 23:01
"południowo-wschodni kraniec Polski" panie szakal;) to jest tu skąd teraz pisze czyli Rzeszów :) i wcale bym sie nie obraził jakby było gdzies w tych okolicach .. a juz genialnie by było cos w okolicach Krakowa .. w końcu Kraków piękne miasto:) Patrząc z mojego punktu widzenia Kazimierz jest w centrum :D dobra wracam do nauki bo dopiero zaczynam;p
Ze zjazdem załuje ze nie byłem w tamtym roku bo kazimierz nie był az tak niedostępny a jak ustalicie cos dalej niz 400 km odemnie to pewnie sie nie zjawie;/ a nie ukrywam ze bym chciał o ile będę w stanie

AGENT
10-01-2007, 23:13
Kamień Śląski to jakas wiocha pod Opolem, także ludzie z północy mają zdecydowanie za daleko
wiemy, gdzie to jest, ale to największa impreza w Europie. Poza tym dlaczego nie na południu... na północ z kolei ludzie z południa mają daleko No dobrze, ale ja nie mówilem nic o północy, tylko o centrum kraju - Łęczyca, Kruszwica, Gniezno (każdy by miał w miarę blisko). A do Opola z Gizycka jest ok. 580 km, a z Gdańska 500 km. Wcale bym sie nie obraził, jakby zlocik był nad Bałtykiem, tylko wtedy DJ Brabus sie nie pojawi :/ Jesli zdecydujecie sie np. na Mazury to zapewniam wszystkim nocleg gratis i mozliwość poimprezowania nad brzegiem jeziora :mryellow:

kojek
10-01-2007, 23:15
Ja jestem za Krakowem :mryellow: Wtedy będe na 99,(9)% :mryellow: I może jak by się udało to bym się z Potkiem zabrał :mryellow: A jak nie to od czego są busy :wink: Bo niestety z prawem jazdy na wakacje się nie wyrobie :sad:

Dj Brabus
10-01-2007, 23:38
Wcale bym sie nie obraził, jakby zlocik był nad Bałtykiem, tylko wtedy DJ Brabus sie nie pojawi :/ Jesli zdecydujecie sie np. na Mazury to zapewniam wszystkim nocleg gratis i mozliwość poimprezowania nad brzegiem jeziora :mryellow:
Niestety nie dogodzisz każdemu. :sad: Zaplanujesz zlot za daleko na północ, to z południa nie przyjadą. I odwrotnie. Jeśli chodzi o mnie, to jeśli jechałbym to pewnie sam (żona pewnie będzie już po porodzie...), to mogę jechać choćby na drugi koniec Polski. Jeśli zdecydujecie się na Kraków, tym lepiej dla mnie i na pewno wielu innych (Małopolska, Śląsk, Świętokrzyskie).

AML
10-01-2007, 23:52
żona pewnie będzie już po porodzie...
Gratuluję kolejnego potomka rodu. :mryellow:

v8krzychu
10-01-2007, 23:54
żona pewnie będzie już po porodzie...
Gratuluję kolejnego potomka rodu. :mryellow:

Przyłączam się do Gratulacji. :razz:

P.S. Widać, że DJ nam się nie obija po nocach. :lol:

Dj Brabus
10-01-2007, 23:56
O zlocie miało być, a nie obijanych po nocach potomkach (czy jakoś tak :mryellow: ).

P.S. Dziękować, dziękować!

Puszek
11-01-2007, 00:01
Również gratuluję :grin: . Tylko uważaj, bo Swój "dupowóz" na MCVa będziesz musiał niedługo wymienić :wink: .
A co do zlotu, to nie obraziłbym się, gdyby był na Mazurach (które po prostu uwielbiam i mam niedaleko :mryellow: ), ewentualnie Białystok mógłby być, chociaż nie wiem, czy aż tak daleko bym się pofatygował :wink: . Mam tylko nadzieję, że termin będzie odpowiedni, ale chyba za wcześnie jeszcze, żeby o tym dyskutować.

kok
11-01-2007, 01:12
Proponuje Łódź lub jej okolice.
Z każdej strony blisko i łatwo dojechać.

Dj gratuluję

Dj Brabus
11-01-2007, 09:58
kok powiem Ci, że z tą Łodzią to wcale nie jest taki głupi pomysł. Duże miasto (a nie potężna metropolia w stylu Warszawy), lokacja praktycznie w środku Polski i napewno jakieś atrakcje się znajdą. Jestem bardzo ZA!

Robak
11-01-2007, 10:34
Wawa lub Łodz to wg mnie najlepsze miejsca na spot. Dlaczego ze:
- najbardziej sprawiedliwe gdyz najłatwiej sie dostac z kazdego kranca Polski szczegolnie tym ktorzy nie maja auta i nikt nie moze zarzucic ze jest za daleko bo te miasta leza mniej wiecej w centrum polski
- tych ktorzy przyjada transportem masowy mozna odebrac z dworca wiec nie beda miotac sie z przesiadkami i toczyc sie po jakis wygwizadłkach cały dzien
- chrzanic zwiedzanie i łazenie po zamkach i innych pierdołach, ja jade zeby spotkac ludzi i z nimi pogadac a jak bede chciał zwiedzac to specjalnie sie po to wybiore

Ludzie ktorzy sa z tych miast ktore wymieniłem na poczatku moga zaproponowac jakies kawałek pola czy cos podobnego ma obrzezach miasta gdzie jest niedaleko jakis dobry sklep z zaopatrzeniem. Wezmie sie namioty, rozbije sie na dziko tak jak Agent to zrobił w zeszłym roku, zakupi sie flache w sklepie i bedzie super zlot :razz:

Powtorze to co mowiłem w zeszłym roku. Strasi zmotoryzowani, myslcie tez o tych ktorzy sa młodsi i nie maja auta. W koncu oni tez sa uczestnikami forum. Dostanie sie do tych miejscowosci turystyczny stanowi duzy problem jesli sie nie ma auta. Podroz z wieloma przesiadkami na pewno wyeliminuje wielu chetnych.

Dj Brabus
11-01-2007, 10:45
Wawa lub Łodz to wg mnie najlepsze miejsca na spot.
Robaku jeśli Ty z Białegostoku mówisz, że Łódź to dobre miejsce na zlot i mnie z drugiego końca Polski z Krakowa również pasuje, to nie ma lepszego miejsca na spotkanie! :wow:

Kogo mamy z Łodzi? Na pewno Filipa i dydziego :susp: :mryellow:

Golden Boy
11-01-2007, 16:03
Ja bym też sie może wreszcie w tym roku załapał, może nawet bym u kuzyna spod Łodzi przenocował. Więc może akurat będzie gites :mryellow:.

kok
11-01-2007, 16:04
Robak ma całkowita racje to ma być zlot AG, a nie PTTK więc najważniejsze jest by było gdzie usiąść i porozmawiać orz by wyszło jak najtaniej.

kok powiem Ci, że z tą Łodzią to wcale nie jest taki głupi pomysł.
KoK nigdy niema głupich pomysłów ( pełna samokrytyka :razz: )

Dj Brabus
11-01-2007, 16:53
KoK nigdy niema głupich pomysłów ( pełna samokrytyka :razz: )
Oczywiście, że tak! (pełne podlizanie :razz: )

Wielbłąd
11-01-2007, 16:56
Nareszcie jakis sensowny pomysł Łódz jak najbardziej.

PS. Wasze uniesenie n/t osoby Dj Brabusa sie sprawdziła, bozia powoli mu w dzieciach wynagradza. Za 20 lat to cała gromadka w fakcie bedzie, 30-cioro :D

Gratuluje of kors! Oby chłop!

AGENT
11-01-2007, 17:16
Wezmie sie namioty, rozbije sie na dziko tak jak Agent to zrobił w zeszłym roku, zakupi sie flache w sklepie i bedzie super zlot :razz: Dobry plan, tylko ciekawe, czy w takich dużych aglomeracjach znajdzie sie siakies miejsce na "obóz" :lol: A i żeby nie było tak zimno jak w Kaziu, to fajnie żeby to mialo miejsce na początku wakacji, kiedy jeszcze wszyscy nie zdążyli uciec za garnicę.

Ja w EL (Łódź) nie byłem, także odpowiada mi to miejsce. Tylko dziwnym trafem znowu będe mial zdecydowanie najdalej, bo prawie 400 km :/ Z KR/BI/GD jest dużo bliżej. Ale ja lubię powozić, także odległość nie gra roli, tymbardziej że w tym roku pojawię się czyms duuuzo szybszym od Malca :grin:

Robak
11-01-2007, 17:50
BI ma moze 20 km blizej. Popatrz dobrze na mape.
Mowiłem o obrzezach łodzi. Przeciez nie bedziemy rozstawiac namiotu na rondzie.
To pochwal sie ta rakieta
:susp:

rallydaniel
11-01-2007, 19:09
a we Wrocławiu ładny rynek jest :mryellow: ... i dobre knajpy ... i dobre piwo ... i niedaleko do kamienia slaskiego (autostradą 30 min[bylem tam na motowakacjach{własciciel lotniska ma full kasy i byl glownym ich sponsorem a jezdzi STi Solberg Edition}]) ... i carrera gt... i gallardo ... i duzo fajnych rzeczy

Ps... i JA tam mieszkam

EDIT

a łódż je brzydka :twisted: (tak musze napisac zeby polepszyc pozycje wrocławia :wink: )

Wielbłąd
11-01-2007, 19:29
Co miał na celu twoj post. Fajnie by było jak kazdy by zaczol proponowac własna miejscowosc? Nie dostrzegasz tego iz to jest bez sensu...? piszesz dorosli s abardzo dziwni a sam zachowujesz sie dziwnie i nielogicznie. Łódz jest odpowiednim miejscem na zlot, w centrum, dojazd dobry, czego chciec wiecej...

Dj Brabus
11-01-2007, 19:37
czego chciec wiecej...
Jedynie ludzi, którzy tam mieszkają i którzy mogliby nam zaproponować jakieś ciekawe miejsce na spotkanie.

P.S. Takie nieskromne pytanko - nie myśleliście czasem, żeby zlot zorganizować np. na początku maja? (1-3.05).

AGENT
11-01-2007, 19:44
czego chciec wiecej...Z tego co sie rozejrzalem po necie, to w Łodzi niemozliwe jest zorganizowanie dwudniowego zjazdu :/ Na cale miasto sa tylko 2 campingi, w dodatku z cenami przyprawiającymi o ból głowy :roll: Może Warszawa pod tym wzgledem byla by lepsza? Łódx to stricte przemyslowe miasto i raczej próżno tam szukac spokojnego zakątka, gdzie mozna by rozstawic namiot :/ Może sie mylę, czekam zatem na wypowiedź tubylców - dydziego i ef.

P.S. Takie nieskromne pytanko - nie myśleliście czasem, żeby zlot zorganizować np. na początku maja? (1-3.05).Dobra myśl, każdy wtenczas ma wolne od nauki i pracy :grin: Pozostaje kwestia pogody, może zima zaskoczy nas wiosną :lol:

rallydaniel
11-01-2007, 19:46
Co miał na celu twoj post. Fajnie by było jak kazdy by zaczol proponowac własna miejscowosc? Nie dostrzegasz tego iz to jest bez sensu...? piszesz dorosli s abardzo dziwni a sam zachowujesz sie dziwnie i nielogicznie. Łódz jest odpowiednim miejscem na zlot, w centrum, dojazd dobry, czego chciec wiecej...

sory że cie uraziłem :lol: ale to taka nadwyżka patriotyzmu lokalnego ze mnie wyszła
(no i też chciałbym być na zlocie)
to byla tylko propozycja

ok675 Ukrywają pochodzenie
ok14 łódź
ok21 Wrocław

Emenems
11-01-2007, 20:47
Łódź to dobry pomysł. Mogli byśmy się zadekować w słwanej Manufakturze. Poza tym Dyzi lub Filip mogli by się rozejrzeć za odpowiednim miejscem na Camping, drifting and sprinting :mryellow:

The_Racer
11-01-2007, 21:31
Jeśli byłby to Wrocław to i mnie by pasowało. A w tamtejszym Spiżu można się zadokować i zatrzymać na NAPRAAAAAWDĘ długo, co sam testowałem, będąc w ów lokalu pół dnia. Spiż to taki minibrowar, gdzie podają znakomite piwo (szczególnie ciemne) i do niego darmowy chleb ze smalcem, również świetny : )

Dj Brabus
11-01-2007, 21:41
Jeśli byłby to Wrocław to i mnie by pasowało
A Łódź Ci nie pasuje? :shock: Bliżej przecież...

Shyrl
11-01-2007, 21:41
Zapraszam do Wawy. Już ja Was oprowadzę :twisted:

Zgadzam sie i dołączam do propozycji :mryellow:

Jeśli chodzi o dużą betonową płytę to jest kolo podwarszawskiego Legionowa ogromny stary betonowy plac na którym FSO trzymało niegdyś lanosy... mozna poszaleć :twisted:

Jeśli nie Wawa to proponowałbym jakąś małą miejscowość, o odpowiednim klimacie i.. cenach :wink: Jesli chodzi o campingi to wiem gdzie jest jeden (a przynajmniej był), blisko zajeb...ej nowej trasy szybkiego ruchu więc mogę się dowiedzieć o ceny. :wink:

AML
11-01-2007, 21:44
Orientacyjnie: czy ktoś chciałby zabrać ze mną w drodze z Częstochowy?

fischer777
11-01-2007, 21:53
Jak wakacje by to były to i znów może zawitam. Z tymże jak by ktoś z BI (Robak) się wybierał to bym się doczepił :grin: ...

Shyrl
11-01-2007, 22:02
Tak myslalem nad atrakcjami motoryzacyjnymi Warszawy i przyszło mi do głowy np muzeum samochodów zabytkowych w podwarszawskich Otrębusach. Jest kilka naprawdę zajefajnych fur do obejżenia. :wink:

b707
12-01-2007, 00:26
Tak myslalem nad atrakcjami motoryzacyjnymi Warszawy i przyszło mi do głowy np muzeum samochodów zabytkowych w podwarszawskich Otrębusach. Jest kilka naprawdę zajefajnych fur do obejżenia. :wink:

Popieram Warszawe i okolice;]

Robak
12-01-2007, 09:25
Jak wakacje by to były to i znów może zawitam. Z tymże jak by ktoś z BI (Robak) się wybierał to bym się doczepił :grin: ...
Mowisz, masz :wink: .

Emenems
04-04-2007, 18:51
Panowie. Zima się skończyła, zaczyna się robić Ciepło. Mamy już kwiecień, to znaczy że czas leci nieubłaganie.
Więc jeśli ktoś, kiedyś miałby ochotę spotkać się przy piwie (lub czymś mocniejszym) i pogadać twarzą w twarz o samochodach i o dupie Maryni, to wypadało by zacząć dyskusje o jakiś konkretach.
Chciałbym uniknąć sytuacji że wszystko będzie robione na ostatnia chwilę, a jak przyjdzie co do czego to i tak nie wypali.
W związku z tym mam pytanie. Czy uzgodnienia które zostały zaproponowane na początku tego tematu są jeszcze jako tako aktualne.
Musimy rozplanować pewne rzeczy bo co niektórzy tutaj będą dzieci rodzić, a inni będą sie żenić :mryellow:

Shyrl
04-04-2007, 19:19
Chętnie bym się spotkał przy czymś mocniejszym. Jeśli Skoda b707 będzie jutro zdrowa po serwisie to skoczymy na kemping o którym wyżej pisałem i dowiemy się co i jak ze spaniem w stolnicy, jeśli wypadnie właśnie na warszawę. Pisałem też o ogromnym starym placu FSO, kiedy tam byłem ostatnio (zima jakoś) to stały już tabliczki "teren prywatny" więc tez trzeba by pomyśleć nad innymi atrakcjami :???:
Zaczynam sie zastanawiać czy jest sens robienia tego w duży mieście czy rzeczywiście nie należałoby znaleźć małego fajnego miasteczka :wink:

AGENT
04-04-2007, 19:43
Majówka z aG, miejsce - Warszawa. Jestem za! Małe miejscowości jak wcześniej ustaliliśmy odpadają, ze względu na problemy z dojazdem.

kocie_ruchy
04-04-2007, 21:20
nie wiem czy odpowiednie dla tego forum, moze bardziej dla exoticcars.pl - piatego lipca uczestnicy GT Polonia beda na starowce miasta; wtedy by byla fajna okazja do spotkania sie co :cool:

AGENT
04-04-2007, 21:28
wtedy by byla fajna okazja do spotkania sie co :cool:To czwartek, więc odpada.

Dj Brabus
04-04-2007, 21:30
To jaki w końcu termin? Mnie pierwszy weekend majowy tak średnio leży - zdecydowanie wolałbym końcówkę maja.

Shyrl
04-04-2007, 21:41
Ja bym wolał środek bo końcówka maja to początek sesji :mryellow:

BKX
05-04-2007, 10:12
hm... mysle, że termin powinny ustalić władze :P a kto przyjedzie to będzie, bo jak wiecie z poprzedniego razu, nigdy wszystkim sie podpasujemy ;)

Shyrl
05-04-2007, 17:40
Poszukałem w necie warszawskich campingów.
Wstępnie wygląda na to że najbardziej rozsądnym miejscem jest camping "Rapsodia" Położony między Wolą a Bemowem (łatwy dojazd do centrum).

ceny podane na stronie to 10zl/osoby + 10zl/namiotu + 12zl od samochodu za dobę. Razem 32zl/ dobę jeśli ktoś przyjeżdża samochodem. Jeśli kilka osób ląduje w jednym namiocie/ przyjeżdża jednym autem to te koszta można rozłożyć. Jutro zadzwonię tam i dowiem się dla pewności.

Dryndnę tez do tych campingów które nie podają stron internetowych.

cennik ze str. internetowej (na sammym dole jest camping):
http://www.rapsodia.com.pl/cennik.html

strona federacji campingu czy jakoś tak:
http://www.pfcc.info/ang/main.php?nazwa=mazow#kozienice - tu są te z Warszawy

AGENT
05-04-2007, 21:04
Ja proponuję z 1/2 maja sie porządnie napie... napić :grin: ( i nie tylko :mryellow: ). Do Warszawy mogę wpadać, dlugi weekend w końcu. Nawet jeśli 2 maja będziemy pracować, to ja i tak wezmę wolne. A w lipcu czy sierpniu zobic zlot jeszcze raz, a co! :razz:

ŁukaszZz
07-04-2007, 17:38
Hmm, ja bym wolal w koncowce Maja.. W przerwie majowej mnie nie bedzie bo wyjezdzam nad morze.. :sad: Jesli moje zdanie ma jakies znaczenie to wolalbym w innym terminie niz poczatk maja, bo chcialbym poznac tych wszystkich "cwaniakow" z forum i czy w rzeczywistosci tak cwaniakuja.. :twisted: :wink:

PS. Pytanie. Czy na zjazd moga przyjechac tylko forumowicze? Czy moga takze ich znajomi? Bo jesli tak, to wzialbym ze soba paru kumpli i moze wieczorem jakis maly pokaz palenia gumy..? :wink:

AML
07-04-2007, 17:48
Każdy może przyjechać.

Shyrl
14-04-2007, 10:32
Dzwoniłem na camping "rapsodia". Cennik na stronie obowiązywał w zeszłym roku i prawdopodobnie zostanie taki sam na ten rok. Pani która niewiele wiedziała poprosiła bym zadzwonił w poniedziałek i pogadał z kierownikiem :roll: . Kto zatrudnia do informacji ludzi którzy potem mówią klientowi który mówi że może będzie miał kilkunastoosobową grupę : "ja niewiele wiem" :lol:

AGENT
15-04-2007, 21:28
No i gitara - ja tam wolę w sumie w Warszawie zlot niż w Łodzi, jeśli patrząc pod kątem możliwości noclegowych. W Łodzi nie ma nikogo, kto by zainteresował się baza noclegową, ale w sumie na cale miasto jest tylko jeden camping, nie dziwię się - w końcu to ośrodek przemyslowy, typowo przemysłowy.

Shyrl
16-04-2007, 10:58
Dzwoniłem na camping "rapsodia" drugi raz i koleś oznajmił mi że ceny ze strony internetowej są aktualne i camping będzie czynny w długi weekend :wink: Ilu będzie w końcu chętnych by zawitać do stolicy? No i kiedy w końcu to robimy? Może jakaś ankieta czy coś? :susp:

Dj Brabus
16-04-2007, 12:35
Myślicie o długim weekendzie 29 kwietnia - 3 maja? Jeśli tak, to ja odpadam...

Shyrl
16-04-2007, 12:37
Na razie to przymiarki... Proponuje żeby każdy napisał kiedy mu najbardziej pasuje, jeżeli nie długi weekend to może inny :wink: Mi tez długi majowy średnio pasuje bo 4go moja dziewczyna zdaje maturę.. no i mogę być potrzebny :mryellow: :wink:

Seth
16-04-2007, 13:28
Myślicie o długim weekendzie 29 kwietnia - 3 maja? Jeśli tak, to ja odpadam...

ten długi weekend to 28 kwietnia - 6 maja :D - ale ja wtedy też odpadam, chyba, że np. 5-6 :)

Dj Brabus
16-04-2007, 13:59
To zależy Seth kto ile dni sobie weźmie wolnego! :wink:

Seth
16-04-2007, 14:04
ja mam godziny rektorskie, a firma ZTCW nie pracuje ;)

b707
16-04-2007, 15:13
osobiście sie dostosuje... na weekend planowałem wyskoczyc na kilka dni do znajomego lae to tylko 60 kilometró od Wawy więc na kilka dni moge wrócic i napweno stawie sie na zlocie:D
pzdr

AGENT
16-04-2007, 16:36
Ja długi weekend też melanżuję, także nie bardzo, a drugiego maja chyba będe pracował :oops: Zlocik jak najbardziej, tylko żeby nie był na koniec sierpnia jak rok temu :/ W lipcu najpóźniej, najlepiej połaczyć to z jakąś imprezą masową w Wawie, np. SSS (jesli takowa będzie).

kok
16-04-2007, 16:48
połączenie tego z SSS lub inna sportową imprezą to zły pomysł bo ani impry nie oglądniesz anie nie pogadasz z ludźmi.
Jak już łączyć to proponuje z jakąś wystawą zlotem na otwartym powietrzu.
na której nie bedzie zawodów.
No i czemu akurat Wawa nie lepiej zro bic to pod stolica w jakimś mniejszym mieście sąsiadującym z wawą by dojazd był łatwy do stolicy a z dw pkp zawsze ktoś może odebrać.

AML
16-04-2007, 20:48
Właśnie, lepiej coś takiego zrobić w spokojnym miejscu na obrzeżu stolicy, a nie w centrum. Ja odpadam we wszystkich propozycjach do czasu jak uzyskam prawo jazdy, planowane na początek wakacji.

Shyrl
16-04-2007, 21:18
Zara... przecie masz audi nie, czy to starych w końcu? :roll:

Mała miejscowość ok ale w małych miejscowościach pod Warszawą nie ma nic do roboty... choć znam bar w Legionowie gdzie litrowy Lech kosztuje 7,50 :mryellow:

Dj Brabus
16-04-2007, 21:21

A4 na razie rodziców - zrobi prawko, to będzie śmigał.

Nie czepiaj się szczegółów. :damn:

AML
16-04-2007, 21:24
Jakto nie ma nic do roboty? Przecież tu chodzi o to, żeby posiedzieć w spokojnym miejscu w towarzystwie miłych ludzi. Czego więcej trzeba?! A ja i tak przylecę poldolotem. :lol:

Shyrl
16-04-2007, 22:07

A4 na razie rodziców - zrobi prawko, to będzie śmigał.

Nie czepiaj się szczegółów. :damn:

Nie nie!! nie czepiam się! znam po prostu przypadek gdzie typ kupił sobie nissana navare pół roku przed zrobieniem prawka.... byłby to już drugi taki przypadek. Nie miałem zamiaru Cię atakować AML :wink: EOT

W sumie prawda z tym wszystkim tylko znaleźć zakwaterowanie pod W-wą tez trudno :damn: . A co do siedzenia przy piwie tomo coś się zawsze znajdzie, w zależności od liczby osób można by chyba nawet grilla(e) rozstawić :wink:

b707
16-04-2007, 23:00
Nie nie!! nie czepiam się! znam po prostu przypadek gdzie typ kupił sobie nissana navare pół roku przed zrobieniem prawka....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Przepraszam... Ale widziałem ta Navare... I az mnie w brzuchu ściska... Ona wygląda... Brak mi słów... Zakatowana... Niewinna...

IMHO oprócz Navary prawko tez chyba kupił :twisted: :razz:
pzdr

Robak
17-04-2007, 14:10
Ja jestem chetny na przyjazd gdziekolwiek od około 8 maja do konca maja w dowolnym terminie w tym czasie.

b707
17-04-2007, 14:40
qrde była by niezła atrakcja w Wawie czyli otwarcie sezonu 1/4 mili ale wypada ono 28 kwietnia:/
http://www.sss.org.pl/event.php?view=280407
pzdr

Robak
17-04-2007, 14:44
Akurat 28 maja wyjezdzam na majowke do Olecka i zostane tam do 4 maja. Poczatek maja u mnie odpada.

AML
17-04-2007, 15:28
Akurat 28 maja wyjezdzam na majowke do Olecka i zostane tam do 4 maja.
Umie podróżować w czasie skubany! :shock:

Robak
17-04-2007, 15:36
Kurde, miało byc kwietnia. Swoja droga, nawet nie wiesz ile moj gofer potrafi :watch:

debosy
26-04-2007, 21:12
Do krakowa przyjedźcie , to wódke kupie na przywitanie. :mryellow: :mryellow: :mryellow: :lol:

Robak
26-04-2007, 21:26
Dobra wodka nie jest zła. Jeszcze sam bym jedna zabrał i juz niezła bibka :wink: jednak tak daleko sie toczyc to sie nie usmiecha. :damn:

AML
26-04-2007, 22:23
Do krakowa przyjedźcie , to wódke kupie na przywitanie. :mryellow: :mryellow: :mryellow: :lol:
Ja chętnie wpadnem. :mryellow:

debosy
27-04-2007, 07:55
A zapraszam. :mryellow:

Robak
10-05-2007, 12:17
To co z tym zlocikiem? Moze w przyszły weekend jakies spotkanko w okolicach Wawki?

AGENT
10-05-2007, 15:41
To co z tym zlocikiem? Moze w przyszły weekend jakies spotkanko w okolicach Wawki? Za wcześnie jeszcze na zlot, trzeba poczekać aż będzie cieplej - początek lipca?

Shyrl
10-05-2007, 17:24
To co z tym zlocikiem? Moze w przyszły weekend jakies spotkanko w okolicach Wawki? Za wcześnie jeszcze na zlot, trzeba poczekać aż będzie cieplej - początek lipca?

W sumie mam pracować ale jak przyjedziecie tutaj (lub okolice) to no problem. Pola campingowe są :wink:

Emenems
10-05-2007, 18:21
Coś mi się wydaje że pomysł zlotu pod patronatem AG nie wypali. Brak zainteresowania najważniejszej osoby na Forum. Chyba że jakiś nieoficjalny spocik.

b707
10-05-2007, 18:25
Coś mi się wydaje że pomysł zlotu pod patronatem AG nie wypali. Brak zainteresowania najważniejszej osoby na Forum. Chyba że jakiś nieoficjalny spocik.

Moze gdyby mu tak zgrzewke piwa zaproponowac?
pzdr

b707
16-05-2007, 21:58
CHCEMY SPOTA... CHCEMY SPOTA... CHCEMY SPOTA...
WIEM ZE DWA POSTY POD RZĄD WIEM ZE CAPSEM...
ALE CHCEMY SPOTA
SPOT BY WYPIC PIWO
SPOT BO POZNAC SIE BLIŻEJ
SPOT BY MIEĆ O CZYM GADAĆ
SPOT BO SPOT TO SPOT

Shyrl
16-05-2007, 21:59
CHCEMY SPOTA BO BEZ SPOTA NIE ROBOTA!! PRECZ Z KOMUNA!! :wink:

Wielbłąd
16-05-2007, 22:14
Ja chcę jarać gumę! :roll:

b707
16-05-2007, 22:18
Ja chcę jarać gumę! :roll:

Założ gume na instrument jo jo jo jo je je je

No to co z tym spotem... Może by tak na początku Lipca? Bo tak to wszyscy sie rozjadą i będzie kicha.. Warszawa by się chociaż zmobilizowała... Do boju Warszawiacy...

AML
16-05-2007, 22:23
Jak będzie na początku lipca to się nie wyrobię z prawem jazdy jeśli o mnie chodzi. :damn:

b707
16-05-2007, 22:26
Jak będzie na początku lipca to się nie wyrobię z prawem jazdy jeśli o mnie chodzi. :damn:

hmmm to zawsze mozna by dwa zrobić;] Kiedy planujesz uzyskac ten wspaniały dokument;>

AML
16-05-2007, 22:31
Mam nadzieję, że będzie gotowy w pierwszej połowie lipca.

AGENT
16-05-2007, 22:34
Myślisz, że jak dostaniesz dokument, to na drugi dzień polecisz do Warszawy :roll: :lol:

Początek lipca odpowiada mi, aby to byl weekend :mryellow:

AML
17-05-2007, 13:38
Myślisz, że jak dostaniesz dokument, to na drugi dzień polecisz do Warszawy :roll: :lol:
Jeśli bedę musiał to to zrobię. :roll:

AGENT
30-06-2007, 19:17
Sprawa ucichła, znaczy się nic z tego nie będzie? :susp:

Emenems
01-07-2007, 11:23
Brak woli, brak chcęci, brak możliwości, nikomu nie pasuje i .....Szkoda gadać :damn:

b707
10-07-2007, 22:19
Podgrzewam bo dość świeży ten "kotlet"... Co z tym spotem:D Warszawa powoli sie budzi i chce po nocach latać...

A lud sie domaga igrzysk, krwi , gladai... hmm... ups :roll:

...domaga sie spotu, piwa i zapachu spalin:P... grilla?

pzdr :razz:

AGENT
10-07-2007, 22:24
Skoro admin nie chce, ani żaden moderator (za wyjątkiem Emenemsa), to może sami sie ustawimy w centrum Polski, Warszawka byłaby najlepszą opcją. Kto się pisze na zlota wstępnie 11-12 sierpnia? :susp: Czekam na propozycje.

AML
11-07-2007, 00:07
Ja jestem jestem jak najbardziej ZA zorganizowaniem zlotu i trochę irytuje mnie ta konsternacja w zarządzie.

Kaczor
11-07-2007, 11:59
Jeżeli nie będę w tym czasie na wakacjach to jestem jak najbardziej za. W tamtym roku nie mogłem ale jeżeli w tym jest szansa na spotkanie to czemu nie ? :cool:

AGENT
11-07-2007, 16:02
Ja jestem jestem jak najbardziej ZA zorganizowaniem zlotu i trochę irytuje mnie ta konsternacja w zarządzie.A jak się mają sprawy upragnionego prawa jazdy? Zdałes już? :mryellow:

AML
11-07-2007, 18:25
To już moje zmartwienie. W trakcie.

Dj Brabus
23-07-2007, 20:03
Po burzliwej naradzie z wieloma członkami zarządu i innymi postronnymi osobami uroczyście pragnę zawiadomić:

II ZLOT autoGALERII odbędzie się 26 sierpnia 2007 roku (niedziela) w Warszawie lub jej okolicach.

Osoby nieuświadomione chciałbym poinformować, że mija wówczas dokładnie rok od zorganizowania pierwszego zlotu aG, więc termin jest perfekcyjny.

Dokładne miejsce i godzina spotkania zostaną ustalone wkrótce. Atrakcji jak i zimnych napojów nie zabraknie, humor i tak będzie dopisywał każdemu. Dla osób zainteresowanych będziemy myśleć o wieczornym grillu i ewentualnym noclegu.

Dyrekcja zlotu nie przyjmuje sprzeciwów - albo Ci termin pasuje, albo nie. Szczegóły wkrótce. :cool:

Shyrl
23-07-2007, 20:07
Hmmm, to może jeszcze Alfą wpadnę :mryellow:

Seth
23-07-2007, 20:08
Chyba nie muszę mówić, że będę was straszył swoją osobą :twisted: :twisted: :twisted:

Przemysław Szymański
23-07-2007, 20:08
Nic dodać nic ująć;) Zapraszamy do wpisywania się na listę gości;)

el_
23-07-2007, 20:12
Chyba ja

AGENT
23-07-2007, 20:29
Chyba nie muszę nic mówić :grin:
Dobrze, że nie 5 sierpnia, bo wówczas jadę na zlot Uniaków :mryellow:

Zapodany termin i miejsce jak najbardziej wporzo, planowałem w wakacje odwiedzić stolice Unolotem, także teraz już wiem, że na 100% to uczynię :cool: Emenems, Robak - mam nadzieję, że Was nie zabraknie :wink:

Emenems
23-07-2007, 20:34
Dziwi mnie że Zlot w Niedziele, a nie w Sobotę, ale postaram sie dostosować (najwyżej wezmę dzień wolnego w poniedziałek). Nie będę jednak narzekał. Dobrze że coś się w końcu zaczęło dziać w kwestii Zlotu.

AGENT
23-07-2007, 20:45
No w sumie to z niedzieli nocleg na poniedzialek to dość dziwna koncepcja :lol: Ale obejdzie się bez noclegu, jak rok temu (choć nie wszyscy :mryellow: ).
Emenems - tylko Alfą wpadnij; pamiętaj paliwo nie gra roli :lol:

Seth
23-07-2007, 20:48
ooo, Agent stawia :mryellow: :mryellow:

Dj Brabus
23-07-2007, 20:54
Dlatego wypadła niedziela, bo niektórzy (ja :roll: ) muszą pracować w soboty i zanim zamknąłbym firmę, to dojechałbym do Wawy na 17:00-18:00. :damn:

AGENT
23-07-2007, 21:37
Dlatego wypadła niedziela, bo niektórzy (ja :roll: ) muszą pracować w soboty i zanim zamknąłbym firmę, to dojechałbym do Wawy na 17:00-18:00. :damn:OK, racja nie pomyślałem :oops:

Seth, Ty tam nie kombinuj tylko badaj jakąś miejscówkę odpowiednią do prób sprawnościowych :mryellow:

Własnie, gdzie sie SPOTkamy?

Dj Brabus
23-07-2007, 21:45
Przemek właśnie sprawdza pojemność swojego ogródka! :lol:

Seth
23-07-2007, 21:57
Przemek To nawet w Warszawie nie mieszka, i w stolicy sie gubi :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

don_pazurro
23-07-2007, 22:05
mi tam pasuje, bede ne bank

Emenems
23-07-2007, 22:08
No właśnie....MIEJSCE...to ważna sprawa. Są jakieś wstępne pomysły. Przyznam się że wolał bym gdzieś na uboczu ale....podporządkuję się większości jakby co.

AGENT
23-07-2007, 22:14
Punkt zbiorczy gdzieś w centrum, a później zrobimy dla Przema wjazd na chatę :lol:
Trzeba pamiętać, że nie każdy zna doskonale stolicę, także lepiej, żeby to był jakis punkt orientacyjny, charakterystyczny, może pod Kolumną Zygmunta? :roll: W niedzielę parkingi za free a i ruch w mieście jest porównywalny do tego w Giżycku, ze znalezieniem wolnego miejsca nie ma problemu.

Seth
23-07-2007, 22:20
pytanie co jest w planach? Pod kolumną nie ma co, bo i ciężko trafić przez wykopki, i w weekend jak bedzie ładna pogoda, to za chińskiego boga nie bedzie gdzie postawić samochodu (dla zmotoryzowanych), osobiście, starą sprawdzoną metodą z SS.pl proponuję jako punkt spotkania samo centrum miasta, przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z Marszałkowską, po drugiej stronie ulicy od rotundy jest słup z odległościami do różnych miejsc w PL i EU. Także, pod tym słupem, a dalej się wymyśli, w zależności od tego co chcemy robić - zwiedzać, pić, jeździć, śpiewać, tańczyć itp. :) Coś się wymyśli - placyk do prób sprawnościowych znam (choć nie w centrum), knajpy jakieś się wyszuka, itp. itd. :)

Shyrl
23-07-2007, 22:43
Seth wszystko OK ale przecież właśnie na Jerozolimskich jest "wykopka" i to spora :grin:
AGENT nie wiem kiedy byłeś ostatnio na warszawskiej starówce w niedzielę ale zwykle nie ma tam gdzie palca wcisnąć (tym bardziej samochodu;])

Ja bym proponował jakiś duży parking niedaleko którejś głównej trasy tranzytowej. Any ideas?

Seth
23-07-2007, 22:53
ale w niedziele nie ma problemu żeby przejechać, nie ma objazdów, na rondzie da się obrócić i postawić samochód przy dworcu

Seth
23-07-2007, 22:57
chyba niewiele osób będzie jechało z tamtego kierunku, więc będzie się trzeba przez całe miasto przebijać - jednak starałbym się trzymać lewej strony Wisły.

A co powiecie na parking koło BUWu? blisko centrum, starówki, rzeki itp., można postawić samochody, tyle, że nie jest intuicyjny dojazd :D

AGENT
23-07-2007, 23:26
A co powiecie na parking koło BUWu? blisko centrum, starówki, rzeki itp., można postawić samochody, tyle, że nie jest intuicyjny dojazd :DŻebym nie wpisał tego skrótu w google, to bym nie wiedział o czym mówisz. Ale z moją mapą Warszawy o powierzchni małego pokoju wszędzie trafię.

Pomysl spotkania pod rotundą dobry, ale weź w samym sercu miasta szukaj luki do postawienia auta :roll: Skończy sie na tym, że będę musiał skitrać go gdzies na podwórku jakims, a potem szlaban zamkna i nie wyjade (juz raz miałem taka sytuację w centrum stolicy :/ ). Jak nie znasz miasta to tak łatwo nie postawisz auta blisko rotundy, a pod "Pekinem" tez raczej płatny wjazd.
Myślę, że jakis aprking w centrum handlowym byłby najlepszym rozwiązaniem, bo wszyscy by sie spotkali w kupie, a tak to jeden postawi na Centralnym, drugi gdzieś za placem bankowym w podworku i weź potem spróbuj pojechać gdziekolwiek kolumna aut, niewykonalne :/
moja propozycja to Zlote Tarasy, każdy znajdzie miejsce do zaparkowania i wszyscy w jednym miejscu sie spotkają.
Ewentualnie Arkadia...
...albo cicha uliczka Szwolożerów przy wejściu do Łazienek :wink:

don_pazurro
23-07-2007, 23:33
wjazd na parking pod zlote tarasy to 5 zl, problem, bo trzeba zostawiac fure i szukac automatu do placenia. Ja proponuje po prostu wjechac na parking pod Palac Kultury (wjazd od ul. E. Plater), obok Sali Kongresowej, kazdy trafi na bank. Koszt to 2 zl za 1h. Ew. jakis market na wlocie do stolicy jesli przyjezdni mieliby problem z trafieniem, np. Janki i Ikea.

AGENT
23-07-2007, 23:35
To juz lepiej opcja Seth'a BUW (http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:BUW.jpg), trafię bez problemu :smile: Może to i lepiej, bo to nie samo centrum :wink: Przejadę się przy okazji słynną ul. Karową :mryellow:

Seth
23-07-2007, 23:38
ale weź w samym sercu miasta szukaj luki do postawienia auta

w niedziele, żaden problem :)

wjazd na parking pod zlote tarasy to 5 zl,
za godzinę :)

Ew. jakis market na wlocie do stolicy jesli przyjezdni mieliby problem z trafieniem, np. Janki i Ikea.
i kolumną do centrum? czy zlot na parkingu robić :D

Żebym nie wpisał tego skrótu w google, to bym nie wiedział o czym mówisz. Ale z moją mapą Warszawy o powierzchni małego pokoju wszędzie trafię.
Pytanie kierowałem do Warszawiaków, co o tym sądzą :) w razie czego, przygotowałoby się odpowiednie mapki :twisted:

...albo cicha uliczka Szwolożerów przy wejściu do Łazienek
niedziela, ładna pogoda :) cytując Ciebie :

weź [...] szukaj luki do postawienia auta

;)

AGENT
23-07-2007, 23:47
To najlepiej pod BUW, dojazd nie jest zły tak popatrzyłem, wiem gdzie to jest, a i bez zbędnych kosztów sie obejdzie.
http://www.samper.pl/tryptyk_warszawski/obrazki/buw.jpg

Shyrl
23-07-2007, 23:49
ale weź w samym sercu miasta szukaj luki do postawienia auta

w niedziele, żaden problem :)

zależy ile osób/pojazdów się stawi;]

Dla niewtajemniczonych BUW to Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego. Ul. Dobra róg Lipowej. Czy my się tam zmieścimy ? :shock:

Robak
24-07-2007, 01:00
Ja oczywiscie nie wiem jeszcze o co chodzi ale pisze sie na ten zlot obowiazkowo. Fajnie ze Wawa.

zychu
24-07-2007, 01:14
ja to bede autobusem bo piwa sie chetnie napije :D

Vincentus
24-07-2007, 01:18
Dla niewtajemniczonych BUW to Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego. Ul. Dobra róg Lipowej. Czy my się tam zmieścimy ? :shock:
Od strony głównego wejścia na pewno nie, ale od tyłu jest naprawdę dużo wolnych miejsc - żaden problem. W środku jest gdzie usiąść itd. a na górze jest jakiś ogródek czy coś w tym stylu.

zychu
24-07-2007, 06:24
w sumie BUW to nie glupi pomysl ;p
bo niektorzy z wawy np. ja :P moga miec problem z powrotem do domu od Przemka ;p

Seth
24-07-2007, 08:13
Od strony głównego wejścia na pewno nie, ale od tyłu jest naprawdę dużo wolnych miejsc - żaden problem. W środku jest gdzie usiąść itd. a na górze jest jakiś ogródek czy coś w tym stylu.

na górze są całkiem spore ogrody, gdzie się można przespacerować, ale usiąść nie będzie gdzie raczej - za mało miejsca. Natomiast można usiąść w parku, albo nad Wisłą. A z miejscami do parkowania to właśnie chodziło mi o to, żeby podjechać na tyły, gdzie miejsca będzie dużo

AML
24-07-2007, 22:49
Że też Warszawę wybraliście, nie było "przytulniejszego" miejsca? Z resztą mnie to i tak nie dotyczy bo jakbym nie gonił spraw to i tak z PJ się nie wyrobię. Może za rok koledzy. :roll:

Shyrl
24-07-2007, 23:13
a nie możesz sie z kimś zabrać?

AML
24-07-2007, 23:57
Raczej z tym będzie cienko, bo któż by to chciał uczynić. :lol:

Shyrl
25-07-2007, 08:21
Dobra nie było pytania :lol:

joke :wink:

AGENT
25-07-2007, 09:03
SC jest takim zadupiem, z którego bankowo żaden autobus ani pociąg nie dojeżdża do Wawy. To straszne... :roll:

Trochę chęci tylko :/ Już nawet nie mówię, że samochodem jest ze 3 razy drożej. Jak juz jesteś taki wygodnicki, to dogadaj się z DJ'em, on będzie zapewne jechał firmowym wozem, także wacha za free :lol:

merano
25-07-2007, 14:21
poza tym najlepiej z krakowa do warszawy jest jechać przez częstochowę i potem na dwupasmówke wiec tymbardziej mozesz dogadac z dj brabusem

Dj Brabus
25-07-2007, 14:27
1. Niestety w tym czasie nie mam samochodu testowego, więc Logan rulezzz!

2. Najlepiej się jeździ przez Radom-Kielce.

3. Jeśli nie będzie innych znaków przeciwnych na niebie i moja małżonka zostanie w domu (a tak na 99% będzie), to chętnie zabiorę AMLa. :cool:

AML
25-07-2007, 14:36
No to sprawa wyjaśniona. Dzięki Grzesiek. :wink:

AGENT
25-07-2007, 14:44
1. Niestety w tym czasie nie mam samochodu testowego, więc Logan rulezzz!Fajnie znowu zobaczyć "Taćkę" :mryellow:
Seth, zaznacz na tych fotkach parking o którym mówiłeś, bo cały obiekt jest dość spory :wink:
http://stara.gorpol.pl/miasta/wawa2/20.jpg
http://stara.gorpol.pl/miasta/wawa/wawa04.jpg

Seth
25-07-2007, 14:45
2. Najlepiej się jeździ przez Radom-Kielce.
też tak uważam, choć są ludzie, którzy twierdzą, że katowicką i A4 jest szybciej..., ale przekonany nie jestem. JAk się nie trafi na korek albo wykopki, to można się naprawdę szybko w KrK znaleźć (albo w Wwie ;) )

merano
25-07-2007, 15:27
przez radon, kielce nigdy nie jeździłem ale każdy ma swoje ulubione trasy

Seth
25-07-2007, 15:38
Agent, Twoje zdjęcia sa nieakutalne, bo nie ma na nich jeszcze tego parkingu - teraz tam po lewej stronie (fot.1) jest park i mała uliczka z miejscami parkingowymi, a Wisłostrada jest puszczona tunelem

a przez radom-kielce to najbardziej klasyczna trasa, 7ka, zwana "krakowską" :mryellow:

Dj Brabus
25-07-2007, 16:06
Trasa jest dość szybka, najgorzej jest na odcinku Radom-Warszawa, bo tam teraz kopią i stawiają drugą nitkę. W zależności od pory dnia czas trasy wynosi ok. 3,5-4,5 godziny więc nie jest źle.

Seth
25-07-2007, 16:13
ojciec mój w piątek jechał na trasie Wwa - Radom godzinkę z jakims drobnym hakiem - tam jest równe 100km, także leci się względnie bez problemu :)

Dj Brabus
25-07-2007, 16:23
Ja jutro będę sprawdzał, choć dzień powszedni i popołudnie to zupełnie co innego jak niedzielny poranek.

Seth
25-07-2007, 22:23
http://www.corsa.ja.pl/images/maps/buw.jpg parking jest dokładnie tu gdzie zaznaczone :)

zychu
01-08-2007, 18:05
o damn ;/
ja 13-26 sierpnia siedzie nad morzem na praktykach ;/ mam nadzieje ,ze wroce o takiej godzinie , ktora pozwoli mi sie pokazac :)

Emenems
01-08-2007, 20:38
A tak wogóle to już dogadaliśmy konkrety ?

AGENT
01-08-2007, 21:05
A tak wogóle to już dogadaliśmy konkrety ?26 sierpnia stolica :mryellow: To co, może ta BUW będzie dobrym miejscem?

Vincentus
01-08-2007, 22:38
Pewnie, że tak. BUW może być...

zychu
02-08-2007, 00:59
a teraz poprosze jakies godziny bo musze z dyr. domu dziecka sie dogadac o ktorej powrot to moze sie zalapie ^^

Emenems
12-08-2007, 11:09
Jako że zostały dwa tygodnie to 26-go, a planu nie uległy większym modyfikacjom, prosił bym więc o potwierdzanie swojej obecności. Wystarczy napisać że "Będę" na 99 lub 100%
Na przyszły tydzień zrobimy listę obecności. Sprawdzimy planowaną frekwencję.

b707
12-08-2007, 11:53
Nie będę :sad: Wyjeżdżam do Włoch 17 i wrócę dopiero 29 :damn:
pzdr

zychu
12-08-2007, 12:43
ja bede na 50% bo nie wiem o ktorej wroce do wawy :/

Dj Brabus
12-08-2007, 13:01
Będę!! :mryellow: Tylko rozważam możliwość przebujania się pociągiem do Wawy - zobaczymy jak się SQUAD zmontuje.

kok
12-08-2007, 17:29
Mnie nie będzie. 25 mam nockę i nic się z tym nie da zrobić :damn:

StreetRacer
12-08-2007, 21:41
Ja napewno bendem.. :lol:

I stawiam kazdemu kolejke.. :cool:

A Sz. P. Dj-owi, ktory byc moze przybedzie pociagiem to nawet dwie.. :cool:

Kaczor
12-08-2007, 23:04
Jeżeli będę miał kasę na paliwo to całkiem prawdopodobne że się zjawię, w końcu w Stolycy byłem tylko raz na wycieczce klasowej w 5 klasie :lol:
Mam pytanie, czy jest ktoś z Opolszczyzny, ew. okolic Wrocka kto wybiera się na spot ?

sefar
13-08-2007, 20:52
Zlot się ma odbyć, bo specjalnie przesunąłem sobie wyjazd za granice :razz: no dobra nie specjalnie, sam się przesunął :lol:

Emenems
13-08-2007, 21:27
Ja napewno bendem.. :lol:

I stawiam kazdemu kolejke.. :cool:

A Sz. P. Dj-owi, ktory byc moze przybedzie pociagiem to nawet dwie.. :cool:

GTW będzie na Ciebie czekać z niecierpliwością. Czarne BMW 7 (takie jak lubisz) już przygotowane. Bagażnik szczelnie wyłożony folią. :mryellow:

AGENT
13-08-2007, 21:28
Nie wiem, czy w ten weekend 24-27 sierpnia nie będe w czechach, jesli nie to przyjadę, choć z kasą krucho ostatnio :oops: Się pracuje, ale gaży nie widać :lol:

Matador
13-08-2007, 21:45
Najprawdopodobniej niestety 26 sierpnia od wczesnego rana do późnego wieczora spędze w okolicach Zlina w Czechach. Eh, a tak sobie obiecywałem od ubiegłorocznego zlotu że na następnym się pojawię... :neutral:

Emenems
13-08-2007, 21:56
Z tego co widzę to jak narazie, zamiast potwierdzać to wszyscy piszą że nie mogą przyjechać. Cudownie. Jak dojdzie do spotkania to pewnie w niewielkim gronie. :sad:

Dj Brabus
14-08-2007, 16:58
Czyli jak zwykle! :lol: Nie szkodzi - będzie bardziej kameralnie!

Z tym BMW to dajesz czadu!!

EDIT

Raczej z tym będzie cienko, bo któż by to chciał uczynić. :lol:
Panie Moderator odpuść sobie kościół w przyszłą niedzielę i pakuj plecak - Logan będzie przelatywał przez Częstochowę! :cool:

Robak
14-08-2007, 17:20
Ja tez sie melduje a ze mna moja dzieczyna i moge zabrac kogos z Białegostoku tzn 2 osoby jesli sa chetni. Jak znam zycie to ich nie bedzie.

Basti
14-08-2007, 17:50
Ja bym się zjawił jednak nie wiem jak z transportem...a poza tym mam sporo spraw do pozałatwiania. :damn:

Dj Brabus
14-08-2007, 20:36
To dziwne, że wszyscy mają najwięcej spraw do załatwiania w urzędach / pracy / szkole / uczelni / u cioci Kloci / babci Marysi... Tylko dziwne, że zlot jest akurat w niedzielę, w dniu kiedy wszyscy (no dobra, bez dyskryminacji) - WIĘKSZOŚĆ z nas leży "kuframi" do góry i klawiaturę od komputera zamienia czasem na pilota od telewizora, bo z nudów nie ma co robić. Ja rozumiem, ale chyba wytłumaczeniem większości jest po prostu "NIE CHCĘ MI SIĘ". Dopiero później pojawia się realny problem pieniężny, odległościowy itp. :sad: A najlepsze jest to, że Ci co zawsze krzyczą, że "CHEMY ZLOT! CHCEMY ZLOT!" nie przyjeżdżają... :sad:

b707
14-08-2007, 20:40
Ja bym z chciał wpadł ale wypadł w czasie gdy akurat jestem na zaplanowanym z duuuużym wyprzedzeniem wypoczynku... Siła wyższa:/
pzdr

gt4
14-08-2007, 20:46
ja mam tv na kompie, wiec nawet nie musze zmieniac :mryellow:
a tak na serio, pewnie bede w tym czasie w lublinie. moze bylo by warto sie wybrac na wycieczke do warszawy, w której nigdy nie bylem :smile:

Szakal
14-08-2007, 21:11
Dla mnie nie istnieje wolna niedziela. To jest jak każdy dzień czyli praca, praca i jeszcze raz praca. Zlot odbywa się 5 dni przed tym jak kończę pracę. Gdybyście chcieli chociaż omówić termin spotkania również między zwykłymi użytkownikami, a nie tak z góry ustalać to może załapałbym się na zlot. W końcu większość osób ma wolne również we wrześniu, szczególnie w weekend i chyba nic by się nie stało jakbyście zrobili we wrześniu zlot. Jednak nie będę rezygnować z pracy parę dni przed końcem dla spotkania forumowiczów bo są rzeczy ważne i ważniejsze. Sorry.

Robak
14-08-2007, 21:16
Szakal teraz to nie marudz. Termin był ustalony pare tygodni temu. Jak Ci nie pasowało to trzeba było zgłaszac i dyskutowac o innym a nie teraz medzisz jak juz dawno po ptokach. Kuzwa ja jestem chyba nienormalny bo nigdy jeszcze w niedziele nie pracowałem ani nic waznego nie załatwiałem.

Wielbłąd
14-08-2007, 21:20
Termin ustalania między użytkownikami to fatalny pomysł bo nic by z tego nie wyszło, a tak to chociaż będzie spotkanie, może w kameralnym gronie ale zawsze będzie.

Dj Brabus
14-08-2007, 21:25
Gdybyście chcieli chociaż omówić termin spotkania również między zwykłymi użytkownikami, a nie tak z góry ustalać to może załapałbym się na zlot
szakalu z całym szacunkiem - OD KIEDY WISI TEN TEMAT? 10 STYCZNIA! Więc proszę Cię nie pisz, że nie było szansy omówić terminu spotkania. Ani razu w tym temacie przez pół roku nie napisałeś nic, co dotyczyłoby terminu. :roll: Ale rozumiem, że masz daleko, przy okazji praca, więc szanuję Twoje zdanie.

Kuzwa ja jestem chyba nienormalny bo nigdy jeszcze w niedziele nie pracowałem ani nic waznego nie załatwiałem
Kiedyś to się na giełdy jeździło - a to były ważne załatwienia! :grin: I obowiązkowe kiełbaski rulezz! :cool:

Termin ustalania między użytkownikami to fatalny pomysł bo nic by z tego nie wyszło, a tak to chociaż będzie spotkanie
Dokładnie tak - przez pół roku nie powstały żadne konkrety. Więc decyzja co do miejsca/terminu została podjęta dokładnie przeze mnie oraz przez Przemka Sz.. Książkę skarg i zażaleń zeżarł pies, więc pretensji nie przyjmujemy! :mryellow: :mryellow:

Szakal
14-08-2007, 21:30
Dokładnie tak - przez pół roku nie powstały żadne konkrety.

No dobra masz rację moja wina, zawiodłem. Trochę za bardzo się uniosłem. Jednak świat się nie kończy, nie planuje odchodzić z forum, a to na pewno nie będzie ostatni zlot aG (mam taką nadzieję). Także innym razem i czekam na zdjęcia ze zlotu. :D

Dj Brabus
14-08-2007, 21:34
Pewnie, że nie ostatni - w przyszłym roku będzie kolejny i znowu przez 6 miesięcy będzie toczyć się dyskusja o tym, kto i kiedy przyjedzie, a w końcu pojawi się na nim 10 osób (squad oczywiście ten sam, co zwykle). Ale jestem optymistą. :mryellow:

Basti
14-08-2007, 22:18
To dziwne, że wszyscy mają najwięcej spraw do załatwiania w urzędach / pracy / szkole / uczelni / u cioci Kloci / babci Marysi... Tylko dziwne, że zlot jest akurat w niedzielę, w dniu kiedy wszyscy (no dobra, bez dyskryminacji) - WIĘKSZOŚĆ z nas leży "kuframi" do góry i klawiaturę od komputera zamienia czasem na pilota od telewizora, bo z nudów nie ma co robić. Ja rozumiem, ale chyba wytłumaczeniem większości jest po prostu "NIE CHCĘ MI SIĘ". Dopiero później pojawia się realny problem pieniężny, odległościowy itp. :sad: A najlepsze jest to, że Ci co zawsze krzyczą, że "CHEMY ZLOT! CHCEMY ZLOT!" nie przyjeżdżają... :sad:
Przepraszam ale ja np.mam co innego do załatwienia.Teraz mam sporo spraw na głowie(sprzedaż domku w górach,załatwianie innych rzeczy,a poza tym inną-przykrą sprawę...).Nie jest tak,że nie chce mi sie-nie wiem czy dam rade. ;)

AGENT
14-08-2007, 22:57
Kuzwa ja jestem chyba nienormalny bo nigdy jeszcze w niedziele nie pracowałem ani nic waznego nie załatwiałem.Ja w minioną niedzielę robiłem od 14-22 :lol: Ale oczywiście zawsze znajdę czas na wizytę w kościele. teraz mam takiego joba, że robię co drugi dzień, ale mam zmiennika, także jeden dzień wolny załatwić to żaden problem :mryellow: Jak znam siebie, to przyjadę :lol:

Dj Brabus
14-08-2007, 23:16
Jak znam siebie, to przyjadę :lol:
I to dowód na to, że jak sie chce, to i z drugiego końca Polski można przyjechać! Tak trzymaj!! :mryellow:

Robak
15-08-2007, 10:19
No juz nie uprawiajmy takiego wazelinarstwa. Raptem 260 km ma do Wawy. Niektorzy maja zapwne znacznie dalej. Łaski nie robi i przyjedzie a jak nie to bedzie miał przesrane :wink:

AGENT
15-08-2007, 10:24
No juz nie uprawiajmy takiego wazelinarstwa. Raptem 260 km ma do Wawy. Niektorzy maja zapwne znacznie dalej. Łaski nie robi i przyjedzie a jak nie to bedzie miał przesrane :wink:300 to lekko będzie :razz: A do Kazia kto miał najdalej? :susp: 400 km Maluchem (w 1 strone tylko). :twisted:

Co z miejscem spotkania? Zostajemy przy Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego?

Seth
15-08-2007, 15:02
300 to lekko będzie

jak lecisz przez wyszków i ostrołękę to 190, jak przez Nidzicę i gdańską, to 280 :)

AGENT
15-08-2007, 15:29
300 to lekko będzie

jak lecisz przez wyszków i ostrołękę to 190, jak przez Nidzicę i gdańską, to 280 :)Chyba 290 :roll: Ale jak policzysz jeszcze kręcenie się po stolicy, to wyjdzie lekko 700 :oops:

Jedyna słuszna trasa, najkrótsza to NGI - Orzysz-Pisz-Kolno-Łomża-Ostrów Mazowiecka-Wyszków-Marki-Warszawa.

Seth
15-08-2007, 16:15
jest prawie 100km krócej niż Gdańską, którą jest 280km - czyli kole 190. A ja osobiście jeżdżę gdańską, nie lubię stać w korkach w Wyszkowie i Łomży

Dj Brabus
15-08-2007, 17:38
To ja mam ok. 290 km przez Kielce - Radom. Nie wiem ile wychodzi przez Częstochowę - Łódź.

AGENT
15-08-2007, 18:13
jest prawie 100km krócej niż Gdańską, którą jest 280km - czyli kole 190. A ja osobiście jeżdżę gdańską, nie lubię stać w korkach w Wyszkowie i Łomży
Jak mniemam, są 3 trasy:

1.) NGI - Mrągowo - Szczytno - Nidzica - Mława - Płońsk - Nowy Dwór Mazowiecki - Łomianki - Warszawa

2.) NGI - Orzysz - Pisz - Kolno - Łomża - Ostrów Mazowiecka - Wyszków - Radzymin - Marki

3.) NGI - Orzysz - Pisz - Kolno - 644 -> w prawo na 648 - Nowogród - 61 - Ostrołęka - Różan - Pułtusk - Serock - Legionowo - Warszawa

Z tych 3 to jechałem dorgą 2 przez Łomżę i w żadnych korkach nie stałem, raz tylko w Radzyminie, ale to dlatego, że był jakiś wypadek na trasie :/ W Wyszkowie tylko jedno rondo i rura (tak jak w Łomży) :mryellow:

Seth
15-08-2007, 18:17
tylko w sezonie na tym rondzie się stoi zawsze, choć fakt, zazwyczaj w kierunku mazur, raz tam stałem 2 godziny, raz godzinę, parę osób nawet 2.5 przekroczyło. Ja jeżdżę 1ką, tylko nie zjeżdżam na WND, tylko jadę prosto 7ką ;)

AML
16-08-2007, 12:09
Panie Moderator odpuść sobie kościół w przyszłą niedzielę i pakuj plecak - Logan będzie przelatywał przez Częstochowę! :cool:
Oh, goodie, goodie. :mryellow:

Krzysztof Cieślak
17-08-2007, 21:09
Postanowione 26 sierpnia, BUW. Zbiórka w godzinach 10.00-12.00. Będzie spontanicznie jak zawsze. Fajnie jakby ktoś zrobił dokładną mapkę dojazdu na ustalony parking.

Oczywiście będę, nie sam :-)

Emenems
17-08-2007, 21:46
Ja się zamelduję ze swoją Kobietą. Oczywiście jakby ktoś powątpiewał, miałem wybór czy jechać sam czy z nią. Potrzebny mi będzie jednak żywe Navi oraz ktoś do sztucznego uzupełniania Zlotu :mryellow:

AGENT
17-08-2007, 21:57
Ja się zamelduję ze swoją Kobietą. Oczywiście jakby ktoś powątpiewał, miałem wybór czy jechać sam czy z nią. Potrzebny mi będzie jednak żywe Navi oraz ktoś do sztucznego uzupełniania Zlotu :mryellow:Kobieta jako Navi to zly pomysl, no chyba, że z Twoją orientacją w terenie jest aż tak źle :lol:

Seth
17-08-2007, 22:40
o ile znam parę kobiet, to nie potwierdzam, jak na razie najlepsi piloci z jakimi jeździłem :) na czele z moją własną matką :mryellow:

AGENT
18-08-2007, 10:07
Mnie tam i tak nikt nie pilotuje, bo wiedzą, że ja sam sobie świetnie dam radę :mryellow: Starczy mi komentarzy w stylu "uważaj, samochód", albo "co tak pędzisz" itp., ześwirowac można :lol:

Ja raczej zamelduję się w późniejszym czasie, czyli ok. 12, ale postaram się wyjechać jak najszybciej.

http://www.corsa.ja.pl/images/maps/buw.jpg

Dj Brabus
19-08-2007, 17:04
Wspólnie z Emenemsem skonsultowałem trasę przelotu na zlot - Kraków - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - Tomaszów Mazowiecki - Rawa Mazowiecka - Mszczonów - Warszawa. W tym momencie mam dwie osoby niemalże pewne - el_payaco (jak nie pojedziesz na zlot, to zabiję! :twisted: ) i AML (j.w.). Teoretycznie są dwa miejsca wolne (mój Aston Martin LOGANda jest bardzo przestronny! :mryellow: ). Zapraszam zainteresowanych! :grin:

P.S. Prawdopodobnie jest jeszcze kojek w naszym składzie, ale proszę o potwierdzenie (i wpłatę 200 złotych na moje konto; nr na PW :lol: :lol: ).

Szakal
19-08-2007, 22:18
Tak się złożyło, że dzisiaj straciłem pracę. Zastanawiacie się dlaczego? Otóż teraz w ośrodku wczasowym gdzie pracowałem jest coraz mniej wczasowiczów i pracodawca stwierdził, że nie opłaca mu się utrzymywać liczną ekipę w kuchni skoro nie ma już prawie, że kogo obsługiwać. Właśnie w ten sposób trafiłem na pierwszy odstrzał razem z 4 osobami.
Jednak nie piszę tego posta żeby się wyżalić. Dzisiaj jest 19 sierpnia więc mogę spokojnie przygotować się do wyjazdu na zlot. Oficjalnie potwierdzam swoje przybycie wbrew wcześniejszym zapowiedziom bo mam już wolną rękę. ;)
Hmmm....tylko jest problem. W Warszawie jeszcze nigdy nie byłem. Także w której części Warszawy jest BUW??? Jak tam dojść z dworca? Na jakiej stacji muszę wysiąść? Nie nalegam, ale czy jest taka możliwość aby ktoś przyjechał po mnie na dworzec jak przyjadę pociągiem żebym nie błądził cały dzień po stolicy?? Ile czasu będzie trwać zlot bo planuje jeszcze w tym samym dniu wracać do domu?

Dj Brabus
19-08-2007, 23:19
Współczuję z powodu straty pracy. :( Mapkę, gdzie dokładnie masz BUW zamieścił AGENT - jeśli chodzi o dotarcie, to chyba najlepiej wysiąść na Centralnym i przemieścić się taksówką.

http://images6.fotosik.pl/43/985661d6511e36e4m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=985661d6511e36e4)

zychu
20-08-2007, 08:40
poprosze o info o ktorej zaczynba sie zabawa i jak dlugo bedzie trwac :)

bo ja bede wracac z nad morza i chce sie z wami spotkac :D

Szakal
20-08-2007, 08:49
Dzięki Dj Brabus za informację. Już się nie mogę doczekać tego zlotu. :D
W sumie mam jeszcze jedno pytanie: Czy już jest tak mniej więcej rozplanowane co będziemy robić tam w Warszawie? Czy na miejscu to będziemy ustalać?
Jeśli już jest gdzieś odpowiedź to przepraszam, ale nic nie znalazłem.

AGENT
20-08-2007, 09:01
Dzięki Dj Brabus za informację. Już się nie mogę doczekać tego zlotu. :D
W sumie mam jeszcze jedno pytanie: Czy już jest tak mniej więcej rozplanowane co będziemy robić tam w Warszawie? Czy na miejscu to będziemy ustalać?
Jeśli już jest gdzieś odpowiedź to przepraszam, ale nic nie znalazłem.
O której wysiądziesz na dworcu PKP (rozumiem, że pociągiem lecisz)? Jak dotrzesz na miejsce to wal nawet do mnie na kom. 692 721 968, to przyjadę, albo kogoś się wyśle :grin: Zależy o której godzinie :wink:

DJ - czy to znaczy, że do stolicy wjedziesz z Emenemsem na 2 fury, coby Maciek się nie zgubił swoją Alfą? :lol:

Seth
20-08-2007, 09:01
Chyba będzie pełen spontan, mały Park Maszynowy na tyłach buwu (zamiast F1 Roadshow, to aG Roadshow)

Ale w sumie też bym się dowiedział, jak to ma wyglądać? Mam przyjechać włoszczyzną? Czy bujać się na piechotę ? :twisted:

AGENT
20-08-2007, 09:05
Chyba będzie pełen spontan, mały Park Maszynowy na tyłach buwu (zamiast F1 Roadshow, to aG Roadshow)

Ale w sumie też bym się dowiedział, jak to ma wyglądać? Mam przyjechać włoszczyzną? Czy bujać się na piechotę ? :twisted:Przyjedź dupowozem, to pokażesz nam w Wawie jakiś placyk, żeby sie ustawić autkami, fotki porobic itd. Z moją komorą gazową to ani myślę już o ściganiu się, to nie 1.0 Power :sad:

Seth
20-08-2007, 09:09
I tak byś nie miał szans :twisted: Wczoraj wracając z Krakowa pogoniłem Caymana :mryellow:

No dobra Caymanem leciał ze 120, a myśmy się musieli dowartościować :susp: :wink:

AGENT
20-08-2007, 09:15
I tak byś nie miał szans Nie mówię o ściganiu sie na prostej, bo co to za sztuka. Myślalem o jakichś próbach zręcznościowych, np. slalom itp. :razz:

Szakal
20-08-2007, 09:25
O której wysiądziesz na dworcu PKP (rozumiem, że pociągiem lecisz)?

Tak pociągiem. Ruszam o 4:33, a na miejscu mam być planowo o 10:50. Z dworca do BUM jest z pewnością jakieś 3 km więc na taksówkę chyba majątek wydam. Także dzięki za propozycje. :wink:

Seth
20-08-2007, 09:26
kole 12zł taksówka, jak pojedziesz zamówioną Grosik Taxi ;) Ale widzę, że transport już masz :)

Shyrl
20-08-2007, 09:50
Przecież autobusy jeżdżą...

www.ztm.waw.pl

AGENT
20-08-2007, 10:01
Przecież autobusy jeżdżą...

www.ztm.waw.plJak ktos nie zna miasta to nie tak hip-hop-siup :lol: Trzeba wiedzieć gdzie wsiąść i na ktorym przystanku wysiąść, a jak się na oczy nie widziało BUW, to nie jest to takie proste, chyba, że liczyc przystanki po prostu. Jakby co, dzwoń, to ktos przyjedzie na pewno :mryellow:

Seth
20-08-2007, 10:03
Shyrl, teoretycznie tak, ale autobus bezpośrednio pod BUW jest nieco dalej od centralnego i jak ktoś nigdy nie był w Wawie to nie będzie miał prosto ;)

wezmę któryś samochód, w takim razie

el_
20-08-2007, 19:25
Oficjalnie dołączam do ekipy zlotowej. Strzeżcie się :cool:

Dj Brabus
20-08-2007, 19:57
AGENT - Emenemsa "biorę" tylko dlatego, że musi ktoś mojego ospałego Logana poganiać, a nie ma nic bardziej podniecającego niż oddech mocnego V6 na plecach! :cool:

Emenems
20-08-2007, 21:41
oddech mocnego V6 na plecach! :cool:
Jaki on tam mocny, to tylko wolnossąca jednostka wysokoobrotowa :mryellow:

Seth
20-08-2007, 22:00
Szykuje się prawdziwy Roadshow :D ja się zastanawiam, czy "terenówki" nie wyciągnąć na zlota :D

MaxArtur
21-08-2007, 23:58
A ja zapytam czy każdy może wpaść na tego zlota czy zamknięta impreza :?:

AML
22-08-2007, 00:08
SZEROKO OTWARTA! :mryellow: :wink:

kocie_ruchy
22-08-2007, 01:05

slyszalem ze sie wplaca po 70 zloty od osoby, czy jakos tak...

Dj Brabus
22-08-2007, 09:35
Ciiii - to miała być tajemnica do samego końca!

P.S. Dobrze, że my VIPowie nie musimy tego płacić, bo to mieści się w naszej składce członkowskiej VIP! :lol: :susp:

GuGi
22-08-2007, 09:35
Hmmmm... tak sie zastanawiam czy jechac czy nie... :P

Shyrl
22-08-2007, 14:12
Będę prawdopodobnie bez samochodu :damn: Bella jedzie na urlop z ojcem a kaszlak wciąż w drzazgach... god damn it do ch**a...

MaxArtur
22-08-2007, 20:02

slyszalem ze sie wplaca po 70 zloty od osoby, czy jakos tak...

Jasne rozumiem wszystko :twisted:

AGENT
23-08-2007, 12:03
Ciiii - to miała być tajemnica do samego końca!

P.S. Dobrze, że my VIPowie nie musimy tego płacić, bo to mieści się w naszej składce członkowskiej VIP! :lol: :susp:To ja nie jade w takim razie :twisted:

Dj Brabus
23-08-2007, 14:48
Niewtajemniczonym przypominam szczegóły, bo najwyższa pora!

Co? II Oficjalny Zlot Użytkowników autoGALERII
Gdzie? Warszawa, BUW (Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego) - ul Dobra, róg Lipowej
Kiedy? już 26 sierpnia (niedziela). Pierwsze ekipy powinny być na miejscu ok. 9:00-10:00.

Seth
23-08-2007, 14:54
Biblioteka Uniwersytetu Jagiellońskiego

Warszawskiego, Krakusie :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Dj Brabus
23-08-2007, 15:01
A ja cały czas myślałem, że zlot jest w Krakowie... :sad: :lol: :lol:

Seth
23-08-2007, 15:07
no właśnie wygląda, że Jagiellonce usiłowałeś dorzucić trochę budynków w centrum kraju, żeby ludzie mieli bliżej... ach ten patriotyzm lokalny :twisted:

Szakal
23-08-2007, 15:12
Nie chcę straszyć, ale zapowiadają opady deszczu w ten weekend. Także do wyjazdu przygotujcie też parasole lub kurtki przeciwdeszczowe albo to i to. ;) Mam nadzieję, że się nie sprawdzi. :susp:

Seth
23-08-2007, 15:20
a tam, ja będę, jak ja jestem to nie pada. W razie czego dobre deszczówki, i jakiegoś Vana trza załatwić, żeby się pod dachem wszyscy zmieścili (Magnumkę z roboty wezmę :lol: )

Puszek
24-08-2007, 13:39
Ja jeszcze nie wiem, czy będę :???: . Dzisiaj wyjeżdżam do Częstochowy i mam nadzieję, że się wyrobię (tak z czasem, jak i z kasą). W każdym bądź razie postaram się wpaść i trzymajcie kciuki, żeby mi się udało :mryellow: .

Do zobaczenia (oby :mryellow: ) w Warszawie :!:

AML
24-08-2007, 13:43
To wpadnij do mnie jak będziesz mieć free time. :mryellow:

Puszek
24-08-2007, 14:13
To wpadnij do mnie jak będziesz mieć free time. :mryellow:

Bardzo chetnie, ale z tym free time to sam nie wiem jak będzie :damn: . Nie mam nawet pojecia o której mamy pociąg z powrotem, ale chyba kolo 13 będziemy się zawijać, więc czasu wolnego nie będę miał wcale. Tak, czy siak, spotkamy się (mam nadzieję) w Wawce :mryellow: .

AGENT
25-08-2007, 10:02
Niestety... będziecie musieli znieść moją obecność na zlocie :damn: :evil:
Na 90% sam przyjadę... umrę z nudów! :shock: :sad: Dobrze choć, że jakiś radioodbiornik jest.

Robak
25-08-2007, 10:08
Nie płacz, przezyjesz jakos. Ja przyjade z Biegaczem, ktory był na zlocie rok temu. Moja dzeiwczyna niestety pracuje i nie moze.

kojek
25-08-2007, 20:26
No niestety :mad: Jutro będe wracał z Władysławowa, ale przez Łódź :damn: Tata się nie chce zgodzić, żeby jechać przez Wa-we. Szkoda... myślałem, że uda się mi go uprosić.

Dj Brabus
25-08-2007, 20:31
Lista osób do zbanowania na forum - kojek, el_payaco, dydzi, eF... :sad: Czy ktoś oprócz teamów Logan Cup/ 156 GTA/ Megane F1 dCi/ Golf IV R32/ Delta Integrale/ Subaru Impreza 0.9 LPG zawita na zlot? Z tego co widzę to jeszcze Shyrl, szakal + ekipa redaktorów warszawskich. Ktoś jeszcze?

P.S. Potek zostaje warunkowo na forum... :susp:

Seth
25-08-2007, 21:02
el się wyłamał ?? no co za...

"ekipa" Delta Integrale powinna zjawić się na tyle wcześnie, żeby powitać pierwszych przybyłych :)

sefar
25-08-2007, 21:24
Ja się jutro też pojawię ;)

Puszek
25-08-2007, 21:39
Ja też będę na 100% :mryellow: .
Przy okazji mam pytanie. Od której do której godziny ktoś będzie na BUWie :?: Bo nie wiem, którym pociągiem się zabrać :roll:

Seth
25-08-2007, 21:46
ja będę koło 9ej, tak jak Brabus napisał, że pierwsze ekipy się zjawią :D
Poosheq, jak ty z Biełegostoku jesteś, to trza było z Robakiem pogadać :D

Puszek
25-08-2007, 21:57
ja będę koło 9ej, tak jak Brabus napisał, że pierwsze ekipy się zjawią :D
Poosheq, jak ty z Biełegostoku jesteś, to trza było z Robakiem pogadać :D

No to zdążę się z centralnego dotoczyć, bo pociąg o 8:30 będzie w Wawie, to kolo 10-11 powinienem się zameldować (o ile trafię :lol: ). W razie czego będę dzwonił i prosił o ratunek ( tak nawiasem mówiąc, to prosiłbym o PW z numerem tak na wszelki wypadek, ja Ci już swój wysyłam, jak zobaczysz te cyfry na wyświetlaczu, to od razu ruszaj na ratunek :wink: ).

Z Robakiem nie gadałem, bo jeszcze przed chwilą myslałem, że się nie zjawię w ogóle, a teraz to trochę za późno na umawianie się. Cóż, może zabierze mnie ze sobą jak będziemy wracać :roll: :wink: .

Matador
25-08-2007, 22:06
No więc szerokiej drogi panowie, i róbcie dużo zdjęć!

Ja wyruszam o 3.00 ale niestety w innym kierunku bo na Barum Rally Zlin...

Miłej zabawy i ogólnie udanego zlotu.

Pozdrawiam

Dj Brabus
25-08-2007, 22:09
Ja powinienem przylecieć ok. 10:00 w składzie ja, AML, Michał Niezgoda (nasz nowy newsman) oraz Przemek Szymański na dokładkę. W przyczepie Maćko z Turka w swoim GTA oraz (maybe) Szef i jego RS F1 dCi. :grin: Do zobaczenia jutro!

AGENT
25-08-2007, 22:26
Ja jutro wyjeżdżam ok. 6 rano, mam nadzieję, że autobahny będą puste, to pojawię się koło 10 :smile: Niestety sam :/ :sad: Ale... na zlocie pojawi sie mój ziomek z Mokotowa, ktory ma dla mnie katalogi Lexusów, także będzie uczestniczył w spotkaniu :mryellow:
Gumowych drzew zycze na jutro :lol:

Krzysztof Cieślak
25-08-2007, 23:25
Mam 2 miejsca wolne, jadę przez Stryków-Rawę Maz. kontakt: 507-456-100 lub 662-717-301

Seth
26-08-2007, 00:54
jakby ktoś potrzebował pomocy w Wawie - 693-617-020 - możecie mnie łapać, byle po 8 rano :mryellow: