PDA

Zobacz pełną wersję : VW Golf 3 - jakie glosniki

moderators
16-12-2004, 08:17
Witam mam takie pytanko. Niedawno kupilam VW Golfa 3 hatchbacka nie chce robic z niego dyskoteki na kolkach, ale chcialabym zamontowac kilka glosnikow, zeby byl jakis efekt basow. Na razie mam tylko na przedniej tapicerce dwa glosniki, podobno soprany. Chcialabym zamontowac glosniki w przednich i tylnych drzwiach, ale zupelnie nie wiem jakie - gdzie basowy - gdzie sredniotonowy...

Z gory dziekuje za pomoc

Robert

Tomasz
16-12-2004, 15:59
Denerwujesz mnie już stary... :/

polek19
05-01-2005, 10:16
JA W SWOIM OLFIE IV POSIADAM Z PRZODU GLOSNIKI JBL! A Z TYLU ALPINE I RADYJKO PIONNER MODEL 3600 I BASIK JEST NIEZLY CHOC PRZYDALA BY SIE TUBA BO RADYJKO MA NIEZLE PARAMETRY

POZDRO:)

pyro
05-01-2005, 11:24
Jeżeli nie wiesz jakie głośniki i sie na tym nie znasz to jest duża szansa że z montażem też sobie nie poradzisz!
Radze udać sie do najblizszego zakładu (firmy) zajmującej sie profesjonalnie CAR-AUDIO! Oni ci doradzą, zamontują a ty tylko im zapłacisz!

el_
05-01-2005, 15:00
Jeżeli nie wiesz jakie głośniki i sie na tym nie znasz to jest duża szansa że z montażem też sobie nie poradzisz!
Radze udać sie do najblizszego zakładu (firmy) zajmującej sie profesjonalnie CAR-AUDIO! Oni ci doradzą, zamontują a ty tylko im zapłacisz!
Gościu podpisuje się Robert a pisze o sobie w rodzaju żeńskim. Poza tym jak mając (reklamując) sklep z audio może się pytać takie rzeczy... Nie ma to jak darmowa reklama ;)

Emenems
05-01-2005, 19:00
Co to ma k...... być, wywalić go, jakąś propagande sieje... :evil:

AGENT
05-01-2005, 20:15
Masz rację Emenems! Co to ma być?!! :evil: :evil: :evil:
Albo se typek jaja robi, albo jest zdrowo je***ty!!

polek19
06-01-2005, 21:31
w sumie to macie racje co on ku.... na wsi mieszka ze nie ma sklepow car-audio a z drugiej strony kazdy woli inny bas jeden potezny drugi gleboki a z tym ze podpisuje sie jako robert a pisze ze "kupilam" to mozemy tylko myslec o jednym nasz kolega jest obojniakiem!!!!!!!

pozdro for @ll:)

debosy
07-01-2005, 10:39
A ja mam dla niego rade:

Szukasz głośników to kliknij w ten link pod twoim imieniem tam zapewne coś znajdziesz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Człowieku ja tu widzę że ostro z nas idiotów próbujesz zrobić.

NAWET MIAŁEM OCHOTE ZOBACZYĆ NA TĄ TWOJĄ STRONKĘ ALE ZA TAKIE NUMERY TO ZA SKUR***YNA TAM NIE ZAJRZE.

polek19
07-01-2005, 22:27
heh koles jest smieszny juz nawet sie nie odzywa ale chyba faktycznie lubi w konia robic

pozdro for @ll :twisted: