PDA

Zobacz pełną wersję : Oceń aktualizacje tapet z 1.02.2007

Krzysztof Cieślak
01-02-2007, 16:36
Zapraszam do oceny aktualizacji tapet: Audi R8, Cadillac CTS, Mini Cooper D, Toyota Auris oraz Ford Mustang Boss z 1970 roku (http://www.autogaleria.pl/tapety/index_date.php?data=2007-02-01).

PS. Zagłosowanie w ankiecie proszę potwierdzić postem z argumentacją.

Emenems
01-02-2007, 16:43
Dobrze oceniam tapety Audi, Cadillaca i Mustanga. Do zdjęć Aurisa i Mini podchodzę dość obojętnie. Czyli moja ocena jest dobra.

Veyron
01-02-2007, 17:02
Ocenie jednym słowem: super , nie bez powodu Audi R8 jest na moim pulpicie.

K2344
01-02-2007, 17:08
Jestem tego samego zdania co EMENEMS.........
Cadillac, Audi, a przede wszystkim Mustang---- świetnie :mryellow: :mryellow: :mryellow:
Auris i Mini mi powiewają szczerze mówiąc wiec 3do2.... wybrałem wieć odpowiedz DOBRZE :mryellow: za tego mustanga nawet Bardzo dobrze :lol:

Kaczor
02-02-2007, 21:34
Najbardziej podobaja mi się oczywiście Audi. Reszta dość przeciętna, no może oprócz Cadillaca i Mustanga :cool: Nie zagłosuję bo wg mnie średnio a takiej opcji nie ma.

Dj Brabus
02-02-2007, 22:21
Chcę być dziś szczery - jest to chyba najgorsza aktualizacja od czasu mojego pojawienia się na aG :sad: Boskie białe R8 nie potrafi uratować całej aktualizacji, czego bardzo żałuję. Do CTS'a i Mini podchodzę obojętnie, zdjęcia Auriski są bardzo kiepskie (choć w propozycjach były naprawdę świetne zdjęcia...), a Mustang... Jest świetny, jednak znam te zdjęcia prawie na pamięć, a LiveLetDie stwierdziłby, że były to jego pierwsze tapety Mustangów jakie kiedykolwiek ściągnął na dysk. :wink:

Niestety przykro mi... Głos na ŻLE

LiveLetDie
02-02-2007, 22:48
a Mustang... Jest świetny, jednak znam te zdjęcia prawie na pamięć, a LiveLetDie stwierdziłby, że były to jego pierwsze tapety Mustangów jakie kiedykolwiek ściągnął na dysk. :wink:
Dlatego się właśnie nie wypowiadałem. Są fajne ale.... z The Mustang Source (http://bradbarnett.net/mustangs/wallpaper/64-73/69-70.htm) można je było zassać jeszcze w XIV wieku... :roll:

v8krzychu
02-02-2007, 23:25
:neutral: Niestety aktualizacja do najlepszych nie należy, owe tapetki raczej każdy posiada, no może oprócz Bossów. Samo R8 nie da rady przechylic szali na plus...więc niestety głos na źle. :roll:

P.S. Obym ostatni raz musiał źle ocenić tapetki... :wink: