PDA

Zobacz pełną wersję : Ferrari Enzo za 1 mln euro

pyro
04-01-2005, 16:28
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C99506

Czy mając 5 000 000 zł w kieszeni pokusilibyście sie o taką fure???
No w końcu to Enzo ale za taką kase???
A moze byście wybrali coś innego???

Ja gdybym miał taką kase nie kupił bym tego auta (chodzi mi o te z ogłoszenia) z kilku względów:
- mimo ze nie jest nowe to jest zbyt drogie
- wyglad tego autka wcale mnie nie powala, a wręcz na pierwszy rzut oka odstrasza
- wnętrze też nie jest zachwycające

Ogólnie rzecz biorąc to bym wolał nowe i inny model ferrari za taką kase!

co o tym sądzicie??

kenny
04-01-2005, 17:34
nie, nie kupiłbym a dwóch powodów:

1. to jest najbrzydsze ferrari jakie wyszło
2. w polsce i tak nie ma dróg po których moznaby nim jezdzic nie urywając sobie czegos...

reanimator
04-01-2005, 17:47
nie, nie kupiłbym a dwóch powodów:

1. to jest najbrzydsze ferrari jakie wyszło
2. w polsce i tak nie ma dróg po których moznaby nim jezdzic nie urywając sobie czegos...
nic dodać nic ująć!!!!!!

za 500 tyś zł.kupił bym dwa auta-M3 CSL i 7 E38 (film transporter)

Fancars
04-01-2005, 19:15
za 5 mln to bym sobie kupil pole,postawil chalupke,kupil M3 CSL lub M5,1,i moze F430:P

Ice
04-01-2005, 19:46
Nie kupił bym... szkoda kasy - jeszcz troche brzydkie a poza tym jest.... zbyt doskonałe... :? bezduszne.

Wck
04-01-2005, 19:50
Eeee :/ Dla mnie odpada - za te pieniądze można mieć 10.000 maluchów w dobrym stanie :lol:

Anonymous
05-01-2005, 00:24
takie autko to dobra lokata kapitału, za kilka lat napewno bedzie kosztowalo wiecej co za tym idzie sprzedamy go z zyskiem

reanimator
05-01-2005, 15:07
takie autko to dobra lokata kapitału, za kilka lat napewno bedzie kosztowalo wiecej co za tym idzie sprzedamy go z zyskiem
to chyba nieprawda co ty mówisz.wątpie żeby to było tak opłacalne.

AML
05-01-2005, 15:40
Za 5 milionów kupił bym sobie parę-naście hektarów ziemi koło Zakopanego, postawił elegancką willę, świetny garaż na 10 samochodów, zrobił bym z tego miejsca raj, a do barażu bym wstawił Marcedes-Benz G55, Jaguar XJ i to...

W ten sposób bym był najszczęśliwszym człowiekiem na świecie :P

Atlantis
05-01-2005, 16:35
ja też bym takiego auta nie kupiła... takie jakieś... drastyczne jest...
a gdybym miała tyle kasy, to, ho ho :D kupiłabym sobie domek w Hiszpani, czarnego peugeota 206, fioletowe szkła kontaktowe, elektryka i pełno płyt :D :D ah.... marzenia...

pyro
05-01-2005, 16:40

Może nie po kilku latach, ale za jakieś 15-30 lat to na tym zarobisz. Auto zostało wyprodukowane tylko w 200 egzemplarzach i mogli je kupić tylko nieliczni (ci którzy mieli już wczesniej jakieś Ferrari i są obeznani z marka). Wszystkie egzamplarze zostały już spozedane zanim zostały wyprodukowane. Za kilkanaście lat będzie to łakomy kąsek dla fanatyków i bogaczy :]

Ale i tak mi sie nie podoba!!!

AGENT
05-01-2005, 16:48
Ja jak bym miał tyle hajsu, to bym zakupił Mclarena F1, bo jest trzy osobowy i ma lepsze przyspieszenie. A za resztę kupiłbym Prosiaka Cayenne Turbo. Mclarenem bym tylko jeździł na Modlin, aby pobić rekord Polski. Nie wiem skąd to nierealne pytanie. To są tylko mrzonki

pyro
06-01-2005, 14:55
Ja jak bym miał tyle hajsu, to bym zakupił Mclarena F1, bo jest trzy osobowy i ma lepsze przyspieszenie. A za resztę kupiłbym Prosiaka Cayenne Turbo. Mclarenem bym tylko jeździł na Modlin, aby pobić rekord Polski. Nie wiem skąd to nierealne pytanie. To są tylko mrzonki :))

Niestety ale już koniec z Modlinem !!!!!!!!
Teraz będziemy mieli w Modlinie lotnisko prywatnych linii lotniczych LOT'u i innych prywaciarzy:[
Pierwsze samoloty startuja juz w maju.............

buuuuuu........jaka szkoda :[

reanimator
06-01-2005, 16:20
no co ty????? juz zamkneli modlin??????
no to znajdą inne miejsce a jak nie to zbudują.

kocie_ruchy
06-01-2005, 18:03

tak?
to dlaczego nowy kosztuje 620 000 euro? :)

reanimator
06-01-2005, 20:46

tak?
to dlaczego nowy kosztuje 620 000 euro? :)

bo komuś sie przewróciło w głowie :?

Fancars
07-01-2005, 12:12
"Auto zostało wyprodukowane tylko w 200 egzemplarzach i mogli je kupić tylko nieliczni (ci którzy mieli już wczesniej jakieś Ferrari i są obeznani z marka). "

po pierwsze: zostalo wyprodukowane w 349egzemplarzach
po drugie: Nic do rzeczy nie mialo obeznanie z marka,po prostu Ferrari samo wybieralo kandydatow z listy zgloszonych na podstawie ustalonych kryteriow,miedzy innymi czy jest w stanie go kupic,czy bedzie umial je prowadzic i czy nie rozpieprzy go na pierwszym zakrecie...(milo widizana licencja wyscigowa)
po trzecie: Auto bedzie dobra lokata gdyz bedzie rozchwytywane tak jak jsuh teraz jest F40...

kocie_ruchy
07-01-2005, 14:00
zostalo wyprodukowane w 349egzemplarzach
doprodukowali jeszcze 50 ze wzgledu na wysoki popyt :wink:

-=Sadek=-
12-01-2005, 10:31
jak bym miał jeszcze więcej kasy to owszem ale musiałbym mieć dużo więcej bo musiał bym tor wybudować albo sie do innego kraju przenieść sami wiecie dla czego...

Sowison
12-01-2005, 15:22
Ja bym go kupił bo
1. Już takich nie produkują 8)
2. Jest piekielnie szybki :twisted:
3. Cena bedzie rosła :D
A nie bo
1. Zanim cena by urosła to bym nie miał podwozia :wink:
2. Z wyglądu nie jest piekne :evil:
3. Długo na ulicy to by nie postał (ale trudno znaleźć to też by go nie było :wink: )

Wochu
27-01-2005, 17:46
Mając 5 mln kupiłbym dom, Land Rovera Discovery, Volvo XC90 i Astona Martina DB9 (ciekawe czy by mi starczyło...)

Natomiast mając powiedzmy, 200 mln, to i owszem kupiłbym enzo.

Anonymous
27-01-2005, 18:27
takie auta to dobra lokata kapitału, a z tym ograniczeniem sprzedaży to dobry pomysł, bo teraz byle aktorzyna lub artysta od siedmiu boleści nie bedzie mógł sie popisywać w tak drogiej bryce, dobrze ze dostaną je tylko prawdziwi znawcy marki czyli stare siwiejące dziadki :twisted:

Sowison
27-01-2005, 18:31
... Siewiejące dziadki, tak zwani kolekcjonerzy (kolekcjoner-osoba która ma zboczenie na punkcie danej marki) :wink: :wink: :wink: :twisted:

Anonymous
27-01-2005, 18:45
albo np. taki sułtan Bruneii, on napewno ma enzo

Sowison
27-01-2005, 18:48
Tylko ciekawe czy umie nim się posługiwać..... :wink: :wink: u kolekcjonerów stoi w garażu bo im szkoda wyjechać.... Jak by o coś zachaczyli to by się chyba pochlastali..... :wink: :twisted:

Anonymous
27-01-2005, 19:09
no to też mówie ze to dobra lokata kapitału, jak lokować pieniądze to w rzadkie samochody lub dzieła sztuki, to sposób stary jak świat, takimi samochodami jak ENZO nie jeździ sie codziennie, najwyzej wyprowadza sie go w słoneczny dzień z klimatyzowanego salonu i robi rundke po ulicach Palm Springs lub Beverly Hills, po upływie kilku lat odsprzedaje sie takie cacko za kilkakrotnie wyzszą cenę, i nikt mi nie powie ze tak nie jest

Sowison
27-01-2005, 19:20
I mnie dlatego denerwują limitowane samochody... Dostaną je jakieś buraki, którzy od okazji pare razy w roku odpalają wehikuł... Samochód poprostu się marnuje... Ale niestety ważniejsza jest dla niektórych kasa...... :( Conajmniej każdego weekendu powinno sie nim przejechać na tor, albo po mieście. 8)

kocie_ruchy
27-01-2005, 19:35
albo np. taki sułtan Bruneii, on napewno ma enzo

ma kilka enzo, roznych kolorow :)

a tak naprawde to on rzeczywiscie jezdzi tymi autami i uzytkuje w miare mozliwosci (majac 5 tysiecy aut za cene powyzej 2mln zloty to troche trudno tak jezdzic kazdym codziennie)
tutaj sa stronki z co ciekawszymi:

http://www.geocities.com/sul288us/

http://www.supercars.net/PW?dp=y&login=mini%20magic

Gemini
27-01-2005, 19:43
A ja bym kupił zamiast Enzo BMW M5 E60 i BMW M5 E39 oraz Forda Mustanga Boss 429 '69 :)

Wochu
28-01-2005, 07:44
Rada dla Sułtana i innych - ubezpieczcie go !!! ;) ;) ;) ;)

Gemini
28-01-2005, 10:35
Pewnie już o tym pomyśleli, chociaż z grugiej strony śpią na forsie to jeżeli nawet takie autko by zginęło dla sułtana Brunei to Ferrari by doprodukowało jedną sztukę ;)

2 post

Co znalazłem :) Prawda czy fałsz :roll: Takie czarne na dole ;)
http://www.ferrari.zewpress.com/index.php3?dzial=extra&plik=yourfer

kocie_ruchy
05-02-2005, 15:51
Co znalazłem :) Prawda czy fałsz :roll: Takie czarne na dole ;)
http://www.ferrari.zewpress.com/index.php3?dzial=extra&plik=yourfer

:shock: niewiarygodne :shock:

Gemini
05-02-2005, 15:59
Wyczuwam ironię :?

el_
05-02-2005, 16:03
Ktoś kiedyś gdzieś (tu lub na sś) wspominał, ze widział enzo w Polsce. Może to to samo?

kocie_ruchy
05-02-2005, 16:22
Wyczuwam ironię :?

nie, na serio zrobil na mnie wrazenie
nigdy bym nie przypuszczal ze ktos w polsce jest w stanie docenic jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie aut swiata zamiast kupic sobie merca s600 jak to robia wszystkie buraki

Gemini
05-02-2005, 16:27
Widocznie są i w Polsce znawcy nadziani kasą, których stać na takie, jednak co by nie powiedzieć, cudo :)
Czarne Enzo bym wziął :)

PS. Kogo w Polsce stać na Enzo :?: Chyba tylko Kluczyka czy jak mu tam dali ;)

pyro
05-02-2005, 17:18
cos mi tu ......
ciekawe czemu nie ma wiekszych foto, nigdy ne słysząłem o Enzo w Polsce, ale czarne wygląda o wiele lepiej niż inne kolory 8)
Kulczyka to moze nie, ale jakiegoś pana z powiązaniami......
W Szczecinie też jeden pan z powiązaniami jeżdziż zółtym Ferrari 8)

PS: widok Enzo od tyłu jest fenomenalny 8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)

Gemini
05-02-2005, 17:36
Myśle, że Kulczyka stać, ale, że jest powiązany z Porsche to mu nie wypada jeździć konkurencją ;)

kocie_ruchy
05-02-2005, 18:09
Myśle, że Kulczyka stać, ale, że jest powiązany z Porsche to mu nie wypada jeździć konkurencją ;)
no tak, musi sie zadowolic carrerą gt 8)

Fancars
05-02-2005, 22:16
"Hamulce są klasy Porsche" w drugim opisie... :evil: :evil: co do ma byc??w opisie o Ferrari daja takie porownanie...A co do widoku z tylu...Nad tym dluzej pracowali bo wiekszosc kierowcow widzi je z tej strony....kilka Ferrari to w Polsce jest ale zeby Enzo...To nie wiem...Ja bym sie na nie nie zdecydowal nawet jakbym mial szmal...Nie bede niszczyl takiego wozu..Najpierw bym sie do Niemiec albo do Włoch przeprowadzil a potem bym sobie Ferrari kupil...

Gemini
05-02-2005, 22:22
A co do widoku z tylu...Nad tym dluzej pracowali bo wiekszosc kierowcow widzi je z tej strony

I to bardzo krótko :wink:

Fancars
05-02-2005, 22:25
Powiedzialbym ze jeszcze krocej :wink:

Gemini
05-02-2005, 22:30
Powiedziałbym że bardzo króciótko, wręcz niektórzy nic nie widzą :lol:

Anonymous
06-02-2005, 01:25
o ja kręce !!!!! :shock: tego bym sie nie spodziewał, ENZO w Polsce !!!! Ciekawe ze ferrari sprzedało Enzo do Polski, widac ze historia z listą wybrańców to mit, przeciez tylko prawdziwi znawcy mieli je otrzymać. Naprawde ciekawa sprawa, to autko należy moze do Kulczyka albo jakiegos innego bogacza - skandalisty...ehh dalej jestem w szoku :shock:

Ice
06-02-2005, 09:21
Spokojnie ;) mało to fake'ów było już na licytacjach? To też może być fake...

pyro
06-02-2005, 10:38
właśnie mi sie przypomiało.....
niedawno słyszałem ze w lutym Kuba Wojewódzki ma sie stać szczęśliwym posiadaczem Ferrari ale nie wiem jakiego modelu, czeka na nie juz podobno ponad pół roku, ale nie sądze żeby go było stać na Enzo ale na jakieś inne "tańsze" napewno, wczesniej jeździł Carrerąwiec to o czymś świadczy (że lubi luxus i prędkosć oczywiscie).....

Anonymous
06-02-2005, 15:50
a to leszcz ferrari sobie musi kupić :evil: