PDA

Zobacz pełną wersję : Nietypowy model

Gemini
08-01-2005, 21:37
I co powiecie o tym modelu Poloneza... wersja cabrio :) Czekam na opinie :)

el_
08-01-2005, 21:43
Niestety, ale śmierdzi mi VT... Masz może więcej fotek?

Gemini
08-01-2005, 21:52
Niestety nie. Jedyna fotka, którą i tak dorwałem przypadkiem.

Ice
08-01-2005, 22:13
Fajny VT....

Goguś
09-01-2005, 07:44
Ja osobiście kocham polonezy ale ten to przesada przedni spojler jest zbyt nisko co jest nie praktyczne. Wydaje mi sie że jest to VT.
Kto zrobił by takiego poloneza którym nie będzie mozna sie poruszać po polskich drogach. Właściciel wyjedzie na droge i zaraz wszystko urwie. [/u]

el_
09-01-2005, 09:31
W sumie to co tam, że VT... i tak wygląda fajnie :D

AGENT
09-01-2005, 12:27
Co by nie zrobić, to polonez będzie tylko polonezem.
Dzięki, że podesłałeś tą fotkę, przynajmniej poprawił mi się humor. Miałem się z czego śmiać!
Hahahahahahahahahahahahahhahah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
Co za SYF ten polonez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AGENT
09-01-2005, 12:29
Ja osobiście kocham polonezy
[/u]

Buhahaha!!!!!!!!!!!!
Bo na samochód cię nie stać, dlatego kochasz takiego rzęcha!!!!!!!!!

reanimator
09-01-2005, 14:07
to była trójka beemka nie?
ale i może nawet fajnie wygląda.

Goguś
09-01-2005, 14:28
Ja osobiście kocham polonezy
[/u]

Buhahaha!!!!!!!!!!!!
Bo na samochód cię nie stać, dlatego kochasz takiego rzęcha!!!!!!!!!
Jak by mnie nie bylo stac na samochod to nie mial bym poloneza. A pozatym wole go niz ten twoj syf przynajmniej nie musze sie martwic jak jade po polnej drodze lub podobnym terenie a zdarza sie to bardzo czesto o zgubieniu miski olejowej a o zderzaku juz nie wspomne. Jezeli sie cos zepsuje a zdarza sie to nie musze sie martwic kto mi to zrobi i o ceny czesci poniewaz kazdej wymiany dokonam we wlasnym zakresie a ceny czesci sa niskie. Jak u ciebie cos siadzie oczywiscie sam tego nie zrobisz i lecisz do warsztatu a tam wywalasz kase dla mnie jest to glupota. Dlatego mam poloneza i jestem z niego zadowolony.

Atlantis
09-01-2005, 16:08
ja nigdy sympati specjalnej do polonezów nie miała, a ten, bądźmy szczerzy, nieco mnie rozśmieszył.

Sowison
10-01-2005, 17:19
Nie wygląda mi to na VT, bardziej na przeróbke 3 8) Dla mnie bomba!!! Świetnie wygląda :lol:

PS. Nie rozumiem dlaczego się czepiacie, że to niby-Polonez... :?

Goguś
10-01-2005, 18:19
Nie wygląda mi to na VT, bardziej na przeróbke 3 8) Dla mnie bomba!!! Świetnie wygląda :lol:

PS. Nie rozumiem dlaczego się czepiacie, że to niby-Polonez... :?
Wlasnie duzo osob sie czepia ze to polonez i tego tez nie rozumiem. Sowison uwazasz ze to przerobka ale zobacz na przedni spojler bardzo nisko przy ziemi sie konczy troche nie realne jest zeby jezdzic i go nie zgubic. A w takim razie po co robic takie przerobki jak jest duze prawdopodobienstwo ze to zaraz zgubimy. Ciekawe jest te zdjecie. :)

Gemini
10-01-2005, 18:36
Wiesz po co? Po to żeby samochód lepiej sie prezentował.. I nie chodzi mi o ten konkretny przypadek.. Nie zawsze co ładnie wygląda musi być praktyczne 8) Widziałem pare samochodów z felgami 19" z oponami o profilu 30 mimo że polskie drogi nie traktują z "należytym szacunkiem" takie połączenie :evil:

Ice
10-01-2005, 19:52
Wiesz po co? Po to żeby samochód lepiej sie prezentował.. I nie chodzi mi o ten konkretny przypadek..: Nie zawsze co ładnie wygląda musi być praktyczne 8)

Zejdz na ziemie, to jest Polska, tu się takich aut nie buduje .... no z wyjątkami bardzo żadkimi. Taki polonez nie ma prawa istnieć, nikt by nie zainwestowal w niego w ten sposob.

Sowison
11-01-2005, 16:52
Regulowane zawieszenie to teraz żaden problem 8) Ja tam często widuję tak niskie samochody, które jeżdżą :wink: jakoś jeźdżą... A jeśli to VT to świetnie wykonany :twisted:

Goguś
11-01-2005, 16:58
Regulowane zawieszenie to teraz żaden problem 8) Ja tam często widuję tak niskie samochody, które jeżdżą :wink: jakoś jeźdżą... A jeśli to VT to świetnie wykonany :twisted:
Słuszna uwaga moze miec chydrauliczne zawieszenie o tym nie pomyślałem jeżeli to nie VT to tylko pogratulować wykonawcy i właścicielowi coś pięknego. 8)

Ice
11-01-2005, 17:29
Regulowane zawieszenie to teraz żaden problem 8) Ja tam często widuję tak niskie samochody

Człowieku, na litość boską zejdz na ziemie...

Zobacz ile on wisi nad ziema, a teraz wyjzyj za okno i popatrz na polskie drogi...

A jezeli uwazasz ze to "low-rider" to Cie musze zmartwic, bo ich w Polsce jak na lekarstwo.

-=Sadek=-
11-01-2005, 18:03
zbyt piękny to on nie jest :? .........

Sowison
12-01-2005, 15:25
Regulowane zawieszenie to teraz żaden problem 8) Ja tam często widuję tak niskie samochody

Człowieku, na litość boską zejdz na ziemie...

Zobacz ile on wisi nad ziema, a teraz wyjzyj za okno i popatrz na polskie drogi...

A jezeli uwazasz ze to "low-rider" to Cie musze zmartwic, bo ich w Polsce jak na lekarstwo.

Na zlotach pojawiają się auto trzące po ziemi :wink: Wiem bo na jednym ze zlotów co roku wygrywa to samo auto bo może mieć całkowitą glebę 8)
Więc nie jest to niemożliwe :twisted:
PS. pozatym niekt nie pisał że on musi jeździć :wink:

Wck
12-01-2005, 16:08
Jeśli ktoś uważa, że ten samochód jest prawdziwy, to muszę zmartwić, bo to JEST na bank VT... Widać całkiem inny odcień zderzaka, nadkola i progów, poza tym halogeny w zderzaku są zapalone i jak ktoś V-tuninguje, to zauważy, że nie są one prawdziwe... A samochody z takimi zawiasami fakt, są na zlotach, ale na ogół te furki przywożą na lawetach, bo tak to nic by z tego zawiasa i plastików nie zostało... A tak poza tym to komu by się chciało taki syf przerabiać na żywo?? :twisted:

Emenems
12-01-2005, 17:45
Może rozwieje pewne wątpliwości na temat tej fotki...oto inna odmiana Tiunu Poldka :D

Ice
12-01-2005, 17:51
Wiem bo na jednym ze zlotów co roku wygrywa to samo auto bo może mieć całkowitą glebę 8)

JEDNO? No własnie, odwracasz kota ogonem....

Nie mozesz po prostu przyznac ze w polske takiej gleby sie po prostu nie stosuje (oprócz KILKUNASTU wyjatków)