PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy VIP - wybór forumowiczów

Dj Brabus
01-04-2007, 15:50
Z okazji prima aprilis VIPowie postanowili podjąć decyzję, która jest prawdziwa i nie jest żadnym żartem. Otóż zdecydowaliśmy przyjąć kandydaturę nowego użytkownika strefy VIP na podstawie Waszych głosów.

1. Każdy z Was wpisuje do tego tematu jednego użytkownika, który jest dla niego najlepszym kandydatem na VIPa. Automatycznie propozycja = Wasz głos. Wymagane jest rozsądne uzasadnienie wyboru - głosy bez niego nie będą liczone.

2. W głosowaniu nie biorą udziału admin, moderatorzy ora członkowie VIP.

3. W piątek 6 kwietnia nastąpi zliczenie głosów i wyłonienie faworyta.

4. Kandydatura przeniesie się do działu VIP i to ostatecznie my podejmiemy decyzję o przyjęciu nowego członka.

Mam nadzieję, że zasady są proste. W razie pytań, admin, moderatorzy oraz pomysłodawca (C)Emenems są gotowi na Wasze pytania. :grin:

P.S. Przypominam - temat jest jak najbardziej poważny!

Veyron
01-04-2007, 16:11
P.S. Przypominam - temat jest jak najbardziej poważny!

Jeśli jest poważny :susp:
Kilku by było kandydatów, ale chyba najbardziej na status VIP'a zasługuje ja (żart oczywiście). A tak na serio to chyba szakal, głównie za to że robi tematy w działach "Prototypy i wizjie" i "Nowości i premiery".

Dynks
01-04-2007, 16:39
Oczywiście The Racer :mryellow:
A serio to szakal, zapodaje newsy zanim ktokolwiek zdąży pomyśleć, że szykuje sie coś nowego :wink:

b707
01-04-2007, 17:01
Mój kandydat to Szakal. Pisać dlaczego IMHO nie trzeba. Każdy wie:)
pzdr

kojek
01-04-2007, 17:53
Ja mam dwie kandydatury...
- pierwszy to szakal- w sumie to większość newsów dowiadujemy się od niego, może i są czasami jakieś kłótnie, ale raczej niegroźne :wink:
- drugi tob707- gościu wie co pisze, nie kłóci się z nikim... wzorowy user :mryellow:

P.S. nie wiem którego wybrać :roll:

EDIT
zapomniałbym o:
AGENCIE-kolejny facio, który wie co pisze, o ile pamiętam, to było pare kłótni, ale kto o tym pamięta..
DK_WRC- spoko user, nie wypowiada się w każdym temacie byleby zwiększyć ilość postów...

P.S.2 Po grubszym zastanowieniu wybieram szakala.

sinus
01-04-2007, 18:16
Głos na szakala . argumenty takie jak u przedmówców :wink:

Kaczor
01-04-2007, 18:35
Zdecydowanie AGENT, udziela się na forum już od dłuższego czasu, stworzył ciekawe prace, a to że się czasami z kimś pogryzł w tym przypadku nie rzutuje :mryellow:
Szakalowi też się należy, trzeba to przyznać.

Szakal
01-04-2007, 18:53
Wybieram b707 bo:

- wypowiada się inteligentnie i profesjonalne na każdy temat.
- potrafi zaradzić i pomóc każdemu użytkownikowi, który zgłosi problem ze swoim samochodem. Sam z wielkim zainteresowaniem wgłębiam się w lekturę jego postów mając nadzieję, że czegoś się nauczę.
- nie nabija sobie postów bez powodu. Piszę tylko jak coś ma faktycznie do powiedzenia
- jego wypowiedzi są obiektywne i przemyślane.

Nie wiem co więcej napisać, w każdym razie widzę same zalety u tego użytkownika. Dzisiaj takich osób jego pokroju udzielających się w miarę często na forum jest jak na lekarstwo tym bardziej powinno się ich doceniać. Dzięki takiemu użytkownikowi forum dużo zyskuje. Jak ktoś tutaj otrzyma profesjonalną pomoc wróci później w to samo miejsce jeszcze raz. Często tworzą się ciekawe i interesujące dyskusje dzięki takim użytkownikom.

Abaddon
01-04-2007, 19:42
A ja będę inny i wybiorę... Szakala. Dlaczego?
- Przyjżyjcie się tylko ile on pisze tematów w działach Prototypy i Wizje i Nowości i Premiery
- Nie kłóci się tak jak ja tylko odwala kawał dobrej roboty

:wink:

PS: To będą wyrównane wybory... :wink:

Jerry
01-04-2007, 20:21
DK_WRC za pojęcie i nie wciskanie się tam gdzie nie potrzeba.

Na szakala nie glosuje za zbyt dużo spięć i kłutni.

Luc
01-04-2007, 21:33
szakal...
uzasadniło już chyba wystarczająco osób - newsman forumowy :mryellow:

fischer777
01-04-2007, 22:37
Może wracam w niezbyt poważny dzień jakim jest prima aprilis, ale spamowanie rozpocznę od tego oto tematu. Więc moim zdaniem nowym vipem powinien zostać aston. Ma bardzo dużą wiedzę odnośnie motoryzacji, potrafi inteligentnie dyskutować, ma kulturę osobistą i działa aktywnie na forum. Wszystko to, czym powinien wyróżniać się VIP.
PS. Witam wszystkich ponownie :wink:

tekknoraver
01-04-2007, 23:49
No to ja zagłosuję na b707 za nienaganną kulturę osobistą która IMHO jest ważna na forum,jak i również za to że potrafi wspomóc każdego kto ma problem z autem ;) No i jeszcze dodatkowy plus za to jak dobrym jest szpiegiem :PP ;) wiadomo o co(kogo) chodzi ;]

VectorOPC
02-04-2007, 09:04
Rzadko piszę na forum ale często przeglądam. Widzę więc kto powinien albo zasługuje na dostanie Vip-a. Mam paru kandydatów ale nie potrafie wybrać jednego :wink:

1. Agent - Może i czasem bierze udział w kłótniach ale b ardzo dużo pisze na forum i większości mądrze.
2. Szakal - Zakłada całą masę tematów, nie spamuje nie bierze udziału w kłótniach. Wzorowy User.
3. b707 - Wie co pisze...pisze mądrze.
4. Poorwich - Zakłada galerie może i niezbyt sa potrzebne ponieważ autoGALERIA ma masę swoich tapet ale cóż. pisze mądrze nie spamuje i nie bierze udziału w kłótniach.
To tyle ode mnie

jaromir
02-04-2007, 15:22
Ja jednak wypowiem się w pewnej kwestii. Wiem, że w regulaminie nie było to podane dosadnie ale jednak powinniśmy zmienić wyrażenie "Uzasadnienie wyboru mile widziane" na "Uzasadnienie konieczne". Pewnie wielu z głosujących a raczej typujących się z tym nie zgodzi ale widziałem już podane kandydatury z wpisanym nickiem usera i nic poza tym. Nie chcę stać się moralistą ale odrobina szczerości czyt. uzasadnienia będą dla wszystkich znakiem jak postrzegacie konkretną osobę i wyjaśnieniem dlaczego typujecie właśnie ją a nie kogoś innego. Tyle ode mnie. Have fun. :smile:

Dj Brabus
02-04-2007, 15:47
Masz rację jaromir - wprowadziłem zmianę w regulaminie, że liczone będą jedynie posty z argumentacją. Nieuzasadnione zostały przeniesione do śmietnika.

jaromir
02-04-2007, 16:00
...wprowadziłem zmianę w regulaminie...
Dziękuję za uwzględnienie mojej propozycji ale po prostu pomyślałem sobie, że wypada być wobec drugiej osoby szczerym i napisanie choćby 2, 3 zdań dlaczego ten a nie inny user będzie jak najbardziej wskazane. Wyeliminuje również takie osoby, które przyuważyły doskonałą okazję na podbicie sobie licznika postów. Jescze raz dziękuję i zapraszam kolejne, niezdecydowane osoby do wypowiadania się kto?, dlaczego?, w jakim celu? itd. :cool:

ŁukaszZz
02-04-2007, 16:34
wprowadziłem zmianę w regulaminie, że liczone będą jedynie posty z argumentacją. Nieuzasadnione zostały przeniesione do śmietnika.

Trzeba bylo tak odrazu.. Mile widziana argumentacja znaczylo, ze nie jest wymagana i konieczna.. :???:

b707 - Sporo wie, potrafi madrze wytlumaczyc, nie jest w przeciwienstwie do szakal'a i Agenta'a sklonny do klotni i wprowadzania "maniany"..

Pozdro dla wszystkich :wink:

Basti
02-04-2007, 18:09
B707,ponieważ mądrze pisze,unika kłótni i potrafi pomóc.

Shyrl
02-04-2007, 19:34
Mam dylemat. Znam b707/Adama od 11 lat i jest moim najlepszym przyjacielem. Jest tytanem pracy i zawsze wie co pisze/mówi. Także jego miłość do posiadanej przez niego Skody trzeba podziwiać.

Z drugiej strony jest Szakal który jest moim zdaniem bardzo niedoceniany na tym forum. Większość nowości które tu czytamy jest jego autorstwa. Ten człowiek naprawdę ciężko pracuje i nie wiem czemu niektórzy ludzie czasem nawet drwią sobie z niego. Może niektórzy mu po prostu zazdroszczą szybkości :wink:

Po zastanowieniu powstrzymuję się od głosu.

OT
A teraz moja może nudna notka nt. VIP zone:
Oglądałem auto galerię już dawno temu (była w tedy pod adresem autogalerai.sitenet.pl czy jakoś tak) nie było chyba forum z tego co pamiętam, jeśli tak to mnie poprawcie Pamiętam ogromną ilość tapet które oglądali ludzie z mojej klasy. Wszyscy zajarani motoryzacją. Wśród nas nie było modów, adminów ani vipów. Byli ludzie kochający samochody którzy kłócili się, zgadzali i wszystko było ok. Naprawdę nie wiem po co wprowadza się między ludźmi podziały, które zawsze owocują w konflikty...
Uwielbiam to forum i jestem naprawdę wdzięczny załodze która je prowadzi z Panem Krzyśkiem na czele ale VIP zone wg mnie to chybiony pomysł nagradzania. Mam nadzieje że nikogo nie obrażę tą wypowiedzią.

EOT

Abaddon
02-04-2007, 19:50
Pomysł na bycie Vipem nie jest chybiony. Jeżeli ludzie będą chcieli stać się vipami - będą się starać, co podwyższy poziom forum.

Z drugiej jednak strony Shyrl1 ma rację. Nie wiem po której stroie się opowiedzieć. :roll:

Emenems
02-04-2007, 20:08
Pomysł na bycie Vipem nie jest chybiony. Jeżeli ludzie będą chcieli stać się vipami - będą się starać, co podwyższy poziom forum.

Z drugiej jednak strony Shyrl1 ma rację. Nie wiem po której stroie się opowiedzieć. :roll:

To nie miejsce na takie dywagacje.

EDIT

Czy na Forum, poza VIP-ami jest tylko 16-tu Ludzi ?
Jak tak to ta cała zabawa nie ma sensu.

Shyrl
04-04-2007, 16:40
Czyżby bojkot? :lol:

Abaddon
04-04-2007, 17:06
To ja mam pomysł - czynnych i aktywnych ustanowić vipami, a biernych i spoglądających raz na miesiąc zostawić na pastwę losu. :wink:

Luc
04-04-2007, 17:30
Ta, bardzo yntelygentny pomysł :roll:
Na dodatek pewnie Ty masz dostać VIP-a bo jesteś w swoim mniemaniu 'czynny i aktywny'? Uwierz, mało kogo obchodzi że masz 850 postów, mógłbyś ich mieć nawet 6000, ale lepiej Ci wyjdzie jak popracujesz nad ich jakością, a nie ilością.

BTW, nie twierdze, żeby moje posty były wybitne, ale przynajmniej nie staram się ich pakować do każdego tematu, aby tylko cokolwiek napisać.

Emenems
04-04-2007, 17:46
Ta, bardzo yntelygentny pomysł :roll:
Na dodatek pewnie Ty masz dostać VIP-a bo jesteś w swoim mniemaniu 'czynny i aktywny'? Uwierz, mało kogo obchodzi że masz 850 postów, mógłbyś ich mieć nawet 6000, ale lepiej Ci wyjdzie jak popracujesz nad ich jakością, a nie ilością.

BTW, nie twierdze, żeby moje posty były wybitne, ale przynajmniej nie staram się ich pakować do każdego tematu, aby tylko cokolwiek napisać.

Mądrze gadasz. Stawiam Ci piwo przy najbliższej okazji.

Abaddon
04-04-2007, 19:11
Obiecuję poprawić się wobec tego. Poza tym wiem że coś takiego by nie przeszło. Wiem że nie jestem chlubą forum i czesto się mylę przy zakładaniu tematów/. Na vipa jak narazie sie nienadaję, i zdaję sobie z tego doskonale sprawę.Pozdrawiam :wink:

kociak
06-04-2007, 09:27
Ja jak nie trudno się domyśleć będę głosował na Szakala.Znam go może nie bardzo dobrze,bo się jeszcze nie widzieliśmy,ale utrzymuję z nim duży kontakt poza forum i wiem że nie tylko mu zależy na tym aby dostać VIP`a ale także zależy mu na tym aby forum się rozwijało i nie było w tyle.To dzięki niemu wasze forum zaistniało na międzynarodowej arenie.Nie tylko forach autoscoops i cochespias,ale także na wielu innych.On stara się dla forum jak najlepiej,a te kłótnie które zawsze wychodzą "niby przez niego" to nie zawsze z jego winy.Czasami niektórzy zbytnio starają się dostrzec w jego postach.tematach błędy aby potem mu to wypominać.Oczywiście zdarzały mu się małe i duże wpadki,ale też niektóre to były z mojej winy.Tak więc czasami weźcie pod uwagę także moją osobę,moje błędy zanim zaczniecie go oceniać.On stara się załagadzać nawet niektóre konflikty na forum.Może nie udzielam na forum się zbyt często,ale zawsze przeglądam wszystkie tematy,obserwuje forum i wiem co się dzieje na bieżąco.Ostatniego czasu przez dłuższy okres czasu mnie nie było,ale szakal świetnie sobie poradził podczas mojej nieobecności.Wiem że dużo uwagi poświęca dla forum i jego rozwojowi i dlatego uważam iż Panu Szakalowi należy się tytuł VIP`a.

Dj Brabus
06-04-2007, 11:52
Wyniki głosowania:

1. szakal - 8 głosów - przechodzi do głosowania wśród VIPów
2. b707 - 4 głosy
3. AGENT - 2 głosy
4. aston - 1 głos
5. DK_WRC - 1 głos

Dziękuję wszystkim za tak "duże" zainteresowanie tematem... :damn:

Kaczor
06-04-2007, 12:43
Tak to już jest, że jeżeli chodzi o czyjś "awans społeczny" to niektórym ciężko jest nagradzać innych ( nie mam tu nikogo konkretnego na myśli, to tylko OT-owa uwaga)

Dj Brabus
10-04-2007, 14:00
WYNIKI GŁOSOWANIA:
tak - 1 głos
nie - 15 głosów

NASZ WERDYKT: Chcieliśmy poinformować, że ankieta szakala została zakończona negatywnie. Naszymi głównymi argumentami przeciw są fakt, że kandydatowi brakuje przede wszystkim osobowości, która jest bardzo ważna nie tylko w dziale VIP oraz to, że bierze udział w kłótniach i sprzeczkach. Pozytywy to napewno pracowitość i mocno doceniony przez nas wkład w działy "Nowości" oraz "Prototypy" (dzięki niemu forum jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami), jednak to za mało, aby osiągnąć progi Strefy VIP. Kandydat jednak będzie cały czas obserwowany i jeśli tematy będą jeszcze lepiej dopracowane, będzie mniej konfliktów i co najważniejsze szakal zaistnieje swoją osobą również w innych działach forum, to wcale nie wykluczamy faktu, że do tej kandydatury jeszcze wrócimy.

Administrator, Moderatorzy i VIPowie

Jacobser
27-04-2007, 21:09
Apropos głosowania na nowego VIPa. Chciałem się dowiedzieć czym trzeba się zasłużyć aby być VIPem, skoro nawet Szakalowi nie udało się wejść do tej strefy. Jakie są jego obowiązki i o czym pisze się w dziale dla ViPów, że jest on zastrzeżony. Już chyba raz się o to pytałem, aczkolwiek zostałem zbyty z odpowiedzią.

Dj Brabus
27-04-2007, 21:17
Wiesz tak naprawdę liczy się dla nas osobowość, sposób bycia, wiedza i stosunek do innych forumowiczów. Jeśli ktoś wpadnie "w oko" jednemu z VIPów, ten zakłada kandydaturę a my wypowiadamy się o danym delikwencie. Czasem bywa to bardzo trudne, jesteśmy różnymi ludźmi o różnych poglądach i nasze dyskusje o nowych VIPie są bardzo gorące.

A sama Strefa VIP? Przede wszystkim tapety. Wszelkiej maści - bądź z serwisów prasowych, odkopanych i zaginionych stron internetowych czy nawet czasem płatnych serwisów. Oczywiście nie można również zapomnieć o ekskluzywnych materiałach z testów naszych samochodów oraz doładowań tapet na główną stronę aG. :wink:

aleluja
30-07-2007, 12:18
A moje pytanie jest takie kiedy będzie kolejny wybór VIPów, bo ostaynio nie słycghać nic o tym :roll:

el_
30-07-2007, 12:40
Nie ma określonych ram czasowych kolejnego naboru ani tym bardziej wybierania osób 'na siłę'. Jeżeli uznamy, że ktoś jest odpowiedni, żeby uzyskać tam dostęp to tak się stanie.

aleluja
01-08-2007, 10:21
Nie ma określonych ram czasowych kolejnego naboru ani tym bardziej wybierania osób 'na siłę'. Jeżeli uznamy, że ktoś jest odpowiedni, żeby uzyskać tam dostęp to tak się stanie.
A upatrzyliście sobiu juz nowych kandydatów? Napiszcie czy macie kogoś na oku czy nie ma wyboru?

Abaddon
01-08-2007, 10:44
A upatrzyliście sobiu juz nowych kandydatów? Napiszcie czy macie kogoś na oku czy nie ma wyboru?

Nie chcę Cię martwić ale to chyba Ich sprawy wewnętrzne... :cool:

aleluja
01-08-2007, 11:16

Nie chcę Cię martwić ale to chyba Ich sprawy wewnętrzne... :cool:
Nie mówię tu o podaniu pseudo czy cuś tylko o tym czy jest ktoś taki :?:

Dj Brabus
01-08-2007, 13:45
aleluja zapewniam Cię, że jeśli kogoś wybierzemy, to od razu dowiesz o tym w tym temacie. :cool: