PDA

Zobacz pełną wersję : Oceń aktualizacje tapet z 12.04.2007

Krzysztof Cieślak
12-04-2007, 17:04
Zapraszam do oceny aktualizacji tapet: Audi A5, BMW M3 Coupe, Mercedes klasy C, Nissan 350Z NISMO oraz Opel Kadett Coupe SR z 1976 roku (http://www.autogaleria.pl/tapety/index_date.php?data=2007-04-12).

PS. Zagłosowanie w ankiecie proszę potwierdzić postem z argumentacją.

Veyron
12-04-2007, 17:53
Audi - średnio
BMW - średnio
Mercedes-Benz - średnio
Nissan - kiepsko
Opel - dobrze
Ogółem - źle :!:

:mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Robak
12-04-2007, 18:12
No i czego sie cieszysz :roll:
Wg mnie swietna aktualizacja i kazda tapeta jest wspaniała. Nie czasto takie bywaja. Dziekuje za zdjecia i gratuluje doboru.

Basti
12-04-2007, 18:17
Audi-średnio
BMW-dobrze
Mercedes-dobrze
Nissan-słabo
Opel-średnio

Ogółem... Dobrze

bigaczzz
12-04-2007, 18:28
Audi A5 - 4/6 pkt
BMW M3 coupe - 5/6 pkt
Mercedes C - 5/6 pkt
Nissan 350Z Nismo 6/6 pkt :wow:
Opel Kadett C Coupe SR 5/6 pkt
Ogólnie niezłe tapetki, ale te z 350Zką są świetne.

Red_Label
12-04-2007, 21:09
Audi-Dobrze
BMW-Bardzo dobrze
Mercedes-Bardzo dobrze
NISMO-Może być (ale to raczej dlatego że nie przepadam za 350z)
Opel-Dobrze
Ogółem-Dobrze

ŁukaszZz
12-04-2007, 23:18
Audi - Znowu..? 4/6
BMW - Moza bylo wybrac lepsze.. 5/6
Mercedes - To juz chyba tradycja, w kazdej aktualizacji jest Benz.. 5/6
Nismo Nissan - Good 5/6
Opel - Znowu..? 3/6

A niech bedzie, dobrze..

Puszek
12-04-2007, 23:50
Audi - pierwsza fotka bardzo fajna
BMW - raczej przeciętnie
Merc - druga i trzecia ciekawe
Nissan - pierwsza i trzecia przypadły mi do gustu
Opel - wszystkie super, lubię takie klimaty, do tego bardzo dobra jakość jak na stare zdjęcia

Głos na dobrze.

Szakal
13-04-2007, 00:48
Aktualizacja jak zwykle DOBRA!!! Choć już nie jest aż tak super jak ta poprzednia. Jednak nie ma co narzekać. ;)

Spodobała mi się wszystkie tapety Audi, 2 ostatnie Mercedesa, pierwsza tapeta Nissana i szczególnie wszystkie tapety starego Kadetta. Świetnie dobrana kompozycja: natura, niebo, Opel oraz zdjęcia tętniące życiem (jakość pierwsza klasa jak ktoś już wspomniał) spowodowany m.in. obecnością ludzi. Także należy się za to wielki plus. :D

Kaczor
13-04-2007, 11:37
Wg mnie świetna aktualizacja, tapety z Audi już znane ale cały czas piękne. BMW i Nissan dynamicznie czyli tak jak lubie, Mercedes z łądnym tłem a oldtimer w dobrze znanej konwencji natury i rodzinki.

Matador
13-04-2007, 11:45
Głos jak zwykle na dobrze, chociaż muszę przyznać że jeśli chodzi o C klasę to wśrod "prasówek" jest dużo innych bardzie efektownych i ładniejszych zdjęć. Dzięki wielkie za Kadetta, reszta również pozytywnie...

Di Kej
13-04-2007, 14:10
No i czego sie cieszysz :roll:

Dokładnie to samo pomyślałem jak zobaczyłem co Veyron napisał... :roll:

Dla mnie bardzo dobra aktualizacja ;)
Audi - fajne tapety, choć można je znaleźć na wielu znanych stronach z tapetami ;)
BMW - j.w.
Mercedes - Nie widziałem jeszcze tej serii tapet, dla mnie bardzo ciekawe scenerie
Nissan - kolory bardzo mi przypadły do gustu ;)
Opel - niezłe ;) Szkoda, że wszystkie w jednym miejscu, ale dzięki temu wszystkie są bardzo ciekawe ;) Super sceneria :cool:

Głos wiadomo na co ;)

qoompel
13-04-2007, 14:52
Mega-odlot. Genialne tapety M3 i C-klasy. Reszta też zasługuję na pochwałę. Jedynie Kadett nie dotrzymuje kroku jakością swoich tapet. Ale nie można narzekać ;)

dobrze

el_
13-04-2007, 15:20
Najmniej przekonują mnie tapety A5 i M3, ale tylko dlatego, że je znam od pewnego czasu i leciutko mi się przejadły.

Za to C-klasa, 350Z i Kadett to wspaniały powiew świeżości :D

Głos oczywiście na dobrze :D

Dj Brabus
13-04-2007, 15:33
Pewnie, że dobrze - mi również najbardziej przypadły do gustu tapety C-klasy, 350Z, Kadett'a oraz A5 - te ostatnie ze względu na naprawdę ciekawe ujęcia. BMW M3 odbija mi się już w czerwonym, ale przez jedno auto nie skreślę całej aktualizacji.

Głos na DOBRZE.

Jednocześnie przypominamy i informujemy, że zagłosowanie negatywnie w ankiecie (kliknięcie na ŹLE), jest równoznaczne z ustawieniem bana na siebie. Nasz sztab informatyków pracuje nad tym błędem, niestety na razie bezradnie.

Przykro mi, że pożegnaliśmy już Veyrona... :sad:

...Nie bierzcie tego na serio - to żart... :lol: :lol:

Emenems
13-04-2007, 17:54
W takim razie ja głosuje na Tak :mryellow:

Shyrl
13-04-2007, 22:52
ode mnie TAK... Audi spoko, BMW wiadomo, M-B; już kocham ten model więc nawet obryzgany g***em byłby piękny. opel... cóż... fejne to ale trochę kiczowate... taki "Kadet na rykowisku" z lekka, co nie zmienia faktu ze fajne klimatycznie :mryellow: