PDA

Zobacz pełną wersję : Jaguar ALC

AML
13-01-2005, 15:11
Obejżałem to auto na newsach autogalerii i muszę powiedzieć że to jest nic innego jak kopia Aston'a Martin'a AMV8 Vantage pod spodem tak samo jak na zewnątrz, wystarczy na to auto spojżeć że jest bardzo podobne, na podstawie DB9 to to nie jest bo ten Jag to hatchback, a DB9 jest sedanem, i AMV8 Vantage pasuje idealnie bo też jest hatchback.

Ice
13-01-2005, 16:53
Tak, no ale w koncu ta sama osoba go projektowala, a poza tym kazdy teraz chce miec boga-astona ;) taka moda.

A co do samego Jaga, pomijajac jego upodobnienie do Astona - to jestem na tak! Mi sie podoba.

kocie_ruchy
13-01-2005, 18:25
tak wyglada po prostu typowe brytyjskie 2d.
do tej pory myslalem ze te auta to coupe, ale aston martin lagonda uswiadomil mi ze te auta to sedany i hatchbacki.... :)

AML
13-01-2005, 22:17
ja też się zdziwiłem jak zobaczyłem bagażnik AMV8 Vantage, byłem zdziwiony bo aston nie zrobił hatchback'a od wielu, wielu lat, a tu proszę, i co ciekawe że bagażnik jest jak na auto sportowe ogromny jak tankowiec, a co do Jag'a to nie krytykuję go za kopię stylu, nawet jestem zadowolony że Jag ma coś astono-podobnego, muszę też powiedzieć że oprócz astona lubię najbardziej Jaguary, no i Jag i AM są razem we własności Forda, braterskie firmy, no i dobrze bo tak współpraca popchnie obydwie firmy do przodu jeszcze szybciej, oby tak dalej.

Sowison
14-01-2005, 13:49
W morde namieszaliście już z tymi nadwoziami :? A Jaguar bardzo mi sie podoba :lol: I ja nie zauważyłem stylu Astona 8) Jeszcze raz bede musiał luknąć :D

Fancars
14-01-2005, 14:06
Jak dla mnie to hatchback to 206,a sedan to 407....A nie AMV8....Gdzie ty tu widzisz cechy hatchbacka albo sedana??Przeciez to nie bagaznik a ksztgalt nadwozia wyznacza typ...Nie sadzisz??Jak dla mnie oba to wszystkie AM aktualne to Coupe

AML
14-01-2005, 18:05
hatchback to auto do którego po otwarciu klapy bakażnika możemy się wczołgać do kabiny samochodu, a sedan to nic innego jak bagażnik odseparowany, niezależny od kabiny.
patrz udowodnię ci że Aston Martin AMV8 Vantage to hatchback
http://highresautoimages.com/astonmartin/amv89.html
tak samo jak Jag ALC]

popatrz na oba auta i porównaj sobie je
Aston Martin AMV8 Vantage
http://highresautoimages.com/astonmartin/amv8.html

Jaguar ALC
http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=169

kocie_ruchy
18-01-2005, 17:55
wlasciwie to jest w tym duzo racji, ale obecnie to koncerny mocno namieszaly z nazwami typu nadwozia
sprzedaja auta pod nazwami innych typow nadwozia niz rzeczywiscie sa, zeby byly lepiej sprzedawane
przykladem jest na przyklad mercedes cls, mowia ze to coupe, a przeciez widac na pierwszy rzut oka ze to sedan i rzadne tlumaczenie ze to czterodrzwiowe coupe tutaj nie pomoze bo przecie klapa bagaznika tez normalnie jest no i jest ogromny jak kazda limuzyna

obstawalbym, ze amv8 to coupe, w koncu jest maly i szybki, czasami warto zaufac emocjom a nie parametrom :)

Fancars
18-01-2005, 20:41
zgadzam sie z dydzi'kiem w 100%....nie chce Cie urazic ale to jest jakies naciaganie....moim zdaniem to co oni wszyscy twierdza ze CLS to cupe i tak dalej...Coupe to samochodz klapa bagaznika przez ktora mozna sie dostac do wnetrza...Hatchback to samochod z klapa BLIZEJ PIONU,przez ktora mozna sie dostac do wnetrza(klapa otwiera sie razem z szyba)..A sedan to samochod przez klape ktorego nie da sie dostac do wnetrza z klapa bez szyby...Liftback to samochod z klapa pionowa jak sedan,ktora unosi sie razem z szyyba....I tyle...Tak rozumiem te pojecia..

kocie_ruchy
19-01-2005, 17:17
a odwolujac sie do protoplastow...

bentley (zielony) to sedan (skrzynia na bagaz oddzielona od reszty auta)
alfa (niebieska) to coupe (dluga maska, dwoje drzwi)

piotrus
19-01-2005, 21:56
kurcze ten bentley to marzenie, miodzio :)