PDA

Zobacz pełną wersję : Jeep Hurricane

-=Sadek=-
15-01-2005, 17:39
Jeep Hurricane. cytuje ,,Widlastą ósemkę znajdziesz z przodu, znajdziesz ją też z tyłu. Razem na obie osie płynie aż 670 KM. Kierowca sam decyduje, czy ma poruszać sie 4, 8, 12 lub 16 cylindrami. Wszystkie 37- calowe koła są skręcane- samochód bez problemu zawraca, nie ruszając się z miejsca. Może też zjechać po ścianie (kąt zjazdu wynosi 86,7 st., podczas gdy natarcia 64st). Czy trzeba wspominac o 5 s do setki?

I co powiecie na to? 8) dla mnie cudo! :D

Sowison
16-01-2005, 11:12
Ostro :twisted: Przypomniały mi się wyścigi takich buggy czy coś w tym stylu. Tak szybko zasywały kołami że jeździły po wodzie i wjeżdżały pod pionowe ściany :twisted: Bardzo ta furka mi się podoba. Ciekawe czy opuści bramy fabryki :D

Fancars
16-01-2005, 20:51
ten sam temat zalozylem na www.nfs.com.pl/forum.... i sadze ze nie wytrzymaja te oski dlugo jak sie go bedzie w terenie eksploatowalo...no hcyba ze to woz do cruisingu po bulwarach...Wyobrazacie sobie jak wjezdza bokiem w miejsce parkingowe?? :lol: :lol:

reanimator
16-01-2005, 22:58
Wyobrazacie sobie jak wjezdza bokiem w miejsce parkingowe?? :lol: :lol:

i właśnie dlatego bał bym sie to kupić,bo to sie szybko rozleci,a w terenie tym bardziej.Tam auto powinno być dobrze zrobione anie które skręca na boki przecież to obciążenie innych mechanizmów i różnych rzeczy,tego nie bedzie w produkcji

Anonymous
17-01-2005, 01:50
panowie takie prototypy powstają tylko po to zeby pokazać możliwosci technologiczne firmy, napewno takie cudo nie wejdzie do produkcji

iq3b
28-01-2005, 10:34
Czy nie zadziwia was to autko? Jak dla mnie jest bardzo bardzo... "ciekawe". Bo nie dość że to najmocniejszy Jeep jakiego widziałem i do tego z fantazyjnie skrojoną "skóra", to jeszcze z bardzo ciekawymi rozwiązaniami technicznymi.
Ale po kolei:

Huragan ma dwa "silniczki" które posiadają "skromną" moc 335 KM (każdy) z V8 5,7 litra (HEMI!!!) co w prostym rachunku daje 670 KM!!! - Czyż to ne wspaniałe :?: :twisted: Dodam jeszcze że rozpędza się do 60 MPH w 5 sekun!
Szkielet zrobiony jest zwłókna węglowego i aluminium. Wnetrze także w aluminium (polerowanym) i karbonie do tego te zegary prawie jak w Lexusie IS300 :lol: Porusza się na lekko przerośnietych kołach (37cali) które... wszystkie są skętne! Żeby tego było mało posiada dwa tryby sterowania:
- tradycyjny (choć ja bym tego tak nie nazwał) w którym tylne koła skręcają w przeciwną strone do przednich co zmnniejsza promień skrętu
- terenowe - gdzie wszystkie kołą skrecają w tę samą strone i auto jedzie bokiem :P :shock: :!:

Najlesze jest jednak to że zachwycam się tym samochodem a tak naprawde nie przepadam za terenówkami 8)

sajo

Krzysztof Cieślak
28-01-2005, 10:46
Dołączyłem wypowiedź iq3b z osobnego tematu oraz zmieniłem jego nazwę z "Jeep przyszłości" na "Jeep Hurricane".

iq3b
28-01-2005, 11:26
sorki nie zauwazylem że jest już taki topic:(