PDA

Zobacz pełną wersję : Opony i felgi - sklep internetowy

Krzysztof Cieślak
28-05-2007, 19:30
Wystartował nasz sklep internetowy z oponami i felgami:
Opony i felgi - sklep autoGALERIA.pl (http://www.opony.autogaleria.pl) oraz
Konfigurator felg aluminiowych (http://www.felgi.autogaleria.pl)

Nie będę nakłaniał do zakupów, ale mam nadzieje, że odtąd każdy autoGALERIOWICZ w nim będzie się zaopatrywał w nowe gumy i alusy. Tego Wam i całej autoGALERII życzę.

W wolnej chwili proszę o uwagi, komentarze. Jestem ciekaw co o nim sądzicie.

Vincentus
28-05-2007, 19:35
Dobrze, że w końcu wystartował. Towar tego rodzaju sprzedaje się zawsze, więc o zbyt bym się nie martwił. Kwestia "rozbujania" interesu.

Shyrl
28-05-2007, 19:35
Gratulacje z okazji otwarcia interesu. Mam nadzieję że sklep będzie kwitł i z czasem do felg i opon dołączą też inne części/akcesoria.

Innym Formowiczom życzę wysokich rabatów :mryellow: :wink:

Seth
28-05-2007, 19:44
sam silnik i sposób wyszukiwania, zarówno felg jak i opon wydaje mi się znajomy, ale jest przejrzysty (felgi nieco mniej) - będę potrzebował zimówek, więc pewnie się będę zaopatrywał

PS. Czy w wyprzedażach ceny są za komplet i ContiWintercontact jest 187za 4 sztuki :D

PS2. A na lato za rok Toyo Proxes :D przy cenie 200zł za sztukę jest się czym zainteresować :wink:

Krzysztof Cieślak
28-05-2007, 19:54
Jeśli chodzi o rozkręcenie to sezon teraz bardziej na felgi niż na opony, ale będę się starać z Waszą pomocą.

Opony to pierwszy krok do działalności handlowej aG, więc później może być tylko więcej, lepiej, taniej :)

Być może w przyszłości będzie możliwość dawania rabatów teraz takiej nie ma. Opony i tak po kosztach więc nie ma z czego opuszczać ;)

Cena zawsze dotyczy jednej sztuki, a Conti tanie, bo i rozmiar wózeczkowy.

Emenems
28-05-2007, 19:59
sam silnik i sposób wyszukiwania, zarówno felg jak i opon wydaje mi się znajomy

Bo to chyba bardziej forma nakładki na inną stronę, niż całkowicie nowa strona.

A co do mojej opinii, to bardzo cieszę się że AG rozwija się w tym kierunku. Bardzo na to liczę że forumowicze będą mogli w przyszłości czerpać dodatkowe korzyści z działalności strony. Ale jestem pazerny :mryellow:

eF
29-05-2007, 07:33
Jak będe kupował felgi do mojego Rollsa, to na pewno tu zajrze:)

Dj Brabus
29-05-2007, 08:46
Pomysł ze sklepem jest bardzo innowacyjny i jak najbardziej trafiony - dopóki ceny będą atrakcyjne (moje Dunlopy SP Sport z Dacii po 280 zł!) to o klientów nie ma się co martwić. Bardzo fajnym elementem jest konfigurator felg, choć wymaga on dopracowania ze strony autorów.

Trzymam kciuki za powodzenie współpracy! :grin:

crossmax
29-05-2007, 08:57
Orgomne brawa za otwarcie sklepu!! Napewno będzie Wam przybywać zadowolonych klientów :grin:

Mam jedno zmartwienie i musze o tym napisać: chodzi o przeglądarkę felg. Tego typu przeglądarki są na innych stronach (z identycznymi zdjęciami samochodów) - ale nie o to mi chodzi. Felgi przymierzane na samochodzie (obrazku) wyglądają fatalnie! :???: Już nie jeden model wybiłem sobie z głowy z tego powodu. Przyczyniło się do tego głownie to, że felgi na zdjęciu błyszczą się i odbijają światło inaczej, niż pada ono na obrazek samochodu. Do tego niezbyt staranne, komputerowe nałożenie felgi na koło pojazdu. Efekt jest odrażający :evil: , i modele z prostą budową prezentują się o wiele lepiej niż te bardziej "zaawansowane". :neutral:

Pewnie teraz to nie możliwe, ale apeluję żeby coś z tym jednak zrobić. Najlepsza byłaby zwykła przeglądarka, tak jak na stronie
www.felgi-opony.com

Bez obrazy :wink:

Szakal
29-05-2007, 09:11
Świetny pomysł. Wprawdzie ze sklepu przez co najmniej najbliższych parę miesięcy na pewno nie będę korzystać bo.......nie mam auta. Jednak zawsze będzie większy wybór. Narazie ceny są korzystne, jednak nie chcę mi się wierzyć, że to się utrzyma. Z tego co wiem ceny opon cały czas idą w górę, szczególnie tych lepszych firm. Więc logiczne, że też ten sklep będzie musiał zwiększyć cenę. Obsługa prosta i funkcjonalna, wszystko widać na pierwszy rzut oka. Świetny pomysł. Gratuluję.

Życzę oczywiście dużo klientów i oby interes się kręcił. :wink:

Krzysztof Cieślak
29-05-2007, 12:38
Konfigurator felg może nie jest może idealny, ale daje wstępne wyobrażenie jak felgi będą się prezentować na aucie. Absolutnie crossmax masz masz racje w przypadku skomplikowanych wzorów felg nie wygląda to dobrze dlatego w nowej wersji sklepu, która ma się ukazać na jesieni będzie możliwe przeglądanie felg tak jak teraz opon, a także wygrywanie własnego zdjęcia auta. Obecnie staramy się dodać zdjęcia aut których nie ma w konfiguratorze.

Co do cen markowych opon to z nimi jest różnie. Warto szukać chwilowych obniżek. Na przykład na początku wiosny kupowałem Ojcu Michelinki 155/70 R13 po 160 zł, teraz są w chwilowej promocji po 148 zł.

AML
29-05-2007, 13:52
Pomysł ze sklepem jest bardzo innowacyjny
Bez przesady, już od dawna duże serwisy robią takie myki ze sklepami. Można to przykładowo zaobserwować na benchmark.pl, cdrinfo.pl - ten sam sklep komputronika.

Dj Brabus
29-05-2007, 14:00
Jakie serwisy motoryzacyjne podobne do aG (newsy + testy + forum) mają połączony ze stroną sklep internetowy?

AML
29-05-2007, 14:17
W takim razie innowacyjne w kategorii moto, ale w necie to zjawisko stare jak świat. :wink:

Dj Brabus
29-05-2007, 14:24
Yes yes yes - o to mi dokładnie chodzi, sorki że wcześniej nie wyraziłem się jasno. :wink:

Don2x44
29-05-2007, 14:25
Wprowadzenie sklepu to w sumie dobry pomysł, zawsze można sobie dorobić. Jednak szkoda że Krzystof nie okazał się trochę więcej kreatywności :wink: I nie założył własnej odrębnej firmy zajmującej się oponami, tylko wszedł w franchising. Mam nadzieje że przyniesie to duże profity.

Jakie serwisy motoryzacyjne podobne do aG (newsy + testy + forum) mają połączony ze stroną sklep internetowy?
Chyba żaden, oprócz aG.pl. Chociaż pewien portal zajmujący się finansami i motoryzacją posiada swój internetowy sklep oponiarski.