PDA

Zobacz pełną wersję : 7 lat autoGALERII

Krzysztof Cieślak
30-05-2007, 17:10
W nawiązaniu do newsa pod tym samym tytułem: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=857

Dziękuje jeszcze raz wszystkim, którzy z nami są. Dziś już czas nie pozwolił, ale jutro na aG pojawi się pełen exclusive, nowy dział.

Wielbłąd
30-05-2007, 17:39
AML ujawnił swoją twarz... :shock:

Jestem w ciężkim szoku...

A co do 7 lat to naprawdę szczerze gratuluję tej rocznicy. Również dziękuję za stworzenie strony jak i forum, bo odegrało jakąś rolę w moim krótkim życiu.

Cóż, czekam na news z tytułem "8 lat autoGALERII" ;)

Szakal
30-05-2007, 17:44
Nie wierzę !!!!!! To już 7 lat autogaleria.pl jest w internecie. :shock: Świetny news. Przynajmniej szczegółowo teraz poznałem każdego redaktora. :D Szczerze mówiąc większość osób jakbym spotkał na żywo na ulicy to w życiu bym się nie kapnął, że z nimi czasem rozmawiam na tym samym forum. Większość osób wyobrażałem sobie starszych ode mnie i jedynie nasz Dj Brabus oraz admina Krzysztofa jakoś bym skojarzył.
Przyznaję, że to forum stało się częścią mojego życia i gdy tylko mogę to zawsze tu zaglądam. Chyba nie ma drugiego takiego forum motoryzacyjnego gdzie użytkownicy wypowiadają się szczerze, bez ogródek i inteligentnie. Forum cały czas trzyma poziom, moderator oraz stali bywalcy starają się żeby tak zostało dlatego zawsze tu można się wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć. ;) Fakt, że niektórzy użytkownicy forum są aż za bardzo szczerzy to jakoś zaczynam się już do tego przyzwyczajać. Chociaż z trudem mi to przychodzi. :>
Przełomem na pewno jest rozpoczęcie testów, naszych, własnych. Zaczynając od Renault Modusa wszyscy się obawiali czy to się utrzyma na forum, czy będzie jakiejkolwiek zainteresowanie i czy to po prostu się sprawdzi. I widać udało się!!!! Dzisiaj kolejny test Toyoty Auris. W przygotowaniu następne. Sesje zdjęciowej coraz lepsze, testy coraz bardziej profesjonalne, a redaktorzy z coraz większym doświadczeniem. Fakt, że inne strony ściągają od nas treści tych testów oraz pomysły na zdjęcia świadczy fakt, że może być dumni z tego co do tej pory dokonaliśmy.

Już nie piszę o tapetach czy o zwykłych newsach motoryzacyjnych. Po prostu gratuluję i oby tak dalej, przynajmniej do 8.rocznicy w przyszłym roku. :D

GuGi
30-05-2007, 17:48
Ja ze swej strony chce podziekowac Krzyskowi za to ze dzieki niemu mozemy sie rozwijac... to on to wszystko zapoczatkowal i on bedzie to dalej ciagnal mam nadzieje jeszcze sporo czasu... Jeszcze raz wielkie dzieki :)

Shyrl
30-05-2007, 17:56
Z mojej strony życzenia dobicia do 17tu :smile:

Dziękuję przede wszystkim za forum na którym wiele się dowiedziałem i wyrzuciłem z siebie wiele (niekoniecznie poprawnych) myśli ale też za tapetki które za równo kiedyś jak i teraz umilały i umilająmi bardzo życie. Mam nadzieję że nigdy nie przestaną :mryellow:

Zdrowia, szczęścia, POLEWAJCIE!! :wink:

Emenems
30-05-2007, 17:59
He he AML, był tak naprawdę jedyna osobą z kierownictwa, którego nigdy nie widziałem. Teraz to sie zmieniło :twisted:

Wydaje mi się że jestem na AG od samego początku (no może roczek mi gdzieś uciekł). Nie spodziewałem się że to już tyle lat minęło. Mam cichą nadzieję że w najbliższym czasie się to nie zmieni.
Pozdrawiam całą RedAGcję

AML
30-05-2007, 18:17
Jestem niezmiernie dumny, że mogłem znaleść się wsród tylu ludzi z redakcji. Gratuluję Krzysiu samozaparcia w tworzeniu strony. :mryellow:

AML ujawnił swoją twarz... :shock:

Jestem w ciężkim szoku...

He he AML, był tak naprawdę jedyna osobą z kierownictwa, którego nigdy nie widziałem. Teraz to sie zmieniło :twisted:
Ale wam zrobiłem sensację. :lol: Właściwie gdyby nie to zdjęcie z Lipska i ankieta na rocznicę to nadal byłbym jak Gal Anonim. :lol: Przynajmniej będziecie wiedzieć na zlocie, że ten brzydki to ja. :mryellow:

307_big_fan
30-05-2007, 18:24
Mi 7 lipca stuknie dopiero 2 latka , ale już czuje się jak prawdziwy user aG .
Chociaż początki nie były łatwe ( VT Bentleya w paincie ) , to muszę przyznać , że aG było moim pierwszym forum motoryzacyjnym i pierwszy raz si e na nim rejestrowałem jeszcze nie legalnie ( mając mniej niż 13 lat :mryellow: , dokładnie 11,5 ) . I za wszystkie głupie zachowania tamtego okresu chciałbym przeprosić ... mam również nadzieję , że kiedyś będę mógł pisać artykuły dla aG jak nasze wspaniałe grono redaktorów :wink:

Seth
30-05-2007, 18:37
no cóż... skoro AG może już iść do pierwszej klasy, to należy jej życzyć powodzenia, kolejnych bezstresowych lat, dużo znajomych i przyjaciół... I coraz lepszej "wyprawki" szkolnej :)

Szakal
30-05-2007, 18:39
Chyba jak narazie do przedszkola. :wink:

Moja siostrzenica ma 7 lat i jeszcze w przedszkolu siedzi. We wrześniu idzie do pierwszej klasy. :D

307_big_fan
30-05-2007, 18:42
I oby dotrzymała do emerytury ... !! :wink:

b707
30-05-2007, 19:11
Oby tak dalej :) I kolejnych siódemek :D
pzdr

Red_Label
30-05-2007, 19:41
Wszedłem w ten dział i oczom nie dowierzałem że aG ma aż 7 lat :shock:
No cóż... pozostaje mi życzyć Wam kolejnych wieeelu lat i także równie ciekawych testów jak dotychczas :wink:

Basti
30-05-2007, 19:46
Sto lat! Sto lat! Niech żyje aG nam! ;)

Gratuluję :hat: . Ja rozpocząłem swoją "przygodę" z aG (jeszcze za czasów starego adresu autogaleria.silnet.pl -coś w tym stylu) przypadkowo-szukałem tapet i trafiłem ;).Od tego czasu często tu zaglądałem a na forum zawitałem z pytaniem "BMW 520 czy 525?".
Życzę kolejnych sukcesów i tego aby aG rozwijało się bardzo dobrze!

Dj Brabus
30-05-2007, 20:12
Cieszę się, że jestem częścią wielkiej rodziny jaką jest aG. Cieszę się, że Was znam, że mogę z Wami współpracować, przeżywać wspólnie sytuacje na forum i przy okazji cieszyć się razem z Wami na spotkaniach w prawdziwym życiu. Cieszę się również, że wszystkich nas połączyła jedna osoba - Krzychu, która odważnie kręci całym tym "interesem", raz szybciej, raz wolniej ale wciąż w tą właściwą stronę. Jako dowód niech będzie szybka lektura newsa - przez 7 lat autoGALERIA przeszła istną rewolucję, a w ciągu ostatniego roku Krzysiek zbudował naprawdę dużo (dział testy, sklep z oponami).

Krzychu Tobie i nam życzę, aby autoGALERIA przez następne lata była miejscem naszej wspólnej radości i motoryzacyjnej fascynacji. Żeby z dnia na dzień było tylko lepiej i już nigdy gorzej.

Zdrowie Ojca Redaktora!!

VectorOPC
30-05-2007, 20:23
Gratuluje najlepszej stronki i forum o motoryzacji w Polsce :smile:
Mam nadzieje że nie skończy sie na tylko ( aż ) 7 latach tylko aG będzie z nami wiecznie :) albo przynajmniej przez następne 7 lat :) Naprawdę piękna rocznica :) Oby tak dalej i jeszcze więcej samochodów do testów...

BKX
30-05-2007, 20:27
Wstyd sie przynawać, ale nawet nie wiedziałem, że to już 7 lat :oops: W każdym razie bardzo sie ciesze, że serwis się cały czas rozwija, bo przecież o to chodzi. Forum ma swój unikalny i niepowtarzalny charakter i dzięki temu przyciąga tylu ciekawych ludzi :) Mam nadzieje, że w tym roku na zlocie będzie mi dane poznać wreszcie kilka osób z którymi tak często wymienia się poglądy.

Dołączam się do Wilebłąda i Emenemsa, jestem w szoku, że AML wreszcie się ujawnil :P Troche inaczej sobie go wyobrażalem :)

Tak więc gratulacje Krzysiek za to, jak wiele włożyłeś w ten serwis i jak umiejętnie pokierowałeś jego rozwojem.

Don2x44
30-05-2007, 20:27
O żesz w modre jeża, toż to tyle lat? Poraz kolejny, nie zaserwuje pompatycznego przemówienia, kiepski w tym jestem. Mogę życzyć tradycyjnie 100 lat :mryellow:

Mogę tyle powiedzieć że na aG.pl jestem od paru dobrych lat, chyba od 2003... znalazłem się na tej stronie podczas poszukiwań jednego z moich ulubionych aut... CLK DTM. Wiem że wówczas lay strony był cały zielony, a grafika na topie to jakieś Porsche.

A na forum trafiłem... przypadkiem. Czytałem je od dłuższego czasu, coraz bardziej sie wnerwiały mnie bezsensowne wypowiedzi niektórych użytkowników na temat motoryzacji(głównie tego na hamerykańca B... BigMac czy coś w tym stylu, . Aż w końcu zarejestrowałem się, i wybuchło piekło na forum :twisted:

K2344
30-05-2007, 20:47
7 lat?? :shock: :shock: a ja tu codziennie zaglądam od 4 lat i myslałem ,że dobry jestem :lol: :lol: no to ... życzę NAM WSZYSTKIM następnych wielu
udanych lat w tworzeniu tego forum :grin: :grin: 100 LAT!!

AML
30-05-2007, 20:56
Dołączam się do Wilebłąda i Emenemsa, jestem w szoku, że AML wreszcie się ujawnil :P Troche inaczej sobie go wyobrażalem :)
Haha, zawsze tak jest, że wyobrażamy sobie kogoś (na przykładzie jakieś osoby ze swojego otoczenia, widzianej w TV itd. - sprawa psychologiczna), a kiedy poznajemy rzeczywistość to jest biegunowo odwrotnie. Zawsze gorzej. :lol:

Wielbłąd
30-05-2007, 21:01
Zgadzam się z Tobą ale nie z tym, że na podstawie osoby z np mojego otoczenia czy tam TV. Oczywiście miałem jakiś zarys Twojej postaci w głowię (trochę inny) ale nie był on wyrazisty oraz nie miał na celu przypominania mi czegoś tylko od tak jakaś szara postać o słabych rysach a na górze nalepka AML, to wszystko.

Dalej masz całkowitą rację. Jak masz np poznać jakaś kobietę, nie ważne w jakich tam okolicznościach to i tak najczęściej starasz ją sobie wyobrazić jakoś fajnie. Choć podświadomie i tak wiesz, że masz 90% szans, że poznasz kolejnego paszteta, może z fajnym charakterem ale jednak nie w twoim typie. Tak jest przeważnie, to typowe dla większości ludzi w tym dla mnie.

A zawsze gorzej... Niekoniecznie. Co prawda przeważnie to fakt, ale czasami bywały przypadki, że zaskoczyłem się bardzo pozytywnie, mało ale zawsze coś ;)

Shyrl
30-05-2007, 21:29
A może małe party na czacie? :wink:

BKX
30-05-2007, 22:03
Haha, zawsze tak jest, że wyobrażamy sobie kogoś (na przykładzie jakieś osoby ze swojego otoczenia, widzianej w TV itd. - sprawa psychologiczna), a kiedy poznajemy rzeczywistość to jest biegunowo odwrotnie. Zawsze gorzej. :lol:
A kto powiedział, że gorzej? :P Szczerze przyznam, że wyobrażałem sobie Ciebie jako większego "cwaniaczka" :lol: , niż na tym zdjęciu :P Taki mały joke oczywiście :D

zychu
30-05-2007, 23:53
no no gratulowac i zyczyc jak nadluzszego dzialania w sieci , a nawet dalej :D

hihi trafilem tu przez przypadek - nawet nie pamietam jak ;/
to jest drugie forum w necie (po forum.realm.pl) do ktorego sie przywiazalem ;)

Krzysztof Cieślak
31-05-2007, 00:01
autoGALERIA tak wrosła w moje życie, że nie zamierzam i nie wyobrażam sobie robić nic innego. Dodam, że po 7 latach ani trochę mi się to nie znudziło. Lubię dodawać nowości, publikować testy, a także to co mniej widoczne: testować, analizować i ulepszać autoGALERIĘ.

Dziękuje Wam wszystkim za oddanie się pasji z autoGALERIĄ.

Chciałbym przy tej okazji także podziękować dziewczynie, rodzinie, przyjaciołom i znajomym nie związanych z autoGALERIĄ, którzy mnie wspierali. Przepraszam ich za prawienie często niezrozumiałych wywodów na jej temat.

PS. Browarów nie było, ale jest szampan. "Za sukces!"

sefar
31-05-2007, 08:44
Jestem tu nie cały rok, a na 7 lat postanowiłem coś zmienić, teraz moje doładowania tapet będą miały inną formę, taką jaką dzisiaj pokazałem w modelu Gallardo.

Pozdrawiam

kojek
31-05-2007, 13:59
Sto lat, sto lat..
I jeszcze jeden i jeszcze raz....
Niech im gwiazdka pomyślności...
Sto lat, sto lat, sto lat, sto lat niechaj żyją nam...
Kurde żałuje, że dołączyłem tu dopiero rok temu :sad: No ale trudno, dobry i ten jeden rok :smile:
Pogratulować i życzyć jeszcze dłuuuugiej przygody pod nazwą "AutoGaleria"

ivis
31-05-2007, 14:44
To już jest coś 7 lat... Oby AutoGaleria istniała jeszcze przez kolejne 7 lat, a potem jeszcze przez kolejne 7 lat :mryellow:

Pozdrawiam twórce, moderatorów i wszystkich związanych w jakiś sposób z AG!

bigaczzz
31-05-2007, 14:49
Ja chciałbym pogratulować adminowi i moderatorom tak udanie zaprojektowanego i utrzymanaego forum. Jak też użytkownikom. Skąd wiedziałbym o przeróżnych premierach, jak nie stąd. To właśnie dzięki wam od 31 października 2006 roku (udzielacz zacząłem się dopiero w lutym 2007) jestem zawsze na bierząco w sprawach motoryzacji. Dzięki wszystkim!!!

BABELEC
31-05-2007, 16:08
Litrów wypalonej wachy, grubych tysięcy kilometrów za kierownicami testowych aut, równych jak stół dróg, a także wytrwałości w działaniu i sprawnych serwerów aby "cyrk" aG kręcił się ile wlezie.

Zdrowie wszystkich towrzących ten serwis i forum. :grin:

Abaddon
31-05-2007, 16:51
Też wielkie dzieki ode mnie! Od czasu gdy jestem na forum wiem o samochodach o wiele więcej! Chciałbym również pogratulować fajnego forum, na którym panuje porządek ( czasem przeze mnie niszczony :oops: ) i miła atmosfera ( zazwyczaj... :mryellow: ). Oby ten serwis nigdy nie upadł! :wink:

Di Kej
31-05-2007, 17:16
Stooooooooo laaaaaaaaaaat! Stoooo laaat!

Fajnie, że forum istnieje już 7 rok, a ja przeżyłem praktycznie tylko niecałą 1/3 tego okresu na aG ;) Życzę wszystkim samych radości z pisania postów i wymiany komentarzami ;)
Gratuluję oczywiście założycielowi forum aG oraz redaktorom i moderatorom, bo dzięki nim to forum jest jeszcze lepsze ;)
:cool:

GuGi - fajna fotka... :mryellow:

sinus
31-05-2007, 17:41
nie wiedzialem ze to juz 7 lat. sto lat dla AG no i chcialbym podziekowac dla wszytkich ktorzy tworza AG i dla tych ktorzy zagladaja na Ag.

P.s. AG to dla mnie najbardziej fachowa strona motoryzacyjna w Polsce.

jeszcze raz sto lat i wielkie dzieki!!! :mryellow:

Dj Brabus
31-05-2007, 18:17
Fajnie, że forum istnieje już 7 rok, a ja przeżyłem
To główna strona autoGALERII obchodzi 7 urodziny - forum istnieje dopiero od marca 2004 roku, a więc nieco ponad 3 latka. :wink:

kociak
31-05-2007, 19:20
Ja wam również gratuluje tego jakże wspaniałego serwisu.Tworzą go wspaniali ludzie(choć jak na razie ich nie poznałem,ale w niedługim czasie zamierzam...;) o naprawdę wielkim zamiłowaniu do tego co robią,i do tego co testują.Wielu z nich sobie inaczej wyobrażałem,wielu z nich mnie zaskoczyło.Mimo iż mało się udzielam na forum,mimo że nie jestem tu jeszcze zbyt długo(w sierpniu minie roczek ;) ) to zawsze jestem obecny na forum,i nie tylko na forum.Czytam wasze newsy zawsze,i zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć,przeczytać opinie na temat danego auta,można by tak wymieniać w nieskończoność...życzę wam kolejnych lat działalności na polskiej arenie informacyjnej,życzę tego aby strona rosła w siłę,aby prężnie i silnie się rozwijała,aby pokazała tak naprawdę na co ją stać.Naprawdę szczerzę gratuluję Wam.

A teraz zaśpiewajmy:Sto Lat! Sto Lat! Niech żyją żyją nam...

P.S.Przydał by się wam jakiś dział o Spyshotach i Prototypach ;) :twisted:

Matador
31-05-2007, 20:22
Nie wiem co napisac, nie wiedziałem że to już 7 lat. Jestem tu dopiero dwa lata, dużo się dowiedziałem, i w ogóle sam jestem zaskoczony tym że forum intenretowe tak może wpisać się w grafik każdego dnia - chociaż moja aktywność tutaj może powiedzieć co innego...

Sto lat autogalerio, więcej testów, nowych działów i wszystkiego co wartościowe i nowatorskie...

W ogóle bardzo fajna "stopka redakcyjna" ze zdjęciami naszych drogich "technicznych" :wink: Mam nadzieję że w końcu uda mi się w tym roku poznać parę osób live...

Di Kej
31-05-2007, 21:23
Fajnie, że forum istnieje już 7 rok, a ja przeżyłem
To główna strona autoGALERII obchodzi 7 urodziny - forum istnieje dopiero od marca 2004 roku, a więc nieco ponad 3 latka. :wink:

Nie no... wpadka :oops:
W każdym razie ja z aG korzystam od 2,5 roku, więc to niewiele w porównaniu z istnieniem strony ;) Mam nadzieję, że szybko stąd nie pójdę... może nawet zostanę tutaj dłużej niż do końca życia :mryellow:
W każdym razie, jeszcze raz...

Stooo laaat! :hat:

Jacobser
01-06-2007, 21:57
Gratuluję kolejnej rocznicy i oby tak dalej. Jak pamiętam na początku nie było różowo, nie było tylu artykułów, a i samo forum nie miało wielu tematów, które są obecnie. Ja dołączyłem do grona forumowiczów w 2005 roku i od tamtej pory obserwuję rozwój Autogalerii, który trzeba przyznać jest imponujący i powoduje rozszerzanie się zarówno wortala, jak i forum.

Dj Brabus
01-06-2007, 22:29
a i samo forum nie miało wielu tematów, które są obecnie
I tu pojawia się ciekawe moje spostrzeżenie - nie twierdzę, że jest główną osobą rozwojową, ale ma w sumie duże zasługi ostatniego rozwoju forum. Dzięki niemu jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami i prototypami. Ze swego czasu mocno atakowany przez nas (przeze mnie również), ale przychodzi moment docenienia czyjejś pracy. O szakalu mówię. Dzięki za to co robisz na forum. :cool:

Szakal
01-06-2007, 22:46
Dzięki za to co robisz na forum.

Dziękuje również za ciepłe słowa. :oops: Mówi się, że pierwsze forum najbardziej przywiązuje. W pełni się zgadzam, pierwsze zawsze co robi po odpaleniu internetu to zaglądam na aG. Jeszcze na żadnym innym forum nie spotkałem tylu dojrzałych i nie ma co ukrywać normalnych użytkowników, którzy wiedzą do czego służy forum. Z tym większą przyjemnością robię to co robię. Mam nadzieję, że moja znajomość z wami długo się utrzyma. :cool:

Kaczor
02-06-2007, 11:35
W społeczności Ag jestem dopiero nieco ponad rok ale z forum i strony dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy o motoryzacji i nie tylko. Jestem na bieżąco z nowościami, strona się dynamicznie rozwija(vide nowy działAutoGadanie), mam nadzieję, że wszystko będzie dalej szło w tym kierunku. Gratulacje dla Admina za łączenie przyjemnego z pożytecznym i pozdro dla wszystkich którzy tworzą tą stronę i forum.

keyemen13
03-06-2007, 19:47
Ja też życzę duuuuużo lat istnienia autoGALERII. To od was mam wiele wielkich i pięknych zdjęć samochodów. Dzięki i pozdrawiam!