PDA

Zobacz pełną wersję : Usuwanie (znikanie?) kont...

Emet
18-06-2007, 20:20
Na początek odrazu sorrka za nowy temat (jak się wyjaśni to mozna usunąć...) ale żaden z obecnych (niezamkniętych) nie pasował ;)

A więc... Moje konto było już usuniete (tak myślę) już chyba 2 czy 3 razy. Jak się domyślam z powodu mojej długotrwałej nieobecności. I w zwiazku z tym chciałbym prosić o nieusuwanie mi konta, jesli przez dłuższy czas się nie zaloguję. Poprostu czasami wchodzę na forum coś poczytać i nie loguję się dopóki nie mam potrzeby napisania czegoś. Ale czasami jak mam ochotę okazuje się... że moje konto jest nieaktywne :damn:
O braku swojego konta wiedziałem juz jakiś czas temu ale nie chciało mi się znowu rejestrować. Teraz zrobiłem to znowu i w końcu proszę o nieusuwanie mojego konta. Ok :?:

zychu
18-06-2007, 23:34
zdaje mi sie , ze to zalezy d ustawien form a nie adminow ;) ale to tylko moje zdawanie sie ;)

b707
19-06-2007, 00:06
Ustaw sobie auto logowanie i problem z głowy... Przeciez jak się zalogujesz to "system" zaznacza nowe wiadomości a IMHO to ułatwia przegldanie forum;]
pzdr

Emet
19-06-2007, 12:17
Heh.. moze to i dobry pomysł ;)

EDIT: Z tym, że o ile login i hasło zapamietuje o tyle automatyczne logowanie nie działa. Zaznaczyłem ale po wylogowaniu i tak musze robić to ręcznie a pole jest odznaczone.

Don2x44
19-06-2007, 12:34
Z tym, że o ile login i hasło zapamietuje o tyle automatyczne logowanie nie działa. Zaznaczyłem ale po wylogowaniu i tak musze robić to ręcznie a pole jest odznaczone.
Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i spróbuj ponownie... powinno pomóc.