PDA

Zobacz pełną wersję : Czy warto przerabiac Audi A6 anglika na europe ??

axelll
23-07-2007, 12:10
Mam pytanie czy warto sie bawić w przekładanie Audi A6 rocznik 1998 z silnikiem 2,4 w benzynie ?? Mam takie autko w Irlandi gdzie obecnie przebywam i wyniosło mnie 13 000 przeliczając na złotówki.

Emenems
23-07-2007, 17:32
ok 6 tys złotych profesjonalna przekładka

WARTO ?

Ewentualnie możesz sobie poszukać tańszych części ze szrotu.
Do wymiany lub przeróbki;
Lampy przednie, podszybie, boczki drzwi (nie ma obowiązku), kompletna deska rozdzielcza, pedałki :mryellow: ,lusterka zew, fotele przednie.
Coś przegapiłem ?

wojtekwielkiew
23-07-2007, 18:18
Fotele i lusterka to dość dziwna opcja przekładki :damn:

Emenems
23-07-2007, 18:54
To nie jest niezbędny element, ale jak masz regulacje fotela, ten od kierowcy zwykle można regulować jeszcze w pionie. Co do lusterek to chyba powinieneś wiedzieć że kilka firm (w tym VAG) robiło asymetryczne lusterka (prawe inne od lewego, zwykle mniejsze)

Potek
23-07-2007, 20:10
To nie jest niezbędny element, ale jak masz regulacje fotela, ten od kierowcy zwykle można regulować jeszcze w pionie. Co do lusterek to chyba powinieneś wiedzieć że kilka firm (w tym VAG) robiło asymetryczne lusterka (prawe inne od lewego, zwykle mniejsze)no dokładnie takie są u mnie wiec wymiana lusterek pilna ale drzwi sie wiele nie róznią hmm tylko tym ze rególacja lusterek jest w drzwiach od kierowcy a to tylko taki panel co by sie dalo przeniesc na drógą strone tak mi sie wydaje. Propo lusterek pamietam jak na węgrzech nam gostek rozwalił co wypadł z zakrętu.. lusterko poszło w mak;/ i w salonie pytalismy o nowe powiedzieli nam w przeliczeniu na polskie 2700zł :shock: .... w polsce używkę kupilismy za 600zł. Ogolnie średnio mi sie podoba pomysł z przekładaniem na polskie ale jak mowisz ze za taką cene kupiles to bym sie powaznie zastanawiał. Ale poradzic mi ciężko bo nikt z mojego otoczenia tego nie robił... wiec zalet ani wad nie powiem

wojtekwielkiew
23-07-2007, 23:33
No fakt, zapomniałem, że mogą być asymetryczne. Swoją drogą auto śmiesznie wtedy wygląda, przy przekładce wymieniłbym po prostu mniejsze na pełnowymiarowe co by to jakoś symetryczności nabrało.

axelll
24-07-2007, 20:39
6 tysięcy za przekładkę (mam rozumieć ze chodzi o cały koszt przekładki ? ) jeżeli tak to sie jeszcze opłaca, przeglądałem ceny na allegro.pl i takie Audi A6 są od 24-tys. A jak wygląda sprawa bezpieczeństwa po tej zamianie ktoś wie ?
dzięki za wszystkie opinie

Emenems
25-07-2007, 06:03
Przy profesjonalnej przeróbce kwestia bezpieczeństwa jest niezmienna.

axelll
25-07-2007, 07:34
A znasz może jakiś warsztat który profesjonalnie zajmuje sie takimi przekładkami ??

seba
04-08-2012, 12:11
witam jestem tu nowy ale to co tu czytam to jest szok przerabianie auta to naprawde niejest takie drogie.teraz przymiarke robie do audi a6 tolledo z zarejestrowaniem wyszło mnie 3 tys

----- Poprzedni post napisany o 13:10 -----

nie robie to sam

QbaKuba
04-08-2012, 12:21
Witamy Górnika z Wielkopolski!

Ceny przekładek przez 5 lat na pewno spadły...

Driv3r
04-08-2012, 12:33
Kutwa to nie gornik a archeolog...

Emenems
05-08-2012, 21:20
Miałem to skasować w ramach odkopu, ale tak mnie rozbawił post Driv3r'a że chyba zostawię to tak jak jest :):)