PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy dział

bartixxx
18-08-2007, 17:40
Hmm...nawet nie mam pomysłu jak nazwać ten temat.Ale przejdę do rzeczy.
Wielu użytkowników forum ma samochody i do tego jest stworzony dział Nasze Fury aby je opisać ,pochwalić się nimi.Pewnie nikt ale ja :mryellow: kupiłem sobie motor.Wiem że zaraz każdy mnie skrytykuje.... ale może nie tylko ja z naszego grona ma moto i chciałby sie nim pochwalić.Czy można założyć taki temat w ,,Nasze Fury,, lub może zostanie utworzony osobny wątek do tego typu opisów.Pozdr

Wielbłąd
18-08-2007, 17:45
To jest forum ogólnie o samochodach a nie o motocyklach, mało masz for n/t motocykli w internecie?

kocie_ruchy
18-08-2007, 19:57
To jest forum ogólnie o samochodach a nie o motocyklach, mało masz for n/t motocykli w internecie?

ale moze chce sie podzielic wrazeniami o nim z naszym gronem... :susp: imo pasuje do nasze fury

bigaczzz
18-08-2007, 20:54
Ja nie widzę problemu dodania nowego tematu w naszych furach o motorze. W jakiś sposób można jedno z drugim powiązać, a że różnią się ilością kół to drobiazg. Myślę, że spokojnie może taki temat założyć w powyższym temacie.

bartixxx
18-08-2007, 21:23
Dzięki za odpowiedzi.Chciałem sie upewnić ,aby temat po założeniu od razu nie trafił do śmietnika.Tak więc za pare dni przygotuje piękną prezentacje motoru.

Ale ja chcę tu!!!!!!!!!!!!!!!!!Choć mało się udzielam cały czas obserwuje tematy...jestem już ponad 2 lata na forum i poprostu się do was przywiązałem no i wszystkich tutaj poprostu lubie :wink:

K2344
18-08-2007, 22:10
bartixxx zacznie o swoim opowiadać, wyskoczy następny , po nim następny ,dołączą kolejni i autoforum zrobi się ogólne forum o motoryzacji... według mnie popieranie tego to zły pomysł...

Emenems
19-08-2007, 09:52
Ja nie widzę problemu. Skoro bartixxx kupił sobie Furę (nawet jeśli to motor) to sądzę że może sie nią pochwalić w dziale "Nasze Fury". Forum znacząco na tym nie straci jak ktoś pokaże na nim motor.

Dj Brabus
19-08-2007, 10:36
Dokładnie jestem tego samego zdania co większość - bartixxx wrzucaj temat. Chętnie poznamy Twojego jednoślada. :grin:

roberto_nfs
20-08-2007, 22:04
Ja to jako w miarę nowy czuję, że nie mam za dużo do powiedzenia, ale niech się chłopak pochwali :grin: . Przecież widać, jak go z radości roznosi :wink: , no to niech ma.

A jak już jesteśmy przy temacie "Nowego Działu": mam pytanie (nawet nie propozycję-bo jako się rzekło-jako w miarę świeży jeszcze forumowicz nie chcę się rządzić): Czy nie możnaby oddzielić od działu "Technika i Mechanika" działu np. "Naprawy", czy coś w tym kształcie? IMHO byłoby fajniej, gdyby "Technika i Mechanika" był miejscem rozmów np. o nowych konstrukcjach skrzyń, zastosowaniu turbosprężarek, nowych silnikach i co sobie kto wymarzyć raczy. Bo tymczasem wygląda to tak, że ktoś rejestruje się na forum i pierwszy jego wpis trafia tam, a brzmi zazwyczaj: "Coś mi skrzypi. POMOCY!!!". Żeby było jasne, nie mam nic pprzeciwko takim wpisom. Ludzie powinni sobie pomagać. Ale temat robi się przez to miałki, nie-gibki, drętwy, zmurszały, cierpki, grzązki, lepki, duszny i ogółem nieciekawy :wink: .

To tylko moja propozycja. Nie mnie tu decydować, ale pozwoliłem sobie przedstawić swoje skromne (bez ironii podkreślam "skromne") zdanie. I proszę o opinie.

Wielbłąd
20-08-2007, 22:16
W technika i mechanika masz tematy dotyczące skrzyni biegów, turbosprężarek, kompresorów, etc. W technika i mechanika możesz zakładać nowe tematy związane z technika motoryzacyjna i nikt Ce za to nie ugryzie. A to, że są tam jeszcze tematy związane z naprawa i jakimiś usterkami to co w tym przeszkadza?

Basti
21-08-2007, 09:00
Czy nie możnaby oddzielić od działu "Technika i Mechanika" działu np. "Naprawy", czy coś w tym kształcie?
Tobie zapewne chodzi o coś w stylu "Zrób to sam"gdzie użytkownicy zamieszczali by opisy i zdjęcia z różnych napraw/wymian itp. swoich aut...Na forum bmw-klub.pl jest takie coś i przyznam,że ma to sens.Jedank tu,gdzie powtarzalność takich samych aut jest raczej mała,nie wiem czy ma. :roll:
Pzdr

Dj Brabus
21-08-2007, 09:30
Nie ma sensu tworzyć dwóch osobnych działów, skoro i tak chodzi tylko o jedno - MECHANIKĘ. Obecny dział jest dość "szeroki zakresowo", więc można zarówno pisać o nowych rozwiązaniach technicznych jak i tutoriale w stylu "jak wymienić żarówkę w reflektorze w Maluchu nie wysiadając zza kierownicy". :wink:

debosy
21-08-2007, 19:35
Hmm...nawet nie mam pomysłu jak nazwać ten temat.Ale przejdę do rzeczy.
Wielu użytkowników forum ma samochody i do tego jest stworzony dział Nasze Fury aby je opisać ,pochwalić się nimi.Pewnie nikt ale ja :mryellow: kupiłem sobie motor.Wiem że zaraz każdy mnie skrytykuje.... ale może nie tylko ja z naszego grona ma moto i chciałby sie nim pochwalić.Czy można założyć taki temat w ,,Nasze Fury,, lub może zostanie utworzony osobny wątek do tego typu opisów.Pozdr

Zawsze możesz pisać tutaj -> http://www.motocykleswiata.com/ :wink:

Shyrl
21-08-2007, 21:29
Panowie... pod znaczkiem na górze po lewej jest napisane "AUTOGALERIA forum motoryzacji". Motor = motoryzacja a co za tym idzie pasuje do "Nasze Fury". Nikomu nie przeszkadza żę trafiają tam samochody ludzi którzy poza tym działem nic nie napisali. Myślę że cała ta dyskusja jest nieporozumieniem i naszemu koledze z jednośladem należą się przeprosiny.

Pisz i nie żałuj zdjęć :wink:

roberto_nfs
22-08-2007, 00:24
To chyba temat podziału działu "Technika i Mechanika" można uważać za zamknięty, skoro Szefowie uważają za zbędne takie działania. Trudno. Tylko pytałem. Ale tak na marginesie: świetny przykład na to, o czym mówiłem: http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=8926 . Nawet temat jest wręcz identyczny :lol: .