PDA

Zobacz pełną wersję : SUV do 20 000$

bobryt
06-09-2007, 15:58
moja siostra chce niedługo kupić auto. mieszka w stanach i potrzebuję jakiegoś SUVa bo mieszka na północy i są bardzo tam przydatne. najbardziej zainteresowana jest Jeepem Liberty, ew. Toyotą RAV4.

warunki:
rocznik: góra 3-4 lata
cena: do 20 000$
napęd: 4x4
silnik: raczej bez znaczenia

szukać najlepiej na www.ebay.com

co proponujecie? :)

BeeMiX
06-09-2007, 16:48
Szukac najlepiej na craigslist.org (ogloszenia prywantne, czasem mozna znalesc cos tanio jak wlasciciel np. sie przeprowadza), autotrader.com (lub podobnych). Drugo sprawa jest wykupienie konta na www.carfax.com zeby zmniejszyc prawdopodobienstwo nabycia walonego sztrucla ;) Nastepna sprawa, moze chce auto po malej stluczce, po kradziezy, albo poprostu zabrane przez ubezpieczalnie (wtedy wal na PW ;)).

Jeep Liberty? Co to jest? To jest o klase nizej od czegokolwiek. Rav4 z tego co mowil mi moj dealer ostatnio sa dosc drogie, mowie o uzywanych, ale to bardzo dobre auto. Pomysly na auta sie pewnie zaraz sypną, w kazdym badz razie pewnie spokojnie wyrwie za takie pieniadze np. Murano. Niech sie nie bawi w zadne wynalazki amerykanskie najlepiej, to jest dobre jak sie kupuje z salonu na gwarancji, a po tych 3-4 latach to o moj boze...

aston
06-09-2007, 17:55
Podane samochody kosztują niewiele ponad 20.000 $ więc skąd mowa o 3-4 latach ? myślę, że rocznego się za tyle kupi (choć nie sprawdzałem)
a może nowy Hyundai Tucson GLS 4dr SUV 4WD (2.0L 4cyl 5M)
Samochód dostępny też w Polsce, konkurent RAV-4 właśnie, ma dobre opnie właścicieli, ładnie wypadł w testach zderzeniowych, a cena mieści się w 20.000 $

bobryt
06-09-2007, 18:05
w stanach jest na odwrót niż u nas. koszty utrzymania aut nieamerykańskich są zdecydowanie wyższe od aut z USA stąd liberty

ale chetnie każdą propozycje obadamy.
auta ze stanu Michigan szczególnie poszukiwane :)