PDA

Zobacz pełną wersję : Hyundai Getz czy Toyota Yaris

15-02-2005, 13:09
Który z tych samochodów bardziej wam się podoba???Mi jakoś bardziej podoba się Toyota :wink:

ilovebmw
15-02-2005, 13:39
yarisek ogolnie wydaje mi sie ze jest dynamiczniejszy, a z wygladu to tez yarisek 8)

Dominik999
15-02-2005, 14:38
Ja niestety wyboiore Getza... NIE CIERPIĘ Yarisa! Wybitnie mi się to auto nie podoba....

AML
15-02-2005, 14:40
Ja się obawiam że oba te auta mi się wybitnie nie podobają :?

Wochu
15-02-2005, 14:44
Wyjąłeś mi to z ust (klawiatury :) )

Davis
15-02-2005, 14:47
Yaris jest w porządku ale ten Getz jest do bani

15-02-2005, 15:27
Niewiem jak ten mój temat się tutaj znalazł,bo to nie są już wcale nowości.Umieściłem go w temacie "Po godzinach" a teraz jest tu :?

AML
15-02-2005, 15:29
Tutaj wszystkie tematy typu porównanie przenoszę, uważam to za odpowiedniejsze miejsce, proszę kontynuować temat :arrow:

15-02-2005, 15:54
Tutaj wszystkie tematy typu porównanie przenoszę, uważam to za odpowiedniejsze miejsce, proszę kontynuować temat :arrow:Ok,tylko chciałem wiedzieć :)

kenny
15-02-2005, 17:43
przód bardziej yaris, ale tył getz :P

MKa
15-02-2005, 19:01
Wyjąłeś mi to z ust (klawiatury :) )

MI TEŻ :!: :wink:

Tomek
17-02-2005, 11:57
bardziej mi się podoba Toyota :!:

brzuchi
28-05-2005, 12:33
gdybym już musiał wybierać wyvrałbym Yarisa, to jest typowo farncuskie auto mimo że Toyoty

Robak
15-06-2005, 19:24
nie wiem skad wziołes to stwierdzenie ze Yaris jest francuski. yaris to bardzo fajne autko:niezawodne dynamiczne i mało pali za to getz przymulony i paliwozerny ale moze ładniejszy troche.wybieram Yarisa bez dwuch zdan. kilku znajomych ma to auto i chwali sobie.

brzuchi
15-06-2005, 20:18
nie wiem skad wziołes to stwierdzenie ze Yaris jest francuski. yaris to bardzo fajne autko:niezawodne dynamiczne i mało pali za to getz przymulony i paliwozerny ale moze ładniejszy troche.wybieram Yarisa bez dwuch zdan. kilku znajomych ma to auto i chwali sobie.

to ztwierdzenie wziołem z tą bo jak się w nim siedzi to tak jak w francuskim aucie, a po za tym robiła go francuska załoga :razz:

Robak
15-06-2005, 20:51

to ztwierdzenie wziołem z tą bo jak się w nim siedzi to tak jak w francuskim aucie, a po za tym robiła go francuska załoga :razz:
to ze siedzi sie wysoko i zegary sa posrodku to nie znaczy ze po francusku. w ogole jest jakas definicja siedzenia w aucie po francucku ? ja nie slyszalem. chyba ze jak siedzi laska na siedzeniu pasarzera z przodu i jej z boku z innego auta nie widac(bo wiadamo co robi) to moze tak. wiec nie wygłaszaj cherezji. Yaris to z krwi i kosci auto japonskie.A siedzi sie w nim normanie

qoompel
16-06-2005, 12:03
Normalnie, jak bym byl niewybredny to bym wybral Toyote, ale ze nie cierpie "zegarow" na srodku to wybieram Hyundai'a........

MikI MałS
16-06-2005, 15:57
O wiele bardziej podoba mi się Toyota.Ten hiunday jest nawet ładny, ale trochę bezpłciowy

Rudy
17-06-2005, 21:10
Nie było mnie na aG przez miesiąc i prawie każda rzecz trochę się zmieniła (grafika i emotki), ale porównania Ł[email protected] pozostały :damn:. Nie to żebym się czepiał, ael kiedyś był o to spór i nie usłyszałem rozstrzygnięcia. Ja po prostu nie rozumiem, jak można tracić czas na porównywanie aut, które tego czasu nie są warte. Bez obrazy, ale mnie to już nudzi, tym bardziej, że praktycznie wszytkie porównania na aG (na innych forach również) do niczego nie prowadzą, a wręcz wprowadzają czasem niezdrową walkę stereotypów...

GuGi
17-06-2005, 22:20
Toyot zdecydowanie to taki damski samochodzik ale w czarnym kolorze dla faceta tez sie nadaje :P

19-06-2005, 06:41
Nie było mnie na aG przez miesiąc i prawie każda rzecz trochę się zmieniła (grafika i emotki), ale porównania Ł[email protected] pozostały :damn:. Nie to żebym się czepiał, ael kiedyś był o to spór i nie usłyszałem rozstrzygnięcia. Ja po prostu nie rozumiem, jak można tracić czas na porównywanie aut, które tego czasu nie są warte. Bez obrazy, ale mnie to już nudzi, tym bardziej, że praktycznie wszytkie porównania na aG (na innych forach również) do niczego nie prowadzą, a wręcz wprowadzają czasem niezdrową walkę stereotypów...Co masz do mnie pretensje? Tylko nie do mnie, sprawa sie rozstrzygnela nie ma porównan i popatrz sobie dokladnie ten temat i daty postów i zobacz kto zaczal to kontynuowac :evil:

Rudy
19-06-2005, 13:42
Aha! Kurna sory ale na datach dziwnym trafem się akurat najmniej koncentruję, po prostu zobaczyłem ten temat "na górze" i mnie się to nie spodobało. Jak uraziłem, to przepraszam

Nie rozumiem gościa, który to kontynuował. Jak on musiał być napalony na Yarisa albo Getza, że je znalazł gdzieś daleko...

m3csl
06-07-2005, 13:04
yarisek ogolnie wydaje mi sie ze jest dynamiczniejszy, a z wygladu to tez yarisek 8)

Yarisek bez 2-óch zdań! jet dynamiczny i skromny,a getz? też fajny ale w porównaniu z Yarisem jest dziewczeńco fajny :mryellow: :damn:

Doktorek
06-07-2005, 13:52
Nie lubię Yarisa. Wolę Getza :wink:

renówa
06-07-2005, 13:58
Nie lubie Getza wole Yarisa :wink:

P.S. Doktorek na avatarze lepiej wyglądała Wołga V12 :wink:

Doktorek
06-07-2005, 14:21
P.S. Doktorek na avatarze lepiej wyglądała Wołga V12 :wink:
hmmm... chodzi Ci o ten stary avatar z tylną lampą Volgi :?:

TuningPan
06-07-2005, 15:13
zadnym z tych samochodzikow bym nie chcial jezdzic ale dal kobiety sa idealne i wolal bym zeby moja kobieta jezdzila yariska :grin: :smile: :razz:

Xtreme
08-07-2005, 20:25
Oba auta sa nijakie.Yariska typowo damski wozik a getz taka zabawka chociaz ma ciekawe silniki i wyposazenie jak na takie gabaryty:)Jakbym mial juz na sile kupic to bym kupil yarisa ale nie 998cm3 bo to lipa lepszy silnik to chyba 1.3 16V z tego co pamietam:)

sipkey
11-12-2005, 20:59
Hyundai Gezt jest super. Jest duzo ładniejszy niz Toyota. Szczerze to jakbym mógł sobie kupić samochód to własnie bym kupił Hyundaia Getza ( ale poprzednia generazcje, ta nowa co ja reklamuja juz mi sie tak nie podoba :neutral: ) żółtego, trzydrzwiowego z silniczkiem 1,6 :twisted: strasznie mi sie podoba, z resztą mam słabośc do hatchbacków trzydrzwiowych :grin: :grin: :grin:

AGENT
12-12-2005, 14:59
Wybór prosty - Yaris. Toyota jest ladna i ma na środku wyświetlacz elektroniczny, mój ulubiony "gadżet". Getz jes nudny i w dodatku koreański.

Dj Brabus
12-12-2005, 15:34
gdybym już musiał wybierać wyvrałbym Yarisa, to jest typowo farncuskie auto mimo że Toyoty

Hyundai Gezt jest super

Nie rozumiem gościa, który to kontynuował. Jak on musiał być napalony na Yarisa albo Getza, że je znalazł gdzieś daleko...

:lol: :lol: :lol:

sipkey
12-12-2005, 16:24
Nie czaje. Czy to cos złego, że mi sie podoba ten samochód :ogh: moze nie jest najlepszy i to w końcu koreańczyk :damn: ale jest fajny.