PDA

Zobacz pełną wersję : Lepszy samochód A czy samochód B co myślicie ?

Emenems
15-02-2005, 19:51
Powiem szczerze mam dośc tematów w stylu "które auto lepsze A czy B", aż mi się odechciewa zaglądać na tą część forum. Myśle że jaki samochód jest lepszy zależy, poza parametrami, wyłacznie od gustu, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje.
Jak się komuś bardzo podoba samochód A to mimo że 100 razy lepszy od niego samochód B nigdy mu sie nie spodoba.
W sumie są to tematy w stylu "...ten lepszy bo ma to,...nie nie bo ten lepszy bo ma tamto" i tak wkółko

Mam w związku z tym pytanie?
Komu się podobają takie tematy, a komu nie....CO MYŚLICIE??

(Jeśli pan moderator uzna że Mój temat w tym miejscu nie pasuje to niech go przeniesie do "Po Godzinach" Ale wydaje mi się że w tym miejscu powinien zostać bo tu jest najwięcej durnot w stylu "który lepszy")

Może nawet zrobić ankiete na ten temat??

Pozdrawiam

AML
15-02-2005, 20:03
takie tematy praktycznie zakłada najczęściej Łuk@sz, ja nie mam wyrobionego zdania na ten temat, ale mimo to nie mogę zabronić takich tematów

kenny
15-02-2005, 20:23
te porównania mogą być ale nie pasuja mi w nowościach... np yaris i getz...

Rudy
15-02-2005, 20:28
Powiem szczerze mam dośc tematów w stylu "które auto lepsze A czy B", aż mi się odechciewa zaglądać na tą część forum. Myśle że jaki samochód jest lepszy zależy, poza parametrami, wyłacznie od gustu, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje.
Jak się komuś bardzo podoba samochód A to mimo że 100 razy lepszy od niego samochód B nigdy mu sie nie spodoba.
W sumie są to tematy w stylu "...ten lepszy bo ma to,...nie nie bo ten lepszy bo ma tamto" i tak wkółko

Mam w związku z tym pytanie?
Komu się podobają takie tematy, a komu nie....CO MYŚLICIE??

(Jeśli pan moderator uzna że Mój temat w tym miejscu nie pasuje to niech go przeniesie do "Po Godzinach" Ale wydaje mi się że w tym miejscu powinien zostać bo tu jest najwięcej durnot w stylu "który lepszy")

Może nawet zrobić ankiete na ten temat??

Pozdrawiam

No masz w tym trochę racji, ale takie porównanka nie służą głównie po to by stwierdzić, które auto jest lepsze, ale by się wypowiedzieć na jego temat, wyrazić swoje zdanie (chociaż tak naprawdę niczemu to nie służy) :wink:

Wochu
15-02-2005, 20:45
Według mnie porównania są ok, tyle że nie w takiej ilości i nie takich aut (yaris itp.)

Davis
15-02-2005, 21:16
Według mnie porównania są ok, tyle że nie w takiej ilości i nie takich aut (yaris itp.)

Tez tak sadze. Moze wiec w "po godzinach..." zalozyc 1 temat o poruwnywaniach i tam co jakis czas rzycac 2 autka do poruwnania i byloby po sprawie :o

Dominik999
15-02-2005, 21:19
...takie porównanka nie służą głównie po to by stwierdzić, które auto jest lepsze, ale by się wypowiedzieć na jego temat, wyrazić swoje zdanie (chociaż tak naprawdę niczemu to nie służy) :wink:

też tak uważam, czasami jestem po prostu ciekawy, co na ten temat sądza inni (jesli np. sam się waham)

Ice
15-02-2005, 23:30
Hmm...szczerze mowiac to mi sie nie podoba to co ostatnio sie dzieje na calym 4um...i polowa topickow mi nie lezy... no ale cóż..karawana idzie dalej...

AML
15-02-2005, 23:47
A jak będzie potrzeban ankiete to co wtedy?, takie upychanie porównań w 1 temacie nie będzie praktyczne, bo trudno będzie się połapać o co chodzi, nic tylko będą się mieszać posty na temat wielu aut i nic nie będzie wiadomo, to nie tak jak zagadki, bo zagadkę zgadniesz i dalej jest nowa a o autach się mówi długo.

reanimator
16-02-2005, 00:00
Hmm...szczerze mowiac to mi sie nie podoba to co ostatnio sie dzieje na calym 4um...i polowa topickow mi nie lezy... no ale cóż..karawana idzie dalej...

dokłądnie jak mówiesz.większośc to bezsensowne tematy co drugi to pisane przez jednego użytkownika,zrobiło sie hamstwo i monotonia

Ice
16-02-2005, 00:03
Kiedyś aG było jak pamiętniczek, intymne...w miare uporządkowane, miało klimacik. Teraz stało się wielkim murem, po którym każdy coś bazgrze... - dobrze czy źle? Nie mi to oceniać.

AML
16-02-2005, 00:07
Czyli tak, jeden duży temat nie ma sensu bo ponad 30 userów piszących w jednym temacie o kilkunastu różnych autach to kompletna klapa, nic nie pokapujesz w takim temacie, jedyne wyjście jest takie żeby ktoś kto zakłada temat porównania przemyślał czy warto jest zaczynać temat, bo jak nie to lepiej sobie darować.

Emenems
16-02-2005, 16:45
Chodzi mi o to że wk....... mnie dodawanie takich trywialnych tematów. Jak pan Łuk@sz chce porównań to niech sobie kupi Auto Świat. Mam nadzieje że pan Moderator będzie bardziej stanowczy i to troszeczke przykróci.......

Pozdrawiam

Krzysztof Cieślak
16-02-2005, 17:09
W tym temacie: http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=1180

Ok,ok już nie będę robił takich tematów
Trzymamy za słowo.