PDA

Zobacz pełną wersję : Auto dla nagłówka aG

Krzysztof Cieślak
16-02-2005, 17:51
Obudziłem się, wracamy do tematu topa/nagłówka autoGALERII, a dokładniej jakie auto(a) powinny się na nim znaleźć. Przejrzałem jeszcze raz temat ze zgłoszeniami (http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=1114) i ot taka lista powstała:

Najwięcej zgłoszeń, (auta obecnie produkowane):
Aston Martin DB9 - 4 zgłoszenia
Ford GT - 4 zgłoszenia
Aston Martin Vanquish - 2 zgłoszenia
Porsche 911 (997) - 2 zgłoszenia
Maybach - 2 zgłoszenia

Uczestnicy plebiscytów (oltdimery):
Ford Mustang Shelby GT500 - 2 zgłoszenia, finalista plebiscytu OldTimer
Aston Martin V8 Vantage - 1 zgłoszenie, finalista plebiscytu OldTimer
Ford Mustang Fastback 390 Bullit - finalista plebiscytu OldTimer
Ford GT40 - 2 zgłoszenia, cz. II 17% głosów [4]
Ford Mustang - 2 zgłoszenia, cz. II 13% głósów [3]
Meercedes 300 SL - 1 zgłoszenie, cz. I 15% głosów [4]

Pojedyńcze zgłoszenia.

Aktualne produkcje:
Audi A8 W12
Bentley Continental GT
BMW M5 E60
Lamborghini: Gallardo, Murcielago
Mazda RX-7
Mercedes SLK
Mitsubishi Lancerem evo VIII
Nissan 350 Z
Porsche Carrera GT
Subaru: Impreza, Impreza 22B

Youngtimery:
BMW 7 E38
BMW 3 CSL
Porsche: 911 (993), 964

Prototypy itp.:
Audi Nuvolari
Porsche Spyder
Spyker
Subaru Impreza 22B

Uwagi, opinie, komentarze:

1. Automatyczna zmiana auta w nagłówku.
Rozwiązanie o tyle dobre jeśli ktoś nie może się zdecydować. Moim zdaniem jest to iście na łatwizne. Poza tym burzy to trochę jednolity i niezmienny wizerunek aG. Póki co nie rozważamy dalej takiej możliwości.

2. Jedno, dwa, ale trzy to już za dużo.
Top jest niski, więc lepiej jak będą użyte dwa auta. Nic mi więcej nie przychodzi w tym temacie teraz do głowy ;-)

3. O samych autach.
Ford GT i Aston Martin DB9 - wszystko ładnie super, ale Aston należy do Forda. Mam mieszane wrażenie, że ta polityka jest zbyt profordowska.
Jakie auta były na topie aG?
BMW serii 5 sport poprzedniej gneracji, Porsche 911 GT3, duet pierwszej i najnowszej wersji BMW serii 3 CSL (załącznik), Porsche 911 (obecnie).

Auta na autoGALERII muszą także ją samą identyfikować.

4. Ankieta?
Może wcale nie jest potrzebna, może drogą negocjacji ustalimy kompromis? Czekam na wasze uwagi, opinie, komentarze.

Dominik999
16-02-2005, 17:56
Wydaje mi się, ze połączenie M3 CSL (stare i nowe) jest bardzo fajne, również 911 pasuje, ale jako wierny fan jestem zmuszony obstawać przy 300SL...

2 post

Sorki, obejrzałem załącznik, CSL-ki wyglądają EXTRA!!!

facet! rób porządek ze swoimi postami!

AML
16-02-2005, 18:01
Ford GT i Aston Martin DB9 - wszystko ładnie super, ale Aston należy do Forda. Mam mieszane wrażenie, że ta polityka jest zbyt profordowska.

No nie przesadzaj, doszukiwanie takich związków jest dziwne, tu liczy się auto a nie do jakiego koncernu należy, w ten sposób myśląc to można by szukać latami odpowiedzniego auta i nic by z tego nie wyszło :?, tu trzeba iść na kompromis, takie cackanie się też jest o dupę rozbić, Ford to inne samochody a Aston Martin to też co innego, według mnie doszukiwanie się takich związków jest bezpotrzebne, bo większość nawet ludzi nie wie że Aston należy do Forda.

I jeszcze jedno ja jak zgłaszałem Ford'a GT40 miałem na myśli tego nowego GT40!

Dominik999
16-02-2005, 18:04
Mimo wszystko nie dawałbym astona z GT40... To powinny być moim zdaniem ikony motoryzacyjne, takie jak... 300SL :mrgreen:
A tak na serio jestem całkowicie za dwoma CSL :)

2 post

miałem na myśli tego nowego GT40

O ile wiem nowy GT40 nazywa się po prostu GT

mówię ci drugi raz już żebyś nie pisał swoich postów jednego po drugim

AML
16-02-2005, 18:07
wiesz że to jest zwrot w jedną markę, BMW, może zmienimy nazwę serwisu na bmwGALERIA.pl, ja nadal nakłaniam do GT40 i DB9, Sport i Luksus, idealne połączenie, 2 podstawowe składniki supersamochodu.

Mniejsza o nazwę nowy Ford to jest GT40, jak kolwiek by go nazwali i tak będzie Fordem GT40, zresztą tu chodzi o auto a nie o nazwę.

Krzysztof Cieślak
16-02-2005, 18:22
O ile wiem nowy GT40 nazywa się po prostu GT
Nowy na początku nazywał się także GT40, tylko od 2005 roku występuje jako GT. Zaktualizowałem też listę na początku tematu.

PS. Dominik na przyszłość używaj opcji "Zmień", a nie pisz kilku postów pod sobą.

AML
16-02-2005, 18:24
Dla mnie to zawsze będzie GT40 ale już dosyć tego :lol:, ważne o jakie auto mi chodzi.

Rudy
16-02-2005, 18:29
Ja nie miałem czasu wcześniej zgłosić, a temat o zgłaszaniu jest teraz zamknięty :x więc zgłaszam teraz: SL 65 AMG :lol:

A i w temacie "Lepszy samochód A, czy B?" też nie zdążyłem się wypowiedzieć, więc teraz mówię:

Troche to naciągane jak dla mnie, wszystko opiera się na narzekaniu, a tak naprawdę ten komu ni podoba się dany temat niech nie zwraca na niego uwagi i tyle :wink:

Osiem
16-02-2005, 18:40
Ja tam jestem za Nissanem 350Z

Krzysztof Cieślak
16-02-2005, 18:47
Ja tam jestem za Nissanem 350Z
Jakieś argumenty, ew. z jakim autem mogłoby się pojawić w nagłówku.

PS. Nie dawajcie ciągnąć się za język.

Wochu
16-02-2005, 18:58
Połączenie Forda GT i Astona DB9 jest według mnie najlepszym rozwiązaniem, tak jak mówił Aston : Luksus z prędkością. Najlepsza kombinacja.
P.S. BMW już było...
P.S.2 Dwa auta te same, tylko z innych lat, to też według mnie nie pasuje.

Wck
16-02-2005, 19:09
Ja osobiście uważam, że w nagłówku powinny znaleźć się auta od razu rozpoznawane, czyli że nawet jeśli ktoś nie ma pojęcia o motoryzacji, to i tak będzie wiedział, że to jest np Porsche. Aston Martin jest znany, ale tylko tym którzy choć trochę interesują się samochodami - ja typuję Porsche 911 964 (jako sportowy samochód) a do tego coś luksusowego, ale na pewno nie Maybach, bo on jest przereklamowany - gdybym miał wybierać, wstawił bym Audi A8 W12...

Pozdrawiam ;)

AML
16-02-2005, 19:13
Według mnie to porshe 911 jest już tak przereklamowane że zbiera mi się na wymioty, sory ale tak myślę.

Kumpelek
16-02-2005, 19:14
A ja proponuje Warszawe 8) Polski, piękny samochód :D Takie moje zdanie :wink:

Wochu
16-02-2005, 19:16
Nieee no, ja myślałem że tu tylko poważne propozycje...

Co do Porsche, to błagam, nie 911 !!!

Wogóle żadne Porsche mi się nie podoba, ale 911 to już przesada, to jest bez sensu. Pozatym, chyba nie trzeba jakiejś od razu rozpoznawalnej marki. Aston Martin (lub Ford GT) Widać auto szybkie, luksusowe, warto zobaczyć itd.

Kumpelek
16-02-2005, 19:19
Ja tam powaznie proponowałem 8)

AML
16-02-2005, 19:21
To chyba nie poważny z ciebie facet :? , nie rób syfu i nie ciskaj takiego badziewia bo ono i tak nie ma szans na nagłówek :x

Kumpelek
16-02-2005, 19:22
Dobra może i jestem nie powazny, ale co mam poradzic jak jestem fanem Warszaw :wink:
Ale powracając do tematu:
Ja jestem za:
Ford Mustang Shelby GT500

Wochu
16-02-2005, 19:26
Argumenty jakieś ???

Kumpelek
16-02-2005, 19:28
bo jest ladny, amerykański, dość drogi :D

Wochu
16-02-2005, 19:30
No, i już lepiej... :D

DarekL
16-02-2005, 19:44
Według mnie w logo autogaleri powinien być wkomponowany Ford T, pierwszy taśmowo produkowany samochód. Ford był przecież pierwszym koncernem motoryzacyjnym świata. W wyborze kierowałbym się głównie historią. Nowoczesne auta nie wchodzą w gre.

Wochu
16-02-2005, 19:48
Tak jak mówiłem kiedyś, czy to jest serwis o old timerach ???

AML
16-02-2005, 19:49
NIE

Wochu
16-02-2005, 19:51
No, właśnie... Więc według mnie ford (nie GT) odpada...

Anonymous
16-02-2005, 19:52
Według mnie w logo autogaleri powinien być wkomponowany Ford T, pierwszy taśmowo produkowany samochód. Ford był przecież pierwszym koncernem motoryzacyjnym świata. W wyborze kierowałbym się głównie historią. Nowoczesne auta nie wchodzą w gre.
jestem ZAAAA, proponuję też syrenkę lub poloneza

Wochu
16-02-2005, 19:53
Niee, 126p. - to przecież symbol, nie ???

gumiss
16-02-2005, 19:58
JA myśle że nadaje siem:
1. Nissan 350z
2.Hummer 2
3.Ford GT
4.Ferrari Enzo

Wochu
16-02-2005, 20:01
Prośby o nie danie się ciągnąć za język nic nie dają

ARGUMENTY !!!!!!!!!!!!!!!

Tracer17
16-02-2005, 20:08
Mimo, że Lamborghini króluje to ja zgłoszam:

Audi Nuvolari Quattro
i
Astona Martina MV8

Obie furki jak marzenia i świetnie prezeztowałyby sie na czole stronki :D

AML
16-02-2005, 20:11
Astona Martina MV8

Takie auto nie istnieje!, albo pomyliłeś się przy pisaniu.

Cossie
16-02-2005, 20:17
Ja proponuje 1 fotkę , tego starszego Vipera RT 10. Moim zdaniem jest to samochód, którego większość z nas miała plakat i zawieszała na ścianie w pokoju. Chyba każdy kto zna się mniej czy więcej na samochodach pozna jego kształt i wie co to za auto. Wydaję mi się iż jest to idealne połączenie auta które reprezentuje sport i ekstrawagancje i mogło by reprezentować stronkę z motoryzacją.

Powtarzam to tylko moja opinia i odpowiedź do tematu - Dodge Viper RT 10. Pozdrawiam :wink:

Anonymous
16-02-2005, 20:22
cudze chwalicie swego nie znacie, ja proponuje cos z polskiej motoryzacji

szed
16-02-2005, 20:24
Aston Martin DB lub Audi A8.

shrek
16-02-2005, 20:27
Volvo XC90. :D

Carlsson
16-02-2005, 20:30
Również proponuje coś z polskiej motoryzacji . Przecież nie Aston Martina bo na kazdej stronie tego forum on już jest. Piękne samochody ale ile można :wink:

Wochu
16-02-2005, 20:37
Volvo XC90. :D
Jestem za, ale za duże, więc raczej się nie nadaje... :cry:

I co z tymi argumentami, he ????

Wck
16-02-2005, 20:41
Co do mojej wcześniejszej wypowiedzi - auto powinno być rozpoznawalne, żeby ktoś kto zupełnie nie zna się na motoryzacji od razu wiedział o co chodzi, np jak wygląda Porsche to każdy chyba wie. A jak zobaczy dajmy na to właśnie Astona to po prostu może pomyśleć, że to jakiś serwis o samochodach rzadkich albo nieznanych. Niech to będzie nawet jedna osoba na 50 odwiedzających, która od aG zacznie swoją przygodę z motoryzacją, ale właśnie chodzi o pozyskiwanie jak najwięcej odwiedzających i czytających artykuły, prawda? A właśnie gdy ten ktoś znajdzie stronę w wyszukiwarce i zobaczy nagłówek, a w nim samochody które rozpoznaje, to jest w domu. Ja uważam, że samochody które podałem pasowały by do tego, ale nie musi koniecznie to być np Porsche skoro uważacie, że jest ono przereklamowane, ale mogą to być takie samochody jak np któreś Lamborghini, Ferrari, albo jak ktoś już wcześniej wspomniał Dodge Viper... A drugi samochód to właśnie luksusowa limuzyna, byle tylko również była rozpoznawalna :)

Pozdrawiam ;)

AML
16-02-2005, 20:56
Aston Martin DB

Wiesz było kilka astonów ale zawsze po DB miały one liczbę, wygląda na to że nie wiesz co napisałeś.

Tomek
16-02-2005, 21:22
Ja jestem za Mazda RX-7 :) to już każdy wie :!:

rubk
16-02-2005, 21:27
do autogaleria.pl zaglądam od niedawna(co widać po moich postach :lol: ) gdy zaglądałem tu pierwszy raz to oczywiście przyciągną mnie nagłówek. Gdybym zobaczył coś w stylu Warszawa to bym uciekł. Nie podoba mi się pomysł by do nagłówka wstawić coś z polskiej motoryzacji, ponieważ nie ma się czym chwalić. Poza tym jakoś nie pamiętam by był tu kiedyś artykuł o czymś polskim(być może dlatego , że jestem tu od niedawna). Na nagłówku musi być coś co przyciągnie każdego dzieciaka czyli?? Oczywiście szybkość :!: Jestem za DB9, ale Ford GT?? wiem, że to super fura ale on tu nie pasuje. Dla kogoś kto widzi go pierwszy raz może się wydawać po prostu stary, a chyba nie chcemy by ludzie stąd uciekali zaraz po otworzeniu strony??

benQ_
16-02-2005, 21:28
Angielskie auta odpadają...
BMW ma sportową tradycję, a co jeśli nie sport prezentują najlepsze auta?! -> czyli BMW ok!
Ford to mecenas świata motoryzacji, więc jeśli chodzi o Forda to też "jestem na tak".

KozaK
16-02-2005, 21:33
Aston Martin DB9

mcmadey
16-02-2005, 21:48
Może by tak zrobić Mitsubishi Lancerem evo VIII i obok fotka evo I?? ładnie by to wyglądało:)

AML
16-02-2005, 21:53
był taki już pomysł i nie wypalił, 2 auta WRC to supermonotematyka

PS. Widzę fana Ojca Chrzestanego, fajnie mieć kogoś takiego ja ty tutaj.

andrej1
16-02-2005, 22:09
A moze ladne Audi S4 Avant z roku 1994?? ;)

ilovebmw
16-02-2005, 23:13
ja poparlbym kandydature M3 CSL 8)

Fifty
17-02-2005, 00:46
Siema. Zglaszam propozycje Astona Martin Vanquish albo Maserati GranSport. Nie wstawijcie tylko BMW.[/list]

kdoniec
17-02-2005, 10:27
Ja jestem za Porsche 911 (997), Ferrari F430 lub Astonem DB9

Przydała by się do tego jakaś sonda 8)

Wochu
17-02-2005, 11:06
Sonda pewnie będzie...

CZY JA BŁAGAM NIEWYRAŹNIE ????
ARGUMENTY !!! piszcie...

reanimator
17-02-2005, 11:11
Ja jestem za Porsche 911 (997), Ferrari F430 lub Astonem DB9

Przydała by się do tego jakaś sonda 8)

nie ma sondy!!! wszystkie są na marsie :wink:

iwan
17-02-2005, 11:34
Moim zdaniem Powinno sie tam znależć

F E R R A R I TE S T A R O S S A albo F 4 0

Pzdr :D

dtatusko
17-02-2005, 11:38
Jak Ford GT uosabia sport to ja proponuje go zestawić z Maybachem 62 z 2002r jako uosobienie luksusu. :D

Andrzej1307
17-02-2005, 11:41
moim zdaniem Mitsubischi Eclipse GT i Subaru Impreza WRX :) tak obok siebie :P

dtatusko
17-02-2005, 11:45
można również umieścić FORD'a T w "każdym kolorze byle by to był czarny"

:D:D:D

dtatusko
17-02-2005, 11:48
Tak jak mówiłem kiedyś, czy to jest serwis o old timerach ???

może nie jest to serwis o old timerach ale Ford T to początki motoryzacji tej na skalę masową

a jak sie upieracie to Ford T + Ford GT

Tomek
17-02-2005, 12:04
Może Opel Vectra GTS ( może być mój :wink: )

GuGi
17-02-2005, 12:07
Albo zrobmy tak dac np. Najstarszy wozek np. Maybacha i najnowsza wersje Maybacha np 67
Ale moga byc tez inne marki!! Zeby pokazac jak rozwinela sie motoryzajca :) Co wy na to :?: :?:

dtatusko
17-02-2005, 12:19
albo taką bryke...

fajna co ??

Wochu
17-02-2005, 12:24
Albo zrobmy tak dac np. Najstarszy wozek np. Maybacha i najnowsza wersje Maybacha np 67
Ale moga byc tez inne marki!! Zeby pokazac jak rozwinela sie motoryzajca :) Co wy na to :?: :?:
To coś w stylu jak z beemkami...
Ale to już było...
I nie wróci więcej (mam nadzieję)...

...jak sie upieracie to Ford T + Ford GT
Taa, fordGALERIA.pl...

Może Opel Vectra GTS ( może być mój :wink: )
Więcej takich pomysłów...Luuudzie, poważni bądźmy...(przynajmniej w tym temacie)

Tomek
17-02-2005, 12:28
albo taką bryke...

fajna co ?? Mi sie nie podoba ten lexus bedzie wygladac stronka jak kosmos auto galeria :wink:
Ja jestem za pomslem z maybach :)

dtatusko
17-02-2005, 12:38
Taa, fordGALERIA.pl...

tu nie chodzi o "fordGALERIA.pl" tylko o pokazanie postępu jaki sie dokonał w motoryzacji

Bm-ki były ale ile międzi nimy było różnicy kilkanaście lat...
... a tu początek i ... motoryzacji

Wochu
17-02-2005, 12:42
Taa, fordGALERIA.pl...

tu nie chodzi o "fordGALERIA.pl" tylko o pokazanie postępu jaki sie dokonał w motoryzacji

Bm-ki były ale ile międzi nimy było różnicy kilkanaście lat...
... a tu początek i ... motoryzacji
Załóżmy, ok.
My wiemy o co chodzi...
Ale ten kto tu wejdzie nie...
Dla mnie pomysł jest beznadziejny...

Dominik999
17-02-2005, 12:43
Ja uważam, że to powinien być jakiś SYMBOL motoryzacji, IKONA. Coś, co każdy rozpoznaje na pierwszy rzut oka, nawet jesli nie jest znawca tematu. Ktoś mało obeznany w temacie nie będzie wiedział co to takiego Aston Martin !! Jak się o to zapytałem kuzynki, to powiedziała, ze taki samolot!!!!!!!! Jakie są najbardziej rozpoznawalne auta?

Wochu
17-02-2005, 12:46
Maluch, wiesz...

Dominik999
17-02-2005, 12:48
Bardzo śmieszne :?

Moim zdaniem to powinien być jakis oldtimer. Coś, co przeszło do historii motoryzacji

Wck
17-02-2005, 12:48
Ja uważam, że to powinien być jakiś SYMBOL motoryzacji, IKONA. Coś, co każdy rozpoznaje na pierwszy rzut oka, nawet jesli nie jest znawca tematu. Ktoś mało obeznany w temacie nie będzie wiedział co to takiego Aston Martin !! Jak się o to zapytałem kuzynki, to powiedziała, ze taki samolot!!!!!!!! Jakie są najbardziej rozpoznawalne auta?

Cały czas właśnie o tym mówię! AG powinna od razu być rozpoznawana z motoryzacją i to nie tylko dla maniaków i znawców, ale także dla tych, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia... Dla mnie fajnie kontrastowały by dwa samochody - jeden współczesny, luksusowy (jak dla mnie to Audi A8 W12), a drugi sportowy, z lat 90, stanowiący jakby trzon nowych samochodów sportowych, np Porsche 964, Lamborghini Diablo albo Dodge Viper...

Zamiast samochodu sportowego też ładnie by pasował też samochód rajdowy WRC...

Pozdrawiam ;)

Dominik999
17-02-2005, 12:51

Cały czas właśnie o tym mówię! AG powinna od razu być rozpoznawana z motoryzacją i to nie tylko dla maniaków i znawców, ale także dla tych, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia... Dla mnie fajnie kontrastowały by dwa samochody - jeden współczesny, luksusowy (jak dla mnie to Audi A8 W12), a drugi sportowy, z lat 90, stanowiący jakby trzon motoryzacji, np Porsche 964, Lamborghini Diablo albo Dodge Viper...

Popieram, z tym że wydaje mi się, że drugie auto powinno być trochę starsze, przynajmniej lata 70`(wtedy to były autka... :wink: )

Wochu
17-02-2005, 12:52
Bardzo śmieszne :?

Moim zdaniem to powinien być jakis oldtimer. Coś, co przeszło do historii motoryzacji
Moje zdanie o oldtimerze kilka postów wcześniej...

Cały czas właśnie o tym mówię! AG powinna od razu być rozpoznawana z motoryzacją i to nie tylko dla maniaków i znawców, ale także dla tych, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia... Dla mnie fajnie kontrastowały by dwa samochody - jeden współczesny, luksusowy (jak dla mnie to Audi A8 W12), a drugi sportowy, z lat 90, stanowiący jakby trzon nowych samochodów sportowych, np Porsche 964, Lamborghini Diablo albo Dodge Viper...

Pozdrawiam ;)
No, to jest ciekawy pomysł, podparty argumentem... Podoba mi się, mogę się zgodzić...

Wck
17-02-2005, 12:52

Cały czas właśnie o tym mówię! AG powinna od razu być rozpoznawana z motoryzacją i to nie tylko dla maniaków i znawców, ale także dla tych, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia... Dla mnie fajnie kontrastowały by dwa samochody - jeden współczesny, luksusowy (jak dla mnie to Audi A8 W12), a drugi sportowy, z lat 90, stanowiący jakby trzon motoryzacji, np Porsche 964, Lamborghini Diablo albo Dodge Viper...

Popieram, z tym że wydaje mi się, że drugie auto powinno być trochę starsze, przynajmniej lata 70`(wtedy to były autka... :wink: )

To tak, ale znów byłby problem z rozpoznaniem takiego auta przez laika ;)

dtatusko
17-02-2005, 12:53
Stary Mini Cooper One - samochód legenda

Dominik999
17-02-2005, 12:55

To tak, ale znów byłby problem z rozpoznaniem takiego auta przez laika ;)

Dlaczego? Chyba nawet laik rozpozna np. Garbusa (wcale nie mówię, żeby dać go do nagłówka), albo Mercedesa 300SL, albo chociaż Mini Cooper

Wochu
17-02-2005, 12:56
Stary Mini Cooper One - samochód legenda
Nieeeeeeee, no dajcie coś wyglądającego jakotako...

Dominik999
17-02-2005, 12:57
dlatego ja proponuje Mercedesa 300Sl :mrgreen:

dtatusko
17-02-2005, 12:58
VW Garbus - popieram w 100 % (samochód dla ludu)

Wochu
17-02-2005, 13:10
VW Garbus - popieram w 100 % (samochód dla ludu)
Zobacz mój poprzedni post...

Guardian
17-02-2005, 13:46
Myśle że można by tam wstawić...
Ferrari 612 Scaglietti
Porsche 911 GT1
To są moje typy... :D

Dominik999
17-02-2005, 13:51
Myśle że można by tam wstawić...
Ferrari 612 Scaglietti
Porsche 911 GT1

Mi się podoba :mrgreen:

Ale znowu mało rozpoznawalne dla laika (no może za wyjątkiem 612, chociaż tez nie wiadomo...)

GuGi
17-02-2005, 14:06
Spoko tylko zamiast ferrari 612 dal bym f430 lub ktores z f-ek np f 50

reanimator
17-02-2005, 14:33
Krzysztof powiedz nam co ty o tym sądzisz,jaki ty masz pomysł :?:

marek
17-02-2005, 14:38
Ja bym dał prototyp Skody Popular lub Skode Octavie RS a z oldtimerów polską Warszawe.

Krzysztof Cieślak
17-02-2005, 15:17
Co niektórzy poraktowali ten temat jako zgłaszanie propozycji swoich ulubionych aut. Dodam tylko, że czas zgłoszeń skończył się z powstaniem tego tematu, po to była ta lista na jego początku.

W odpowiedzi na zarzuty, że auto musi być rozpoznawalne dla laika piszę, że wcale nie musi. Przecież każdy odwiedzający autoGALERIĘ zna się co najmniej trochę na motoryzacji, pomijam przypadkowe odwiedziny, bo im nawet bardzo znane auto w nagłówku nie zrobi różnicy. Poza tym nieznane auto może przez to intrygować.

Nim zaczniemy debatować nad konkretnymi autami, parami aut może lepiej zastanowić się, który schemat pasuje najlepiej do autoGALERII. Przyjrzyjcie się jeszcze raz jakie auta są na niej opisywane: sportowe, luksusowe, rodzinne itp.

Zgadzam się z wypowiedzią Wocha, że dwa takie same auta tylko, że z innych lat nie pasują.

Sportowe i luksusowe
Wck: jeden współczesny, luksusowy (jak dla mnie to Audi A8 W12), a drugi sportowy, z lat 90, stanowiący jakby trzon nowych samochodów sportowych, np Porsche 964, Lamborghini Diablo albo Dodge Viper...

dtatusko: Jak Ford GT uosabia sport to ja proponuje go zestawić z Maybachem 62 z 2002r jako uosobienie luksusu.

Oba sportowe
Wochu: Połączenie Forda GT i Astona DB9 jest według mnie najlepszym rozwiązaniem, tak jak mówił Aston : Luksus z prędkością. Najlepsza kombinacja.

Historyczne popularne i sportowe
DarekL: Według mnie w logo autogaleri powinien być wkomponowany Ford T, pierwszy taśmowo produkowany samochód. Ford był przecież pierwszym koncernem motoryzacyjnym świata. W wyborze kierowałbym się głównie historią. Nowoczesne auta nie wchodzą w gre.

autoGALERIA zajmuje się jeszcze dość wąską dziedziną motoryzacji i takiego ciężaru by nie udźwigła. Lepsze było by już coś o krótszej historii: Ford Escort, czy WV Golf lub Passat.

Dodałbym jeszcze sportowe i klasy średniej.

kdoniec: Porsche 911 (997), Ferrari F430 lub Astonem DB9
Te auta pasują mi jako auto sportowe w nagłówku.

Odpada:
Hammmer H2, Nissan 350Z, Volvo XC90, Ferrari Enzo, Maluch, Polonez, Syrena, Mazda RX-7, Mitsubishi Lancerem evo VIII, Mitsubischi Eclipse GT, Subaru Impreza WRX, Opel Vectra GTS, Mini Cooper, Ferrari Testarossa i F-40, a ogólnie: terenowe, WRC i polskie.

PS. Dziękuje Wochu, za ciągnięcie za język ;-)

Wochu
17-02-2005, 16:03
PS. Dziękuje Wochu, za ciągnięcie za język ;-)
Zawsze do usług, polecam się na przyszłość...

GuGi
17-02-2005, 17:17
Ja stawiam sportowe i klasy sredniej :wink: I wsrod nich musi sie znalezc ferrari f430 :!: :!: Wytupujcie 10 samochodow i zrobimy ankiete pierwsze 2 zostana umieszczone na naglowku to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie :) Jak uwazacie :?: :?:

AML
17-02-2005, 17:28
Ja prowadzę swoje zdanie jakie miałem wcześniej: Ford GT40 i Aston Martin DB9.
Ja wysoce odradzam porshe, ono już było, i jak będzie znowu to ktoś znający aG pomyśli sobie: "O nowa strona.. ale znowu to samo porshe", a to nie jest intrygujące.
Stary kotlet.

Wochu
17-02-2005, 17:43
Ja prowadzę swoje zdanie jakie miałem wcześniej: Ford GT40 i Aston Martin DB9.
Ja wysoce odradzam porshe, ono już było, i jak będzie znowu to ktoś znający aG pomyśli sobie: "O nowa strona.. ale znowu to samo porshe", a to nie jest intrygujące.
Stary kotlet.
Jestem tego samego zdania...

P.S. Dobrze że nie bigos... (podobno im częściej odgrzewany tym lepszy) :D

shrek
17-02-2005, 18:00
Ja popieram oba sportowe.

GuGi
17-02-2005, 18:03
Aba sportowe moga byc ale nie z fordem :!: Dajmy ferrari bardziej popularne :lol:

AML
17-02-2005, 18:04
Wiesz że zmiany już na tym poziomie odpadają, jest uzgodnione i się wybiera finalną wersję.

GuGi
17-02-2005, 18:06
To z Fordem i z Ferrari z Astonem :cry:

Wck
17-02-2005, 19:21
Ja zostaję przy swoim, czyli luksusowe i sportowe - nagłówek musi pokazywać, że jest to strona o charakterze ogólno-motoryzacyjnym, a nie wyspecjalizowana np w samochodach sportowych. Poza tym gdybym ja pierwszy raz wszedł na stronę o motoryzacji i zobaczył w nagłówku Astona i Forda GT, to po prostu długo bym na niej miejsca nie zagrzał, bo przyznam się szczerze (nie bić :D) że nie interesują mnie kompletnie te samochody. Pomyślałbym, że jest to strona tylko o klasykach, którymi te samochody niewątpliwie są. Dlatego auta w nagłówku powinny być z "innego środowiska" tak, aby pokazać, że jest to strona ogólnie o motoryzacji, a nie o jej konkretnej dziedzinie. Między innymi z tym właśnie wiąże się potrzeba pokazania w nim samochodów znanej marki, ponieważ nie wszyscy ci, którzy interesują się motoryzacją znają np markę Aston Martin. To jest oczywiście moje zdanie, ale o to tu chodzi, aby podawać pomysły ;)

AML
17-02-2005, 19:24
DB9 to raczej klasyk nie jest :? :wink:

MKa
17-02-2005, 19:31
Ja prowadzę swoje zdanie jakie miałem wcześniej: Ford GT40 i Aston Martin DB9. (...)

Ja też się z tym zgadzam... tylko Aston'a DB9 zmieniłbym na Vanquish'a... :wink:

Wochu
17-02-2005, 19:33
Mnie to różnicy specjalnie nie robi...
A co na to Aston ????

AML
17-02-2005, 19:43
uważam że DB9 jest odpowiedniejsze, vanquish jest trochę nie dopracowany pod względem skrzyni, a DB9 jest bezbłędne i jak to firma mówi o DB9 "100% Aston Martin"

Anonymous
17-02-2005, 20:02
ja proponuje dać jakiegoś amerykańckiego zwijacza asfaltu np: camaro z lat 60, lub jakis krązownik np. cadilac eldorado

Wochu
17-02-2005, 20:05
A dlaczego ????

Adrik
17-02-2005, 20:10
Moim zdaniem Aston Martin niepasuje. Jednak lepiej przejść do konkretu ,czyli Mercedes Ml lub (i tu was zaskocze) Mercedes s600 coupe ale starego rocznika. Myśle ,iz to są samochody które powinny się ukazać.

Nom i takie było moje zdanie :lol:
Pozdrawiam

MKa
17-02-2005, 20:25
Moim zdaniem Aston Martin niepasuje. (...)

Dlaczego :?: Wg. mnie jest to idealnie pasujące autko :!:

(...)Mercedes Ml (...)

Jest fajny, ale chyba trochę za duży...

Wochu
17-02-2005, 20:28
Ludzie, czy ja dobrze zrozumiałem, czy już nie zgłaszamy nowych propozycji ????

MKa
17-02-2005, 20:31
Tak, dobrze zrozumiałeś :!: :D

Wck
17-02-2005, 20:37
DB9 to raczej klasyk nie jest :? :wink:

No DB9 akurat nie :D Ale mówię ogólnie o Astonie Martinie - jest to jednak marka, która nie jest znana każdemu ;)

MKa
17-02-2005, 20:41
uważam że DB9 jest odpowiedniejsze, vanquish jest trochę nie dopracowany pod względem skrzyni, a DB9 jest bezbłędne i jak to firma mówi o DB9 "100% Aston Martin"

Tak, ale tu chyba bardziej o wygląd chodzi. Niesądzisz :?:
(Nie kwestjonuję tego, że ważny jest całokształt) :!:

Wochu
17-02-2005, 20:48
No, jeżeli dobrze zrozumiałem, to Adrik po co tu pisze o czymś nowym ????

MKa
17-02-2005, 20:50
No, jeżeli dobrze zrozumiałem, to Adrik po co tu pisze o czymś nowym ????

Pewnie nie przeczytał CAŁEGO tematu. Hmm... :?: :wink:

Anonymous
17-02-2005, 21:14
ASTON MARTIN - NIE bo to autko choć dobre to już było wykorzystywane na innych forach

Wochu
17-02-2005, 21:16
To co proponujesz, a jeżeli to co ostatnio (chociaż to już nie propozycje) to dlaczego ?

reanimator
17-02-2005, 21:38
ASTON MARTIN - NIE bo to autko choć dobre to już było wykorzystywane na innych forach

nie damy ferrari albo porsche:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? ,kotlety !!
żenada

GuGi
17-02-2005, 21:43
Co Ty chcesz od Ferrari ja zawsze bylem jej zwolennikiem i bede :evil: A na auto naglowkowe bardzo by sie nadawalo :!: Inne fora nie maja go bo uwazaja go za popularne i robia w ten sposób duzy blad! A my zrobili bysmy wyjatek moze ludzie czekaja az zamiesci sie mily dla oka samochod :x

reanimator
17-02-2005, 22:00
to że ty jesteś czy byłeś to mnie gówno obchodzi,ferrari jest gówniane i coraz więcej szanujacych sie osób,którzy sie znają na motoryzacji potwierdzi to,same kotlety zero polotu.zawsze jeżeli ktoś jest za daną marką to zawsze bedzie chwalił.

Ice
17-02-2005, 22:02
Tak, Ferrari.... to takie banalne, trywialne....

Niech to będzie coś! A nie firma ktora od lat jedzie na opinii...fakt, dobre fury...ale tu trzeba czegos oryginalnego!

reanimator
17-02-2005, 22:03
ciągle jedno i to samo,tak samo jak gówniane porsche :?

Wck
17-02-2005, 22:07

Że jest gówniane to tylko Twoja opinia, bo gówniane nie jest ;)

Dominik999
17-02-2005, 22:52
to że ty jesteś czy byłeś to mnie gówno obchodzi,ferrari jest gówniane i coraz więcej szanujacych sie osób,którzy sie znają na motoryzacji potwierdzi to,same kotlety zero polotu.zawsze jeżeli ktoś jest za daną marką to zawsze bedzie chwalił.

To jest twoje zdanie, moje czy kogoś innego jest akurat inne. Ale nie mów, ze Ferrari są gówniane i koniec, bo tak naprawdę, to niewiele o tym wiesz(jeśli nie gó##o) tak samo zrersztą jak my wszyscy, bo żadnym (z małymi wyjątkami) z tych superaut nie jeździliśmy i nie mamy zbytniego prawa się o nich wypowiadać, możemy najwyżej powiedzieć, czy nam się podobają czy nie. Możemy opierać się najwyżej na testach z gazet i TV, które najczęsciej są doś subiektywne. I nie narzucaj swojego zdania innym.

Znowu to samo. Akurat ja uważam, że Porsche nie może się zbyt zmieniać, bo to są auta z TRADYCJĄ, a wszystkie wyskoki w stylu Cayenne są odbierane jako profanacja

reanimator
17-02-2005, 22:59
jak miałem tyle lat co ty to też to też tak myslałem i jarały mnie wózki typu ferrari....

Dominik999
17-02-2005, 23:01
jak miałem tyle lat co ty to też to też tak mysłaęłm,i jarały mnie wózki typu ferrari....

Nie o to chodzi! Nie mówię, czy mnie ferrari jarają czy nie (tak prawdę mówiąc średnio, niektóre mi się podobają, a 575 zwłaszcza), chodzi mi o to, że nie można czegoś oceniać nawet tego nie znając!
A ty na dodatek narzucasz swoje zdanie innym, bo Ferrari i Porsche są gówniane, a Astony są super i koniec. Jeździłeś nimi wszystkimi?

Carlsson
18-02-2005, 10:29
Według mnie w nagłówku nie powinno być żadne banalne auto typu Ferrari, Porche albo Aston Martin. Powinien to być samochód wyjątkowy, niebanalny który coś wniósł do motoryzacji.

Dominik999
18-02-2005, 10:37
Według mnie w nagłówku nie powinno być żadne banalne auto typu Ferrari, Porche albo Aston Martin. Powinien to być samochód wyjątkowy, niebanalny który coś wniósł do motoryzacji.

Tez tak uważam, ale jaki konkretnie?

Kosumoto
18-02-2005, 10:53
Mitsubishi Lancer Evo VIII MR FQ-400

reanimator
18-02-2005, 10:55
Mitsubishi Lancer Evo VIII MR FQ-400

no ten to wnosi :? zwykły banan

dlaczego nie aston,to nie jest zwykły banan to banan o ciquity.
Astona Martin DB5 by sie ałdnie prezentował

Carlsson
18-02-2005, 11:28
reanimator

Aston dlatego nie, gdyż to forum zostało już dostatecznie zdominowane przez tą markę, jak dojdzie do tego jeszcze nagłówek to powinno się zmienić również nazwę na www.astongaleria.pl .

Ice
18-02-2005, 11:32
Hahaha...Furious300, stary widze, że nadajemy na tych samych falach...poznaj moc kontekstów, podtekstów... :twisted: niahahaha ;)

Zgadzam się, Astona mam powyżej uszu... :]

A co byście powiedzieli na Gallardo? Istnia piękność...

Carlsson
18-02-2005, 11:43

Nie tylko ty :!: :!: :twisted: :twisted:

Gallardo ,czemu nie a może jakieś starsze Lamborghini :?: np. Diablo , Miura lub Countach :?: :D

Dominik999
18-02-2005, 11:57

Nie tylko ty :!: :!: :twisted: :twisted:

Gallardo ,czemu nie a może jakieś starsze Lamborghini :?: np. Diablo , Miura lub Countach :?: :D

Zgadzam się, Astony już mi zbrzydły, naprawdę lubiłem te auta, ale niektórzy mi je obrzydzili :evil:
I wydaje mi się, że Lambo to dobry pomysł :)

Wck
18-02-2005, 13:36
Ja bym proponował Lambo Diablo - dlaczego? - argumenty podawałem wcześniej ;)

reanimator
18-02-2005, 14:25
reanimator

Aston dlatego nie, gdyż to forum zostało już dostatecznie zdominowane przez tą markę, jak dojdzie do tego jeszcze nagłówek to powinno się zmienić również nazwę na www.astongaleria.pl .

chyba wiem co masz na mysłi.masz racje,wycofuje astona.

Anonymous
18-02-2005, 15:01
wiec moze niech to bedzie mclaren F1 lub jakies mało znane autko supersportowe
p.s. mam juz dosyc zarozumialca Astona, nie zgadzam sie aby ten osobnik był moderatorem na tym forum, niech sobie zalozy wlasne forum i prowadzi monologi na temat samochodów swojej ukochanej marki

Guardian
18-02-2005, 15:29
[quote="Krzysztof Cieślak"]Co niektórzy poraktowali ten temat jako zgłaszanie propozycji swoich ulubionych aut. Dodam tylko, że czas zgłoszeń skończył się z powstaniem tego tematu, po to była ta lista na jego początku. [quote]

no co ty powiesz...tylko że ja dopiero niedawno dostałem emila o "plebiscycie" na auto w nagłówku...niby jak miałem zgłosic swoje propozycje jak zablokowaliście temat z propozycjami...?? hę!!

P.S albo Lambo Murcielago...jesce BMW M3...

LHunter
18-02-2005, 15:31
powinno byc cos klasycznego i ładnego jak właśnie 300SL. nawet dostawiłbym do niego pierwszą generacje corvetty, ale tą po liftingu, z podwójnymi reflektorami 8)

Anonymous
18-02-2005, 15:51
powinno byc cos klasycznego i ładnego jak właśnie 300SL. nawet dostawiłbym do niego pierwszą generacje corvetty, ale tą po liftingu, z podwójnymi reflektorami 8)
o dobra propozycja, sl lub e-type, bo to przeciez jedne z najpiękniejszych konstrukcji wszechczasów

maniek team
18-02-2005, 16:54
Najlepiej to gdyby to była znana wizytówka polskiej motoryzacji
czyli fiat 126p...ale decyduje się na Aston Martin Vanquish V12 2002

Anonymous
18-02-2005, 17:00
Najlepiej to gdyby to była znana wizytówka polskiej motoryzacji
czyli fiat 126p...ale decyduje się na Aston Martin Vanquish V12 2002
oba odpadają, i na 99% nie bedą brane pod uwagę 8)

Dominik999
18-02-2005, 18:07
Ja po raz kolejny powtórze, że najlepszy będzie 300SL, do tego jakieś nowoczesne autko i bedzie extra :)

el_
18-02-2005, 18:15
Czegoś nie rozumiem... podobno już zostali wybrani kandydaci, więc po co to wszystko? Tak to możemy rozmawiać do Świąt Bożego Nardzenia i i tak nie dojdziemy do porozumienia bo co osoba to inny samochód.

kenny
18-02-2005, 18:20
Czegoś nie rozumiem... podobno już zostali wybrani kandydaci, więc po co to wszystko? Tak to możemy rozmawiać do Świąt Bożego Nardzenia i i tak nie dojdziemy do porozumienia bo co osoba to inny samochód.

prawda, takie gadanie do niczego nie prowadzi, zupełnie jak w sejmie, każdy swoje

Anonymous
18-02-2005, 19:03
Panowie my juz tu wymienilismy prawie cały katalog samochodów świata :D ja proponuje aby nasz szef-admin sporządził liste kilku według niego interesujących pojazdów i z tej listy wybierzemy zwyciezce - wybieramy na zasadzie głosowania

shrek
18-02-2005, 20:00
Ja całkowicie to popieram.

GuGi
18-02-2005, 20:16
Wytupujcie 10 samochodow i zrobimy ankiete pierwsze 2 zostana umieszczone na naglowku to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie :) Jak uwazacie :?: :?:
Juz to dawno proponowalem ale nikt nie skusil sie odpowiedzec

MKa
18-02-2005, 21:24
Panowie my juz tu wymienilismy prawie cały katalog samochodów świata :D ja proponuje aby nasz szef-admin sporządził liste kilku według niego interesujących pojazdów i z tej listy wybierzemy zwyciezce - wybieramy na zasadzie głosowania

Też tak myślę :!:
Bo inaczej bedziemy wymieniać te samochody aż się skończą :D

Krzysztof Cieślak
19-02-2005, 14:35
Ok. Przygoduje listę, aut ew. zdjęcia i stworze ankietę. Chciałem iść Wam na rękę, ale widzę, że za bardzo nie można.

Przypominam tylko, że nie chodzi o auto na forum, bo co niektórzy tak myślą.

Ten temat za niedługo zostanie zamknięty, jeśli masz uwagi pisz.

20-02-2005, 13:23
Niewiem może Alfa Romeo Brera :D

Raffi
20-02-2005, 14:15
Te dwie CSL są extra. W końcu nowa to mój ulubiony samochód, a stara to jeden z najlepszych klasyków. Dla mnie wybór oczywisty :D

Jarmo_Gzdac
21-02-2005, 06:06
Proponuję Mitsubishi Lancera EVO VIII albo Mitsubishi Eclipse GS-T, w Ostateczności Supra, Celica albo Civic, ale najlepszy jest EVO.

reanimator
21-02-2005, 11:47
Proponuję Mitsubishi Lancera EVO VIII albo Mitsubishi Eclipse GS-T, w Ostateczności Supra, Celica albo Civic, ale najlepszy jest EVO.

za dużo zszybkich i wsciekłych sie naoglądałeś :twisted:

Doktorek
21-02-2005, 11:52
FORD GT 40 :)

Anonymous
21-02-2005, 14:38
mieliscie juz nie podawac kandydatow, wyraznie było powiedziane :evil:

AML
21-02-2005, 14:39
Przecież Ford GT40 był podany na samym początku :?

reanimator
21-02-2005, 15:15
a komu sie to chce czytać od początku.
od poczatku mówiłem ilu użytkowników tyle samochodów chętnych.

MKa
21-02-2005, 15:34
a komu sie to chce czytać od początku. (...)

To po co się wypowiadać jak się tematu od początku nie przeczytało. Kompletny bezsens... :?

reanimator
21-02-2005, 15:55
a komu sie to chce czytać od początku. (...)

To po co się wypowiadać jak się tematu od początku nie przeczytało. Kompletny bezsens... :?

no widzisz to świadczy o bezmyślności i pisanie postów na pałe

Krzysztof Cieślak
22-02-2005, 13:25
Tak jak zapowiadałem, zamykam temat.

Niedługo zostaną przedstawione propozycje nagłówków.