PDA

Zobacz pełną wersję : CO MYŚLICIE O BMW seri 3 E46

Bela
25-11-2007, 22:43
Witam chciał bym poznac wasze opinie o BMW seri 3 E46 Sedan/Limuzyna, jeśli nie ten to jaki inny samochód tego typu polecacie. Pozdrawiam :)

Shyrl
29-11-2007, 22:54
Nie wiele mogę powiedzieć o tych samochodach poza tym że silnik diesla w 320d jest genialny. ciągnie równiutko od dołu i jest naprawdę dynamiczny.
Auto prowadzi się bardzo pewnie i przyjemnie. Pozycja za kierownicą jest super, tak jak ergonomia deski rozdzielczej. Penie zaraz się pojawią komentarze typu "drechowóz" ale nimi się nie przejmuj. Naprawdę świetne auto

Sprinter
30-11-2007, 20:07
Mogę co nie co powiedzieć bo posiadałem e46 316i z 1999r. Moc nie była powalająca bo tylko 105KM, ale wystarczało mi to wtedy, nie potrzebowałem mocniejszego auta. Prowadzenie i trzymanie się auta jest poprostu wyśmienite. Jak wiadomo układ kierowniczy jak w każdych BMW jest dopracowany i czuje się auto. Modele przed liftem niekiedy miały drobne problemy z elektryką. W niektórych modelach zapalały się kontrolki od silnika czy od poduchy... Jednak po wizycie w dobrym serwisie usuwają te usterki. Jeszcze napisz jaki silnik by Cię interesował bo ja polecam 6 cylindrowe benzynki. Aha i jeżeli chciałbyś kupić benzyniaka i wstawić LPG to zdecydowanie odradzam... Nowsze betki nie trawią tego podtlenku:tooth: Jakbym nie potrzebował dużego auta to bym szukał 330i z M-pakietem, oczywiście czarna z ładnymi felgami :lover: Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, pisz:wink:

Bela
02-12-2007, 17:12
Mogę co nie co powiedzieć bo posiadałem e46 316i z 1999r. Moc nie była powalająca bo tylko 105KM, ale wystarczało mi to wtedy, nie potrzebowałem mocniejszego auta. Prowadzenie i trzymanie się auta jest poprostu wyśmienite. Jak wiadomo układ kierowniczy jak w każdych BMW jest dopracowany i czuje się auto. Modele przed liftem niekiedy miały drobne problemy z elektryką. W niektórych modelach zapalały się kontrolki od silnika czy od poduchy... Jednak po wizycie w dobrym serwisie usuwają te usterki. Jeszcze napisz jaki silnik by Cię interesował bo ja polecam 6 cylindrowe benzynki. Aha i jeżeli chciałbyś kupić benzyniaka i wstawić LPG to zdecydowanie odradzam... Nowsze betki nie trawią tego podtlenku:tooth: Jakbym nie potrzebował dużego auta to bym szukał 330i z M-pakietem, oczywiście czarna z ładnymi felgami :lover: Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, pisz:wink:

Witam konkretnie to chodzi mi o 330d z rocznika od 2002, sedan/limuzyna ewentualnie sport/cupe. Pozdrawiam

Basti
02-12-2007, 18:02
3 litrowy dieselek b.fajny silnik.Mało zawodny a ma powera(zwłaszcza w Trójeczce).Generalnie E46 jest fajnym autem.
Pzdr

Sprinter
02-12-2007, 20:24
No no 330d ma niesamowitego kopa... Model po liftingu, czyli usterek nie powinno być, chociaż też zależy na jaki się trafi egzemplarz i jak był traktowany przez poprzedniego właściciela. Jednak ja gorąco polecam Trójeczke z tym motorem:wink: Jeszcze do tego jak byś trafił na model z M-pakietem to wogóle odjazd:mryellow: