PDA

Zobacz pełną wersję : 3-drzwiowa Skoda Fabia

Grakoz
19-02-2005, 23:27
Witam. W temacie tym nie chodzi o moje umiejętności VT tylko o dyskusję na temat jak by wyglądała Fabia 3 drzwiowa. Mój skromny projekt (tylko bez komentarzy, że źle zrobiłem to i tamto; robiłem go 5 min) pokazuje wizję trojga drzwi na przykładzie samochodu mojego kolegi. Taki samochód zapewne nigdy nie powstaanie ale gdyby to Co myślicie ??

Tomasz
20-02-2005, 08:43
No cóż, nigdy nie zrozumiem polityki VW... :?
Dla mnie 3-drzwiowa Fabia byłaby dużo ciekawsza, dużo ładniejsza, i dla młodych ludzi, lubiących zwartą sylwetkę - w sam raz!
Ale wyboru nie dano, bo zarząd sobie wymyślił, że od sportowych modeli będzie Seat, a od rodzinnych - Skoda. Tudora też nie wprowadzono...

Dominik999
20-02-2005, 09:30
Ja uważam, że extra :D VW powinien to już dawno zrobić. Chociażby dlatego, że wersja trzydrzwiowa jest (minimalnie" tańsza. A przy tym wygląda dużo lepiej.

shrek
20-02-2005, 10:40
Trzydrzwiowa Fabia wygląda dużo lepiej niż czterodrzwiowa.

Emenems
20-02-2005, 10:58
Ja uważam, że extra :D VW powinien to już dawno zrobić. Chociażby dlatego, że wersja trzydrzwiowa jest (minimalnie" tańsza. A przy tym wygląda dużo lepiej.

Nie ma tutaj regóły, samochody 3-drzwiowe mogą być droższe od 5-cio (nawet w obrębie modelu).
W polityce Firmy VW nie ma miejsca na podobne modele. Skoda ma być rodzinną masówką. Wiadomo jak skończył prototyp Tudor.

Ice
20-02-2005, 11:14
Ciekawy pomysł. Wg. mnie 3D to dobry pomysł. Młodzież by się rzuciła na niego :twisted:

Grakoz
20-02-2005, 22:44
Moim zdaniem Skoda dużo by zyskała wypuszczając takie model tylk napewno tego nie zrobi a szkoda. Zostają nam tylko takie VT jak to które stworzyłem.