PDA

Zobacz pełną wersję : Skoda Yeti Concept

kuules
25-02-2005, 10:35
Na salonie Genewskim zostanie zaprezentowany najnowszy concept Skody - maly SUV o nazwie Yeti. Stylistycznie widac pokrewienstwo z innym conceptem Skody - Roomster-em. Wiecej szczegolow technicznych auta ujawnionych zostanie na koferencji 1 marca.

FOTKA:

http://img232.exs.cx/img232/2443/skodayeti8vu.th.jpg (http://img232.exs.cx/my.php?loc=img232&image=skodayeti8vu.jpg)

Przyp. red. Na autoGALERII można już o Skodzie Yeti (http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=207) poczytać.

shrek
25-02-2005, 10:43
Bardzo fajna terenówka tylko czy wyjdzie do produkcji seryjnej tego nikt czasami nie wie

reanimator
25-02-2005, 10:50
Bardzo fajna terenówka tylko czy wyjdzie do produkcji seryjnej tego nikt czasami nie wie

ty chyba niewiesz co gadasz :? :wink: przecież to jest tak paskudne że lepiej oby nie weszło do produkcji!!!!!!

gumiss
25-02-2005, 10:52
Buahahahahaha.....
Co to jest??
Fiat panda 4x4??
To auto jest wręcz wulgarne...

GuGi
25-02-2005, 11:53
To jest skoda :shock: lepiej zeby sie nie brali za terenowki :twisted: Wyglada prawie jak wieksza wersja pandy :? A sprzodu kojarzy mi sie z BMW :!: Ale ja spaskudzili :(

Wochu
25-02-2005, 12:00
To ma być SUV ?
Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha !!!!

Ice
25-02-2005, 12:13
To ma być SUV ?

A co :twisted:

G-unit w środku... chromy te sprawy...to sie nazywa gangsta car! :lol: :lol: :lol:

Wochu
25-02-2005, 12:15
VERY FUNNY :evil:

gumiss
25-02-2005, 12:17
nie powiedział bym.....
w takiej roli to widze Phantoma albo Escalade

shrek
25-02-2005, 12:17
To ma być SUV ?

A co :twisted:

G-unit w środku... chromy te sprawy...to sie nazywa gangsta car! :lol: :lol: :lol:
Ice ma rację.

Wochu
25-02-2005, 12:19
Następny... Nie dopowiada Ci ten styl, to się odczep. :evil:

Ice
25-02-2005, 12:35

Stary, do tego stylu absolutnie nic nie mam, bo sam lubie rap!

Tak sie tylko zbijam ;)

Wochu
25-02-2005, 12:38
To w takim razie sorry.

P.S. Jestem cholerykiem od urodzenia. :D

Dominik999
25-02-2005, 14:31
Boze, co to jest wogóle... roomster był bardzo fajny, a to? karukatura samochodu...

25-02-2005, 14:36
Nie podoba mi się ta Skoda,jest jakaś dziwna :x

reanimator
25-02-2005, 14:41

z dniem nadejścia normalnego wieku egzystowania zmienisz muzyke na inną

iq3b
25-02-2005, 15:30
Rzeczywiście przód ma trochę podobny do X3 ale nie mówcie że jest podobny do Pandy. Moim zdaniem to tylko pokaz możliwości stylistów skody, którzy i tak nigdy nie wygraja z księgowymi VW i ten jak i inne koncepty: Tudor, Roomster (choć ten podobno ma być) nie wejdą do produkcji :( a szkoda bo to całkiem udane autka.

Co do Yeti to dla mnie bardzo udany projekt i chętnie zobaczył bym go w reertuarze skody.

Wochu
25-02-2005, 15:51

z dniem nadejścia normalnego wieku egzystowania zmienisz muzyke na inną
Niewątpię, powiem więcej jest to całkiem prawdopodobne, ale narazie trwam w tej. :D

P.S. Ciekawe co na to Funk Doc ?

Krzysztof Cieślak
12-09-2005, 14:52
Kolejna odmiana prototypowej Skody Yeti. Zapraszam do lektury i komentowania: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=339

stanko
13-01-2006, 16:54
Skoda Yeti wejdzie do seryjnej produkcji
http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=706003
c)interia.pl

Golas
14-01-2006, 12:35
A mi sie to auto podoba, wyglada tak jak sie nazywa - milo. Przesada jest nazywanie jej terenowka, nawet SUV nie dokonca mi tu pasuje. Sylistycznie auto robi na mnie dobre wrazenie, ladna linia, nie za "kwadratowa" nie za "okragla". Tylko mam wrazenie ze przez wymiary to w "terenie" bedzie sobie radzic gorzej nawet niz panda 4x4. Badz co badz gdzies widzialem jak Panda podjezdza pod gorki gdzie domorosla terenowka sobie nie dawala rady. W kazdym razie skoda kojarzy mi sie przyjemnie, moze dlatego ze dawno dawno temu mielismy Skode 1000MB a pozniej "Setke".

bar-trek
18-02-2006, 21:19
Moim zdanie Skoda Yeti (jak wejdzie do produkcji) bedzie takim dosc ''egzotycznym i szpanerskim'' autem.a tak ogolnie to jestem zadowolony ze skody bo pokozala tak jak 50-70 lat temu ze umie produkowac pozadne bezawaryjne samochody !

Łukasz (POPEK)
19-02-2006, 09:27
ta terenowka mi sie nie podoba. przypomina mi Fiata Pande a ja tego fiata nie lubie. brzydki samochód. kolory tez sa brzydkie. jakby byl jednokolorowy to lepiej by wyglądał

SPGM1903
19-02-2006, 16:19
przod ma jak Skoda Roomster, czyli fajny. ale to jest taka mini-terenowka (moze bardziej SUVik) o funkcjonalnosci Dobló (tez troche wygladzie)
tyl jednak jest niepasujacy do tego wozu...

yankey
19-02-2006, 19:52
to auto jest brzydkie jak jez
a przeciez kazde dziecko wie ze jez to najbrzydszy zwierz

SPGM1903
20-02-2006, 13:53
wlasnie, dziecko :P
a gdyby nawet jez byl bez kolcow to bylby sympatyczniejszy.

a tak swoja droga to Yeti jest nawet interesujacym stylistycznie samochodem. ale ciekawszy jest Roomster (mimo glupawej nazwy oznaczajacej 'kogut')... ciekawe czy projektanci beda bazwoac na tych pociagnieciach linii :)

b707
23-04-2007, 21:38
Odświeże temat bowiem Yeti trafi do PRODUKCJI.

Takie informacje dostarczył przewodniczący rady nadzorczej Skoda Auto.

Yeti z Vrchlabi?
"Nie ma jeszcze jednoznacznej odpowiedzi, gdyż ostatecznycyh decyzji w tej sprawie koncern nie podjął. Nie wydaje mi się, że model ten będzie produkowany poza zakładami Škoda Auto. Jeżeli w Czechch, to Vrchlabi wciąż ma problem. Tam wciąż jest problem z lakiernią, ale z drugiej strony, gdy mamy osiągnąć cel 800 tys. samochodów rocznie, to bez trzeciej lakierni nie da się tego zrealizować. Oznacza to kolejne inwestycje, na które ten zakład o dużych tradycjach zasłużył."

Z tekstu wynika ze Yeti będzie produkowane... Niewiadomo tyko w którym zakładzie.

(c) Roadlook.pl
http://www.roadlook.pl/technika/skoda-auto-przyszlosc-marki-i-bledy-koreanczykow.html
Jak ktoś włada czeskim to oryginalny tekst;)
http://www.skoda-auto.com/cze/aid/news/homepage/2007_15_kulhanek.htm?c={DE5519B0-7990-41D3-8BAB-1DFE7A446489}

Dla przypomnienia Skoda Yeti
http://www.skoda-auto.com/global/model/concepts/yeti/
pzdr

BTW może temat na należy przenieść do Nowości?,

EDIT: Tak... Wiem że musze poczekać az taśmy ruszą...

Szakal
23-04-2007, 21:43
BTW może temat na należy przenieść do Nowości?

Dopóki nie ma żadnych oficjalnych zdjęć oraz informacji nt. tego auta to niech pozostanie w tym miejscu. Poza tym narazie są tylko plany, ale nie podjęto decyzji na temat wprowadzenia wersji seryjnej tego auta, a to różnica.

b707
23-04-2007, 21:44

Dopóki nie ma żadnych oficjalnych zdjęć oraz informacji nt. tego auta to niech pozostanie w tym miejscu. Poza tym narazie są tylko plany, ale nie podjęto decyzji na temat wprowadzenia wersji seryjnej tego auta, a to różnica.

Oki:)

Dj Brabus
23-04-2007, 21:44
W dziale "Nowości i premiery" znajdują się samochody produkcyjne. Tu na razie nic takiego nie widzę - ani oficjalnego info od Skody, ani przede wszystkim zdjęć i szczegółów dotyczących seryjnego modelu.

Jacobser
27-04-2007, 20:16
Uważam, że to dobra wiadomość, że również i Yeti ukaże się w sprzedaży. Być może będzie kolejną wersją nadwoziową Fabii, może osobnym autem. Najważniejsze, że się pojawi, dzięki czemu Skoda dołączy do grona producentów oferujących crossovery. Mam nadzieję, że niebawem ukażą się jakieś oficjalne informacje o nowym modelu Skody.

b707
02-10-2007, 21:43
Uważam, że to dobra wiadomość, że również i Yeti ukaże się w sprzedaży. Być może będzie kolejną wersją nadwoziową Fabii, może osobnym autem. Najważniejsze, że się pojawi, dzięki czemu Skoda dołączy do grona producentów oferujących crossovery. Mam nadzieję, że niebawem ukażą się jakieś oficjalne informacje o nowym modelu Skody.

Osobnym... na bazie Fabi raczej powstała by konstrukcja typu Scout ale podejrzewam ze nie zobaczymy napędu 4x4 w Fabii...

A właśnie... Wiele osób z którymi rozmawiałem o Yeti mówi "Po co... Jest Roomster Scout" Odpowiedz jest prosta... Roomster w wersji Scout to wciąż auto FWD ale z większym prześwitem...

Yeti ma być poprostu SUVem/Crossoverem
pzdr

EDIT

Skoda Yeti będzie produkowana. Taka wiadomość ukazał się na oficjalnej stronie czeskiego producenta.

Zwiększenie zatrudnienia oraz modernizacja przedsiębiorstwa w Vrchlabí i fabryki Kasiny ma zapewnić pełną dostępność zakładów do rozpoczęcia produkcji przed 2010.

Skoda zaparcie broniła decyzji o produkcji Yeti w Czechach pomimo że Europejskie fabryki VW miały możliwość produkcyjne. Jest to oczywisty znak iż Czeski producent chce umacniać swoją pozycje w kraju jak i w całym koncernie VAG
http://new.skoda-auto.com/COM/about/info/news/News/Pages/YetiwillbeinKvasinyplant.aspx

pzdr

Tomasz Jasiński
26-09-2008, 16:18
Podobne spekulacje wywoływał niedawno Roomster. A dzis jest dobrze sprzedającym się, wszechstronnym samochodem, liczącym się w swojej klasie. Skoda jak dotąd nigdy nie chybiła, jej modele mimo początkowych kontrowersji ( wspomniany Roomster, Superb pierwszej generacji ) odnoszą rynkowe sukcesy. Mam nadzieję, że tak samo będzie w przypadku Skody Yeti, która będzie ciut lepszym i tańszym VW Tiguanem. Chociaż tak między prawdą a niebem Skodzie bardziej przydałby się jakiś minivan niż mini suv.

b707
26-09-2008, 16:20
Minivan też jest w planach:P

Abaddon
26-09-2008, 18:23
Mi ta nazwa kojarzy się z jakąś totalną głupotą, ot, takie upośledzone Jeti :tooth: Poza tym żaden z konceptów Skody mi się nie podobał i podejrzewam że wersja produkcyjna będzie równie szpetna... :neutral:

Tomasz Jasiński
26-09-2008, 23:46
Szkoda, że Skoda Tudor nie weszła do seryjnej produkcji...

JDM-san
26-09-2008, 23:54
pytanie za pińcet punktów kto by to kupował? Coupe ze znaczkiem Skody? Ja osobiście do znaczka nic nie mam ale są ludzie, którzy kupują coupe bo to np BMW 3er coupe czy Merc CLK :F

gt4
27-09-2008, 00:05
ja bym kupił Skode Coupe ...pod warunkiem, że będzie RWD :=

Tomasz Jasiński
27-09-2008, 12:27
http://moto.money.pl/gallery/skoda_tudor/001.jpg
Tak wygladał Tudor w 2002 roku. Szkoda, że nie trafił do seryjnej produkcji. Gdyby tak zmienić przednie i tylne lampy na nieco bardziej agresywne, żeby nie przypominały starej Octavii i Superba orzymalibyśmy całkiem sympatyczne i ciekawe sportowe auto. Niestety szanse na to sa małe, wszystko przez niezrozumiałe przeze mnie stereotypy na temat Skody.

Emenems
27-09-2008, 12:37
Nie stereotypy zaważyły na Tudorze, tylko pozycjonowanie Skody w koncernie VW. Było zresztą już o tym wielokrotnie mówione.

Tomasz Jasiński
27-09-2008, 12:38
Aha, czyli stosunkowo tanie, praktyczne, pojemne auta dla zwyłych ludzi...

Emenems
27-09-2008, 12:40
Nic dodać, nic ująć.
EOT