PDA

Zobacz pełną wersję : Buick Velite

gumiss
25-02-2005, 11:04
Oto najnowsze cudo firmy Buick.
Czy rzeczywiście cudo stwierdźcie sami.

Jego podstawę konstrukcyjną stanowi samonośne nadwozie stalowe mające jedynie niektóre elementy wykonane z aluminium. Osie rozstawiono 261,5 cm od siebie, pozostawiając relatywnie małe zwisy nadwozia. Jego długość całkowita wynosi 472 cm, szerokość 192 cm, zaś wysokość w przypadku 4-miejscowego kabrioletu 132 cm. Zgodnie z najnowszą tendencją w klasie amerykańskich średniaków, konstruktorzy - jak za dawnych, dobrych lat - zdecydowali się na klasyczny układ napędowy. Z przodu znalazł się 3,6-litrowy eksperymentalny silnik V6 turbo z intercoolerem i systemem VVT, osiągający moc 400 KM. Jednostka uruchamiana bez tradycyjnego kluczyka, połączona została z 6-biegową, automatyczną przekładnią Hydra-Matic umożliwiającą manualne przełączanie biegów. Przenosi ona moc na tylne koła o rozmiarze 265/40-21. Przednie koła są o cal mniejsze - 265/40-20.

Przyp. red. Jako uzupełnienie news na aG: Buick ludojad (http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=85).

Fancars
25-02-2005, 11:18
podoba mi sie...Jest klasyczny a zarazem widac ze nowoczesny...400KM z 3.6l u amerykanow??Jestem pod wrazeniem...Jedyne co mi sie nie podoba to tyl...JAkis taki dziwny...

shrek
25-02-2005, 12:20
Lubię buicki ale ten mnie sięakurat nie podoba. Jego przód jest ochydny.

gumiss
25-02-2005, 12:22
Jego przód jest ochydny.
NIE ZGADZAM SIĘ :!:

AML
25-02-2005, 12:30
NIE ZGADZAM SIĘ :!:

No to może opiszesz dlaczego się nie zgadzasz, bo pisanie postów "nie zgadzam się" nie ma absolutnego sensu, to jest dyskusja a nie spamowisko.

gumiss
25-02-2005, 14:50
Jeżeli nie umiem wytłumaczyć swojego zdania to nie umiem, a nie tylko ja stosuje krótkie wypowiedzi.NA siłe nic nie będę wymyślać. :oops:

AML
25-02-2005, 15:57
To już lepiej nic nie pisać, forum polega na tym że wyrażamy swoje zdanie i popieramy je pewnymi argumentami, jak by to wyglądało jak każdy by pisał posty długości: "Fajna fura", "Mi też się podoba", "Spoko wóz", każdy by napisał 2 słowa i żadnej dyskusji nie ma.

Fancars
26-02-2005, 10:11
To już lepiej nic nie pisać, forum polega na tym że wyrażamy swoje zdanie i popieramy je pewnymi argumentami, jak by to wyglądało jak każdy by pisał posty długości: "Fajna fura", "Mi też się podoba", "Spoko wóz", każdy by napisał 2 słowa i żadnej dyskusji nie ma.

Aston chwala Ci Allahu ty moj za takie stwierdzenia!!!Czyzby uzytkownik Bartas dostal bana??Bo cosik sie udzielac przestal!!Chyba zaloze Niezalezne Stowarzyszenie Walki ze Spamem...Bez kitu...

Wochu
26-02-2005, 10:21
Zaczęło się od tego słowa co zabrzmiało jak cytat z Biblii, a teraz to...
Fancars, nawracasz się ? :wink:

Fancars
27-02-2005, 18:41
nie, na razie pozostaje katolikiem...Ale wlasciwie co to za roznica??i tak chwalimy tego samego Boga tylko pod innym nickiem...