PDA

Zobacz pełną wersję : Newsletter autoGALERIA.pl

Maybach 57S
07-02-2008, 21:46
Jak zapewne zauważyliście na AG pojawił się newsletter. W tym temacie chcemy poznać wasze opinie na jego temat. Czy wam się podoba, a może nie? Jesteście oczarowani jego formą, a może chcecie coś zmienić? Czekamy na wasze, uwagi, opinie, komentarze, rady i pochwały :)

Newsletter autoGALERIA.pl (http://www.autogaleria.pl/newsletter/) - zapisy oraz numery archiwalne.

rallydaniel
07-02-2008, 22:12
Fajny pomysł jak prawdziwy portal motoryzacyjny denerwuje mnie tylko ten zwrot do mnie Danielu jakoś tak źle brzmi (większość osób nie odmienia i mówi Daniel ;)

v8krzychu
07-02-2008, 23:48
Według mnie jest to świetny pomysł...ale funkcja przydatna dla osób które spędzają na forum mało czasu i nie są na bierząco z całym tym światkiem...natomiast jest to świetna rzecz dla osób które nie mają czasu odwiedzać forum nawet kilka razy dziennie by być na bierząco z informacjami... ja ostatnio rzadko tu bywam z powodu braku czasu dlatego taki @ jest dla mnie przydatny... tylko czemu jest to wysyłane raz na tydzień...może należy to zmienić na dzienny wieczorny bądź ranny news..? mniej wiadomości na raz byłoby, łatwiejszy do ogarnięcia.. prosze wziąść to pod uwage... ciekawe co o tym myśli reszta forumowiczów..?

byku123
08-02-2008, 17:02
Proszę tylko nie MARKU bo mnie to wkur....hm hm...Może być Marek ale nie MARKu BLAGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poza tą wpadką jest ok...Oby tak dalej!!!!

Krzysztof Cieślak
09-02-2008, 09:07
To normalna odmiana imienia w wołaczu i jest ona poprawna. Trzeba się do niej po prostu przyzwyczaić, bo na co dzień też powinno się używać takich zwrotów.

Basti
09-02-2008, 10:02
Moim zdaniem Newsletter jest dobrym pomysłem(z którego sam skorzystałem i jestem zadowolony).Częstotliwość ukazywania-raz na tydzień-jest wg mnie najlepszą opcją.
Pozdrawiam

AGENT
09-02-2008, 11:47
A co to jest ten njuslejter? :]

Jacobser
14-02-2008, 21:55
W natłoku informacji w waszym portalu to jedyna opcja pozwalająca to wszystko ogarnąć. Dzięki newslerowi nie można przegapić niczego, żadnej ważnej informacji. Ciekawym pomysłem jest też wybór tematów z forum. Dzięki temu wszystkie najważniejsze informacje mamy w jednym miejscu. Gratuluję pomysłu i liczę na dalsze rozwijanie się Autogalerii.

Krzysztof Cieślak
12-05-2008, 16:19
Zapraszam do głosowania w ankiecie oraz pisania swoich opinii nt. newslettera po 15-tym już numerze.

Seth
12-05-2008, 16:35
poniedziałek IMO lepszy. TAk bardziej "na dobry początek tygodnia". W sobotę to jest taki, ani podsumowujący, ani zapowiadający...

kok
12-05-2008, 20:38
głos poszedł na sobote. dobrze dostać zestawienie świeżych wiadomości w sobote kiedy człowiek ma chwile wolną i może na spokojnie zająć sie lekturą.

Potek
12-05-2008, 20:52
Głos na poniedziałek, weekend przewaznie jestem odlączony a w poniedziałek nadganiam i z informacjami, poza tym na początek tygodnia bardizej pasuje jak to ujął seth

Abaddon
12-05-2008, 21:10
Głos na Sobotę, gdyż to właśnie w weekend człowiek ma zwykle najwięcej czasu bo się zająć lekturą ;)

AML
13-05-2008, 00:13
głos poszedł na sobote. dobrze dostać zestawienie świeżych wiadomości w sobote kiedy człowiek ma chwile wolną i może na spokojnie zająć sie lekturą.
Dokładnie, o wiele milej jest otrzymywać letter w sobotę kiedy człowiek ma luz.