PDA

Zobacz pełną wersję : Po co się rejestrować na forum jeśli się nic nie pisze?

MKa
06-03-2005, 00:45
Poruszyłem ten temat bo mnie to bardzo dziwi :!:

Wszedłem tak:
=> Użytkownicy => Metoda sortowania: Wszystkich Postów => Porządek: Rosnąco i dałem "Sortuj"...
Co ujżałem... - przez 5 i pół strony jest lista użytkowników, którzy zarejestrowali się na forum i nigdy nie napisali żadnego posta...
Bardzo mnie to zastanawia...
Po co się rejestrować jeśli się nic nie pisze :?: :?: :?:

A Wy co o tym myślicie... :?:

Wochu
06-03-2005, 07:02
To samo.... :D
Nie wiem dlaczego, ale tak jest na baardzo wielu forach, nie jesteśmy wyjątkiem... Szczerze mówiąc nie mam pojęcia po co....Takie postępowanie jest bez sensu....

shrek
06-03-2005, 11:20
Mnie to też zastanawia. Niektórzy proszą jedyni o tapety wozów.

Davis
06-03-2005, 11:34
Tez mnie to dziwi i zasanawia... Rozumiem kiedy ktos napisze przynajmniej 10 postów bo moze byc tak ze po prostu forum mu sie nie spodoba i je oleje, ale kiedy ktos sie rejestruje i ani 1 posta nie napisze no to nie wiem po co sie w ogule rejestrowal...

el_
06-03-2005, 11:40
Może się założył, kto na większej ilości się zarejestruje ;)

Doktorek
06-03-2005, 11:40
Na forum tuning.opole.pl będzie to załatwione przawdopodobnie tak...
(czwarty post od góry)

http://tuningopole.prx.pl/forum/viewtopic.php?t=9&postdays=0&postorder=asc&start=20

Davis
06-03-2005, 11:50
Na forum tuning.opole.pl będzie to załatwione przawdopodobnie tak...
(czwarty post od góry)

http://tuningopole.prx.pl/forum/viewtopic.php?t=9&postdays=0&postorder=asc&start=20

Dobry pomysl. Moze u nas tez tak zrobic :?: :roll:

AML
06-03-2005, 11:54
Szczerze mówiąc to mam mieszane uczucia na ten temat, ale popieram że urzytkownicy którzy nie napisali ani jednego posta po rejestracji w ciągu dwóch miesięcy mogli by być usuwani, bo nawet jeśli komuś zależy na forum a obudzi się po tych 2 miechach to zrobi sobie nowe konto z tą samą nazwą bo nie będzie ona zajęta oczywiście.

shrek
06-03-2005, 12:16
Najlepiej chyba tak zrobić. Tam są chyba już dwie stony z urzytkownikami którzy nie mają ani jednego postu.

MKa
06-03-2005, 12:53
Najlepiej chyba tak zrobić. Tam są chyba już dwie stony z urzytkownikami którzy nie mają ani jednego postu.
Ją też jestem ZA...

Wck
06-03-2005, 13:15
Ehh no ja też byłbym za, tylko trzeba by było odblokować w niektórych tematach możliwość przeglądania załączników, bo nie zawsze można to zrobić, więc często pewnie jest tak, że jeśli ktoś chce zobaczyć jakieś dodane przez kogoś z nas zdjęcie, to musi się zarejestrować, no i tu jest problem...

MKa
06-03-2005, 13:29
Ehh no ja też byłbym za, tylko trzeba by było odblokować w niektórych tematach możliwość przeglądania załączników, bo nie zawsze można to zrobić, więc często pewnie jest tak, że jeśli ktoś chce zobaczyć jakieś dodane przez kogoś z nas zdjęcie, to musi się zarejestrować, no i tu jest problem...
:shock: Tego nie wiedzałem. A po co się to blokuje :?:

Wck
06-03-2005, 13:41
Po co się to robi to nie mam najmniejszego pojęcia, ale bez logowania nie można przeglądać załączników w dziale "prototypy i wizje" oraz "wirtualny tuning" :?

kocie_ruchy
06-03-2005, 14:14
wydaje mi sie, ze rejestruja sie po to, zeby zobaczyc załączniki zamieszczane na forum. w innym razie chyba nie moga prawda?

Doktorek
06-03-2005, 14:30
http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=857&postdays=0&postorder=asc&start=0

A Co o tym myślisz ?? Takich co mają do 5 postów to jest w tym temacie baaardzo dużo, prawie co 3 post ! I CO Z NIMI :?: :idea:

MKa
06-03-2005, 15:30
http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=857&postdays=0&postorder=asc&start=0

A Co o tym myślisz ?? Takich co mają do 3 postów to jest w tym temacie baaardzo dużo, prawie co 3 post ! I CO Z NIMI :?: :idea:
Ja bym ich narazie zostawił. Przynajmniej mają po te 2, 3 posty. Może jak będą potrzebowali jeszcze informacji, tapet itp. to napiszą...
A z resztą - sam nie wiem... :?

shrek
06-03-2005, 16:03
Ja bym wywalił wszystkich co mają mniej niż dziesięć postów i dalej nic nie piszą. Sprawdzcie sobie w użytkownikach kiedy ci co mają po dwa, pięć, dziesięć się zarejestrowali? Na poczatku coś pisali ale później cyba im się znudziło.

Doktorek
06-03-2005, 16:08
Ja bym wywalił wszystkich co mają mniej niż dziesięć postów i dalej nic nie piszą. Sprawdzcie sobie w użytkownikach kiedy ci co mają po dwa, pięć, dziesięć się zarejestrowali? Na poczatku coś pisali ale później cyba im się znudziło.

Wtedy z 831 użytkowników zostałoby 134, dlatego, że tylko tyle ma powyżej 10 postów (z 17 stron zrobiłoby się 2,5) :D

shrek
06-03-2005, 16:12

Wtedy z 831 użytkowników zostałoby 134, dlatego, że tylko tyle ma powyżej 10 postów (z 17 stron zrobiłoby się 2,5) :D
Wtedy by się to lepiej oglądało.

Doktorek
06-03-2005, 16:14
No pewnie ! :D

AML
06-03-2005, 16:24
Nie no bez przesady, trzeba się skoncentrować na userach bez postów i odblokowaniu załączników dla gości.

Krzysztof Cieślak
07-03-2005, 14:28
Nie no bez przesady, trzeba się skoncentrować na userach bez postów i odblokowaniu załączników dla gości.

Ok, teraz wyszyscy mogą oglądać załączniki. Nie wiem czy to jest jedyny powód rejestrowania się, może jest dużo czytających, a zarrejestrowanie daje możliwość czytania tylko nowych postów.

shrek
07-03-2005, 15:28

Ok, teraz wyszyscy mogą oglądać załączniki. Nie wiem czy to jest jedyny powód rejestrowania się, może jest dużo czytających, a zarrejestrowanie daje możliwość czytania tylko nowych postów.
No właśnie ciekawe :?: :?: Albo może się rejestrują po to aby mieć jaknajwięcej rejestracji w każdym forum.

Fancars
08-03-2005, 15:59
nie mam nic przeciwko takim ludziom ktorzy tylko patrza,chociaz przyznaje ze po ich usunieciu by sie glancko przegladalo liste uzytkownikow.Natomiast mam duzo przeciwko ludziom ktorych srednia wyrazow na posta przypada ponizej 10...Co to ma byc??Dlaczego w ogole tacy ludzie sie odzywaja??Po co??Zeby napisac wyraz "fajny" albo zdanie "mi sie podoba"...Bez sensu nic nie wnosza swoimi wypowiedziami...Tylko niepotrzebnie zasmiecaja temat swoimi bezsensownymi wypowiedziami i utrudniaja czytanie konstruktywnych opinii ludzi ktorzy maja cos do powiedzenia...Apeluje o walke z takimi osobnikami...Nie mozna pozwalac na nabijanie sobie postow po prostu takie bezczelne...Pomijam juz postaci uzytkownikow kilku ktorzy niedawno sie zarejestrowali i maja 37 postow ze srednia wyrazu na post rowna niecale 7...(oczywiscie nikt nie wie o kim mowie :D)Jeszcze raz pisze do uzytkownikow tego forum zebysmy z takimi lomami walczyli!!!!

shrek
10-03-2005, 20:04
Tak czy inaczej trzeba cos z tym zrobić!

AML
11-03-2005, 10:22
Jeśli chodzi o mnie to jest to śliska sprawa. bo bardzo łatwo przeliczyć się w kalkulacji i zwracać komuś uwagę przez pomyłkę, bo zawsze ktoś może powiedzieć że nie chce mu się pisać wypracowania na pewien temat, trzeba by ustalić ścisłą klasyfikację co praktycznie jest niemożliwe do ustalenia.

Fancars
11-03-2005, 15:43
Jeśli chodzi o mnie to jest to śliska sprawa. bo bardzo łatwo przeliczyć się w kalkulacji i zwracać komuś uwagę przez pomyłkę, bo zawsze ktoś może powiedzieć że nie chce mu się pisać wypracowania na pewien temat, trzeba by ustalić ścisłą klasyfikację co praktycznie jest niemożliwe do ustalenia.

uwazam ze nikt nie wymaga tu wypracowania...Jedynie krotkie i sensowne uzasadnienie swojej wypowiedzi.Czy to takie trudne napisac dlaczego mi sie samochod podoba??Jesli ktos nie umie uzasadnic swojego zdania to krzyzyk na droge....

AML
11-03-2005, 16:21
uwazam ze nikt nie wymaga tu wypracowania...Jedynie krotkie i sensowne uzasadnienie swojej wypowiedzi.Czy to takie trudne napisac dlaczego mi sie samochod podoba??Jesli ktos nie umie uzasadnic swojego zdania to krzyzyk na droge....
ano prawdę powiadasz

shrek
11-03-2005, 19:53

Zgadzam sie całkowicie z tym.

MKa
11-03-2005, 23:35
No jest to pewnego rodzaju wyjście, może nawet bardzo dobre. Jestem ZA :!:

el_
14-04-2005, 10:11
Teraz to dopiero zauważyłem... dlaczego ktoś skasował konta użytkowników Spark^ i sly_85 ?

Krzysztof Cieślak
14-04-2005, 13:56
Teraz to dopiero zauważyłem... dlaczego ktoś skasował konta użytkowników Spark^ i sly_85 ?
Widocznie nie używali tych kont przez ostatnie 280 dni, bo po tym czasie od ostatniego logowania konto jest usuwane.

el_
14-04-2005, 14:03
Acha, ok.