PDA

Zobacz pełną wersję : Cadillac Escalade

07-03-2005, 08:11
Przeciwny temacik do Navigatora.Co o nim myślicie?? :?:

-=Andrew=-
07-03-2005, 10:00
Witam wszystkich na tym forum, od jakiegos czasu przeglądam to forum i wreszcie zdecydowalem sie zarejestrowac :),

Escalade jest bardzo... poteżny, ale wydaje mi sie ze lepiej wyglada po delikatnym tuningu - jakies ogromne chromowane felgi, kilka malych i zaznaczam delikatnych spojlerow. Jak dla mnie to jednak lepszy niz Navigator.

Pozdrawiam

07-03-2005, 10:04
No cześć,myślę że będzie Ci się dobrze z nami współpracować :wink: A co do tematu to z tymi "ogromnymi" felgami to chyba trochę przesadziłeś...ale dzięki za wypowiedź :wink:

-=Andrew=-
07-03-2005, 10:12
Hehe ja tez mam nadzieje ze bedzie tu miło i przyjemnie :P , ogromne felgi hmm nie chodzi mi o jakies 80 calowe giganty :) ale takie ktore dodadzą charakteru temu gigantowi. Jak wygrzebie na dysku jakas fotke to wstawie ją tutaj.

07-03-2005, 10:17
No i tu masz rację :wink: Przydało by mu się trochę więcej charakteru może właśnie przez tuning.A co do tych fotek to jak będziesz miał jakąś fajną to wstaw ją tutaj :wink: Pozdrawiam

-=Andrew=-
07-03-2005, 10:23
Mam znalazlem 2 fotki :) Prosze zwrocic uwage na felgi, jedne to 23' a drugie to 26', i zdecydowanie lepiej wygladaja te 23' na escalde, chociaz

-=Andrew=-
07-03-2005, 10:25
No tak widac ze jestem poczatkujacy bo 2 fotki mi w 2 postach pojdą...eeeh :) Sorrki za to , poprawie sie nastepnym razem

07-03-2005, 10:29
No ja myślę że się poprawisz.I pamiętaj jeszcze że możesz poprostu edytować posty.A co do Escalade to mi się jakoś bardziej podobają te 26' :wink: No ale każdy ma swój gust :arrow:

-=Andrew=-
07-03-2005, 10:31
Ok bede pamietał :), hehe moze dlatego wolisz te 26' ponieważ ten caddi jest lepiej 'zrobiony' ?

07-03-2005, 10:34
Nie o to chodzi...chodzi mi poprostu o wzór tych 23', jakoś bardziej podoba mi się wzór tych 26' :wink: :arrow:

Anonymous
07-03-2005, 10:43
Witam wszystkich na tym forum, od jakiegos czasu przeglądam to forum i wreszcie zdecydowalem sie zarejestrowac :),

Escalade jest bardzo... poteżny, ale wydaje mi sie ze lepiej wyglada po delikatnym tuningu - jakies ogromne chromowane felgi, kilka malych i zaznaczam delikatnych spojlerow. Jak dla mnie to jednak lepszy niz Navigator.

Pozdrawiam
a widziałeś kiedyś escalade na żywo ??? to auto wcale nie jest potężne jak ci sie wydaje a może jesteś krasnalem i masz 1,50 w kapeluszu :lol:

07-03-2005, 10:46
Może nie widział jeszcze Hummera np.H2 :wink:

-=Andrew=-
07-03-2005, 10:52
hehe :) ja krasnal? nieeee mam z 180 :), oczywiscie ze widzialem jak bylem w USA ostatnio, no jak nie potezne, porownaj sobie wielkosc normalnego przecietnego samochodu , jakiegos kompaktu np. focus astra megane czy golf, albo nawet z jakims wiekszym sedanem przeciez to auto jest duze, nawet bym powiedzial ogromne, i nie chodzi mi o ilosc miejsca w srodku , tylko o gabaryty, w stanach wszystko jest wieksze i potęzniejsze, oni maja jakies kompleksy wszystko musza miec wieksze niz w europie, niestety bardzo czesto wieksze nie znaczy lepsze :)

Anonymous
07-03-2005, 10:59
hehe :) ja krasnal? nieeee mam z 180 :), oczywiscie ze widzialem jak bylem w USA ostatnio, no jak nie potezne, porownaj sobie wielkosc normalnego przecietnego samochodu , jakiegos kompaktu np. focus astra megane czy golf, albo nawet z jakims wiekszym sedanem przeciez to auto jest duze, nawet bym powiedzial ogromne, i nie chodzi mi o ilosc miejsca w srodku , tylko o gabaryty, w stanach wszystko jest wieksze i potęzniejsze, oni maja jakies kompleksy wszystko musza miec wieksze niz w europie, niestety bardzo czesto wieksze nie znaczy lepsze :) no teraz to mnie rozbawiłeś do łez :lol: porównujesz escalade do focusa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja mówie ze jako SUV to escalade wcale nie jest taki duży, widziałem H2 i nawet ten jest dla mnie mały

-=Andrew=-
07-03-2005, 11:10
Hehe nie płacz :) badz mężczyzną ;) No ja mieszkam w europie, nawet w Polsce i raczej nie jestem przyzwyczajony do 'małych' wedlug Ciebie amerykanskich SUV'ow a widzialem ich sporo gdyz 2 miesiace w 2003 roku spedzilem w Baltimore i Waszyngtonie, moja ocena jest subiektywna, uwazam że escalde, czy hummery to samochody sa conajmniej duze chyba mam prawo do takiego zdania? :), Jezeli h2 jest dla Ciebie maly to ciekawe co jest według Ciebie duże? Moze jakis autobus? albo moze Airbus A380 tez jest mały? :D

Peace! :)

Anonymous
07-03-2005, 11:13
Hehe nie płacz :) badz mężczyzną ;) No ja mieszkam w europie, nawet w Polsce i raczej nie jestem przyzwyczajony do 'małych' wedlug Ciebie amerykanskich SUV'ow a widzialem ich sporo gdyz 2 miesiace w 2003 roku spedzilem w Baltimore i Waszyngtonie, moja ocena jest subiektywna, uwazam że escalde, czy hummery to samochody sa conajmniej duze chyba mam prawo do takiego zdania? :), Jezeli h2 jest dla Ciebie maly to ciekawe co jest według Ciebie duże? Moze jakis autobus? albo moze Airbus A380 tez jest mały? :D

Peace! :)bo pitolisz farmazony, przeciez escalade mozna przyrównac do land cruisera 100, juz nie gadaj że taki nieprzyzwyczajony jesteś, no a moze mieszkasz w jakieś dziurze i jedyne co widziałeś to focus

-=Andrew=-
07-03-2005, 11:20
No masz racje ze nie da sie porownac focusa do escalde, wielkosc jest wzgledna dla amerykanow pewnie hummer czy navigator sa normalnymi autami rodzinnymi ktore nie wyrozniaja sie wielkoscia ale patrzac z europejskiego punktu widzenia to one sa raczej duze. Nadal nie wiem co wedlug Ciebie jest duze? :) No wiem tez uważam ze Gdańsk to dziura, ale sa gorsze miasta i tym sie pocieszam :) Wyczuwam wrogość w twoich wypowiedziach :) nie lubisz nowych czy jak? :D A jezeli mieszkach w Polsce to powiedz w jakim miescie widujesz tyle malutkich hummerow i escalade :)

Anonymous
07-03-2005, 11:28
No masz racje ze nie da sie porownac focusa do escalde, wielkosc jest wzgledna dla amerykanow pewnie hummer czy navigator sa normalnymi autami rodzinnymi ktore nie wyrozniaja sie wielkoscia ale patrzac z europejskiego punktu widzenia to one sa raczej duze. Nadal nie wiem co wedlug Ciebie jest duze? :) No wiem tez uważam ze Gdańsk to dziura, ale sa gorsze miasta i tym sie pocieszam :) Wyczuwam wrogość w twoich wypowiedziach :) nie lubisz nowych czy jak? :D A jezeli mieszkach w Polsce to powiedz w jakim miescie widujesz tyle malutkich hummerow i escalade :) Ja nie lubie nowych ?? Wcale nie jestem wrogo nastawiony do ciebie, tylko mówienie ze escalade to jakiś olbrzym to przesada, a porównywanie go z europejskimi kompaktami jest nieporozumieniem. Jeśli szukasz duzego suv-a to ford excursion nim jest, mam nadzieje ze widziałeś. Pozdro. :twisted:

07-03-2005, 13:02
A to jednak na wypadek jakbyś nie widział tego Forda :wink:

shrek
07-03-2005, 13:23
Cadilak urodą nie grzeszy ale jest gorszy od Lincolna.

-=Andrew=-
07-03-2005, 13:34
No ladnie 8) , fajny ten fordzik nie powiem duzy ;) Niestety nie widzialem go nidgy , ale mam nadzieje ze jeszcze go kiedys spotkam, pozdrawiam peace :arrow:

-=Sadek=-
07-03-2005, 14:41
powtórze sie. tak jak w przypadku lincoln'a navigator'a wg mnie to samochód dla amerykanów paskudztwo :x

Wochu
07-03-2005, 14:54
Tak jak mówiłem
Escalade z 26 (tylko nie takimi badziewnymi jak na tamtym zdjęciu) i dzwiami otwieranymi do góry :twisted: Takie auto naprawdę chciałbym mieć (wiem, że do nas się nie nadaje, ale kicha z tym :D )

kok
07-03-2005, 17:22
Funk Doc chyba miał na mysli jako duże SUV'y np Chvrolet Suburban albo Ford Excursion. :wink:
A od siebie to dodam że Cadilac wygląda owiele lepiej niż Lincoln ale i tak nic nie dorówna Hummer'owi H2 na porządnych 26 lub 28 calowych felach :!: Poprostu cudo :lol:

Wochu
07-03-2005, 17:24
Ale nie w Stanach :lol:

Sowison
08-03-2005, 19:17
Dla mnie Escalade to pudło na kółkach.... :? Cholernie nie podoba mi się zwłaszcza z tymi 26 i w serii - jest okropny!!!!! Możecie mnie zgnoić ale takie jest moje zdanie.... :twisted: Navigator jest, że tak powiem, szlachetniejszy (przynajmniej z wyglądu) bo nie wygląda tak szpanersko 8)

qoompel
09-03-2005, 08:22
Może i cadillac wyglada szpanersko,ale robi lepsze wrażenie...tak mi sie wydaje...A tak wogóle jakbym miał wybierać między cadillaciem i lincolnem to -nie wiem...serio

Emenems
09-03-2005, 16:43
Skoro gadamy już o Escalade...:D

Ice
09-03-2005, 18:12
A tak a propos Escalade...ma ktoś jakieś fotki teg Escalade z teledysku 50 Cent'a i The Game - How We Do?

Wochu
09-03-2005, 18:32
Niestety, ale na osłodę mam inną fotkę

Ice
09-03-2005, 19:11
Niestety, ale na osłodę mam inną fotkę

Jak by nie patrzeć, to bardzo miła osłoda ;) dzieki

Sowison
09-03-2005, 19:44
Bleeeeee!!!!!!!!! :wink: Śmiesznie z deka wyglądają tarcze hamulcowe za tymi ogromnymi felgami 8)

Fester
10-03-2005, 00:49
Mówiliście , że Escalade nie jest taki duży . Pamiętajcie ,że jest też wersja ESV

Anonymous
11-03-2005, 15:02
tamten escalade z tego teledysku nie należy do 50 Centa tylko do Shaquille O'Neal-a mam jego fote ale nie chce mi sie jej zapodawac :twisted:

Wochu
11-03-2005, 15:52
To podaj prywatnie :D

Anonymous
11-03-2005, 16:04
thiz iz 4 my niggaz 8)

Ice
11-03-2005, 16:38
Thang U man ;)

Doktorek
11-03-2005, 16:42
veri gud karz ! :wink:

Fancars
11-03-2005, 16:45
ten bialy rulz...Tyle powiem...Nie jestem fanem takiego tuningu ale musze przyznac ze czasem takie wozy zrobione ze smakiem robia wrazenie...

AML
11-03-2005, 17:39
Ten czarny to nie jest VT :shock:, impressive!, ale mimo wszystko to jakaś porażka żeby to auto było takie niskie :lol:, chyba sens escalade polega na tym że on jest postawiony wyżej. :|

Davis
11-03-2005, 19:26
Ten czarny to nie jest VT :shock:, impressive!, ale mimo wszystko to jakaś porażka żeby to auto było takie niskie :lol:, chyba sens escalade polega na tym że on jest postawiony wyżej. :|

Czy ja wiem...tam moze jest przesadzone, ale mimo to ja wole kiedy autko jest wyższe a nie niższe od seryjnego

AML
11-03-2005, 19:58
Czy ja wiem...tam moze jest przesadzone, ale mimo to ja wole kiedy autko jest wyższe a nie niższe od seryjnego
Jeśli chodzi o SUV'y to ja tak samo.

Anonymous
11-03-2005, 20:27
Ten czarny to nie jest VT :shock:, impressive!, ale mimo wszystko to jakaś porażka żeby to auto było takie niskie :lol:, chyba sens escalade polega na tym że on jest postawiony wyżej. :|ten samochod jest na zawieszeniu air ride, po drugie to nie jest auto terenowe tylko suv czyli szpanerski wózek do jazdy po drogach i lekich bezdrozach

AML
11-03-2005, 20:41
air ride
to znaczy? :|, masz na myśli takie zawieszenie jak w starszych citroenach?

Anonymous
11-03-2005, 20:53
air ride
air ride czyli gumowe miechy powietrznemniej wiecej cos takiego jak w samochodach ciezarowych i autobusach miejskich
http://www.sportruckspecialties.com/air%20bag%20kit.jpg

AML
11-03-2005, 20:56
:shock: aha to o to chodzi :D 8)

Sowison
12-03-2005, 21:31
air ride
air ride czyli gumowe miechy powietrznemniej wiecej cos takiego jak w samochodach ciezarowych i autobusach miejskich

W autobusach dłuuugo to się pompuje jak nie ma powietrza i 3eba dopompować :wink:

BeeMiX
18-04-2005, 19:01
To najbardziej zajebisty LUV na świecie jak Go zobaczyłem to niemogłem stać na nogach przez 5 minut i miałem mroczki. A tak pozatym to jestem jego fanem i szukam info gdzie taki jeżdzi żebym mógł go zobaczyć !!!!!!! Widziałem Go w gorzowie ale troche za daleko.

Pathfinder
18-04-2005, 19:30
Dobry wozik, jednak zgadzam się, że ładniej wygląda z dużymi felgami. I jeszcze jedno, moim zdaniem Navigator jest ładniejszy.

BeeMiX
18-04-2005, 19:41
On jest świetny na Dubach ale wogóle to 345 HP robi swoje gadałem z kolesiem który jeżdziłnim w pracy w usa i mówił że jest bardziej dynamiczny niż mój lexus gs300
A JAK KTOŚ GO WIDZIAŁW POLSCE TO EMAIL [email protected] LUB GG
1345652

Wck
18-04-2005, 19:48
Wszystkie te furki z wielkiej trójcy mi się podobają, ale jednak Escalade robi największe wrażenie :roll:

To najbardziej zajebisty LUV na świecie jak Go zobaczyłem to niemogłem stać na nogach przez 5 minut i miałem mroczki. A tak pozatym to jestem jego fanem i szukam info gdzie taki jeżdzi żebym mógł go zobaczyć !!!!!!! Widziałem Go w gorzowie ale troche za daleko.

Jeden jeździ w Olsztynie...

BeeMiX
18-04-2005, 19:57
Musze go zobaczyć jeszcze raz a do usa dopiero za półroku jade.
Taki zajebisty wóz KTOŚ GO WIDZIAŁW ZACHODNIOPOMORSKIM???????????

MikI MałS
18-04-2005, 21:31
Ja ogólnie nie lubię Cadillaców i żaden mi się właściewie nie podoba, a ten jest tego potwierdzeniem

Max
18-04-2005, 21:34
A ten Ci się podoba :?:

King Kerosin
18-04-2005, 22:31
Wszystkie te furki z wielkiej trójcy mi się podobają, ale jednak Escalade robi największe wrażenie :roll:

Jeden jeździ w Olsztynie... ten który jeździ w Olsztynie to pewnie Norbiego jest, bo on z tamtąd pochodzi, furka niezła tylko wrzucic do niego 23-24 calowe fele-wypasy i można zdobywać bulwary wielkich miast, a laski bedą sie robiły wilgotne na jego widok :wink:

Wck
18-04-2005, 22:52

Jeden jeździ w Olsztynie... ten który jeździ w Olsztynie to pewnie Norbiego jest, bo on z tamtąd pochodzi, furka niezła tylko wrzucic do niego 23-24 calowe fele-wypasy i można zdobywać bulwary wielkich miast, a laski bedą sie robiły wilgotne na jego widok :wink:

Tak, pisałem o tym w innym temacie, że jest to furka Norbiego :wink: A Caddy no cóż - chrome wheels, tłenty sixys, mega audio i można jechać :twisted:

King Kerosin
19-04-2005, 01:43
no cóż koleś zrobił szmal sprzedając swój hłam na CD-kach i biorąc udział w wielu programach, jak ja (nie)lubie tego kolesia :twisted: taki z niego spec od podrywania kobiet :!:

BeeMiX
19-04-2005, 15:12
Ferrari to taki Fiat tylko bardziej czerwony. Cadillac ma styl historie jakość i osiągi. Napewno niejestem obiektywny bo kocham ESCa ale zawsze Cadillac robił namnie wrażenie . Pierwszy raz widziałem Eldorado w 1998 i to jedna z najpiękniejszych chwil. ALE JA CHCE ESCALADE !!!!!!!!
BŁAGAM JAK GO WIDZIELIŚCIE W POLSCE TO PROSZE O INFO!!!!!!!!!!

King Kerosin
19-04-2005, 15:26
u mnie w miescie jeździ escalaed ale z tej pierwszej serii, ten na bazie GMC Denali Yukon

BeeMiX
19-04-2005, 16:22
NIEZŁY LINK JAK MACIE PODOBNE TO SŁĄĆ MI PROSZE
http://www.cardomain.com/member_pages/search_results.cgi?make=Cadillac&model=Escalade&x=11&y=4
NO I WSZELKI INFO O ESCu W POLCE!!!!!!!

Max
19-04-2005, 16:23
To zrob mu zdjecie i wstaw na forum

King Kerosin
19-04-2005, 18:01
kto ma zdjecie wstawić ?? ja ??

Max
19-04-2005, 18:26
Tak ty :!: tego cadillaca który jeżdzi po twoim mieście

King Kerosin
19-04-2005, 18:45
głupio mi bedzie robic foty pod czyims domem, musisz mi uwierzyc na słowo ze jeździ a wlascicielem jest koles - wlasciciel hurtowni sprzętu elektrycznego i kabli

Max
19-04-2005, 20:58
OK wierzę ci

BeeMiX
20-04-2005, 08:37
Takiego I gen. widziałęm w Poznaniu w komisie ale mi sie nie podoba. Terażniejsza wersja jest lepsza. Wszystkie są robione na platformie Chevy Tahoe :
I i II gen ESCa oraz Yukon i Yukon Denali
INFO O ESCu W POLSCE PROSZE!!!!

BeeMiX
20-04-2005, 08:43
LUK AT DYS

King Kerosin
20-04-2005, 12:59
o jakie INFO wam chodzi ?? myslicie ze escalade jest w Polsce tylko jeden, w krajue jest tyle bryk o których nie macie pojęcia i escalade moze byc tez kilka a wy o tym nie wiecie

reanimator
20-04-2005, 13:27
beemix jak robisz foto to zrób z profila,tu nie widać wiele

BABELEC
20-04-2005, 13:30
Widziałem w Gdańsku, jeszcze w zeszłym roku, czarną Escaladkę. Kawał fury - robi wrażenie.

TuningPan
20-04-2005, 15:43

te zdjecie jest raczej z neta sciagniete a nie zrobione przez bma'x czy jak mu tam watpie ze w polsce gdzies sa takie domy :roll: :???:

King Kerosin
20-04-2005, 16:14
pewnie ze to zdjecie nie pochodzi z naszego kochanego kraju, po pierwsze dlatego ze taki grill jak ma ten escalade (BILLET) jest niespotykany w escalade sprowadzanych do europy

el_
20-04-2005, 16:26

te zdjecie jest raczej z neta sciagniete a nie zrobione przez bma'x czy jak mu tam watpie ze w polsce gdzies sa takie domy :roll: :???:
A mi nie pasowała palma w ogrodzie :cool:

reanimator
20-04-2005, 17:42
no to po co dawał to foto :?: :twisted: :twisted: :twisted:

BeeMiX
21-04-2005, 15:02
niee chłopaki to wóz ze strony cardomain.com

BeeMiX
21-04-2005, 15:09
ESCów w polsce jest troche na bank wiem o jakiś 10. Pozatym że pali 18 litrów na sto jest tanim autem jak na polske nówka 53 tyś $ a używany z 30. NO I JAK JESZCZE KTOŚ GO WIDZIAŁ W POLSCE TO PROSZE O INFORMACJE

2 post

Noo ten Escalade którego wysyłałem jest ztąd http://www.cardomain.com/memberpage/346645
KAWAŁ WOZU BO MA SUPERCHARGERA I PONAD 500 KONI!!!!!!!

3 post

No to jak ktoś go widział w polsce to szybciutko zameldować a jeszcze chętniej to z właścicielem któregoś chciał bym gadać bo facetem który nim w USA jeżdził gadałem i mówił żę jest bez awaryjny, najbardziej komfortowy z wielkiej trójcy,6 litrowy motor chodzi jak marzenie(No w końcu v-8 a taką pojemność to ma Enzo)no i świetnie wykonany.Poprostu cudo jedyna jego wada to spalanie.Mój ojciec wybrał Lexusa GX tylko dlatego że ma zmienne fazy rozrządu i mniejsze spalanie.I przyznał mi racje o wyższości ESCa nad innymi wozami w tej klasie.

TuningPan
21-04-2005, 21:53

A mi nie pasowała palma w ogrodzie :cool:

ciekawe jak by wygladala podczas polskiej zimy stulecia buahha :lol: :lol: :lol:

King Kerosin
21-04-2005, 22:39
czy escalade jest dobrze wykonany to ja bym sie tu zastanowił nad tym, wiem ze do budowy kokpitu uzyto sporo syfiastego plastiku, na dodatek drewno jakie uzyto przypomina to stosowane w ciezarówkach w latach 80-tych, a co najgorsze w escalade to jest to ze jezdza nim czarnuchy :mad:

kuules
22-04-2005, 00:19
a co najgorsze w escalade to jest to ze jezdza nim czarnuchy :mad:

Mam rozumiec ze jestes rasista. Nieladnie.

-----------------------------------------------------

Co do Escalade to u mnie w lodzi byly swego czasu dwie sztuki tego autka. Robi wrazenie jak sie obok takiego stanie. Typowe Amerykanskie wielkie auto.

King Kerosin
22-04-2005, 00:24
jak mogę być rasistą skoro słucham czarnego rap-u :cool: poprostu escalade to obowiązkowe auto kazdego kasiastego czarnucha tak jak hummer H2, kazdy czarny raper czy sportowiec go ma

2 post

w prawie kazdym czarnym rapowym teledysku jest ecalade, co drugie słowo w tekscie to escalade, dlatego escalade kojarzy mi sie z czarnuchami

Davis
22-04-2005, 14:10
w prawie kazdym czarnym rapowym teledysku jest ecalade, co drugie słowo w tekscie to escalade, dlatego escalade kojarzy mi sie z czarnuchami

Zgodze sie z tobą. Chociarz nie znaczy to ze nie lubie takich aut...Escalade na 22 calowych chromach to bardzo ładny woz,ale nie lubie jak wszystkie nadziane czrnuchy tym sie tak chwala i podniecaja...

BeeMiX
22-04-2005, 18:24
NIE!!! Escaladem jeżdzą też NORMALNI LUDZIE(jestem rasistą) np. w firmach przewozowych,ja nim będe jeżdził, BIAŁĘ gwiazdy także go lubią. Co do plastiku owszem jest ale napewno lepszy niż w innych produktach GM. Ponad wymiarowe felgi to dzieła sztuki w wypolerowanych można zobaczyć odbicie twarzy. I pomyślcie 24 cale to 60 cm!!

King Kerosin
22-04-2005, 18:29
ja tam toleruję felgi od 20 do max 24 cali, 26 cali to juz przesada, na takich felgach samochód wyglada jak wóz drabiniasty

wiekszosc kupujacych escalade to czarni, mam kumpla w USA i pytałem się go o to, escalade kupują czarni drug dealers, przyciemniają sobie szyby i zakładają chromowane fele

BeeMiX
22-04-2005, 18:33
No jasne że tylko czarni zakładają felgi 24 cale także czarni kupują inne szpanerski wozy BeeMki, Merolki,Lexusy. Biali amerykanie w stanach są praktyczni .Kupują to co potrzebują ,żadnego szpanerstwa.A co myślisz że Merola S600 to sami biali kupują??Niewiem jak indziej ale w Nowym Jorku najbardziej przesadzone furexy majączrni i nieważne czy wóz jest z europy z japoni czy usa.

King Kerosin
22-04-2005, 19:08
białasów stylizowanych na czarnuchów tez nie brakuje :wink: biali tez lubią sie wozić na chromach, u nas w karaju co drugi kierowca w bm-ce to biały nigga w dresie

BeeMiX
22-04-2005, 19:16
Fakt ale w Nowym Jorku wożą się tylko czarni może na florydzie jest inaczej niewiem. Nie dresy w BMW niesą grożne najgorsi są w TJUNINGOWANYCH kadettach poryci ludzie. Albo po moim mieście krąży jakieś audi z tylną lotką o jakieś 20 cm wyższą od dach(niemoże jeżdzić szybciej niż 30km bo zawirowania powietrza przewracają ludzi na chodnikach :lol: :lol: :lol:

-=Sadek=-
22-04-2005, 19:40
taa kadilaki i te inne sie dość łatwo runinguje, ale nich ktoś zrobi coś takiego z lr'a disco :susp: jeszcze sie z takim czymś nie spotkałem

King Kerosin
22-04-2005, 20:05
ale SUV mają swoich odbiorców są to właśnie drug dealers, jeśli widzi sie czarnego suv z przyciemnionymi szubkami i na super felach to można byc pewnym ze to dealer, kumpel mieszka w Newark w New Jersey to widuje takie scenki na codzień, szczerze podziwiam go ze tam mieszka i sie nie boi

TuningPan
22-04-2005, 22:36
zobaczcie pierwsza lepsza strone o SUV'ach to wszedzie sa czarni kolesie w zaszerokich spodniach :lol:

BeeMiX
23-04-2005, 14:20
Bo czarnuchy sie popisują swoimi wozami a biali zostawiają seryjny samochód i nim jeżdzą a nie wożą. Dla białego furex to narzędzie a czarnucha coś czym może sie popisać. A tak o New Jersey to moja mama od 20 lat tam przebywa i jeszcze nikt jej nie okradł ani nie napadł.

King Kerosin
23-04-2005, 14:48
Jersey nie jest małe, zalezy gdzie sie mieszka w Brick City jest niebezpiecznie, głownie kradną tam auta

BeeMiX
26-04-2005, 11:47
Masz racje wszystko zależy od dzielnicy. I czy mieszkają tam czarni.
A tak wogóle to wczoraj gadałem z kolesiem który jeżdził nim w pracy.Powiedział mi że jak chcem nim jeżdzić w polsce to mój ojciec musi mieć stacje paliw a nie chodować pstrągi.No a wóz jest świetny jak można sie spodziewać V-8 jest bardzo bardzo dynamiczne.Potwierdził też że kupują go także biali ale całkowicie seryjne, bo czarni lubią szpanować

playerone
26-04-2005, 19:26
sory, macie cos do czarnych?? O co wam chodzi?? A niby czemu większość białych stara sie ich nasladowac??

King Kerosin
26-04-2005, 19:54
ja do czarnych nic nie mam, nawet mam czarnego kolege i bardzo lubię słuchać gatunki muzyki zdominowane przez czarnych, bo uważam ze mają talent, moi ulubieni artysci to w 90% czarni afroamerykanie, nie podoba mi sie tylko ich styl przerabiania samochodów, widzieliscie kiedys jakimi brykami jezdzi sie na południu USA, są to wyremontowane krązowniki szos z lat 70-80 na wielkich kołach (od 23-28 cali !!!) lub SUV-y z lambodoors i mega-sprzętem audio, przeciez to już lekka przesada, wiadomo w USA wszystko musi być mega wielkie ale czarni w tych zawodach na mega-bryki pokonali białych

AML
26-04-2005, 19:55
Wcale nie większość, a nawet jak już tacy są to dlatego że nie stać ich na własny styl, tylko pozostaje im kopiowanie.

King Kerosin
26-04-2005, 20:03
bling bling to taki wiejski tuning, wielkie błyszczace przewaznie brzydkie felgi, tapicerka Gucci lub LV, masa sprzętu audio, lambo-doors przeciez to jest okropne, taki styl mi nie odpowiada, wolę to co Amerykanie robili od lat i w czym są świetni czyli hotrody, customy i lowridery

AML
26-04-2005, 20:05
No i klasyczne MuscleCar'y których na szczęście się nie tuninguje. :grin:

-=Sadek=-
26-04-2005, 20:11
MuscleCar'y których na szczęście się nie tuninguje. :grin:

heh szydera by była jakby ktoś zaczął je tuningować :mrgreen:

King Kerosin
26-04-2005, 20:12
No i klasyczne MuscleCar'y których na szczęście się nie tuninguje. :grin:
w muscle carach jedyne co sie robi to rasuje silniki i wymienia mechanike, niektórzy nawet nitro zakładają choc ja uważam ze to zupełnie zbyteczne

AML
26-04-2005, 20:39
Właśnie, można by powiedzieć że w MuscleCar'ach jest stosowany najczystszy tuning, mechaniczny.

BeeMiX
26-04-2005, 22:08
W Muscle Car niemożna tuningować look bo jest fabrycznie doskonały. Lowridery też są przesadzone podobno złote Daytony w słońcu świecą się jak psu jaja. A w tym całym tuningu czarnych niechodzi o uszlachetnienie furexa tylko szpan całe ich życie to szpan tak wogóle. Escalade jest dla mnie perfekcyjny,to wóz mojego życia i 1 raz zobaczyłem go w 2001 gdy nikt o nim niesłyszał i żaden czarny nim nie jeżdził. Napewno nie zdarłem uwielbienia do niego z teledysku albo bo jakaś gwiazda nim jeżdzi.

King Kerosin
26-04-2005, 23:00
lowridery już coraz rzadziej mają złocone felgi częsciej stosuje sie czyste chromy bądź modne ostatnio szprychy pokryte tym samym lakierem co pojazd

BeeMiX
27-04-2005, 15:40
Każdy wóz można zmasakrować nawet tak szlachetny jak Lexus.

King Kerosin
27-04-2005, 20:21
felgi ujdą ale te nakładki chromowane na nadkola to bezguście

AML
28-04-2005, 13:07
Esaclade wymiata na calej linii !!!!!!!!!!!!
Bardzo inteligentny post, ale żeś się wygadał to ŁO!

BeeMiX
28-04-2005, 20:12
I właściwie to ma racje hehehehe. A tego Leszka tak spaskudził jakiś czarny oczywiście. Osobiście mam ten sam model i nic bym nie zmienił. Trzeba niestety przyznać że Cadillac-owi brakuje tylko dobrze wykończonego wnętrza. A jego uroda i styl to kwestia gustu. A podobają wam sie te Tuningowane Eclipsy i Supry. Miałem Eclipsa (ojciec kupił go dla mamy i sie przejechał na tym pomyśle) Bardziej sportowy był z wyglądu raczej. Wpadłem na świetną myśl Tunning czarnych jest jak ozdabianie pięknej bożonarodzeniowej choinki papierem toaletowym. Niebędzie ona ładniejsza a raczej efekt odwrotny

King Kerosin
28-04-2005, 21:57
Esaclade wymiata na calej linii !!!!!!!!!!!!
Bardzo inteligentny post, ale żeś się wygadał to ŁO!
chłopak powinien pisać hasła reklamowe największym koncernom samochodowym :lol: gdyby cadillac tak reklamował escalade to wszystkie gangsta niggas kupowali by escalade po 5 sztuk

BeeMiX
29-04-2005, 19:02
Jasne że chciał byśja będe miał to tylko kwestia czasu :grin: :grin: :grin: :grin: no i najpierw stacji benzynowej musze sie dorobic :grin: :grin: :grin: :grin:

Fancars
29-04-2005, 20:38
stacja benzynowa to Ci niewiele da jak bedziesz musial sobie i tak placic za paliwo..Lepiej wykmin jakis dobry interesik i zarabiaj sobie na nim, a na benzina Cie stac bedzie :grin:

BeeMiX
30-04-2005, 20:25
Będe sprzedawał licencje na oglądanie :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale najpierw pierwszy milion a potem bryka :lol: :lol: :lol:

2 post

Ale i tak będe wymiatał w Escalade bo dla mnie jest najlepszy a takie rzeczy jak wnętrze można zmienić w myśl zasady SKÓRA-CHROM-DREWNO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dejna
03-05-2005, 14:27
moj tata wczoraj widzial Escalade'a i mowi ze auto robi zajebiste wrazenie...

-=Sadek=-
03-05-2005, 20:26
moj tata wczoraj widzial Escalade'a i mowi ze auto robi zajebiste wrazenie...

tak jak wszystkie wielkie amerykaniny... hummera h2 nie lubilem dopuki go nie zobaczylem na zywo... moze tak bedzie i z caddym... na razie mi sie nie podoba

BeeMiX
24-05-2005, 18:17
Znalazłem amerykańską odpowiedz na Porsche Cayenne Turbo. Cadillac-a Escalade stuningowanego przez firme Lingenfelter która zajmuje się podnoszeniem osiągów w Corvettach. Do Caddyego włożona 7 litrowy silnik i 2 Turbosprężarki. Wynik jest oszałamiający. Ok. 4 s do 100 i 700 koni oraz maksymalny moment obrotowy wału ponad 1000Nm!!!!!!

Linki
http://lingenfelter.com/pack_suv_427h2.htm

http://www.caranddriver.com/article.asp?section_id=26&article_id=6860&page_number=1

BeeMiX
24-05-2005, 18:44
,,OGNISTY RYDWAN"
Ma standardową automatyczną 4 biegową skrzynie po lekkich przeróbkach. Na 1/4 mili szybszy od Ferarri. Cudo tylko ta cena 125 tyś zielonych

a na stronie http://www.livernoismotorsports.com/n_galleries.phtml?t=video i http://www.livernoismotorsports.com/n_gallery.phtml?gk=7&t=rides są filmiki Escalade z jedną turbiną który na 1/4 mili miał 12,88 s

DeMaria
07-11-2005, 17:58
Witam wszystkich ! Zamowilem Escalade'a z 2004 i jestem zajebiscie zajarany zeby go wreszcie przetestowac. Dzisiaj wieczorem do portu w Niemczech wplywa a we srode najprawdopodobniej go odbieram wiec w niedziele wrzuce pare fotek. jak juz pisalem fura jest z 2004 roku, srebrna (troche piaskowy kolor) silnik 6.0 V8 345hp, AWD - maksymalne wyposazenie, maly przebieg, bezwypadkowy oczywiscie. Kolka niestety seryjne ale na wiosne beda 22' Lexani Firestar :mryellow: i wtedy moj Caddy nabierze wyrazu, plus zmiana grilla i xenony. Taki samochod wybralem bo wczesniej mialem ich duzo i to roznych marek a tym razem chcialem cos "z wypasem". Jak wiecie niewazne jaka masz Beemke czy Audi i tak ktos na pewno ma lepsza, a Escalade jest dosc rzadki. Duzo o nim czytalem i stwierdzam ze powinien sie dobrze w naszych warunkach sprawowac ale zobaczymy jak przyjedzie. Pozdrawiam wszystkich.

Dj Brabus
08-11-2005, 10:19
Witam wszystkich ! Zamowilem Escalade'a z 2004

Witam i gratuluję zakupu! Z niecierpliwością czekamy na dalsze wieści od Ciebie oraz na zdjęcia - mam nadzieję, że podzielisz się również kosztami, bo bardzo jestem ciekaw jak one wychodzą! Pozdrawiam!

BeeMiX
08-11-2005, 15:59
Witam wszystkich ! Zamowilem Escalade'a z 2004

Witam i gratuluję zakupu! Z niecierpliwością czekamy na dalsze wieści od Ciebie oraz na zdjęcia - mam nadzieję, że podzielisz się również kosztami, bo bardzo jestem ciekaw jak one wychodzą! Pozdrawiam!

Jestem troche w tym temacie to powiem ci że ceny II gen Escalade bardzo spadły z powody bliskiej premiery nowego. Auto jest względnie tanie, oferuje dużo rzeczy w standardzie, jest w miare bez awaryjne, największą jego wadąjest spalanie - średnio 17-18l na 100km. Transport do europy też nie jest wielkim kosztem, ok. 1k $ a opłaty.... auto ma rok więc moim zdaniem nie będzie jakiś astronomicznych kwot. Wydaje mi się że całość powinna sie zamknąć w ok. 150 tyś zł. Ale najlepiej wie o tym zapewne DeMaria

DeMaria
12-11-2005, 10:07
Witam wszystkich! Pewnie juz wiecie, ale na stronie cadillaca jest juz oficjalna odslona nowego Escalade, wiec jak ktos chce niech sprawdza. Gdybym w momencie zamawiania wiedzial ze tak szybko nowy model bedzie (chociaz prawie 4 lata to norma) poczekalbym z pol roku i nowy sobie strzelil :evil: No ale nie ma co sie rozwodzic, najprawdopodobniej w poniedzialek odbieram mojego potworka wiec wrzuce jakies zdjecia. Pozdrawiam.

AGENT
14-11-2005, 09:31
Niestety jeszcze nie widziałem żadnego Escalade na polskich drogach, a szkoda bo autko naprawdę mi się podoba! Robi niesamowite wrażenie. Obowiązkowo felgi chromowane ze spinerami '23 lub większe, czarny lakier i szyby. Nie dziwię się, że w USA wóz cieszy się ogromną popularnością wśród gwiazd i... gangsterów. Taa -idealne auto dla mafii :)

DeMaria - czekam na foty Twojego Caddilaca. Jakie tablice założysz? Mam nadzieję, że to będą oczywiście indywidualki.