PDA

Zobacz pełną wersję : Ford Fiesta Mk1 1976-1983

Rysiob
11-05-2008, 16:34
Witam!

Wziąłem się do pracy i przedstawiam w dużej mierze skończone kompendium o Fordzie Fiesta pierwszej generacji. Postanowiłem zrealizować je w troszkę inny sposób niż pozostałe. Tworzyłem je w Photoshopie i Wordzie, a efekt mojej pracy możecie obejrzeć niżej:

plik pdf: http://www.zeran.yoyo.pl/fiesta2.pdf

W najbliższym czasie dołączę aneks ze zdjęciami Fiesty :)

LiveLetDie
11-05-2008, 17:25
Jak dla mnie piąteczka! Gratuluje! Cieszę się, że kolejna osoba wzięła pod lupę tzw. zwykły samochód a nie kolejne Porsche czy Lamborghini. Niezłe wykonanie, dobry, schludny, czytelnie napisany tekst. Jeśli chodzi o stronę wizualną trochę przaśne ale bez większych zastrzeżeń z mojej strony. Moja prezentacja troszkę "pływała".

Fajnie, że ktoś odkurzył te forum.

Szakal
11-05-2008, 17:30
Dokładnie, ja również oceniam na 5. Świetny pomysł na prezentacje, która została zrobiona również rewelacyjnie. Nie mam większych zastrzezeń. Odemnie gratulation. :saviola:

Jedna uwaga. Możesz jednak ten plik wziąść na inny serwer. Sendspace po jakimś czasie kasuje pliki. Przecież to kompendium więc coś co będzie można przeczytać nawet po roku czasu. Lepiej by było wsadzić plik na jakiś inny serwer?.

Abaddon
11-05-2008, 19:01
Jak dla mnie rewelacja! Cieszę się że mogłem coś więcej poczytać o Fieście pierwszej generacji. W sieci zbyt wielu skupisk informacji o tym samochodzie nie ma. Gratuluję i pozdrawiam :wow:

Rysiob
11-05-2008, 19:05
Dziękuję za miłe komentarze :) Już przeniosłem plik pdf na inny serwer. Jednakże to nie koniec - będę pisał dalsze historie kolejnych generacji Fiesty, jak i innych modeli, ale to troszkę później :))

Podaję jeszcze źródla, z których korzystałem:
(C) en.wikipedia
(C) www.netz-kasten.de/fiesta1