PDA

Zobacz pełną wersję : avatary

reanimator
13-03-2005, 22:53
co poniektórym sie chyba coś przewróciło :? :?
ten tekst wyraźnie mówi:
Wyświetla mały obrazek pod informacjami o Tobie przy każdym poście. Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 100 pikseli, wysokość większa niż 100 pikseli, a rozmiar większy niż 6kB.

co poniektórzy mają po 140 :? a nawet 160 :?
albo sie trzymamy regulaminu abo lecimy w wafla :?

proponuje dostosować sie do 125x125 i rozmiar 8 lub 10 kb

AML
13-03-2005, 23:06
Ja powiem tylko iż dla mnie to jest wszystko jedno kto jaki ma avatar, i ze względów tachnicznych i ze względów mentalnych, jak dla mnie 100x100 to zdecydowanie za mało, ja bym proponował 125x145 i 15 kb, zresztą jak na razie widzę że tylko ty masz dylemat na ten temat, chyba że się mylę.
Ważne żeby avek nie był za szeroki, żeby nie zmniejszał przez to szerokości na treść posta, szerokość 140 jest akurat, no a jeśli chodzi o wielkość to przecież przy "podróżowaniu" po forum avatary są ładowane do pamięci i nie ladują się za każdym razem kiedy się przejdzie do innego tematu, więc limit kb też powinien być większy, sugeruje 15 kb, bo ja znam z autopsjii że jak się chce jakotako wyglądający avek z samochodem zrobić to zajmuje on zawsze więcej niż 10 kb, bo brzydki avek nie jest dobry, w takim wypadku już lepiej żeby go nie było.
Tak czy inaczej widzę potrzebę pójścia na rękę forumowiczom w tym zakresie.

MKa
13-03-2005, 23:29
Ja powiem tylko iż dla mnie to jest wszystko jedno kto jaki ma avatar, i ze względów tachnicznych i ze względów mentalnych, jak dla mnie 100x100 to zdecydowanie za mało, ja bym proponował 125x140 i 15 kb, zresztą jak na razie widzę że tylko ty masz dylemat na ten temat, chyba że się mylę.
Ważne żeby avek nie był za szeroki, żeby nie zmniejszał przez to szerokości na treść posta, szerokość 140 jest akurat, no a jeśli chodzi o wielkość to przecież przy "podróżowaniu" po forum avatary są ładowane do pamięci i nie ladują się za każdym razem kiedy się przejdzie do innego tematu, więc limit kb też powinien być większy, sugeruje 15 kb, bo ja znam z autopsjii że jak się chce jakotako wyglądający avek z samochodem zrobić to zajmuje on zawsze więcej niż 10 kb, bo brzydki avek nie jest dobry, w takim wypadku już lepiej żeby go nie było.
Całkowicie się z Tobą zgadzam :!:

A poza tym popatrz sobie reanimator po innych forach - tam mają avatary 200 x 200 i większe. Ja nie sugeruję, abyśmy też tak zrobili ale taki rozmiar jak podał Aston Martin Lagonda - (125x140) jest akurat wg mnie.
To jest moje zdanie na ten temat... :idea:

Anonymous
14-03-2005, 12:37
po co jest forum ?? po to zeby ogladac swoje avatary czy po to zeby dyskutowac na rozmaite tematy ? moi drodzy zastanówcie sie po co tu jestescie

14-03-2005, 12:39
Ja powiem tylko iż dla mnie to jest wszystko jedno kto jaki ma avatar, i ze względów tachnicznych i ze względów mentalnych, jak dla mnie 100x100 to zdecydowanie za mało, ja bym proponował 125x140 i 15 kb, zresztą jak na razie widzę że tylko ty masz dylemat na ten temat, chyba że się mylę.

A poza tym popatrz sobie reanimator po innych forach - tam mają avatary 200 x 200 i większe. Ja nie sugeruję, abyśmy też tak zrobili ale taki rozmiar jak podał Aston Martin Lagonda - (125x140) jest akurat wg mnie.
To jest moje zdanie na ten temat... :idea:Dołączam się do tego :wink:

el_
14-03-2005, 12:54
Reaniamatorowi nie chodzi o to, jakie powinny być avatary w regulaminie, ale o to jakie są i że powinno się tego przestrzegać. Jak pisze tyle i tyle to powinno się tego przestrzegać, a w szczególności moderatorzy. Może lepiej na początku porozmawiać na ten temat z adminem i jeśli on wyrazi zgodę i zmieni w regulaminie to jest ok. Ale jak narazie to jest po staremu i powinno się to respektować.

Ja powiem tylko iż dla mnie to jest wszystko jedno kto jaki ma avatar, i ze względów tachnicznych i ze względów mentalnych
Jak narazie nie jesteś adminem i jako mod powinieneś świecić przykładem a nie łamać regulamin.

Wochu
14-03-2005, 13:57
po co jest forum ?? po to zeby ogladac swoje avatary czy po to zeby dyskutowac na rozmaite tematy ? moi drodzy zastanówcie sie po co tu jestescie
Zgadzam się...
Luuuudzie, przestańcie robić zadymę z głupiego powodu....
Naprawdę aż tak przeszkadzają wam za duże avatary ?

P.S. Reanimator, jak pisałeś ten temat też miałeś za duży avatar, dopiero później zmieniłeś....

Ice
14-03-2005, 15:18
Robmy avatary 800x640! Niech zasłaniają treść - która i tak ostatnio mentalnie jest do d*py, chociaz sobie na fajne fotki popatrze :!: :lol:

Davis
14-03-2005, 15:39

To jest moje zdanie na ten temat... :idea:Dołączam się do tego :wink:

Ja równierz :!: Rzomiary aktualne sa za zdecydowanie za male :!: Co prawda forum jest do gadania a nie do pokazywanie avów ale nikomu chyba by niezaszkodzilo gdyby avatary byly nieco wieksze :roll:

AML
14-03-2005, 15:41
pozatym nawet jak wszyscy mają avatary o szerokości do 100 to i tak kolumna z lewej strony posta ma "dziurę", 140 to jest szerokość nierozsuwająca kolumny a dostatecznie duża na ava

el_
14-03-2005, 16:45
Wy nawet nie rozumiecie o co chodzi...

Wochu
14-03-2005, 16:49
W takim razie nas oświeć....

el_
14-03-2005, 16:56

O zasadę! Pisze w regulaminie jakie mają być wymiary? Pisze! Jakoś inni potrafią to przestrzegać i nie robią z siebie wielkich buntowników walczących o powiększenie avataru. Może najpierw wypadałoby porozmawiać z adminem na temat powiększenia rozmiarów a nie samemu decydować co jest lepsze. Jakby na to nie patrzeć to jego 4um a my tu gościmy więc wypadałoby uszanować decyzje "Pana Domu" co nie?

Wochu
14-03-2005, 17:00
Jakby nie patrzeć, masz rację....
Nie wiem jak Wy, ja czekam z niecierpliwością na głos Krzysztofa.

Dominik999
14-03-2005, 17:17

O zasadę! Pisze w regulaminie jakie mają być wymiary? Pisze! Jakoś inni potrafią to przestrzegać i nie robią z siebie wielkich buntowników walczących o powiększenie avataru. Może najpierw wypadałoby porozmawiać z adminem na temat powiększenia rozmiarów a nie samemu decydować co jest lepsze. Jakby na to nie patrzeć to jego 4um a my tu gościmy więc wypadałoby uszanować decyzje "Pana Domu" co nie?
Zgadzam się. mi tak własciwie zwisa, jaki rozmiar mają avki, do każdego się dostosuję, zresztą nie po to tu jestem, żeby się je oglądać. A swoją drogąsprawa jest jasna - regulamin mówi 100x100 - i koniec, każdy powinien się dostosować

Krzysztof Cieślak
14-03-2005, 18:26
Podtrzymuje to co jest napisane w regulaminie, ci którzy jeszcze się nie dostosowali swoich avatarów proszę by to zrobili (dot. także moderatorów). Sam nie zawsze mam czas aby egzekować odstępstwa w temacie avatarów za co przepraszam.

AML
14-03-2005, 18:30
W takim razie wnoszę wniosek o poszeżenie rozmiarów. :lol:

Tomasz
14-03-2005, 19:01
Krzysiek, wyłącz emblematy z obcego adresu, zostaw samo wgrywanie. Wówczas nie będzie tych sprzeczek, ani problemu z egzekfowaniem. Panel do wgrywania po prostu odrzuci wsyzstko co nie spełnia wymogów (wymiarów bądź wagi) i będziesz miał spokój... ;)

GuGi
14-03-2005, 19:02
Informuje tez, ze avatary nie powinny byc animowane i w postaci gif'ow. Jesli chodzi o mnie to zwracam uwagi ale bywa tak ze niektorzy to ignoruja :)

A AML ma gifa 8)

AML
14-03-2005, 19:05
i tym (http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?p=20684#20684) malym linkiem cię załatwiłem. dowidzenia. :wink:

GuGi
14-03-2005, 19:19
A to serdecznie przepraszam :) Sorki jeszcze raz :lol:

AML
15-03-2005, 18:04
czy mi się zdaje czy o kimś zapomnieliście :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: http://www.autogaleria.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=100107

16-03-2005, 09:00
czy mi się zdaje czy o kimś zapomnieliście :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: http://www.autogaleria.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=100107No rzeczywiście :!: Debosy też nie zmienił :!:

el_
16-03-2005, 10:30
No to bana na avatar i po kłopocie ;P

Krzysztof Cieślak
16-03-2005, 12:54
Krzysiek, wyłącz emblematy z obcego adresu, zostaw samo wgrywanie. Wówczas nie będzie tych sprzeczek, ani problemu z egzekfowaniem. Panel do wgrywania po prostu odrzuci wsyzstko co nie spełnia wymogów (wymiarów bądź wagi) i będziesz miał spokój... ;)
Dzięki za wskazówkę, tak właśnie zrobiłem.

Davis
16-03-2005, 13:02
Ale afera... nie można ich powiekszyc i juz...?

AML
16-03-2005, 13:27
Ale afera... nie można ich powiekszyc i juz...?
ja nie wiem komu by przeszkadzało i wczym powiększenie ale widać na razie nioc sie nie zmieni :x :x

Fancars
16-03-2005, 14:35
ludzie uspokujcie sie...Przeciez co kogo obchodzi rozmiar avatarow...Sa dobre...Jak ktos chce znalezc sobie avatar to znadjzie w kazdym rozmiarze...Po to sa wyszukiwarki zdjec...

MKa
16-03-2005, 22:09
No fakt - afera na całego... hehe :D

Carlsson
25-03-2005, 18:46
czy mi się zdaje czy o kimś zapomnieliście :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: http://www.autogaleria.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=100107

zrobiłem to p[otym jak ty walnąłeś sobie boga avantar. zejdz ze mne bo możemy to inaczej **********

PS: uprzejmie informuje :evil: :evil:

AML
25-03-2005, 18:50
Nie tylko ja, twój był największym avem na tym forum, jak już wszyscy to wszyscy.
No, niby w jaki sposób byś chciał załatwiać sprawę?, co?, może jakieś solo albo coś?, nagle tak ci się zebrało na załatwianie spraw?, uważaj żeby przypadkiem ciebie coś nie załatwiło. :twisted: :twisted:

Anonymous
25-03-2005, 19:04
Nie tylko ja, twój był największym avem na tym forum, jak już wszyscy to wszyscy.
No, niby w jaki sposób byś chciał załatwiać sprawę?, co?, może jakieś solo albo coś?, nagle tak ci się zebrało na załatwianie spraw?, uważaj żeby przypadkiem ciebie coś nie załatwiło. :twisted: :twisted:
oj Aston na twoim miejscu nie skakał bym tak do Furiousa bo mógłbyś sie bardzo zdziwić :twisted: miarkuj słowa

Carlsson
25-03-2005, 19:04

a ty co dwa życia masz :?: Moderator daje przykład innm użytkownikom.

shrek
25-03-2005, 19:13
Może się nieźle dziać.

Doktorek
25-03-2005, 19:17
Jak to powiedział Jessie James - "Proponuje bitwę a'la Break Dance" :wink:

AML
25-03-2005, 19:34
o proszę nagle furious poleciał do swego towarzysza broni że tak szybko się tu zjawiłeś? :twisted:
pozatym to nie ja zacząłem wąty: http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?p=23927#23927
a w zaistniałej sytuacji z avatarami wręcz mam taki obowiązek żeby wskazać nieprawidłowości, więc się nie podniecajcie :twisted:

Ice
25-03-2005, 20:42
Bijcie sie na gołe klaty w budyniu... :lol: :wink:

Panowie, zluzujcie pośladki ;)

AML
25-03-2005, 20:47
przecież ja cały czas jestem... luźny :twisted:, to furious myśli że mu chciałem dopalić :shock:

shrek
25-03-2005, 20:52
przecież ja cały czas jestem... luźny :twisted:, to furious myśli że mu chciałem dopalić :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

AML
25-03-2005, 20:55
no co sie tak patrzysz? :lol: :lol: :lol:
jak napisałem tak jest :wink: :wink:

shrek
25-03-2005, 21:00
no co sie tak patrzysz? :lol: :lol: :lol:
jak napisałem tak jest :wink: :wink:
A co niewolno mi? A może to zabronione przez ciebie?? co edytniesz mój post?

AML
25-03-2005, 21:10
zauważ że w tym dziale moderatorstwo ma tylko admin 8), pozatym po to wkleiłem taką buźkę ":lol:" żeby oddać żartobliwość wypowiedzi, a ty niestety źle to odbierasz jako atak :?

shrek
25-03-2005, 21:13
zauważ że w tym dziale moderatorstwo ma tylko admin 8), pozatym po to wkleiłem taką buźkę ":lol:" żeby oddać żartobliwość wypowiedzi, a ty niestety źle to odbierasz jako atak :?
nie odbieram tego jako atak! :evil:

AML
25-03-2005, 21:14
A co niewolno mi? A może to zabronione przez ciebie?? co edytniesz mój post?
to czemu tak mówisz? :(
z resztą zakończmy ten jałowy spór bo ja nie chcę się z tobą kłucić, zależy mi na tym żebyśmy byly kolesiami niż wrogami :P

MKa
26-03-2005, 22:14
Tu jest jeszcze jeden...
:arrow: http://www.autogaleria.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=66
...i to redaktor autoGALERII :!: :D :wink:

AML
26-03-2005, 23:40
Jeszcze jest tego troche i tak...

el_
27-03-2005, 11:13
Tu jest jeszcze jeden...

Zauważ, że on ostatniego posta napisał 01 Lip 2004, więc chyba już trochę czasu tu nie zagląda ;)

MKa
27-03-2005, 16:31
Tu jest jeszcze jeden...

Zauważ, że on ostatniego posta napisał 01 Lip 2004, więc chyba już trochę czasu tu nie zagląda ;)
No fakt...

AML
27-03-2005, 21:56
No proszę a jednak ktoś mądry powiększył rozmiar avatarów na 8kb. 8)

Anonymous
29-03-2005, 23:21
o ja piernicze co to za nagonka na te avatary, czyżby to byl taki wielki problem ??? juz nie macie naprawde czym sie zając :evil:

el_
30-03-2005, 08:53
o ja piernicze co to za nagonka na te avatary, czyżby to byl taki wielki problem ??? juz nie macie naprawde czym sie zając :evil:
To po co odgrzebujesz ten temat po trzech dniach :? :twisted: :wink:

reanimator
30-03-2005, 09:20
nauczysz sie teraz dyscypliny i przepisów ,bedie ci łatwiej w życiu :twisted:

Anonymous
30-03-2005, 11:58
jeśli temat był zakończony to trzeba go było wpizdu zamknąć, nie zaglądam tu codziennie wiec skad moge wiedziec co jest stare a co FRESH

el_
30-03-2005, 12:36
jeśli temat był zakończony to trzeba go było wpizdu zamknąć, nie zaglądam tu codziennie wiec skad moge wiedziec co jest stare a co FRESH
Są daty przy postach 8) ;)

-=Sadek=-
30-03-2005, 17:19
jeśli już o avatarach to czego nie moge ich mieć jak załączam tapete np to pojawia mi sie na górze napis że obraz musi być większy niż 0 kb :?:

reanimator
30-03-2005, 18:17
bo załaczasz plik który jest większy niż 100 x 100 pikseli.
zmniejsz se na adobe czy na paincie jak ci sie uda i se zrób.

Davis
05-05-2005, 16:11
Mam zamiar zmienic se avka i kiedy tak szukalem czegos fajnego trafilem na to :lol: :wink: http://www.wzstudent.org/avatary/313.jpg
Pomyslalem ze moze jest ktos chetny na niego :grin: (mam na mysli ava rzecz jasna :wink: )

AML
05-05-2005, 16:26
Pomyslalem ze moze jest ktos chetny na niego :grin:
ale mnie to ubawiło, dobre, dobre davis :grin: :grin: :grin:

(mam na mysli ava rzecz jasna :wink: )
no jasne że oczywiście na ava :grin: :grin: :grin: :wink: :wink:

Ice
05-05-2005, 17:29
Zdziecie Leppera i dzieci mają radoche, dajcie spokoj z tym oklepanym tematem...