PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie Ssangyong Musso

14-03-2005, 13:57
Co o nim myślicie?? :?: Czy to jest prawdziwa terenówka :?: :arrow:

Wochu
14-03-2005, 13:59
A ile kosztuje ? Dane techniczne, wtedy Ci powiem...

Tak czy inaczej w życiu nie kupiłbym żadnego Deawoo...

14-03-2005, 14:09
Dane techniczne(które znam):
Moc: 120 KM
Pojemność silnika: 2900 ccm
Cena:około 60 tysięcy(lub więcej nie jestem pewien bo liczyłem inny rocznik w porównaniu do obecnego roku) :arrow:

Wochu
14-03-2005, 14:26
Jak to zobaczyłem, utwierdziłem się w przekonaniu by nigdy nie kupić Deawoo.

AML
14-03-2005, 14:34
Jak to zobaczyłem, utwierdziłem się w przekonaniu by nigdy nie kupić Deawoo.
o tak mnie te słowa dotyczą tak samo

-=Sadek=-
14-03-2005, 14:56
Wygląda całkiem fajnie a zwłaszcza tył bajerancki ale już wystarczy popatrzeć na silnik i n jego moc prawie 3 litry i 120KM. To ja w moim fokusiku mam 1.8 i 100 KM a i jeszcze jedno DAEWOO :x

shrek
14-03-2005, 15:03
Niecierpię deawoo!!!!!!!!!!!!!
Czy to oszpecony chevrolet czy jakś limuzyna dla vipów to i tak zawszę to marka produkować będzie ochydne samochody.
Co do tej podróbki terenówki to jest ochydna.

Emenems
14-03-2005, 15:47
Tak dla sprostowania to nie jest Deawoo tylko Ssang Young (czy jakoś tak). Firmę tą pare lat temu wchłonęło Deawoo, ale po jego bankructwie uzyskała ponownie niezależność. Obecnie większość udziałów ma Mercedes. Auto napędza silnik Mercedesa i jest juz produkowanie chyba z osiem lat, pojawił sie już nawet następca i uważam że jest świetne.

Wochu
14-03-2005, 15:58
A te dane prawdziwe ?

Dominik999
14-03-2005, 16:33
Cena:około 60 tysięcy(lub więcej nie jestem pewien bo liczyłem inny rocznik w porównaniu do obecnego roku) :arrow:

Z tego co wiem, to nie jest jedyna wersja, są jeszcze mocniejsza, a poza tym auto jest obecnie sprzedawane w Polsce jako Ssong Yong :?

14-03-2005, 16:54

Z tego co wiem, to nie jest jedyna wersja, są jeszcze mocniejsza, a poza tym auto jest obecnie sprzedawane w Polsce jako Ssong Yong :?Obecnie jest sprzedawane jako Ssang Yong ale napisałem Daewoo ponieważ to ono zaczęło produkcję tego modelu :!:Wiem że to nie jest jego jedyna wersja ale przecież nie będę pisał wszystkich wersji tylko tą co miałem zdjęcia :!:

Dominik999
14-03-2005, 17:20

Z tego co wiem, to nie jest jedyna wersja, są jeszcze mocniejsza, a poza tym auto jest obecnie sprzedawane w Polsce jako Ssong Yong :?Obecnie jest sprzedawane jako Ssang Yong ale napisałem Daewoo ponieważ to ono zaczęło produkcję tego modelu :!:Wiem że to nie jest jego jedyna wersja ale przecież nie będę pisał wszystkich wersji tylko tą co miałem zdjęcia :!:
Oj chyba nie bardzo, to chyba SY zaczął, potem Daewoo przejęlo firmę. A teraz jak Daewoo przeszło pod skrzydła GM, auto "wróciło" do macierzystej firmy. Nie jestem całkowicie pewien, ale na jakieś 85%

14-03-2005, 17:22

Oj chyba nie bardzo, to chyba SY zaczął, potem Daewoo przejęlo firmę. A teraz jak Daewoo przeszło pod skrzydła GM, auto "wróciło" do macierzystej firmy. Nie jestem całkowicie pewien, ale na jakieś 85%No nic najlepiej zmienię i już :wink:

Emenems
14-03-2005, 20:10
Racja zanim zmienili go na Deawoo to długo wcześniej był Ssang...itd. :D

MKa
14-03-2005, 21:33
Bleeee :!: :x :x :x
Brzydki samochód... :x
Dla mnie nie ważny jest silnik jeśli auto wygląda bardzo źle tak jak to... :x

Pablo
22-12-2008, 16:38
Od ostatniego postu minęło trochę czasu i obecnie takiego używanego Musso można mieć za ok 14tys. i jak za takie pieniądze jest to, moim zdaniem, ciekawa propozycja. Fakt, moc jest symboliczna, przyspieszenie do 100 w 16 sekund również nie powala. Ale wyposażenie jest całkiem dobre, a udźwig wersji 2.9TD wynoszący 2800kg jest duży. Czytałem o tym wozie w Off Road pl i tam ocenili go nawet dość wysoko. Za podobne pieniądze można u nas dostać Hyundaia Gallopera z dieslem lecz jest on sporo brzydszy.

Emenems
22-12-2008, 18:44
Jako że od dawna nie jest to nowość, to przy okazji odkopu stulecia przeniesiemy ten temat do właściwszego obecnie działu.