PDA

Zobacz pełną wersję : Jeep Gladiator

-=Sadek=-
14-03-2005, 15:07
co myslicie o tym cacku? Bo dla mnie to jest super fura lepsza o jakihś tam Mitsubishi czy Nissanów Pickupów. Miodzio :mrgreen:

14-03-2005, 15:13
No,podoba mi się ten Jeep. Jest napewno jednym z ładniejszych pickupów :wink:
PS. Podaj jakieś dane techniczne :arrow:

Dominik999
14-03-2005, 17:55
SUUUUUUPER :D Odjechana furka :twisted: Niech sie inne pickupy schowają. Wygląda bosko!!!!!!!

Fester
14-03-2005, 18:17
Wygląda jak przedłuzony Wrangler z pacą
ja jednak wolę Fordy F , Chevrolety i GMC.

shrek
14-03-2005, 19:11
Superrr. Wreszcie jeep wyprodukował pickupa.

AML
14-03-2005, 19:14
Wreszcie jeep wyprodukował pickupa.
tak, i powiem że jak dla mnie to bardzo fajny wóz, po prostu terenowy Jeep a zarazem pickup, bomba!

MKa
14-03-2005, 19:15
Tak, jest super. Dobrze, że jest taki pickup... na pewno znajdzie wielu klientów. :wink:

shrek
14-03-2005, 19:21
Tak, jest super. Dobrze, że jest taki pickup... na pewno znajdzie wielu klientów. :wink:
Gdybym miał tyle kasy to bym go kupił.

AML
14-03-2005, 19:32
Ja też, według mnie to jest świetne autko na wypady i wycieczki, chętnie bym czymś takim pojechał sobie do kaliforni, według mnie to auto świetnie komponuje się z lesistymi i górskimi drogami kalifornii i wogóle tamto otoczenie by pasowało na taką wycieczkę tym Jeep'em. 8)

Dee
14-03-2005, 20:32
Jeep nic jeszcze nie wyprodukował (bo to koncept) i w tej ilości na pewno NIE ZNAJDZIE wielu klientów (no zgadnijcie dlaczego...). Poza tym, chciałbym się odnieść do pewnego osobliwego obyczaju uprawianego przez częśc userów tego forum, czyli wstawiania w każdym temacie świętego frazesu "podaj dane techniczne". A może byście tak sami ruszyli... palec i wyszperali w necie interesujące Was dane? Uwierzcie, to na prawdę nie jest trudne i nie boli :). A
że dzisiaj jestem wyjątkowo dobry, proszę: http://www.jeep.com/autoshow/news/index.html

Ale nigdy więcej :twisted:

MKa
14-03-2005, 21:12
(...) Poza tym, chciałbym się odnieść do pewnego osobliwego obyczaju uprawianego przez częśc userów tego forum, czyli wstawiania w każdym temacie świętego frazesu "podaj dane techniczne". A może byście tak sami ruszyli... palec i wyszperali w necie interesujące Was dane? Uwierzcie, to na prawdę nie jest trudne i nie boli :). A
że dzisiaj jestem wyjątkowo dobry, proszę: http://www.jeep.com/autoshow/news/index.html

Po to jest forum aby sobie nawzajem pomagać w poszukiwaniu informacji, tapet, itp. itd. :D :wink:
Jak Ty nie chcesz to nie pomagaj - nikt Cię nie zmusza... :wink: :D

Dominik999
14-03-2005, 21:25
(...) Poza tym, chciałbym się odnieść do pewnego osobliwego obyczaju uprawianego przez częśc userów tego forum, czyli wstawiania w każdym temacie świętego frazesu "podaj dane techniczne". A może byście tak sami ruszyli... palec i wyszperali w necie interesujące Was dane? Uwierzcie, to na prawdę nie jest trudne i nie boli :). A

Po to jest forum aby sobie nawzajem pomagać w poszukiwaniu informacji, tapet, itp. itd. :D :wink:
Jak Ty nie chcesz to nie pomagaj - nikt Cię nie zmusza... :wink: :D
Poza tym wydaje mi się, że znalezienie informacji o danym aucie jest w pewnym sensie "obowiązkiem" autora postu :|

MKa
14-03-2005, 21:29
(...) Poza tym wydaje mi się, że znalezienie informacji o danym aucie jest w pewnym sensie "obowiązkiem" autora postu :|
No dobra, a jeśli on nie znalazł żadnych... :?:

Dominik999
14-03-2005, 21:48
(...) Poza tym wydaje mi się, że znalezienie informacji o danym aucie jest w pewnym sensie "obowiązkiem" autora postu :|
No to trudno.... :wink:

MKa
14-03-2005, 22:04
Wtedy inni go w tym wyręczają, pomagają mu... :D :wink:

qoompel
15-03-2005, 08:18
Fajne autko.troche za bardzo kojarzy mi sie z wranglerem,ale moze byc...(a poza tym swiatla wygladaja jak glosniki...)

Fancars
15-03-2005, 14:03
Fajne autko.troche za bardzo kojarzy mi sie z wranglerem,ale moze byc...(a poza tym swiatla wygladaja jak glosniki...)

bo to jest taki Wrangler z paka co bynajmniej nie jest bledem...Wrangler chyba wszystkim sie podoba...Nie wiem tylko czy ze wzgledu na dlugosc nadwozia nie bedzie on mniej mobilny w terenie,ale Amerykanie to wlasciwie i tak kupuja Pickupy tylko po to zeby pojezdzic po drogach ubitych i poszpanowac...(wyjatki potwierdzaja regule) :D

ivis
15-03-2005, 23:04
Jak dla mnie jest brzydki :oops: Możecie mnie zjechać, ale to chyba kwestia gustu.

Przemek
16-03-2005, 04:33
Jest szaberny. Stoi w glownym wejsciu do siedziby DaimlerChryslera w Auburn Hills. Jest wielki, kwadratowy, bez "duszy"...to taki koncept wypocony na boku.

-=Sadek=-
16-03-2005, 17:31

nom popieram :mrgreen:

MKa
16-03-2005, 22:04

nom popieram :mrgreen:
Dzięki... :D :wink:

TuningPan
25-03-2005, 12:56
Jeep Gladiator jedna z najlepszych terenowek :D:D:D

Fancars
26-03-2005, 18:07
Jeep Gladiator jedna z najlepszych terenowek :D:D:D

taaaa....Z wygladu,z osiagow,z zachowania w terenie,dlatego ze mozna nim szpanowac??Czlowieku napisz cos wiecej....UZASADNIAJ SWOJE WYPOWIEDZI :!: :!:

TuningPan
26-03-2005, 18:48
przedewszystkim z wytrzymalosci w terenie, wyglad tez ma niczego sobie :wink:

Łukasz (POPEK)
27-03-2005, 09:16
ten jeep z wyglądu jest brzydki, ale jak na teren to chętnie pojeździłbym sobie!!!:):)

MikI MałS
09-04-2005, 11:23
Coś ty jest EXTRA, fajny jest też pokazany na targach w Los Angeles i Detroit Jeep Hurricun