PDA

Zobacz pełną wersję : Fiat Siena/Palio

17-03-2005, 15:35
Oto najnowsze zdjęcia nowej Sieny i Palio hatchback i kombi :wink: Co o nich myślicie?? :?:

Fancars
17-03-2005, 15:44
ehhh....Boze dlaczego oni nie moga pojac ze Siena jest do dupy z wygladu....to ma byc FL czy Nowy model??Bo wyglada jka to pierwsze...OPoza tym to ma byc pozycjonowane jak albea??tylko z kilkoma wersjami nadwoziowymi??Znaczy taki konkurent Clio,206,C3 i reszty towarzystwa??Czy wyzej??Bo sie nie lapie w tej numenklaturze fiatowskiej...ogolnie mi sie nie podoba...Jest brzydki...Ma brzydkie swiatla,wyupiety zadarty kuper....bleee.Ale na nieszczescie bedzie tego duzo na drogach bo to tani woz pewnie bedzie...

Davis
17-03-2005, 15:44
Tyle samochodów a wszystkie do bani :!: Palio jeszce jakos ujdzie ale siena to niezły SZIT :wink: kiedy patrze na ten tył to mi sie w brzuchu przewraca...

AML
17-03-2005, 17:15
ehhh....Boze dlaczego oni nie moga pojac ze Siena jest do dupy z wygladu...
te słowa zastępują cały zbędny komentarz

Emenems
17-03-2005, 17:25
To jest FL, te samochody juz są od roku produkowane na rynek brazylijski i argentyński i nie przewiduje się sprzedaży w Europie

AML
17-03-2005, 17:32
To jest FL, te samochody juz są od roku produkowane na rynek brazylijski i argentyński i nie przewiduje się sprzedaży w Europie
Alleluja! :idea: :idea: :idea: :idea:

shrek
17-03-2005, 18:17
Powem tylko tyle:
"wymiotować się chce"

Emenems
17-03-2005, 18:38
Może to dla was bardzo trudne do zrozumienia, ale świat składa się także z ludzi dla których takie auto to spełnienie marzeń, bo może dzieki niemu tacy ludzie dojeżdżeją do pracy i pomaga im w zyciu. Może i was stać na lepsze auta..
Aż dziw że wychodząc na ulice nie spawiowałeś się na śmierć, przecież tyle szajsu tego jeździ.

17-03-2005, 18:43
Może to dla was bardzo trudne do zrozumienia, ale świat składa się także z ludzi dla których takie auto to spełnienie marzeń, bo może dzieki niemu tacy ludzie dojeżdżeją do pracy i pomaga im w zyciu. Może i was stać na lepsze auta..
Aż dziw że wychodząc na ulice nie spawiowałeś się na śmierć, przecież tyle szajsu tego jeździ.No tak masz rację,niektórzy marzą o takim samochodzie,a także niektórzy dobrze wiedzą że nigdy go nie będą mieli :(

kocie_ruchy
17-03-2005, 18:48
oprocz rynku poludniowoamerykanskiego jest tez oferowany w azji (glownie turcji). oprocz wersji hatchback jest tez calkiem ladny pickup

AML
17-03-2005, 18:48
Aż dziw że wychodząc na ulice nie spawiowałeś się na śmierć, przecież tyle szajsu tego jeździ.

to już są inne aspekty, jakbyśmy mieli się w ten sposób rozczulać nad autami to nigdy nie było by wyrobionej oceny o nim

Dominik999
17-03-2005, 20:46
Ludzie, co wy się tak czepiacie tanich aut? One nie mają być ładne i wątpię, żeby kiedykolwiek były. Pokażcie mi jakieś Bardzó ładne i bardzo tanie auto? wydaje mi się, że dzisiaj te dwie cechy wykluczają się nawzajem. Bo ktoś, kto to auto kupuje nie szuka jakiegoś fanatzyjnego designu, tylko niskiej CENY.

Fancars
18-03-2005, 12:21
Ludzie, co wy się tak czepiacie tanich aut? One nie mają być ładne i wątpię, żeby kiedykolwiek były. Pokażcie mi jakieś Bardzó ładne i bardzo tanie auto? wydaje mi się, że dzisiaj te dwie cechy wykluczają się nawzajem. Bo ktoś, kto to auto kupuje nie szuka jakiegoś fanatzyjnego designu, tylko niskiej CENY.

chociazby Clio czy 206...Design bardzo udany wedlug mnie...Nie sa tez drogie...Nie uwazam ze to sie wyklucza...Po prostu jak robia tanie auta to nie patrza na to czy jest ladne tylko czy sie bedzie sprzedawalo,czy jest funkcjonalne...Wedlug mnie Panda tez jest lepsza od Seicento chociaz nie moge powiedziec zeby mi sie podobala...Ladne sa trojaczki z Kolina...Tez maja byc tanie...

Dominik999
18-03-2005, 12:54

chociazby Clio czy 206...Design bardzo udany wedlug mnie...Nie sa tez drogie...Nie uwazam ze to sie wyklucza...Po prostu jak robia tanie auta to nie patrza na to czy jest ladne tylko czy sie bedzie sprzedawalo,czy jest funkcjonalne...Wedlug mnie Panda tez jest lepsza od Seicento chociaz nie moge powiedziec zeby mi sie podobala...Ladne sa trojaczki z Kolina...Tez maja byc tanie...
No akurat Siena/Albea była zawsze tańsza od Clio czy 206, ale nie o to chodzi. Przy tych dwóch autach nie nastawiano się jedynie na cenę, miały też być w miarę ładne, praktyczne itp. A taki Logan? Miałem na myśli przede wszytkim tego typu auta. Wydaje mi się, ze Sienie/Albei zawsze było bliżej do Logana niż do 206

A co do trojaczków, to jeżeli powtwierdzą się pogłoski o cenie ok. 32.000 zł, to będzie to chyba rewelacja, bo są naprawdę bardzo ładne, zwłaszcza jak na auta tej klasy (zwłaszcza Peugeot :wink: ). Wystarczy porównać je do Pandy albo Agili :?

Sowison
18-03-2005, 18:22
Te auta wyglądają na Face-lifting Albei, ale szczerze wolę obecną wersję... Dobrze że nie trafią do Europy :wink: A co do trojaczków to najładniejsza jest moim zdaniem Toyota :twisted:

roman311
18-03-2005, 18:47
Ta Siena czy Albea to ma tak wysoki przeswit ze jeszcze troche to wejdzie do klasy SUV :)

MKa
18-03-2005, 19:59
Powiem tak: są to zwykłe, nazwyklejsze Fiaty, które przede wszystkim mają być tanie. Nic nadzwyczajnego...
Ale sam bym nie kupił takiego Fiata - 206 czy Clio jest o niebo lepsze i co ważne ładniejsze.
I tyle...

shrek
18-03-2005, 20:15
Fiat produkuje samochody dla tych którzy nie mają za co kupić.

Doktorek
18-03-2005, 20:31

Co chcesz przez to powiedzieć... :?:

shrek
18-03-2005, 20:34
To że np Seicento, Albea są bardo tanie a niektórych ludi niestac na coś lepszego.

MKa
18-03-2005, 20:48
Bez przesady - Fiat AŻ TAK się chyba nie zniża... :?

A poza tym można kupić auto (dobre i ładne) używane... za podobną kasę :wink:

Doktorek
18-03-2005, 20:50
To że np Seicento, Albea są bardo tanie a niektórych ludi niestac na coś lepszego.

No ja np. jeżdżę Fiatem ale stać mnie np. na nówkę Golfa V...