PDA

Zobacz pełną wersję : Range Rover V12

Dominik999
20-03-2005, 12:35
Właśnie przeczytałem na serwisie wp, że niedługo w Range Roverze ma być montowany silnik V12 od Astona Martina :shock: Co o tym sądzicie? Ależ to będzie furka....

dejna
20-03-2005, 13:55
to juz jest fura....a jak wloza do niego ten silnik to bedzie to...nie wiem,brak mi slow...

ja jednak mocno ubolewam nad inna rzecza.niedlugo range rover bedzie musial zmienic swoj design poniewaz takie sa przepisy o pieszych w tej pie... unii(musza go mocno obnizyc).nie tylko on ale i ppiekny phantom,krol luksusu

Dominik999
20-03-2005, 14:32
to juz jest fura....a jak wloza do niego ten silnik to bedzie to...nie wiem,brak mi slow...

ja jednak mocno ubolewam nad inna rzecza.niedlugo range rover bedzie musial zmienic swoj design poniewaz takie sa przepisy o pieszych w tej pie... unii(musza go mocno obnizyc).nie tylko on ale i ppiekny phantom,krol luksusu
Boże..... Co to za skur...yn to wymyślił :evil: :!: precz z zasrana Unią.... (chyba zapisze się do Samoobrony :twisted: :wink: :mrgreen: )

Fancars
20-03-2005, 19:48
nie to zebym byl za tymi przepisami ale to ma jakies uzasadnienie...Jak widac da sie zrobic samochod bezpieczny dla pieszych jak Peugeot 407 a przy tym ladny...Nie wiem czy chcialbym byc przejechany przez Range'a...Z drugiej strony nawet jak go zmienia i kogos potraci to male szanse na przezycie...

shrek
20-03-2005, 19:50
Range Rover jest ładny ale z silnikiem V12 będzie zajebisty.

AML
20-03-2005, 19:53

o pieszych, HA!, niech ich jasna cholera! hujoza! jeszcze trochę i jak będziesz kupował nóż kuchenny to będziesz musiał testy robić czy nie jesteś psycholem, tak jak to Clarkson powiedział "Przez nowe przepisy legislacyjne samochody stają się cięższe, brzydsze i wolniejsze (...)"

el_
20-03-2005, 19:56
Szczerze to wątpię w to V12. Niedawno przecież odbyła się premiera wersji Sport z V8 390 KM. Żeby miało sens wsadzenie jeszcze mocniejszego silnika to musiałby on mieć przynajmniej 450 KM. Nie wiem czy istnieje taka potrzeba :roll:

AML
20-03-2005, 20:00
a czy w ogóle istniała potrzeba wersji sport?
to wszystko zależy czy będzie się podobać, a może to bedzie opcja w wersji sport?

Dominik999
20-03-2005, 20:09
Szczerze to wątpię w to V12. Niedawno przecież odbyła się premiera wersji Sport z V8 390 KM. Żeby miało sens wsadzenie jeszcze mocniejszego silnika to musiałby on mieć przynajmniej 450 KM. Nie wiem czy istnieje taka potrzeba :roll:
Nie wiem, mi się wydaje ze tak zrobią.
PS. Będzie miał właśnie 450 KM :wink:

A co do przepisolw do w pełni zgadzam się z Astonem. To nie "niebezpieczne" auta sa tu problemem, bo równie dobrze niebezpieczne może być cokolwiek. A jesli chodzi o potrącenia, to tak prawdę mówiąc róznica między potrąceniem przez Peugeota 407 i Range`a przy chociązby 60 km/h nie wydaje mi się duża (nie chciałbym być potrącony ani przez jednego, ani drugiego...)

Doktorek
20-03-2005, 20:24
No niezła maszynka się szykuje :!:

Rudy
21-03-2005, 09:56
(musza go mocno obnizyc).

Ale co mu obniżą :?: :?

dejna
21-03-2005, 14:56
nie chodzi o zawieszeie tylko o jego "przod". Merce i BMW maja opadającą linie, a Range ma...inna,sam wiesz jaka i to musi byc zmienione.Pieszy nie moze leciec na samochod tylko na mskae ktora tez musi byc "miekka i oddalona"od silnika.To czytalem w jakiejs gazecie motoryzacyjnej

kok
21-03-2005, 15:12
Zaniedługo bedą montować podószki powieczne dla pieszych :P
A tak poważnie to jakać firma testowała takie rozwiązanie.
V12 w Range Rover'e to dobry pomysł. Równa praca silnika, Durzo mocy i jeszcze wiecej momentu ideale autko by podjechać pod opere

MKa
21-03-2005, 15:20
O tak :!: Zgadzam się - to fajny samochód, a z takim silniczkiem to już prawdziwa terenówka. :D Tylko te przepisy unijne do bani... :evil:

shrek
21-03-2005, 17:05
O tak :!: Zgadzam się - to fajny samochód, a z takim silniczkiem to już prawdziwa terenówka. :D Tylko te przepisy unijne do bani... :evil:
Może jak lepper tam dłużej posiedzi to zmienią je. Miejmy nadzieję.

-=Sadek=-
21-03-2005, 17:47
je nie mam nic przeciwko jak dla mnie to może być

Rudy
21-03-2005, 20:44
Zaniedługo bedą montować podószki powieczne dla pieszych :P
A tak poważnie to jakać firma testowała takie rozwiązanie.

Heh...Pewnie Volvo :P

V12 w Range Rover'e to dobry pomysł. Równa praca silnika, Durzo mocy i jeszcze wiecej momentu ideale autko by podjechać pod opere

A co, V8 nierówno pracuje ??? Ja w Megance mam R4 i też równo pracuje :mrgreen:. No a jeśli masz na myśli podobny "moment" w każdym zakresie obrotów, to nie wiem czy Cayenne Turbo nie byłoby lepsze (ale ten temat był już głosowany) :wink:. Chyba jednak, (mimo masy i słabszego silnika) wolę Range'a z dwóch powodów: styl i własności w terenie (z tym mimo wszystko będę unikał kontaktu, ale gdy stromy, ośnieżony podjazd stanie mi na drodze, załążę łańcuchy i wrzucę "D". W Cayennie raczej jestem zmuszony wrzucić "R" :wink:)

kok
22-03-2005, 00:20
Wydaje mi sie że był to Jaguar a nie Volvo ale głowy niedam.
P.S.
Nietwierdze że V8 chodzi nierówno tylko że V12 produkuje mniejsze drgania a co do opini o cayenie to sie wpełni zgadzam. POPROSTU NIE MA
CZEGO PORÓWNYWAĆ DO WŁAĆSIWOŚCI TERENOWYCH RANGE ROVERA, POPROSTU NIE TA LIGA

Rudy
22-03-2005, 18:33
Nietwierdze że V8 chodzi nierówno tylko że V12 produkuje mniejsze drgania...

...a co do opini o cayenie to sie wpełni zgadzam. POPROSTU NIE MA

No zgadzam się, ale na autostradzie, Cayenne może bardziej pogrążyć Range'a, niż ten Cayenne w terenie :wink:

Mimo wszystko oba chciałbym mieć w garażu :D

Dominik999
22-03-2005, 18:59
Nietwierdze że V8 chodzi nierówno tylko że V12 produkuje mniejsze drgania...

...a co do opini o cayenie to sie wpełni zgadzam. POPROSTU NIE MA

No zgadzam się, ale na autostradzie, Cayenne może bardziej pogrążyć Range'a, niż ten Cayenne w terenie :wink:

Mimo wszystko oba chciałbym mieć w garażu :D
Ja mimo wszytsko wybrałbym Range`a - ma więcej klasy

kok
22-03-2005, 19:31
Dominik999 masz w pełni racje a co do wypowiedzi wcześniejszej to Rudy niezapominaj że anglik jako terenówka naztawiona jednak bardziej na teren a SUV Porsche ( marna imitacja terenówki ) zostało stwożone jako sportowy car o pakownym wnęczu który na Autobahnn'ie kładzie wiekszość produkowanych wozów :!:

Sowison
23-03-2005, 19:24
AAAAAaaaaaaaaach to będzie maszyneria!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Cud miód i orzeski :D Już czekam na premierę :lol: 8)