PDA

Zobacz pełną wersję : Toyota i Unit

shrek
26-03-2005, 08:39
:arrow: http://www.seriouswheels.com/top-2005-Toyota-i-Unit-Concept.htm
Mnie to przypomina wózek dla dziecka z cztroma kołami. Można na nim jeździć dwoma sposobami jak jest pokazane na obrazach. To coś co nazwali samochodem chyba nie wejdzie do produkcji seyjnej [oby nie].
A wy co o tym pojeździe kosmicznym sądzicie.

TuningPan
26-03-2005, 08:57
Mnie to przypomina wózek dla dziecka z cztroma kołami. Można na nim jeździć dwoma sposobami jak jest pokazane na obrazach. To coś co nazwali samochodem chyba nie wejdzie do produkcji seyjnej [oby nie].

w pelni sie zgadzam mi to przypomina bardziej wozek inwalidzki albo krzeslo elektryczne :lol: :lol: :lol:

shrek
26-03-2005, 08:59

w pelni sie zgadzam mi to przypomina bardziej wozek inwalidzki albo krzeslo elektryczne:lol: :lol: :lol:
To jest gorsze niż krzesło elektryczne.

TuningPan
26-03-2005, 09:12
jeszcze nie wiem czy gorsze, oby nie weszlo do produkcji seryjnej bo wtedy nastapi wielkie porazenie zzzzz :lol: :lol: :lol:

Łukasz (POPEK)
26-03-2005, 09:31
ten samochod jest brzydki. nie przypomina samochodu.

TuningPan
26-03-2005, 09:35
ten samochod jest brzydki. nie przypomina samochodu.

TOYOTA zwariowala na punkcie nowoczesnych pojazdow "KOSMICZNYCH" i tak duzo na tych "krzeslach elektrycznych" nie zarobia :twisted: po co oni je robia :roll:

Łukasz (POPEK)
26-03-2005, 09:37
strach pomyśleć jak beda wygladały samochody przyszłości:(:(:(:(

TuningPan
26-03-2005, 09:38
oby nie wygladaly tak jak ten :cry: :cry: :cry:

-=Sadek=-
26-03-2005, 10:13
e tam fajnie byłoby sie w takim czymś pokazać :mrgreen:

TuningPan
26-03-2005, 12:31
e tam fajnie byłoby sie w takim czymś pokazać :mrgreen:

dla mnie to bylby wstyd w takim czyms sie pokazac :oops: a wogole to to jest troche ciasne i jesli wejdzie do produkcji to pewnie bedzie drogie wiec lepiej sobie kupic zwykly wozik :)

Łukasz (POPEK)
26-03-2005, 13:21
ja nigdy nie pokazałbym sie w takim czyms!!!!!!!!!!!!!!!

kocie_ruchy
26-03-2005, 14:04
i tak duzo na tych "krzeslach elektrycznych" nie zarobia :twisted: po co oni je robia :roll:

tego nie wiesz - japonczycy na pewno na punkcie tego typu dziwactw oszaleja, juz mieli tego co zmienial kolory w zaleznosci od humoru. tego typu wynalazki nie beda sie podobac w europie, ale to nie szkodzi bo nie dla europejczykow sa robione tylko dla azjatow

Dee
26-03-2005, 18:02
To samo miałem napisać :) W jurop nikt takiego wozidła nie kupi, bo to ogólnie kontynent konserwatystów, ale Japonia - inny kraj, inne gusta, inna mentalność, czemu nie?? Zresztą tam właśnie wynaleziono rajstopy w spreju :) Nie zapominajcie, że Toyota nie sprzedaje swoich samochodów wyłącznie w Europie i Ameryce i że paleta model na poszczególnych rynkach "troszkę" się różni.

MKa
26-03-2005, 18:31
To taki wózek inwalidzki dla bogaczy... :D :wink:

TuningPan
26-03-2005, 18:40
i tak duzo na tych "krzeslach elektrycznych" nie zarobia :twisted: po co oni je robia :roll:

tego nie wiesz - japonczycy na pewno na punkcie tego typu dziwactw oszaleja, juz mieli tego co zmienial kolory w zaleznosci od humoru. tego typu wynalazki nie beda sie podobac w europie, ale to nie szkodzi bo nie dla europejczykow sa robione tylko dla azjatow

nie wiem czym oni sie podniecaja to cos jesli wejdzie do produkcji pewnie bedzie sporo kosztowalo a z ta cene mozna kupic luksusowa gablote :roll:

27-03-2005, 09:28
idealne wozidlo dla spasionych amerykanow /ktorzy nie maja juz sily chodzic/ do jazdy po centrach handlowych i chodnikach - mysle ze takie jest glowne zalozenie tego "wózka"

TuningPan
27-03-2005, 18:42
idealne wozidlo dla spasionych amerykanow /ktorzy nie maja juz sily chodzic/ do jazdy po centrach handlowych i chodnikach - mysle ze takie jest glowne zalozenie tego "wózka"

no wlsnie "wozka" a oni to nazywaja samochodem :wink:

Fancars
27-03-2005, 20:11

no wlsnie "wozka" a oni to nazywaja samochodem :wink:

a dlaczego nie...Ma 4 kola silnik i jezdzi samobieznie...Do tego ma kierownice...TO dlaczego by tego nie nazwac samochodem??Ciekawe kiedy zrobia stolek barowy na kolkach z silniczkiem zeby mozna bylo sobie po chacie jezdzic... :lol:

TuningPan
27-03-2005, 20:20
mi to nie przypomina samochodu ale jak tobie sie "wozek" podoba to ok :wink:

Fancars
27-03-2005, 20:29

nie zauwazyles gleboko ukrytej ironii :x

TuningPan
27-03-2005, 20:33

nie zauwazyles gleboko ukrytej ironii :x

to po co ja ukryles tak gleboko nie umiem plywac :cry: :lol: :lol: :lol: