PDA

Zobacz pełną wersję : Audi S8

iq3b
27-03-2005, 22:52
Przeszukałem forum i nie znalazłem żadnego postu na temat tego wspaniałego samochodu. Dlatego inspirowany filmem Ronin (który przed chwilą leciał w TV) chciałem podzielić się z wami moimi odczuciami na temat tego auta. Przyznam szczerze, że mało jest limuzyn, które przykuwają moja uwagę ale z S8 jest inaczej. To Piękna i Bestia w jednym. Potwornie mocny silnik dopracowane zawieszenie i wszechobecny luksus, a do tego wspaniała stylistyka. Niby nic szczególnego ale harmonijna linia nadwozia nie opatrzyła się w ciągu tylu lat. W tym roku wejdzie nowa wersja S8 i jestem przekonany że będzie to równie udany samochód i dalej będzie cieszył moje oko i dusze 8)

Dorzucam dwa zdjęcia S8 rocznik 2005

Poprzednia wersje znajdziecie pod tym adresem: http://www.speedycars.net/wallpaper/audi_s8.html

Gornet
27-03-2005, 23:04
Ta ,nie ma to jak S8 ,które moim zdaniem jest zbyt szpanerskie. Nie kupiłbym tego auta ,bo by mnie kojarzono z mafią i czarnymi interesami. Sam mam sąsiada co ma S8 czarne te starsze ,autko jest naprawdę atrakcyjne ... boczne chromowane listwy ,ogromne felgi i chromowane lusterka ,a pod maską silnik z turbiną ,której odgłos powala ;) Ale zaznaczam ,nie kupiłbym tego auta ... trza też dodać ,że to najdroższe Audi ,troche też pali a o ubezpieczeniu nie wspomne ... pewnie z 2 tys zł miesięcznie ,hehe

Ma takie S8...
http://www.carnews.de/Audi/jpg/s8.jpg

P S Twój emblemat ... to prototyp nowego A3 ? wow :D

MKa
27-03-2005, 23:07
Przeszukałem forum i nie znalazłem żadnego postu na temat tego wspaniałego samochodu. Dlatego inspirowany filmem Ronin (który przed chwilą leciał w TV) chciałem podzielić się z wami moimi odczuciami na temat tego auta. Przyznam szczerze, że mało jest limuzyn, które przykuwają moja uwagę ale z S8 jest inaczej. To Piękna i Bestia w jednym. Potwornie mocny silnik dopracowane zawieszenie i wszechobecny luksus, a do tego wspaniała stylistyka. Niby nic szczególnego ale harmonijna linia nadwozia nie opatrzyła się w ciągu tylu lat. W tym roku wejdzie nowa wersja S8 i jestem przekonany że będzie to równie udany samochód i dalej będzie cieszył moje oko i dusze 8)

Poprzednia wersje znajdziecie pod tym adresem: http://www.speedycars.net/wallpaper/audi_s8.html
Tak, zgadzam się z Tobą. To jest piękny samochód. Mało co można mu zarzucić (a właściwie nic).:D Spełnia najśmielsze oczekiwania - jest zarówno autem typu limuzana, jak i o zacięciu sportowym. Jedno z ulubionych moich aut... :wink:

AML
27-03-2005, 23:09
No ja jak zawszę ide do szkoły to przechodzę pod blokiem pod którym stoi takie samo Audi jak wykorzystane do filmowania Ronin'a, i powiem jedno, KOLOS!

iq3b
27-03-2005, 23:11

No nie zupełnie :D to Alfa Romeo Brera (prototyp) dziś znalazłem to zdjęcie i nie mogłem się oprzeć... 8)

No ja jak zawszę ide do szkoły to przechodzę pod blokiem pod którym stoi takie samo Audi jak wykorzystane do filmowania Ronin'a, i powiem jedno, KOLOS!

A wracając do Ronina w finałowym pościgu De Nniro i Reno powinni jeździć tym S8 a nie jakims zielonym 406 :? to by był pościg z tym BMW5 :lol:

AML
27-03-2005, 23:39
Ale Audi zostało na miejscu odbicia teczki, pozatym było "uderzone" i potem widać zajeli się tym autem komandosi :lol:, ale mimo to pościg reżyserstwa Frankenheimer'a jest świetny!

reanimator
28-03-2005, 00:46
Ta ,nie ma to jak S8 ,które moim zdaniem jest zbyt szpanerskie. Nie kupiłbym tego auta ,bo by mnie kojarzono z mafią i czarnymi interesami. Sam mam sąsiada co ma S8 czarne te starsze ,autko jest naprawdę atrakcyjne ... boczne chromowane listwy ,ogromne felgi i chromowane lusterka ,a pod maską silnik z turbiną ,której odgłos powala ;) Ale zaznaczam ,nie kupiłbym tego auta ... trza też dodać ,że to najdroższe Audi ,troche też pali a o ubezpieczeniu nie wspomne ... pewnie z 2 tys zł miesięcznie ,hehe

Ma takie S8...

kup sobie synku fiata pande :?

TuningPan
28-03-2005, 09:37
bardzo ladne auto szczegulnie mi sie podoba nadwozie :wink:

el_
28-03-2005, 09:54
Najpierw S6, potem S8 :roll:

Gornet
28-03-2005, 10:18

Ma takie S8...

kup sobie synku fiata pande :?

Na takie komentarze sikam porannym moczem :)

Fester
28-03-2005, 10:54
Nowe BMW7 to przy nim (Tofik z kabaretu powiedziałby) BRZYYYYYDAALLLLLLL :!: :!: :!: :!:

Ps. starsze S8 chyba bardziej mi się podobało

-=Sadek=-
28-03-2005, 11:33
mi bardziej podoba sie stare s8 :P

reanimator
28-03-2005, 11:33

ale co w tym dziwnego :roll:

iq3b
28-03-2005, 11:51

S6 brak tego luksusu, nie twierdze że go nie ma ale na pewno jest go mniej i do tego te klasyczne linie... MIODZIO :P

Tak więc S8 a potem cała reszta.

reanimator
28-03-2005, 12:13
no S8 jest usportowioną wersą A8,i jak wszystkie limuzyny mają mocne wersje tak i audi też ma.a A6 to niższa liga klasy,i do tego nieciekawa

el_
28-03-2005, 13:47

To że nie mam ani S6 ani S8 na bazie A6 i A8 obecnej generacji ;)

reanimator
28-03-2005, 13:50
no to ja też o tym mówiłem,ale ktoś dał foto żę to nowe S8,to mu uwierzyłem

Sowison
28-03-2005, 15:05
Piękny, poprostu piękny... :oops: :P :P :P Cud, miód i orzeszki a każda nowa generacja pieści moje podniebienie... :lol: 8)

el_
28-03-2005, 15:15
Ja Ci mogę w Photoshopie zrobić nawet S2 ;)

Wck
28-03-2005, 15:32

S2 istnieje :P ;)

Dee
28-03-2005, 17:44

Szpanerskie? O wielu autach można by tak powiedzieć, ale nie o tym! Wyglądda jak każde autko klasy luksusowej po najdelikatniejszym z możliwych tuningu optycznym. "Niewtajemniczeni" mieliby problemy z odróżnieniem go od wersji seryjnej. A że ci sie kojarzy... No cóż, w tym kraju każdy kierowca starego BMW to dresiarz, nowego - burak albo mafioso, a mężczyzna za kółkiem micry czy Ka to pedał. Nie można dyskwalifikować auta przez stereotypy! Koszty utrzymania - ktoś, kogo stać na wyłożenie tych 200 - 400 tys. (używane lub nowe) lub więcej leje na nie ciepłym (a nie porannym :P ) moczem.

Do AutoDoktora: piszesz jak chcesz, ale wielkie litery oznaczają KRZYK w netykiecie. Nie wiem, czy chciałbyś, żeby ktoś podczas rozmowy na Ciebie wrzeszczał...

el_
28-03-2005, 18:57

S2 istnieje :P ;)
Racja :lol: :lol: Chodziło mi o to na bazie A2 :P

reanimator
28-03-2005, 18:58
właśnie może mi ktoś powiedzięc czym sie różni A8 od S8,bo ja dochodze sam i mi to marnie wychodzi,jedyne co widze to S8 jest szersze i niższe,chyba że to tylko taki jeden model u mnie jeździ.

i po skonsultowaniu sie z innymi ludzmi,ten S8 nowy fo nie S8 nowy,nie ma jeszcze nowej S8,a jak bedzie to bedzie o tym głosno bo to coś jak BMW M5,tak bedzie głośno (c)johny

Gornet
28-03-2005, 19:19
Dee => zgadzam sie co do dresów i buraków :)

reanimator => trzeba czytać uważnie posty.. rózni się min. chromowanymi listwami i lusterkami ,silnikiem 4.2 z turbiną ,felgi 6-ramienne ,sportowo obniżone zawieszenie.
Obecnie nie ma S8 ,a to co kolega pokazał to przyszłe plany..

reanimator
28-03-2005, 20:22
ty jak audi jest srebrne,a właściciel wymienił koła to jak mam poznac :roll:
A8 też było 4.2,a z zewnątrz nie widać turbiny więc jak sie dowiedzieć.

i myśłe że jak nie ma foto na auto-bild.de nowej s8 to i nie ma nigdzie

iq3b
29-03-2005, 00:21
ty jak audi jest srebrne,a właściciel wymienił koła to jak mam poznac :roll:
A8 też było 4.2,a z zewnątrz nie widać turbiny więc jak sie dowiedzieć.

No nie do końca tak jest. Jeśli autko było by srebrne to i tak aluminiowe lusteka odróżniały by się od karoserii. Specjalne 46-centymetrowe koła lano-stopowe typu "Avus" to tez delikatna różnica. Przednie i tylne hamulce zaopatrzono w 43-centymetrowe wentylowane tarcze i aluminiowe zaciski. Na obręczach "Avus" osadzono opony 245/45 ZR 18. Silnik V8 o pojemności 4,2 litra to nie ta sama jednostka co w A8. 265 kW (360 KM) przy 7000 obr/min i maksymalnym momentem obrotowym 420 Nm, dostępnym już przy 3400 obrotach na minutę. Do tego skrzynia DSP i mase innych komputerowych pomocy. Wnętrze też ma więcej opcji wyposarzenia.
I pewnie większość z tych rzeczy można mieć w seryjnym A8 ale bez znaczka na grillu i tylnej klapie to "tylko" A8. 8) A tego nie ma w żadnej opcji wyposarzeniowej A8.

i myśłe że jak nie ma foto na auto-bild.de nowej s8 to i nie ma nigdzie

Ja nie pisałem, że jest już nowe S8 ale zdjęcia takowe znalazłem, więc zamieściłem. Na ile one są prawdziwe to nie wiem ale popatrzeć zawsze można :shock:

nomac007
29-03-2005, 08:41
fakt- S-ósemce nic nie mozna zarzucic - no moze to ze jest "troche" droga, ale jakbym tylko miał kase to kupuje takiego :). Ale najpierw bym chciał miec RS4 - wg mnie to taki "mały" wymiatacz [w porównaniu z S8].

el_
29-03-2005, 08:44
Jeśli autko było by srebrne to i tak aluminiowe lusteka odróżniały by się od karoserii.
W pierwszym lepszym sklepie tuningowym można znaleźć lusterka srebrne więc to o niczym nie świadczy ;)

Ja nie pisałem, że jest już nowe S8 ale zdjęcia takowe znalazłem, więc zamieściłem. Na ile one są prawdziwe to nie wiem ale popatrzeć zawsze można :shock:

:?
A może jednak ;)

Mała prośba - jeśli nie jesteś w 100% pewnien czy to nowym model czy może VT to lepiej to sprawdz na jakieś wiarygodnej stronce ;)

piotrus
29-03-2005, 10:00
fakt- S-ósemce nic nie mozna zarzucic - no moze to ze jest "troche" droga, ale jakbym tylko miał kase to kupuje takiego :). Ale najpierw bym chciał miec RS4 - wg mnie to taki "mały" wymiatacz [w porównaniu z S8].
no wlasnie jakbym mial odwieczny problem
Autko naprawde super :)

iq3b
29-03-2005, 11:44
W pierwszym lepszym sklepie tuningowym można znaleźć lusterka srebrne więc to o niczym nie świadczy
Wiesz dobrze, że srebrne lusterka to nie wszystko. Mój sąsiad założył srebrne lusterka na Vectre C Caravan i to nie czyni z niego "S-Vectry" 8) dodam że teraz autko wygląda wieśniacko :roll: . Opisałem więcej znaczących zmian w porównaniu z modelem A8 i te powinny Cię przekonać o różnicach między tymi modelami.

Fakt nie ma jeszcze nigdzie oficjalnych textów o nowym S8 ale jestem więcej niż pewnien, że to autko wejdzie do sprzedarzy jeszcze w tym roku.

el_
29-03-2005, 11:48
Fakt nie ma jeszcze nigdzie oficjalnych textów o nowym S8 ale jestem więcej niż pewnien, że to autko wejdzie do sprzedarzy jeszcze w tym roku.
To nie chodzi o to, czy ktoś uważa, że dane auto ma wejść do sprzedaży czy nie. Chodzi o to, czy ono istnieje czy nie ;)

iq3b
29-03-2005, 12:59
Przyznałem że nie ma oficjalnego poparcia moich rozważań ale esencją tego tematu była starsza wersja i jej model S8.

Rudy
29-03-2005, 14:48
No ładne jest ale osiągi proszę :wink:

playerone
13-04-2005, 19:38
Uwielbiam każdą ósemkę, Wyglądaja jak topowe amerykańskie krążowniki, a w wydaniu S to cudo

KozaK
14-04-2005, 16:44
Według mnie to jedno z najwspanialszych aut. Stare S8 jest wspaniałe, a to nowe (z wyglądu) jeszcze bardziej mi się podoba. Tylko jaki ma silnik, skoro w sprzedaży jest A8 W12 6.0, a wcale nie nazywa się S8? Ten silnik to potwór, a co będzie w S8? No chyba, że zołożą mu turbo (albo biturbo), to rozumiem...aż mnie ciarki przechodzą

MikI MałS
14-04-2005, 17:39
No ładne jest ale osiągi proszę :wink:

Jest Extra fajne jak każde AUDI, ale też przoszę o osiągi

Rudy
17-04-2005, 16:12
Chyba są słabe skoro nie chce podać :razz:

el_
17-04-2005, 20:06
Postaram się wyrazić jasno...

NIE MA ŻADNEGO KURWA S8

Rozumiemy się? A skoro nie ma to nie ma osiągów, fotek (nie mylić z VT) i Bóg wie jeszcze czego. Nie ma!

Jeśli miałby wejść to najprawdopodobniej będzie on wyposażony w nowy silnik Audi V10 5.2 lub 5.5 l i mocy około 550 KM. Ale narazie to nic pewnego.

kuules
17-04-2005, 22:41

NIE MA ŻADNEGO KURWA S8

Rozumiemy się? A skoro nie ma to nie ma osiągów, fotek (nie mylić z VT) i Bóg wie jeszcze czego. Nie ma!

Ktos wkoncu posumowal ten temat, lepiej sie nie dalo. Polecam zalozyc nastepny tytulujac go BMW M7 ja wam zrobie jakies niezle VT i sobie podyskutujecie o nie isteniejacym aucie. Albo lepiej zrobcie ankiete, nowe S8 kontra najnowsze M7.

PS. Pozdro dla el_payaco. Polubilem Cie za to podsumowanie. :cool:

MKa
17-04-2005, 23:41

NIE MA ŻADNEGO KURWA S8
(...)

... i kropka.
Hehe. :lol: :grin: Odpowiednie podsumowanie.

el_
18-04-2005, 07:27
Ktos wkoncu posumowal ten temat, lepiej sie nie dalo. Polecam zalozyc nastepny tytulujac go BMW M7 ja wam zrobie jakies niezle VT i sobie podyskutujecie o nie isteniejacym aucie. Albo lepiej zrobcie ankiete, nowe S8 kontra najnowsze M7.

PS. Pozdro dla el_payaco. Polubilem Cie za to podsumowanie. :cool:
Podziękuj raczej Johny'emu, który zwrócił moją uwagę, że dalej romawiają o tym S8 jakby istniało ;)

Gornet
18-04-2005, 08:05
Jak to nie ma ???? Zawsze był ,teraz Audi go nie ma w swojej ofercie ale my tutaj gadamy o tym straszym ! Co wy pierdolicie ?

el_
18-04-2005, 09:20
Nie mam siły... poczytaj sobie cały temat, a dopiero później się wypowiadaj, ok?

Emenems
18-04-2005, 18:57
jak słowami sie nie da to może spróbuj młotkiem :) (wbić im to do głowy)

qoompel
21-04-2005, 12:03
A6 nieciekawa??? chyba pomylołeś marki-które audi jest nieciekawe???...???

reanimator
21-04-2005, 12:09
A6 nieciekawa??? chyba pomylołeś marki-które audi jest nieciekawe???...???

no ale do kogo ty pijesz??????
tu sie mówi o A8 :roll:

AML
21-04-2005, 19:35
jeszcze inaczej... o S8

reanimator
21-04-2005, 22:24
jeszcze inaczej... o S8

kurna z tego szumu pomyliłem literki :oops:

iq3b
22-04-2005, 23:22
Nie mam siły... poczytaj sobie cały temat, a dopiero później się wypowiadaj, ok?
Sam poczytaj i najlepiej od samego począdku. W moim pierwszym poscie było tylko jedno zdanie o nowym modelu S8. Wrzuciłęm to bo znlazłem takowe zdjęcie, podpisałem rocznik 2005 bo pod taka nazwą je znalazłem. Później kiedy wyszła kwestia mojej nieżetelności wypowiedzi przyznałem że to był błąd tak pisać.

ALE CAŁY TEMAT CHCIAŁEM POŚWIĘCIĆ STAREMU MODELOWI S8

Tylko text o osiągach był nietrafiony i w tym upatruję Twojej flustracji. :razz:

el_
23-04-2005, 14:58
Ok, nie miałem pretensji do Ciebie, tylko do tych, co później dalej gadali o nowym modelu.

Rudy
25-04-2005, 18:01
No sory :!: Jak zobaczyłem zdjęcie i powiedziano mi, że to nowe S8 to naturalną koleją rzeczy jest zapytanie o osiągi :???: