PDA

Zobacz pełną wersję : Mitsubishi czy Subaru?

MKa
29-03-2005, 23:42
Mitsubishi Lancer EVO VIII i Subaru Impreza WRX STi
Dwa odwiecznie konkurujące ze sobą auta. Osiągi, silnik oraz ceny w obydwuch autach są bardzo podobne. Obydwa mają po 265 KM :!: Obydwa zachwycają nas swoim wyglądem, dźwiękiem silnika oraz osiągami...
Ale które wybrać :?:

Subaru:
:arrow: 244 km/h
:arrow: 174 300 zł
:arrow: 5,5 s do 100 km/h

Mitsubishi:
:arrow: 245 km/h
:arrow: 182 200 zł
:arrow: 6,1 s do 100 km/h

kok
30-03-2005, 00:23
Wybral bym Mitsubichi bardziej podoba mi sie wyglad a w jezdzie oba samochody sa porównywalne

Fester
30-03-2005, 00:27
jakbym miał wybierać między EVO VII ,a Subaru to wybrałbym Lancera.

A jak EVO VIII ,a Subaru to chyba Subaru

A najlepiej mieć obydwa :D

Mercedesw123
30-03-2005, 08:40
ja wole Lancera, nawet mam jego model(zbieram modele w 1:43 i 1:24)
Pozdrawiam,
Krzysiek 8)

-=Sadek=-
30-03-2005, 09:28
subaru jest ładniejsze i tańsze:)

kenny
30-03-2005, 15:07
Subaru rulezzz :)

AML
30-03-2005, 15:12
Ja tam samo Subaru, widuję czasami u siebie niebieskie WRX, i powiem BOMBA!

el_
30-03-2005, 16:19
Trudny wybór. Musiałbym się nimi przejechać, żeby z czystym sercem powiedzieć, który mi się bardziej podoba.

Ice
30-03-2005, 16:24
Subaru, bo jest bardziej ostentacyjne i szapnerskie - a tego chce w tego typu aucie. Mitsu jest zbyt szare.

Dla spragnionych subarynek po tuningu ;) :
• http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=5070
• http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=5066

rubk
30-03-2005, 18:16
oczywiście że mitsubishi. Ono jest po prostu ładniejsze. Subaru jak dla mnie za bardzo rzuca się w oczy. Ale w sumie nie pogardziłbym takim :D

Wck
30-03-2005, 19:52
Ale które wybrać :?:

No jak to które?? :twisted:

Impreza jest jedyna i niepowtarzalna - wszystko jest w niej super. Moc, osiągi, kolor, dźwięk ( :!: )... Dodatkowo jeszcze DCCD i już niemal kompletny brak podsterowności :) Fakt, że ostatnio auto robi się coraz bardziej popularne - w moim mieście modeli powyżej 2000 roku (te z okrągłymi lampami i obecny model) jeździ chyba z 12, a starszych GT-ków też coś koło tego... Niestety przez to widać ostatnio panującą "modę" na Subaru, no ale weź miej kasę i nie wybierz Subaru :twisted: A Evo?? Dla mnie ostatnie Evo to 6, późniejsze modele nie mają tego uroku co poprzednie edycje :(

Dominik999
30-03-2005, 20:00
ojjjjjjjjj trudny wybór.... Mialbym problem przy kupowaniu.... Ale taki problem to przyjemność :D Ale jakbym musiał wybrać, chyba jednak Subaru....

TuningPan
30-03-2005, 20:54
MITSUBISHI LANCER EVO - zaden inny

Wck
30-03-2005, 20:55

Uzasadnij :P

shrek
31-03-2005, 12:41
Subaru Impreza dlatego że niejest klonem poprzednika tak jak lancer.

MKa
31-03-2005, 13:14
O :!: :shock:
Jest 50:50. Hehe... :D dobrze

TuningPan
31-03-2005, 15:31

Uzasadnij :P

bardziej mi sie podoba z zewnatrz a i silnik tez ma bardzo dobry subaru to raczej auto rajdowe a ja nie przepadam za rajdowkami :wink:

Wck
31-03-2005, 16:40
bardziej mi sie podoba z zewnatrz a i silnik tez ma bardzo dobry subaru to raczej auto rajdowe a ja nie przepadam za rajdowkami :wink:

No własnie to mi się w Evo najbardziej nie podoba :( Do 6 generacji wszystkie Lanevo to niemal cywilne rajdówki, a 7 i 8 to mi się bardziej kojarzy z Fast & Furious, drag-racingiem, tjuningiem etc :?

Sowison
31-03-2005, 18:23

No własnie to mi się w Evo najbardziej nie podoba :( Do 6 generacji wszystkie Lanevo to niemal cywilne rajdówki, a 7 i 8 to mi się bardziej kojarzy z Fast & Furious, drag-racingiem, tjuningiem etc :?

Święte słowa!!! :wink: Bo od VII generacji to Mitsu nie liczy sie w rajdach... :cry: :cry: :cry: A Makkinen na wcześniejszych wozach jeździł jak szalony!!! Subaru jednak o wiele bardziej mi sie podoba i nadal 3ma się w czołówce samochodów rajdowych, a Mitsu zeszło nieco na dalszy plan...

AGENT
31-03-2005, 19:41
Oba auta fajne, ale palą ze 40 litrów na setkę, także się nie nadają do codziennej eksploatacji. Wizualnie bardziej podoba mi się jednak Misiek, chociaż nie wiem dlaczego.

MKa
31-03-2005, 20:03
Oba auta fajne, ale palą ze 40 litrów na setkę, także się nie nadają do codziennej eksploatacji. (...)
W pierwszym poście napisałem ile palą - ok. 11 l na setkę... :P :D :wink:

TuningPan
31-03-2005, 21:53

mi tez sie kojazy z "2 Fast 2 Forius" i ja jako zapaleniec w sprawach tuningu chetniej bym wzial na warsztat EVO :wink:

kok
31-03-2005, 23:05
Oba auta fajne, ale palą ze 40 litrów na setkę, także się nie nadają do codziennej eksploatacji. (...)
W extremalnych sytuacjach takich jak jazda polodzoe na oponach z kolcami ( i otwarta na maxa przepustnica ) konczy sie w mitsubishi zpalaniem na poziomie 80l na 100km ( mam na mysli cywilna wersje a nie rajdowa ) :!: i pewno w subaru jest podobnie, no ale nikt tak przecierz nie bedzie jezdzic :wink:

MKa
01-04-2005, 15:27
W extremalnych sytuacjach takich jak jazda polodzoe na oponach z kolcami ( i otwarta na maxa przepustnica ) konczy sie w mitsubishi zpalaniem na poziomie 80l na 100km ( mam na mysli cywilna wersje a nie rajdowa ) :!: i pewno w subaru jest podobnie, no ale nikt tak przecierz nie bedzie jezdzic :wink:
No właśnie - kto jeździ po lodzie... :?:

Xtreme
01-04-2005, 16:37
Ja bym wybral subaru bo nim mialem okazje sie przejechac tym najnowszym ale nie wiem jak sie jezdzi evo wiec tutaj nie podejme decyzji
Wyglad to subaru poniewaz w zlotych felach wyglada zarabiscie z tym wlotem na masce i do tego czarny metalik badz ten niebieski metaik

MKa
04-04-2005, 15:56
.....::::: 50:50 :::::.....

Ankieta nic nie wykazała - tak jak się spodziewałem. Chyba nie można wyłonić faworyta spośród tych dwóch wspaniałych aut; każdy ma swoje zalety i wady...

Davis
04-04-2005, 15:59
Rzeczywiscie jak narazie jest bardzo zarzarcie. Ale ja bym wolał Evo bo jest duzo ładniejsze(subaru jest jakies dziwne, poprzedniawersja bardziej mi sie podobala), a ze osiagi sa bardzo podobne to wyglad przewazyl moj glos :wink:

Yoda
04-04-2005, 20:24
Rzeczywiscie jak narazie jest bardzo zarzarcie. Ale ja bym wolał Evo bo jest duzo ładniejsze(subaru jest jakies dziwne, poprzedniawersja bardziej mi sie podobala), a ze osiagi sa bardzo podobne to wyglad przewazyl moj glos :wink:

o jezu.... ta wersja z okrągłymi światłami to porażka była ta nowa jest super.. ja bym wybrał Imprezę :!: :!: :!:

Davis
04-04-2005, 20:40

o jezu.... ta wersja z okrągłymi światłami to porażka była ta nowa jest super.. ja bym wybrał Imprezę :!: :!: :!:

Dupa prawda, stara wersja byla fajna, a nowa jest taka ''dziecinna" a szczególnie przód nie pasuje do reszty autka.

GuGi
05-04-2005, 14:15
Dupa prawda, stara wersja byla fajna, a nowa jest taka ''dziecinna" a szczególnie przód nie pasuje do reszty autka.

Mi odpowiadaja calkowice te przednie lampy starsze subaru to byla totalna porazka :!: A w nowym najbardziej podaobaja mi sie tylne lampy cudo a zwlaszcza jesli to jest czarne subaru z zltymi felgami :D

Wck
05-04-2005, 15:41
Oj chłopaki, gadacie głupoty :P Nie wiem co to znaczy brzydka Impreza :twisted: A tak serio, to na żywo każda Impreza robi duuuużo większe wrażenie niż na zdjęciach :)

shrek
05-04-2005, 16:23
Najlepsze wrażenie jest po przejażdżce imprezą.