Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Fani Initial D

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
  1. JDM-san
    JDM-san
    pierwsza grupa na forum aG! HAI!
  2. b707
    b707
    To gdzie Drfitujemy najpierw?? Tam w waszych rejonach fajne górki
  3. Seth
    Seth
    właśnie, jakiś takiś kraj mamy płaski. Downhill odpada

A w ogóle to witam "Initialowców"

PS. Nie ma ktoś FC do popchnięcia w niedużych pieniądzach ?
  4. JDM-san
    JDM-san
    FC to może nie ale gt4 mi pokazywał, że hachiroku za 3 - 4k eurosów w Austrii jest sporo :P

ja najpierw proponuję łagodniejszy downhill z łysicy, a potem się możemy za jakieś Bieszczady wziąć
  5. Seth
    Seth
    komu tam hachiroku potrzebne... to takie stereotypowe. Za to z chęcią przygarnę Sil-eighty
  6. JDM-san
    JDM-san
    możesz mieć problem, bo Sileighty oficjalnie było wydane tylko 500 sztuk :P ale chyba niektóre warsztaty w JP przerabiały na zamówienie dawno temu... a może Onevię chcesz?! :P
  7. Seth
    Seth
    Onevia - czyli SX180 S13 z zadem od Silvii? nieee, musi być w drugą stronę. I jak mówiłem, S13 to nie problem, dociągnąć gratów z japsów i jazda. Skoro jeździ S14a z frontem od S15 to nie może być jakieś tragicznie drogie

PS. 2 sezon za mną. Ma zdecydowanie gorszą plansze wzywającą na reklamy :P
  8. JDM-san
    JDM-san
    no niestety plansza wzywająca na reklamy jest z sezonu na sezon coraz gorsza :P pewnie, że nie problem - największy problem to graty z JPN, chyba, że masz kontakty.
  9. Seth
    Seth
    ale ogólnie kreska najbardziej mi leży w 1 i 4 sezonie chyba
  10. JDM-san
    JDM-san
    to mamy podobne odczucia - najlepszy jest chyba jednak 1st stage, w 2nd i 3rd jest więcej skupiania się na fabule, a mniej konkretnych wyścigów.. 1st stage jest dobry bo łączy nieźle fabułę z wyścigami, a czwarty bo ma dużo fajnych wyścigów i interesujących postaci
  11. Razor 77
    Razor 77
    1st stage i 3rd stage najciekawsze. za 4 sie musze wziąść
  12. Seth
    Seth
    no 2 jest jakiś taki z mniejszym wyrazem, 3 mi sie podoba, bo jest dużo fabuły. 4 na razie też niezły, aczkolwiek więcej wyścigów, a podoba mi się to, że właśnie odcinki to nie są same wyścigi
  13. Seth
    Seth
    Przy okazji, taki spam.
    Zwróciliście uwagę, na "product placement" w I D? a w zasadzie jego brak. Po połowie 4 sezonu zaledwie 1 raz widziałem na samochodach i w tekstach markę samochodu. Na samochodach jeżeli już, pojawia się model. Trueno Takumiego jest tylko jako Trueno, a nawet na silniku nazwa "Toyota" jest jakoś przekręcona. S13 występuje tylko jako S13, i jako silvia, nigdy jako nissan. Iketani na koszulce (1 i 2 stage) ma napis "Nisno" zamiast "Nismo", reszta nie ma znaczków (Lexus IS, Mazda FD itd. itp.). Wspomniany jedyny przypadek to FC Ryosuke.
    Ot taka ciekawostka.
  14. JDM-san
    JDM-san
    W 1st Stage nie wykupili w ogóle praw (mieli jakieś konflikty chyba) do marek. Na silniku jest przekręcone logo Toyoty z tego co widziałem. Te wszystkie "S13", "hachiroku" to slang streetracerów z JPN ;] nigdy nie mówią pełnej nazwy tylko Trueno, Levin, hachiroku, FC, FD itp.

Nie wiem jak to jest z następnymi stage'ami. W 1st stage na pewno nie udało im się wykupić praw, a ponadto przez całą serię nie mogli wykupić praw od firm tuningowych typu APEXi itp - stąd naklejki na autach są jakie są.
  15. Seth
    Seth
    potem na pewno część praw jest. Advan Tires na pewno, Tureno na Trueno się zmienia, na tylnej klapie u Takumiego pojawia się Apex'i zamiast Apex natomiast chyba już w pierwszym (albo drugim) na tylnej klapie Ryosuke's FC jest "Savana RX-7", a w którymś sezonie potem, ale nie pamiętam w którym, widać z przodu "mazdę"

Aaa, a gdzieś dziś odnalazłem, grzebiąc po necie w pracy, że "Hachi-roku" znaczy "86"
  16. JDM-san
    JDM-san
    brawo, ja to wiedziałem gdzieś po 3 odcinku 1st stage :P

a hachi-go znaczy 85, jak byś nie wiedział ;]
  17. Seth
    Seth
    no widzisz, widać niedokładnie oglądałem a w zasadzie słuchałem :P
  18. JDM-san
    JDM-san
    mamy nowego ch.... tzn członka w grupie, a jest nim Dynks! Witamy w naszym burdelu :d
  19. Dynks
    Dynks
    Witam wszystkich misiasiów, ptysiów miętowych i lizaczków malinowych ;D Jak dobrze być członkiem, będę teraz chodził wyprostowany z głową w górze, jak na członka przystało!
  20. Razor 77
    Razor 77
    to tak strasznie słitaśnie, że taki dynksowy misio dołaczył do członków tego zacnego teamu fanów mocnych, męskich, silnych, samczych i typowo fallusowych maszyn i ich słitaśnych, fikuśnych dr_iverów

Witamy cieplutko w naszym ciasnym, ciemnym, kąciku skrytym :> czuj sie jak we własnym domciu
  21. JDM-san
    JDM-san
    ludzie - oglądajcie Wangan Midnight bowiem twórcy jego to ci sami co zrobili Initiala, a bohater jego równie słuszny - bo to 240Z :P tylko kuźwa napisy dopiero do 13 odcinków są.....
  22. Razor 77
    Razor 77
    IMO wolę AE86 ma ten klimat odpowiedni, albo to zboczenie małe od nadmiaru ogladania Initial'a x)
  23. JDM-san
    JDM-san
    240Z to też kawał historii ;] i też ma klimat..
  24. Razor 77
    Razor 77
    No ba. Szczegolnie jako Datsun z rynku US, troche datsunów tez po UK śmiga Nie wiem tylko czy w światku pro Datsun ma taki sam resp. jak AE86, to miałem na myśli właśnie
  25. JDM-san
    JDM-san
    pewnie nie ma, ale te auta dzisiaj w najmocniejszych wersjach to większe rarytasy od AE86...
  26. JDM-san
    JDM-san
    swoją drogą podoba wam się może opening theme w 4th stage? Chodzi mi o utwór zespołu Move pt "Dogfight" - mnie się go bardzo fajnie słucha, zresztą Sethowi chyba też :d
  27. gt4
    gt4
    hello! zaraziliście mnie Initial D ...Hachiroku już byłem wcześniej zarażony i niedługo będę miał dylemat AE86 vs S14
  28. JDM-san
    JDM-san
    imo nie ma się co dylemacić - jak Cię stać na utrzymanie S14 to bierz w ciemno ;p ale tam turbina to z tego co wiem jest padaka, lepiej od razu zmienić na coś minimalnie większego i z większą wydolnością - przyrost mocy będzie i nie będzie padać tak często ;p
  29. Razor 77
    Razor 77
    Tez słyszałem i to niestety z wielu roznych zródeł, ze w S14 turbo to porażka szczególnie w katowanych egzemplarzach. Tak jak JDM mawia, jak chcesz S14 to od razu robic Turbo po zakupie i wjechac z wiekszą i trwalsza, może Garrett T3 Większy albo dodatkowy Intercooler też nie zaskodzi, a jak kupisz turbo z Blow-Offem i Waste gatem bedziesz dostrzegalny na ulicy jak cholera Do tego klatka, kubły, zglebienie od Eibacha i masz Bracie prawie JDM'a który skopie niejedno Porsche
  30. Seth
    Seth
    kumpel sprzedaje ładne S14a (albo już sprzedał) - zrobione na ok. 300KM, ładnie utrzymane.
    Co do "Dogfight" jest świetny, ale ostatnio chodzi za mną "Noizy Tribe" a także dwa kawałki Leslie Parish: "Killing My Love" (FD vs FD) i "Remember Me" (nie moge zlokalizować w filmie )
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 61
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni