Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

kiedy kolejne spotkanie Fanklubu Yetasa???...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
  1. KRIS20_RS
    KRIS20_RS
    Czesc...mam pytanie czy juz cos wiadomo o kolejnym spotkanku miłośnikow Yetasa??? :-) ostatnio sie nie załapałem... Pozdrawiam!
  2. Krzysztof Cieślak
    Krzysztof Cieślak
    Można powoli robić przymiarki co do terminu. Na zlocie padała propozycja kolejnego zlotu jesienią.
  3. kisio
    kisio
    Myślę, że wrzesień byłby odpowiedni. Może jakaś opcja noclegowa + grill
  4. Krzysztof Cieślak
    Krzysztof Cieślak
    Wiadomo, następny zlot musi być 2-dniowy. Do grilla wystarczy nam jedna nocka. Może zainteresowałby Was moje strony np. Ślesin są jeziora itp.?
  5. kisio
    kisio
    Ważne aby można było się zregenerować bo trudach nocnego grillowania i nikt nikogo nie wypędzał o godzinie 8 z ośrodka Ślesin jak najbardziej, trzeba tylko ośrodek jakiś znaleźć to raz, a dwa wybrać termin, w którym noce są dość ciepłe.
  6. Chiara
    Chiara
    Ciepłe noce? To chyba lipec? A jeżeli później, to tylko w Grecji
  7. fid
    fid
    No gdzie "tylko". Do wyboru mamy jeszcze:
    - Albania (moj typ!)
    - Bosnia i Harcegowina
    - Chorwacja
    - Wlochy
    - Cote d'Azur
    - Costa Brava, Dorada, Blanca
    - Gibraltar
    - Turcje
    czy wrecz Maroko, Tunezje (bleeeee), a nawet, o zgrozo!, Egipt

8. Krzysztof Cieślak
    Krzysztof Cieślak
    Kiedyś weekendowałem się w ośrodku Gwarek w Ślesinie ok. 1,5 km od głównego ośrodka z molo i całą infrastrukturą. Ogólnie może się podobać. Co do Gwarka jestem sporo domków, zdaje się, że zloty Mazdy lub Megane były tam organizowane.
  9. Chiara
    Chiara
    fid to może zróbmy Yeti Trophy? Gdzieś na bagnach :confused:
  10. KRIS20_RS
    KRIS20_RS
    Mnie rowniez opcja Ślesin odpowiada :-) cieszy mnie ze temat sie rozkreca i wspolnie cos zorganizujemy... a co do Yeti Trophy....hmmmm kusząca propozycja!:-)....
  11. kisio
    kisio
    W Ślesińskim bajorze jest ciepła woda od Czarnobyla więc i we wrześniu można dokonać moczarów
  12. Krzysztof Cieślak
    Krzysztof Cieślak
    Yeti Trophy? A ile ile mamy Zwierzaków z 4x4?
  13. fid
    fid
    E tam 4x4... 2wd przyjada na mtekach i tez dadza sobie rade
  14. KRIS20_RS
    KRIS20_RS
    ...pare propozycji jest to moze cos zorganizujemy??? :-) nie wiem czy Yogi wytrwa do wrzesnia bo zaczyna sie sypac...no ale zawsze moge przyjechac Peugeotem :-)
  15. Chiara
    Chiara
    Ślesin jest OK. Sprecyzujcie termin, może tym razem uda mi się przyjechać
  16. Chiara
    Chiara
    Ślesin jest OK. Sprecyzujcie termin, może tym razem uda mi się przyjechać
  17. KRIS20_RS
    KRIS20_RS
    Proponuje czerwiec...nie ma na co czekac :-)
  18. kisio
    kisio
    Chiara, ty chyba nas unikasz
    KRIS20_RS, daj odetchnąć przed wakacjami
    fid, może podałbyś termin, który Ci pasuje, musimy razem "coś" zrobić
  19. fid
    fid
    No ja po 25 lipca bede dostepny dopiero. Na jak dlugo - nie wiem.
  20. Chiara
    Chiara
    Kisio,, nie unikam, naprawdę mam ochotę zobaczyć parę Zwierzaków na raz

Do Konina jest na tyle blisko, że mogę przyjechać na kilka godzin w niektóre soboty lub niedziele.
    Mój mąż też chętnie przyjedzie, o ile uda nam się zgrać termin
  21. KRIS20_RS
    KRIS20_RS
    jesli czerwiec za wczesnie to co proponujecie :-) ????
  22. kisio
    kisio
    Chiara, kilka godzin to za mało...należy rezerwować minimum dobę na takie rzeczy
    Musisz odrobić nieobecność z kwietniowego zlotu
  23. Chiara
    Chiara
    kisio,, tego typu zaległości nie da się odrobić , ale można korzystać z chwili, która trwa
  24. b707
    b707
    Kisio, chiara nikogo nie unika. Nie była na spocie, ale zemną się tego samego dnia spotkała wieczorem
  25. kisio
    kisio
    no właśnie o tym wiem i jestem podwójnie zazdrosny Mogłeś szepnąć słówko to zabrałbym się z Tobą chyba, że woleliście pić tę kawę sami!!!
  26. Chiara
    Chiara
    Spokojniekisio, jeżeli spotkanie dojdzie do skutku, to wszyscy wspólnie wypijemy jakąś kawę
  27. jakub55
    jakub55
    To kiedy i gdzie ten następny zlot ? Od 18.05.2011 jestem szcześliwym posiadaczem Yetasa. Czas oczekiwania od 23 lutego. Teraz jestem pełnowartościowym uczestnikiem zlotu.
    Moje Yeti: 1,2 TSI Experience z pakietem smart, czujnik deszczu, czujniki parkowania przód i tył, DSG. Pierwsze wrażenia - z DSG to auto płynie.
    Przejechałem 500 km i spalanie 9,9l/100km. Czy to dużo ?
    Krzysztof, Ślesin to dobra propozycja. Ja się pisze.
  28. marian1978
    marian1978
    może jakoś to połączyc z planowanym na skoda club zlotem Yetasów w Ostródzie?? Co o tym myslicie?
  29. kisio
    kisio
    Raczej chyba będziemy dążyć do "wypośrodkowania" miejscówki. Czy w ogóle ktoś tutaj pragnie się spotkać jeszcze??? Marian, ty oczywiście się pojawiasz z rodzinką?
  30. marian1978
    marian1978
    tak postaram się przybyc z kompletną załogą...
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 37
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni