Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Nawigacja

1. Chiara
    Chiara
    Witajcie, wracam ponownie do tematu nawigacji. Chcę kupić Tomtoma. Jaką wersję polecacie?
  2. jakub55
    jakub55
    Kilka lat uzywam Automapy Hołka. Jestem bardzo zadowolony. Aktualizacja mapy kilka razy w roku. 79 zł płacę raz w roku.
    Mapa bardzo dokładna. Możesz porównać z Tomtom. Teraz w swoim nowym zwierzaku mam Amundsena i jestem narazie rozczarowany.
  3. jakub55
    jakub55
  4. fid
    fid
    Nie pamietam jaki masz budzet. Ale sproboje porownac oferte:
    - okolo 1000 PLN - seria GO - 1000 (4.3 cala) i 1005 (5 cali) - super sprawa, najlatwieksza obsluga, wyglada cudownie aleeee... ekran pojemnosciowy ma jedna wade - nie obsluzysz go w rekawiczkach
    - okolo 700 PLN - seria VIA - ma jedna podstwowa wade - uchwyt jest NA STALE przymocowany do urzadzenia, przez co utrudnione jest zabieranie go z auta. A zostawienie w polskich realiach nie wrozy swietlanej przyszlosci szybom...
    - okolo 500 PLN - ONE XXL (5 cali) i XL (4.3 cala) - w polskich warunkach najwygodniejsze. Maja wgrany troche starszy program, praktycznie w niczym to nie przeszkadza - wydaja sie byc optymalnym wyborem.
    - okolo 300-400 PLN - seria START - nie wiem co to, w zyciu na oczy nie widzialem
  5. Chiara
    Chiara
    W międzyczasie dwie osoby poradziły mi to samo: kupić nawi opartą o Automapę.

Jakub55, kiedyś myślałam, że głos Hołowczyca mógłby mnie rozpraszać, ale chyba zaczynam zmieniać zdanie...
    Czy Twoja nawigacja ma duży ekran? I mapy Europy?
    Do jutra muszę podjąć decyzję :confused:
  6. jakub55
    jakub55
    Chiara, przepraszam ale teraz odczytałem. Głos Chołka możesz zmienić na bardzo miły głos kobiety. Ekran mam 3,5 cala i to naprawde wystarcza. Jak będzie wiekszy też bedzie ok. Wszystkie komunikaty są podawane bardzo wyrażnie. Opłacam tylko mapę Polski.
    Jeżeli nie zdążyłem z info to przepraszam.
  7. Chiara
    Chiara
    jakub55,dziękuję za informacje. W międzyczasie dostałam nawi z głosem ...kobiety. Pewnie się przyzwyczaję, chociaż nie brzmi przekonująco

Ekran dość duży, wystarczy.
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7