Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Spam Busters

1. Dj Brabus
    Dj Brabus
    Dobrze, że ja żartuję... Tak serio, to chyba nawet admin nie ma wejścia w PW na forum, a co dopiero taki biedny moderatorek jak ja. Spokojna Twoja rozczochrana.
  2. RX-7
    RX-7
    Uff, bo już się bałem, że termin "prywatna wiadomość" to pic na wodę :>
  3. Shyrl
    Shyrl
    Szczerze to wątpiłem w żeby ktoś z Was chciał by przeglądać PW forumowiczów bo nie uważam moderatorów z tego forum za jakąś straszna bezpiekę zmutowaną z inkwizycją. Jednak chciałem uzyskać poważną odpowiedź, a nie żart. Stąd to "nie żartuje". Nie bój sie, nie jestem z tych co podnoszą raban by wywolać zamieszanie na całym forum albo lecą do sądu
  4. Seth
    Seth
    Shyrl, nigdy nie wiesz co jest prawdą. DJ'a nie ma nawet w grupie, a pisze
  5. Razor 77
    Razor 77
    albo donoszą do UBecji
    Nie wierze, ze ktos załozy forum, a w zasadach ogolnych do zaakceptowania przemiliczy fakt nadmiaru kontroli i potem bedzie bawic sie w Nocnego Łowcę Wiec jestem spokojny, DeJot budzi zaufanie jako Miszczu. I bez gadania.
    Chyba, ze jest Nocnym Łowcą
  6. Shyrl
    Shyrl
    Nie pal tyle... chociaż jak teraz przeczytałem mój wywód o katanie i pile łańcuchowej w spamerach to tez tak wygląda jakbym nie był już 'najświeższy'....
  7. Dj Brabus
    Dj Brabus
    Seth bo Cię wywalę z tej grupy.

EDIT

Bardzo dziękuję GTW w tej grupie za zaproszenie. Oczywiście przyjęte.
  8. JDM-san
    JDM-san
    to witamy następnego Spam (a może Scum? ) Bustera :P
  9. Razor 77
    Razor 77
    DeJot, a Ty bierzesz udział w konkursie na zdjecie jesienne ?
    Pytam czy tak czy nie, nie chce wiedziec jaka Twoja praca czy cos, zeby było jasne
  10. Dj Brabus
    Dj Brabus
    Udziału nie biorę jako organizator.

Mam za to inną sprawę: zabijcie go, albo ja to zrobię:

Cytat Zamieszczone przez driver
    Witam, ok rozumiem ze powstala taka grupa. Ale nie rozumiem czemu ma sluzyc? Obrazaniu innych uzytkownikow? No i oczywiscie Twoj udzial w tej grupie to jest ABSURD. Zebys nie byl moderatorem to jeszcze OK ale w tej sytuacji to jest zenujace. Nie chce roztrzasac sprawy na cale forum. Domagam sie zlikwidowania obrazliwego opisu. O przeprosinach nie wspomne bo aby to zrobic trzeba miec kohonez
  11. b707
    b707
    No cóż... Myslałem ze grupa dla zaproszonych sprawia ze inni nie widzą zawartości
    pzdr
  12. Razor 77
    Razor 77
    zalezy jak ustawisz prywatnosc grupy, mozna wyłączyc widzenie dla postronnych tak zeby tylko modzi i grupowicze widzieli zawartosc
  13. Dj Brabus
    Dj Brabus
    Dzięki b707 za zmianę podpisu.
  14. RX-7
    RX-7
    Mam za to inną sprawę: zabijcie go, albo ja to zrobię:
    Żaden problem, daj adres, my zajmiemy się resztą .
    Też mnie strasznie wkurza ten koleś ...
  15. b707
    b707
    Rozar 77 jak?
  16. RX-7
    RX-7
    b707 obiecałeś logo zmodyfikować i co ;p :lol
  17. Razor 77
    Razor 77
    Ja ustawiałem to przy zakładaniu grupy, nie wiem jak teraz kiedy juz istnieje grupa to zmodyfikować, ale sadze ze w opcjach "edytuj grupę" beda potrzebne narzedzia

Driver tez mnie wkurza wiecie co po tej "kłotni" w spamerach o koscioł mi napisał ?
    "witam. Pomodle sie za Ciebie" - ok, jego sprawa, ale po co takie coś na PW mi wysyłał :lol:
  18. b707
    b707
    Nie ustawiłeś bo takiej mozliwości niema... ja wiedze co piszecie w grupie a jej członkiem jeszcze nie jestem:P
  19. Shyrl
    Shyrl
    Ja się zajmuję logo ale chwilowo mój grafik nie ma łatwego życia więc trzeba by trochę poczekać :/

EDIT: optuję za tym żeby przywrócić podpis taki jaki był. Jak się driverowi nie podoba to niech wypier*ala albo zmieni sobie mózg coby nie pisał swoich wywodów na poziomie tybetańskiej z martwicą mózgu.

EDIT II:
    Uff. może jestem zbyt agresywny itd ale mnie wkurza taka obłuda. raz pisze że nie chce awantur publicznych a i tak na forum publicznym potępia moderatora łamiącego regulamin podczas gdy ten "jest czysty".
    DJ nie możesz go zbanować na 24? Może się obrazi i już nie wróci...
  20. RX-7
    RX-7
    "optuję za tym żeby przywrócić podpis taki jaki był. Jak się driverowi nie podoba to niech wypier*ala albo zmieni sobie mózg coby nie pisał swoich wywodów na poziomie tybetańskiej z martwicą mózgu."
    A co, chcesz mieć następny wykład o sprawiedliwości na fafnaście stron w Spamerach?
  21. Razor 77
    Razor 77
    b707, nie wiem co Wy widzicie, ale w opcjach grupy włączyłem "prywatna i zamknieta" tam cos pisane było, ze postronni nie beda widziec co sie tam pisze, ale widac to była ściema. Sory za zamieszanie

Lepiej zostawic podpis obecny, bo sie taki ciul przywali znowu i bedzie sapać, a dyskusje na jego poziomie juz widzielismy, nie wiem jak wy Towarzysze, ja podziekuje za powtórkę
  22. Shyrl
    Shyrl
    Może to i racja. Za bardzo sie chyba przejąłem tym "gnojeniem spamu". Niech kazdy ciul pisze jak chce i będzie dobrze...
  23. b707
    b707
    ;] Na opis jakiś sposobik znajde
  24. Shyrl
    Shyrl
    chciałem ogłosić pospolite ruszenie. Obywatel szakal88 nominowany do wysmiewania wszystkich jego głupich postów.
  25. Razor 77
    Razor 77
    popieram driver też przesadza, urażona duma niedługo będzie jego hasłem
    przewodnim xP
  26. gt4
    gt4
    ja dorzucam jeszcze jaszka. ku... nie wiem jak można być tak pie.... to dotyczy też szakala i drivera.
  27. Razor 77
    Razor 77
    Nie Ty jeden uważasz, że to oszołomy driver zapewne robi na etat w RM
  28. b707
    b707
    Ogłoszenia Parafialne:
    Uno... Założycielem grupy i w zasadzi pomysłodawca jestem JA...
    Duo... Ktoś czuje się uciskany? Wyczuwa że Grupa kładzie nacisk by się podporządkować? Tak tylko pytam...:P
    pzdr
  29. Razor 77
    Razor 77
    Pod przykrywka walki z propaganda sieja tysiace propagandowych wiadomosci, sa ponad prawem i innymi obywatelami, maja na to przyzwolenie a nawet poparcie najwyzszych wladz panstwowych.

płakać czy się śmiać ?
    (c) podpis drivera
  30. gt4
    gt4
    :lol: dobre. nawet tego nie zauważyłem
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 1480