Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Stowarzyszenie koneserów z radykalnego odłamu oldschoolowej motoryzacji

1. Dj Brabus
    Dj Brabus
    Niniejszym otwieram pierwsze poleżenie (nie mylić z posiedzeniem) naszej dżentelmeńskiej grupy.
  2. AML
    AML
    Dlaczego poleżenie? Służba przyniosła leżaki zamiast krzeseł?
  3. Dj Brabus
    Dj Brabus
    Hamaki Panie!
  4. AML
    AML
    Nie wiem gdzie obecnie rezydujesz Mości Grzegorzu, że dyndasz na hamaku.
  5. gt4
    gt4
    hm. teraz jak jestem w grupie to się głupio przyznać, że mnie w sobotę ominęła impreza klasyków niestety bez auta nawet bym się tam (szybko) nie dostał.
  6. kok
    kok
    Jak Każdy szanujący się club dla gentelmenów powinniśmy ustalić co tygodniowe godziny poleżeń. Jakieś propozycje
  7. Illidan
    Illidan
    hmm... może poleżyny mogły by się odbywać we wtorki wieczorem. Swą propozycję argumentuje faktem, iż weekendy są od spraw innych, poniedziałki są perwersyjne bo zaczynją tydzień więc ten dzień nieprzystoi, wtorki sa dość neutralne można by powiedzieć hobbystyczne, choć nie jestem w stanie znaleść argumentu dlaczego. Środy są środkowymi tygodnia roboczego więc również złe bo nijakie (wypośrodkowane, neutralne jak szwajcarskie krowy), we czwartki wychodzą wysokie obroty wiec ten dzień jest stracony, a w piątki będzie się działo :P jednakowoż jestem otwarty na propozycje.
    Pozdrawiam Serdecznie.
  8. daboo
    daboo
    co z tymi polezeniami ?
  9. gt4
    gt4
    ja jestem za wieczornymi poleżeniami. najlepiej tak po 22 jaki dzień scheiß egal
  10. daboo
    daboo
    hmmm musze sie na weekendzie przejsc z aparatem ... dawno tego nie robilem a kilka nowych aut widzialem po Dundee ... ehhh ale tak ciezko ruszyc 4 litery z cieplutkiego domku
  11. gt4
    gt4
    wyślij mi aparat to się za ciebie przejdę
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11