Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Partia Przeciwników Ekopierdolca w Motoryzacji

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
  1. Razor 77
    Razor 77
    bo to już nie samochody, ale ich tendetne namiastki o_O
    Pojebało producentów z tymi wynalazkami, niech sobie robia ekologiczne auteczka, ale niech one wygladaja normalnie, bo te tematy co ostatnio zakładam o autach ekologicznych to nic innego jak porażka. Czarne wizje o jeżdżeniu bezpłciowymi pudełkami sie spełniają, mam nadzieje tylko ze w tej "modzie" załosnej nastapi zwrot jakis w końcu. ( Nowy Charger to fajny wóz, ale nie z nazwa "Charger" bo rzeczywiscie, to ponizajace do oryginału, takie zerowanie na legendzie)
  2. roberto_nfs
    roberto_nfs
    Nergal, jeśli nawet jechałeś wersją 5.7 Chryslera 300C, ale nie usiadłeś za sterami (a ja miałem tą przyjemność) to nie mów nic o tym aucie . Bo ten samochód jest po prostu genialny!!!
  3. Abaddon
    Abaddon
    Jechałem oczywiście jako pasażer. Nie oceniam tego auta bynajmniej po tym jak sie prowadzi, bo to by było z mojej strony głupotą i jakimś nieporozumieniem. Mogę za to powiedzieć że dla mnie jest z zewnątrz za bardzo ociężały, a wnętrze jest skandalicznie wykonane
  4. roberto_nfs
    roberto_nfs
    Porównując wnętrze 300C z Jaguarem XJ stwierdziłem, że z Amerykańcami wcale nie jest tak najgorzej. Owszem, cała deska to plastiki, które tylko udają to, czym na prawdę być powinny, ale na prawdę XJ wygląda jeszcze gorzej. A nawet nie tyle wygląda, co sprawia wrażenie w kontakcie organoleptycznym . Wygląd to kwestia gustu oczywiście, ale co do jazdy - zapewniam, że ten samochód to jeden z najlepszych przeciwników ekopierdolca po stronie maszyn, jaki znam .
  5. RX-7
    RX-7
    To, że jakieś auto jest przeciwnikiem ekopierdolca nie znaczy, że jest genialne. Tak jak Nergal nie lubię 300C i nigdy go lubić nie będę, bo kojarzy mi się tylko z amerykańskimi pseudo-raperami i handlarzami dragów.
  6. Razor 77
    Razor 77
    Escalade i H2 ma pod tym względem gorszą opinie xP
  7. roberto_nfs
    roberto_nfs
    Nie kumata . Nie mata pojęcia, jakie wrażenie robi to, co w tym aucie jest najważniejsze - depnięcie na prawy pedał na światłach . Oczywiście, nie każdy musi 300C kochać, ale, co ciekawe, 300C kojarzy się ze "złotołańcuchymi" raperami głównie w krajach takich, jak Polska . A tak na prawdę w kontakcie bezpośrednim jest cudownym samochodem. Gdyby nie ta tandeta wśrodku (która też znowu nie jest taka straszna) to byłoby to w 100% genialne auto.
  8. Razor 77
    Razor 77
    Robcio, prawda ja popieram Twe słowa, bo sam tutaj broniłem 300C, gdyż uważam, że jest naprawdę zajefajnym krążownikiem, w dodatku jeździ dobrze bo bazuje na E klass, gdybie nie wnetrze, byłby idealnym krążownikiem w przypadku wersji V8 ofk, bo V6 to nieporozumienia, Diesel w Europie jeszcze może tak nie razi, ale leciwe i słabe V6
    Poczekam aż ceny spadną jeszcze, może dwa trzy lata i kto wie, czy sie nie skuszę jako na nastepne auto, oczywiscie tylko z HEMI
  9. Abaddon
    Abaddon
    A co uważacie na temat nowej limuzyny Tesli? Jak sądzicie, przyjmie się to? Mam na myśli zwykłych klientów, nie gwiazdki chcące pokazać że są "ekologiczne"
  10. Shyrl
    Shyrl
    no to dołączam
  11. b707
    b707
    Ja sie dołaczyłem:P Ale tylko po to by pokazywac że auta które chcecie bojkotowac tak naprawde nalażą do grona które chcecie wychwalać czyli aut nieekologicznych...

Tesla? Hmm... Ciekawe... Ale...
    Ekologiczne... nie calkiem... może w krajach gdzie prad jest pozyskiwany w sposób ekologiczny... W naszym kraju gdzie ponad 95% energii uzyskujemy z wegla... Takie auto bedzie mniej ekologiczne od zwykłego beznyniaka... Pomijam juz fakt że produkcja i późniejsza utylizacje tez do najekologiczniejszcyh należeć nie będą...
    Oszczędne tak... ekologicznie? NIE
  12. Razor 77
    Razor 77

Wrzucam tutaj, żeby każdy mógł się napatrzeć i nacieszyć
  13. RX-7
    RX-7
    Wrzuć do albumu
  14. RX-7
    RX-7
    http://www.autoblog.com/2008/11/10/r...-in-the-works/
    http://www.autoblog.com/2008/11/10/f...rs-green-flag/

Panowie, trzeba podjąć jakieś kroki, bo świat dostaje świra...
  15. Razor 77
    Razor 77
    proponuje bojkot GreenPeace'u :damn:
    Albo spuszczanie powietrza z opon każdej napotkanej hybrydzie
  16. RX-7
    RX-7
    Spuszczenie luftu z opon nic nie da. Tu potrzebna jest cała kampania!
    Jakieś pomysły ?
  17. Abaddon
    Abaddon
    Hmmm... a co powiecie o okupacji jakiegoś rządowego budynku dopóki się nie uchwalą delegalizacji importu hybryd do Polski? Porwalibyśmy paru polityków i oznajmili że co godzinę odstrzelamy jednego
  18. Razor 77
    Razor 77
    Tylko jednego !?
    Od razu po 3-4 co by media o tym trąbiły

Poza tym można sabotować fabryki Hybryd...juz widze akcje naprawczą gdzie do wymiany jest...cały samochód
  19. Abaddon
    Abaddon
    Hmmm... ten spalony Prius powyżej zainspirował pewny mój pomysł...
  20. Razor 77
    Razor 77
    Obrzucanie Mołotowami każdą napotkaną Hybrydę :> ?
  21. dżony
    dżony
    Widzieliście "15 prawd i mitów ekomotoryzacji, dzięki którym zaimponujesz kolegą" w TG? niech to w końcu dotrze do tych ciemnych mas szczególnie za oceanem. Bo ekopierdolec już przestaje być śmieszny i niegroźny to już zagraża prawdziwej motorzacji!!!
  22. Razor 77
    Razor 77
    Czytałem i się z tym zgadzam Z tymi krowami chyba trochę przesadzili w statystykach, ale jak to prawda to...trzeba je ubić !
  23. RX-7
    RX-7
    Wara od krów!!! Ja lubię wołowinkę !!!
  24. Razor 77
    Razor 77
    no a na co ubić je jak nie na wołowinkę ? Zaszlachtować połowę a mięcho zamrozić, połowę zostawić żeby mleko na sery etc było i zmniejszy się Co2...tym samym Brabus nadal będzie odwalać konkretne Merce a nie tesle
  25. RX-7
    RX-7
    No ale kiedyś się to wszystko skończy (o wołowince mówię ) a tak to się mućki dalej rozmnażać na kotlety będą .

Odchodząc od befsztyków, bardzo mnie boli, że artysta, którego bardzo szanuję został dopadnięty i opętany przez ekopierdolca :
    http://www.autoblog.com/2008/11/17/n...detroits-woes/
  26. Razor 77
    Razor 77
    Odbiło mu. Albo chce się dopromować. Albo jego debilny menedżer mu tak doradził pod publikę

Mięsko musi być ! nie, że podoba mi się pomysł jedzenia czegoś co kiedyś było żywe, ale...moje kubki smakowe to uwielbiają, to wina genetyki i mentalnych przyzwyczajeń gatunku ludzkiego !
  27. Razor 77
    Razor 77
    Dodałem zdjęcie
    To jak będzie z tym planem sabotażu hybrydowej plagi pogańskiej ?
  28. RX-7
    RX-7
    Trzeba zacząć od forum. Może jakiś wspólny podpis?
  29. Razor 77
    Razor 77
    Main Theme

"Eko Eko Eko...nasrało wielu już do łba, ale Polska w ciula się zrobić nie da...lala..."
  30. RX-7
    RX-7
    W partii coś cicho ostatnio, ale chyba znalazłem coś, co można uznać za naszą flagę .

Pokaż wyniki od 31 do 60 z 105
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni