Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Partia Przeciwników Ekopierdolca w Motoryzacji

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
  1. Abaddon
    Abaddon
    Ekstra!
  2. dżony
    dżony
    heh trafiłeś w samo sedno
  3. Illidan
    Illidan
    Strzele sobie koszulkę z takim nadrukiem ciekawe jak zareaguje profesor od Ekologii na roku. Zwarzywszy że już mam z nim na pieńku po akcji: wchodzi do sali na wykład:
    -brrrr ale zimno
    -ta bo mamy globalne ocieplenie czy coś tam.
    Zresztą człowiek odpowiada zedwie w 3% za ocieplenie klimatu i to w całej swojej działalności a reszta to zmieniający się kąt nachylenia ziemi wiec dopuki człowiek nie będzie odpowiadał za pakiet kontrolny 51% to Priusy mogą dodawać gratisowo do gazet a i tak nie wsiąde w to pudełko z baterią AAA a ekologów będę najchętniej słuchał płonących po uprzednim polaniu wysokooktanową benzyną.
  4. kok
    kok
    Fajna flaga. Jestem ciekaw na której półkuli mieszkam.
  5. Illidan
    Illidan
    a prawo czy leworęczny jesteś? ;P
  6. kok
    kok
    Ilindian ma racje. ta nagonka na CO2 jest bezsensu. W powietrzu jest od 0,03 do 0,05% CO2 ( przyjmuje się 0,035%), Dla porównania H2O jest ok procenta ( i może dochodzić do 2%). Dlaczego pisze o parze wodnej. Ponieważ w większym stopniu jest odpowiedzialna za efekt cieplarniany niż dwutlenek węgla. A mam nadzieje że walka z CO2 w motoryzacji skończy się po fiasku ostatniej konferencji klimatycznej która odbędzie się w przyszłym roku w Kopenhadze. porozumienia na pewno nie podpiszą chiny bo po prostu nie dbają o środowisko a zainstalowania systemów ochrony środowiska w samych elektrowniach mocno spowolniło by ich rozwój gospodarczy. Kolejnym pewniakiem są stany które przed ekspansją chin produkowały 40% gazów cieplarnianych. Same ograniczenia jakie chce wprowadzić unia spowodują spadek CO2 o ok 10% co da w bilansie światowym 2% zysku !!

A co do hybryd i baterii słonecznych to przy dzisiejszej technologi one są tak ekologiczne jak bomba atomowa spuszczona na Hiroszimę.

Prawo, więc mam nadzieje że mieszcze się na lewej
  7. Illidan
    Illidan
    No to mieścisz się na lewej... tylko żebyś za daleko nie zawędrował na kontynent amerykański bo wtedy nie będziesz rozróżniał prawej od lewej strony tak samo jak nie będziesz wiedział gdzie leżą włochy i będziesz myślał że benzynę produkuje się z talibów.
    Aha podczas budowy zapory wodnej w Chinach odkryto, że w zbiorniku znajduje sie zbłąkany delfin. Fala prostesów greenpeacu była by większa niż fala tsunami wiec co zrobili chińczycy?
    Zabili delfina i po problemie.

Aha jeszcze jedno
    http://www.youtube.com/watch?v=mKOEQVgONh0
    śmiem przypuszczać że gdyby w podobnych warunkach transportować zwierzęta wszystkie organizacje ekologiczne i obrony praw zwierząt nawoływały by do dżihadu a chrześcijańską część świata do wszczęcia 3 Wojny światowej. Ludzi jednak można i nie kończy się to żadną krytyką.
  8. Razor 77
    Razor 77
    Coś tu stypą zajeżdża Panowie
  9. dżony
    dżony
    Hmmm... może dlatego ,że sprzedaż hybryd spadła w USA o 10%?
  10. RX-7
    RX-7
    Trzeba to oblać
  11. Razor 77
    Razor 77
    Najlepiej jakimś mega nie ekologicznym paliwem
    Mam nadzieję, że te 10% to tylko wstęp przed wielkim, 99% spadkiem
  12. dżony
    dżony
    A gdyby tak zorganizować malutki sabat w intencji całkowitego wyginięcia hybryd? oczywiście suto zakrapiany wysokoktanowym PB
    zobaczycie doczekamy czasu gdy V8 wrócą do łask
  13. Razor 77
    Razor 77
    Święcie w to wierzę
    Gorzej, że na miejsce hybryd wciskają się w pełni elektryczne melexy
  14. RX-7
    RX-7
    Dobrze, że ja tych czasów nie doczekam.
  15. Razor 77
    Razor 77
    A zamierzasz umrzeć w przeciągu najbliższych 20 lat :susp: ?
  16. RX-7
    RX-7
    Jeśli zajdzie taka konieczność :susp:. Wolę przewracać się w grobie, niż jeździć pudełkiem z bambusowymi felgami i ćwierkającym klaksonem
  17. dżony
    dżony
    RX-7 w takim razie jesteś przykładem na to ,że ekopierdolec wykańcza nie tylko prawdziwe samochody ale i ludzi:<
  18. Razor 77
    Razor 77
    Bo wykańcza
    Ale ludzi z duszą - bo pośród ludzi znajdują się też półludzie jak Paris Hilton, im zwisa, że prawdziwe maszyny zastąpi się
    iPod'ami na kółkach z bambusa

Oby do tego nie doszło Panowie - liczę na szybkie i rychłe wejść wodoru ( równolegle z klasyczną benzyną )
  19. dżony
    dżony
    Masz rację, najgorsze jest to ,że Ci ludzie z duszą stanowią niewielki odsetek użytkowników który niezbyt się liczy dla gigantów motoryzacyjnych.
    A ja liczę ,że te półgłówki w Juesej odkryją w końcu ,że coś takiego jak diesel nadaje się nie tylko do ciężarówek.
  20. Razor 77
    Razor 77
    Cóż, Ameryka to od zawsze powalony mentalnie kraj

Giganci jak sama nazwa wskazuje licza na gigantyczne wpływy z gigantycznych inwestycji - stawiają na popyt i ilość, nie czynnik frajdy, charakteru samochodu etc. Smutne, ale to właśnie jest komercjalizm

Liczę, że takie firmy jak Aston czy Bentley nadal będą robić samochody ręcznie, z charyzmą, pieczołowitością i wkładem emocjonalnym - to jest piękno motoryzacji min.
  21. RX-7
    RX-7
  22. Razor 77
    Razor 77
    Koleś ma wenę i fantazję
    Genialna wizja.

http://www.autogaleria.pl/forum/show...2008#post25200

RX7 ->
  23. RX-7
    RX-7
    Razor -> ;p
  24. dżony
    dżony
  25. Razor 77
    Razor 77
    Widziałem to wcześniej
    Nie ma co - zasłużyło na swój los
  26. gt4
    gt4
    to http://www.youtube.com/watch?v=Chskj...eature=related jest lepsze tutaj dopiero widać jak ekonomiczny jest Prius
  27. RX-7
    RX-7
    weźcie mi tego padła ani na oczy nie pokazujcie
  28. dżony
    dżony
    No wiesz co RX-7 dzięki temu ,że ludzie jeźdzą Priusami dzieci w Afryce są szczęśliwsze
    A tak ogólnie to ciekawe dlaczego nie można zaprojektować ładnej hybrydy? słyszałem głosy ,że to wina aerodynamiki ale w takim razie dlaczego nowe E-coupe ma Cx=0,24 czyli tyle samo co nowy Prius a wygląda jak normalny samochód(a wg. mnie jest wręcz śliczny).
  29. RX-7
    RX-7
    Pewnie się da. Nie nasza wina, że Prius jet brzydki.
  30. gt4
    gt4
    RX400h mojego szefa jest od czwartku w serwisie. pewnie ładują mu baterie w zastępstwie dostał GS300, lepiej by było gdyby już nie zamieniał na RXa
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 105
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni