Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Partia Przeciwników Ekopierdolca w Motoryzacji

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
  1. RX-7
    RX-7
    Dla niego na pewno
  2. RX-7
    RX-7
    ujęło mnie to zdjęcie
  3. Razor 77
    Razor 77
    W sumie taka prawda.
    Lobby ekopedałów długo będzie uciszać fakty, na temat tego, że teraz zaczyna się okres ochłodzenia.
    Nie czają, że to się zmienia co 20-25 lat samoistnie a Co2 nic do tego nie ma...

Ale przecież na teoriach i ludzkiej naiwności można dużo skasować
  4. else
    else
    hybrydy należy niszczyć !!!
  5. RX-7
    RX-7
    Boże, Ty widzisz i nie grzmisz ...
  6. gt4
    gt4
    da radę kolesia wywalić z grupy?
  7. RX-7
    RX-7
    Może być problem, bo to publiczna...
  8. Razor 77
    Razor 77
    No i ... bombki strzelił
  9. gt4
    gt4
    thanks ziom
  10. RX-7
    RX-7
    Sam zrezygnował, czy go Nergal wypieprzył?
  11. Illidan
    Illidan
    Chciałem sie o coś spytać a właściwie podzielić refleksją. Zauważyłaś, że nawet globalne ocieplenie charakteryzuje się pewnym uwarunkowaniem, mianowicie Sezonowością. W tym momencie podczas gdy mamy więcej śniegu niż Alaska, a Bałtyk gdzieś tam zaczyna zamarzać nikt nie mówi o tym bo nie wypada. Naprawdę nie słyszłałem ostatnio by jakiś oszołom przepraszam ekopierdolec tudziesz ekolog rozprawiał jak to giną misie polarne. Ale niech tylko słupek rtęci osiągnie zawrotną wartość 3st. C podniesie się wrzawa na całego. Mam więc propozycję by wilk był syty a owca cała. Każdy kto piśnie o wpływie szkodliwej działalności człowieka na klimat i efekcie globalnych oszołomów zostanie zesłany na Syberię by tam zacząć ochraniać chrobotek reniferowi przed ich naturalnym drapieżnikiem - reniferem. Oni będa zadowoleni a my odetchniemy.
  12. kok
    kok
    Czy ktoś tu jeszcze zagląda ?

http://demotywatory.pl/1593881/Eyjafjallajokull
  13. RX-7
    RX-7
    Ale od dziś wiadomo, że na motoryzacji wiesza się psy bezpodstawnie. Tu chodzi tylko o marketing - "zielone" marki mają +10 do renomy
  14. kok
    kok
    i -20 do wyglądu
  15. RX-7
    RX-7
    Dokładnie :lol:
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 105
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234