Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

kiedy kolejne spotkanie Fanklubu Yetasa???...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
  1. Chiara
    Chiara
    kisio,ja, oczywiście, oraz mój mąż też oczywiście
    Tylko podajcie w końcu termin
  2. kisio
    kisio
    nie tylko termin jest potrzebny, potrzebne jest określić miejsce. trzeba by było rezerwować miejscówki noclegowe....

Czy tylko Marian, Chiara i ja jesteśmy tutaj??? Halooooooo

Chiara, co miał oznaczać uśmiech po "mój mąż też oczywiście" ?
  3. jakub55
    jakub55
    Kisio,
    Zblizają sie urlopy. Termin zlotu proponuje na początek września. 3, 10, 17 wrzesnia to soboty. A może zlot zrobić od piątku 2,9,16 wrzesień do niedzieli. Bedą dwie nocki, dwa ogniska, dwa dni na odpoczynek. Jeżeli uzgodnimy termin to potem uzgodnimy miejsce.Proponuje aby uczestnicy wypowiedzieli się co do terminu zlotu.
    Kto jest dyspozycyjny na poczatku września? Kisio, Chiara , Marian co wy na to ?
  4. kisio
    kisio
    Optowałem wcześniej za czerwcem, ale z braku ofert mam już inne opcje. Wrzesień wstępnie ok, ale mogą mi wypaść 2 weekendy z powodu pracy. Ale będe informował.
    Generalnie ja jestem bardzo elastyczny Fajnie by było powtórzyć frekwencję lub ją zwiększyć. Wiem, ze na SCP kolesie cos knują w okolicach Ostródy, ale jakoś nie bawi mnie ich pomysł rajcowania się jazdą po górkach autem, które z założenia terenowe nie jest
  5. jakub55
    jakub55
    Mam propozycje na II Zlot Yeti.
    Proponuje aby:
    - ustalić miejsce i datę
    okolice Ślesina ( takata była propozycja Krzysztofa ) z mozliwością zrobienia ogniska, grila ( Krzysztof Cieślak - czy możesz się tym zająć ? )
    http://www.nadjeziorempowidzkim-przy....noclegiw.pl/#
    - zlot sobota /noc/ niedziiela
    Po wyborze miejsca i daty zlotu Krzysztof podaje telefon, strone internetową i każdy uczestnik sam rezerwuje sobie kwaterę.
    Po rezerwacji uczestnik zlotu informuje na naszej stronie o dokonanej rezerwacji.
    W ten sposób tworzy się lista uczestników i wszyscy mamy informację o ilości zlotowiczów i Yetasów.
    Proszę wszystkich zainteresowanych zlotem o opinie, uwagi lub akceptacje mojej propozycji.
    Jeżeli chcemy spotkać się na dwudniowym zlocie na koniec sierpnia poczatek września to moim zdaniem powinniśmy już znać datę i miesce zlotu. Termin rezerwacji kwater to już sprawa uczesnika zlotu.
    A może ktoś chciałby być na zlocie tylko w sobotę lub tylko w niedziele? Miały do wyboru.

Pozdrawiam wszystkich
    jakub55
  6. Chiara
    Chiara
    Kisio, kolejno odpowiadam:
    Uśmiech, jak zawsze , gdy uda nam się z mężem razem gdzies pojechać ...to nie powinno dziwić
    Zresztą na kawie z b7o7 mój mąż też się pojawił .
    Wstępnie wrzesień mi odpowiada, ale jeszcze nie mogę podać daty. Ślesin mi pasuje, ale nie wiem, czy uda się nam wyrwać z domu na cały weekend.
    Więc ustajcie szczegóły, a ja spróbuję się dopasować
  7. jakub55
    jakub55
    Witam wszystkich po wakacjach. Jak tam wasze Yetasy? Nie było nikogo do organizacji II Zlotu YETI. Wrzesień się kończy.
    Moja propozycja - 25 wrzesień 2011 Niedziela godz. 11.00 Rochna II Zlot Yeti
    Może to jest szalone ale czemu nie . Kto będzie????
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12