Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wyznawcy Lamborghini

1. Razor 77
    Razor 77
    wysłałem dużo więcej zaproszeń, ktoś tu leci w kulki
  2. Seth
    Seth
    może nie wszyscy są fanami rozkręcamy się powoli, ale jak juz zadziałamy...
  3. Razor 77
    Razor 77
    ...to kazdy podjedzie na zlot aG swoim Lambo
    el_ jest wielkim fanem Lambo, a nie zaakceptował zaproszenia
  4. el_
    el_
    Nie zaakceptowałem wtedy, bo nie było mnie na forum
  5. Razor 77
    Razor 77
    To zwracam honor w takim razie
    Zapraszamy wielbłąda :> pytam żury, bo to grupa społecznosciowa, kazdy ma jednakowy głos
  6. Kłapouchy
    Kłapouchy
    Siema:P Ja może nie jestem fanem, ale bardzo lubię Lambo
  7. Adzian
    Adzian
    Witam!!!
    Jaki jest wasz ulubiony model?
    Ja koffam Diablo :* :lol:
    Jest słitaśne :*
  8. Razor 77
    Razor 77
    Miura tudzież Gallardo SL za bezkompromisowość
  9. Seth
    Seth
    Miura, Diablo - to są hity. Ale jakbym miał kupować "na co dzień" to byłoby to szare Murcielago - gdyby nie ten szmaciany dach, to byłby to roadster
  10. Razor 77
    Razor 77
    Miura, Countach, Diablo no sa hity, ale jednak wole te Lambo od VAG'a, ich charakter pozostał, a są widocznie lepsze, stąd (jakbym mogł sobie pozwolic na to) poczekałbym na nastepce Murcielago, albo Gallardo LP560-4 które tez bedzie w wersji SL w koncu Najlepsze Lambo imo to Miura, mimo ze technicznie średnia, to stylem i odwagą biła ówczesne ferrari
  11. altay
    altay
    Musze sie tu w koncu odezwac Moze uwazacie, ze to glupie pytanie, ale jakie felgi made by lambo podobaly wam sie najbardziej?
  12. Szakal
    Szakal
    Witam!!! Dziękuje za zaproszenie. Jednak nie jestem jakimś zagorzałym fanem Lamborghini więc nie wiem co oczekujecie dokładnie odemnie? Oczywiście chyba nie ma osoby, która gardziłaby to włoską legendą. Podobają mi się zwłaszcza stare modele z lat 60. i 70. W jakim kierunku zmierza grupa?
  13. Razor 77
    Razor 77
    Zapro dostałeś, boś normalny człek
    W jaką stronę...hmm...zapytaj reszty, ja tam jestem otwarty na propozycje
  14. byku123
    byku123
    Właśnie chciałem ponowić pytanie szakala...Co się stało, że zostałem zaproszony? Wielkim Fanem Lambo nie jestem, ale szanuję tę Markę, bo samochody to fajne robili i robią nadal...
  15. Razor 77
    Razor 77
    Jesteś również fan VAG'a, to zawsze coś
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15